PDA

View Full Version : Ολόκληρη έκθεση (moto 2008), δύο τα στραβά που βγάζουν μάτι!



startengine
30/03/2008, 19:47
Όπου επέστρεψα από την έκθεση με δύο ασήκωτες σακκουλίτσες με..."υλικό" και τα μάτια γεμάτα μοτοσυκλέττα...

Ωραία η έκθεση!
...Αν και μερικές απουσίες ήταν αισθητές (βλ. motomarket, Γιάσσαρης κ.ά)

Να επισημάνω όμως κάτι που έβγαζε μάτι:

1ον και σημαντικότερο.
ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΞΕΚΡΕΜΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ στο σταντ του Βασσάλου (Bering)... ΚΑΗΚΑΤΕ!!!
Θα σας έρθει ασθμαίνοντας ένας τυπάκος που θα σας πει:
Συγνώμη, θα μπορούσατε να μην αγγίζετε?

Ερώτηση απορούσας κορασίδος:
Μα... τι εξυπηρετούν που είναι κρεμασμένα εκεί αν δε μπορούμε να δοκιμάσουμε?
Απάντηση: Δεν πουλάμε εδώ ξέρετε.

Και ερωτώ: Τι φοβάται ο ανόητος αντιπρόσωπος? Μη και του τα λερώσουμε? Σιιιιιιιιγά τη μάρκα μη χ.....!!!
Όταν στην Dainese στην Clover και σε άλλες ιδιαίτερα καλύτερες σε ποιότητα και κυρίως σε ΕΦΑΡΜΟΓΗ, μαρκες, σκίζονται να σου βρουν νούμερο και να σε βοηθήσουν να προβάρεις.
Α και... μήτε εκείνοι πουλάνε.


2ον Ζητήστε στο σταντ της BMW προσπέκτους για την 800 και την 650 GS.
Δεν υπάρχουν, τελείωσαν, θα σας πουν οι (εντελώς) χαζές κοπελλίτσες.
Πηγαίνετε πίσω από το σταντ (εύκολο είναι). Είναι περίοπτα τα προσπέκτους...!
Τι κρίμα! Μια τέτοια αντιπροσωπεία και να είναι τόσο.... τσιφούτηηηηηηηη!!!

Κατά τα άλλα καλά!
Υπέροχες οι (λίγες) νέες παρουσίες, υπέροχη η Kawasaki, η Honda αλλά και η Μοτοδυναμική (το καλόρ να λέγεται ) και γενικώς καλές εντυπώσεις μου άφησε η όλη διοργάνωση.

Αααα! Παίξτε στην Modenas και στην Wind. Κανείς δε φεύγει χωρίς δωράκι

Καλά να περάσετε όσοι την επισκεφθείτε και επιτέλους.... ας δώσουμε ένα καλό μάθημα σε όσους με ασέβεια και θράσος ζητούν την προτίμησή μας ενώ παράλληλα - εμφανώς- μας θεωρούν ζώα...! Τα δικά μας ευρουλάκια παίρνουν όλοι.

iosif
31/03/2008, 12:01
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΕΙΣΟΔΟς ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΣΕ ΤΙΜΕς ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΘΕΣΕΙς

Filosofos
31/03/2008, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΕΙΣΟΔΟς ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΣΕ ΤΙΜΕς ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΘΕΣΕΙς
8 euro είναι ρε μάστορα, δλδ τόσο μεγάλη διαφορά έχει από τον απογευματινό καφέ που θα πλήρωνες?

advblack
31/03/2008, 12:38
..οχι οτι δεν το ξεραμε. Ειδατε τα καινουργια μοντελα της Χοντα; To Fireblade κατα τη γνωμη μου ειναι σαφως χειροτερο αισθητικα απ το προηγουμενο το οποιο με τη σειρα του ηταν αδιαφορο! Για το CBR 1000το γυμνο τι να πω καλυτερο μου φαινοταν απ τις φωτο. Η Kawasaki παιζει με το ΖΧ 10 και κανενα αλλο κι αυτο σε μαυρο και βεβαια χωρις αυτες τις αηδιες τα φλας και την μπουρουχα απο πισω. Τα GSXR 600 και 750 εντελως μαπα απο μπροστα Agusta απο πισω!! Η Yamaha δεν ειχε και τιποτα καινουργιο εδω που τα λεμε. KTM, BMW, Ducati δωσανε ρεστα. Σιγουρα τα σχολεια μου ειναι υποκειμενικα. Και γω γιαπωνεζικο έχω αλλά αν είχα λεφτά για να πάρω κάτι καινούργιο ούτε που θα τα κοίταζα. Είπαμε μηχανολογικά ανώτερα (;) αξιόπιστα (;) αλλά ρε παιδια με τα σχιστά μάτια εκτός απ' το πανέμορφο ακόμα R1 και το κοφτερο R6 γιατι δεν βγάζεται κάτι πραγματικά όμορφο και μας παιδευετε όλους εμάς που φοβόμαστε ότι θα τρέχουμε κάθε τρεις και λίγο στον μάστορα ή δεν θα χουμε κάλυψη after sales από τις αντιπροσωπείες της Ευρωπαικής Σχολης και τελικά καταλήγουμε να αγοράζουμε άλλο ένα αδιάφορο μηχανάκι; (Μάλλον εμείς φτάιμε έ; :hypnotize )

iosif
31/03/2008, 12:52
8 ευρω για εμπορικη εκθεση ειναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ πολλα
Ειναι εμπορικη εκθεση -αυτοι μας πουλανε

devil's animal
31/03/2008, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
8 ευρω για εμπορικη εκθεση ειναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ πολλα


ενω ενας cappuccino 4€ στο Κολωνακι ειναι λιγα?:rolleyes:







δεν το λεω για σενα συγκεκριμενα (μπορει να μην πινεις καφε στο Κολωνακι ή δεν ξερω και εγω που..)
αλλα πρεπει να βλεπουμε αναλογικα πλεον τις τιμες και οχι καθαρα υπολογιστικα!

στην Γλυφαδα η φρατζολα το ψωμι-μισο κιλο (ο Θεος να το κανει) στοιχιζει 1€=340,75δρχ.
:wave2:

sofix
31/03/2008, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
8 ευρω για εμπορικη εκθεση ειναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ πολλα
Ειναι εμπορικη εκθεση -αυτοι μας πουλανε

+φωνω !

και για να το θεσω αλλιως,
ουσιαστικα,τους πληρωνουμε και απο πανω για να κανουν διαφημιση των προιοντων τους!



Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ενω ενας cappuccino 4€ στο Κολωνακι ειναι λιγα?:rolleyes:

αμα εκει που εισαι σε μια πλατεια ερθει η ILLY που κανει promotion και σου δωσει να δοκιμασεις τον νεο εξπρεσσο -χαρμανι 2009- με διπλο καιμακι και μετα σου ζητησει και Χ ευρω πως θα σου φανει?

zephyr1
31/03/2008, 17:08
Ανοιξε και συ ενα καινουργιο θεμα για την εκθεση μπορεις.:a013: :sick:

ΜΟΖΑΡΤ
31/03/2008, 17:16
και εγω στα motogp το θεωρω απαραδεκτο να δινεις 250 ευρω και να τρεχουν αυτοι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αν γινουν στην ελλαδα δεν θα παω

hidefnick
31/03/2008, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine
Να επισημάνω όμως κάτι που έβγαζε μάτι:
2ον Ζητήστε στο σταντ της BMW προσπέκτους για την 800 και την 650 GS.
Δεν υπάρχουν, τελείωσαν, θα σας πουν οι (εντελώς) χαζές κοπελλίτσες.
Πηγαίνετε πίσω από το σταντ (εύκολο είναι). Είναι περίοπτα τα προσπέκτους...!
Τι κρίμα! Μια τέτοια αντιπροσωπεία και να είναι τόσο.... τσιφούτηηηηηηηη!!!



Εδώ πέρσι σε "πίεζαν" να κλείσεις ραντεβού για Test Ride για μετά το τέλος της έκθεσης, κράταγαν όλα τα στοιχεία σου και ακόμα περιμένουμε να μας πάρουν τηλέφωνο. Σημειωτέον εγώ 40, ο ένας θείος 47 και ο άλλος 50. Με λίγα λόγια το target group τους. Το λάθος μας είναι ότι είχαμε ξεχάσει να βάλουμε τα Rolex, μάλλον.

ΓΚΙΟΖΙΔΕΣ του κερατά λέμε.

ΜΟΖΑΡΤ
31/03/2008, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Εδώ πέρσι σε "πίεζαν" να κλείσεις ραντεβού για Test Ride για μετά το τέλος της έκθεσης, κράταγαν όλα τα στοιχεία σου και ακόμα περιμένουμε να μας πάρουν τηλέφωνο. Σημειωτέον εγώ 40, ο ένας θείος 47 και ο άλλος 50. Με λίγα λόγια το target group τους. Το λάθος μας είναι ότι είχαμε ξεχάσει να βάλουμε τα Rolex, μάλλον.

ΓΚΙΟΖΙΔΕΣ του κερατά λέμε.
ρε φιλε απλα θα σκεφτηκαν τι τεστ ντραιβ θελουν τα σαβουρια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Aggelos_SV
31/03/2008, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
και εγω στα motogp το θεωρω απαραδεκτο να δινεις 250 ευρω και να τρεχουν αυτοι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αν γινουν στην ελλαδα δεν θα παω ,



Παλιόπουστα τα νεφρά μου.....:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
31/03/2008, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
,



Παλιόπουστα τα νεφρά μου.....:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:
πουλαω ενα το δικο μου αν θες.20.000 ευρω. ΑΒ+ εχω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zephyr1
31/03/2008, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
πουλαω ενα το δικο μου αν θες.20.000 ευρω. ΑΒ+ εχω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αμα ειναι τοσο κουλο οσο η οδηγηση σου εγω δινω 2 ευρω.:)

ΜΟΖΑΡΤ
31/03/2008, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αμα ειναι τοσο κουλο οσο η οδηγηση σου εγω δινω 2 ευρω.:)
o πρωτος πελατης εμφανιστικε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tsoukas77
01/04/2008, 15:55
Μια απορια.Τι ωρα κλεινει η εκθεση το βραδυ;

Daemon
01/04/2008, 15:59
10

tsoukas77
01/04/2008, 16:01
Στις 10 κλεινει η εισοδος ή ολοκληρη η εκθεση;Πολυ νωρις δεν ειναι;

Bavarian
01/04/2008, 16:11
Θα την κάνουν after :lol: :rotflmao:

Cpt. Haddock
01/04/2008, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Στις 10 κλεινει η εισοδος ή ολοκληρη η εκθεση;Πολυ νωρις δεν ειναι;

φαντάζομαι έχεις πάει σε πολλές εκθέσεις που κλείνουν μετά τις 10, σωστά; :wave2:

alximistis
01/04/2008, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
8 ευρω για εμπορικη εκθεση ειναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ πολλα
Ειναι εμπορικη εκθεση -αυτοι μας πουλανε


Όχι δεν είναι!!! Κάνε μία βόλτα στο εξωτερικό στις εκθέσεις εκεί να δεις τι τιμή έχει για να μπεις μέσα.
Τι θα πει αυτοί μας πουλάνε; Και; Δεν είναι καθόλου πολλά. Ακριβά είναι μόνο τα καφεδοτέτοια εντός της έκθεσης κι αυτό ναι για μένα είναι πολύ κακό. Την είσοδο 8 ευρώ τη βρίσκω λογική τιμή πάντα λαμβάνοντας υπόψη τα δεδομένα της σημερινής εποχής.

Bavarian
01/04/2008, 16:18
Η Intermot στην Κολωνία πέρσυ έκλεινε στις 8 κάθε μέρα και η EICMA στο Μιλάνο έκλεινε στις 9.Και μιλάμε για βαρβατίλα εκθέσεις.Οπότε εδώ είμαστε μια χαρά :wave2:





edit.Στο Μιλάνο η EICMA είχε 18 ευρώ είσοδο...γιατί οι Ελληνάρες όλο παράπονο είμαστε :lol:

byron
01/04/2008, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ανοιξε και συ ενα καινουργιο θεμα για την εκθεση μπορεις.:a013: :sick:

:a6: :lol:

Πρέπει να είναι το 5ο - 6ο ;;; :rotflmao:

Daemon
01/04/2008, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Στις 10 κλεινει η εισοδος ή ολοκληρη η εκθεση;Πολυ νωρις δεν ειναι;

Ολοκληρη.. Τωρα αν εσυ θα μπεις στης 10 παρα 10 απλος θα την δεις στο σκοταδι μιας και τα περισσοτερα περιπτερα θα εχουν κλεισει, θα εχουν φυγει οι πωλητες και θα εχεις και καννα δυο σεκουριταδες να σε κυνηγανε απο πισω.. :wave2:

tsoukas77
01/04/2008, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
φαντάζομαι έχεις πάει σε πολλές εκθέσεις που κλείνουν μετά τις 10, σωστά; :wave2:

Σε καμια δεν εχω παει.Δεν μου αρεσει η φιλοσοφια τους.Δεν ρωτησα για εμενα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

mourgakos
02/04/2008, 08:07
καλα,με 8 ευρα,ελατε στο μαγαζι ,εσπρεσσο καπουτσινο κλπ,μπισκοτα σοκολατας,
και αμα λαχει παιρνετε και δωρο σκουλαρικια για την θυληκη πλευρα να μην σας σκοτιζει,,,,



λεω τωρα...

ΜΟΖΑΡΤ
02/04/2008, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Σε καμια δεν εχω παει.Δεν μου αρεσει η φιλοσοφια τους.Δεν ρωτησα για εμενα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
δε γκρικ τσοπαν.
ελπιζω η φιλοσοφια του σχολειου να σου αρεσε και να πηγες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



και που σαι οι εκθεσεις ειναι σατανικες να μην πας ποτε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PortisHead
02/04/2008, 08:50
Τελικά αληθεύει οτι δεν εχει πολλά σταντ με after market,αξεσουαρ ανταλακτικά κ.λ.π. ?
Καποιος ειπε οτι ειναι πολύ λιγα και βασικα σαν εκθέτες ειναι μόνο οι αντιπροσωπείες.
Δηλ.περισσοτερο ενδιαφερον εχει η φετινή εκθεση για οσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν μοτοσυκλετα και όχι αξεσουάρ.

ΜΟΖΑΡΤ
02/04/2008, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Τελικά αληθεύει οτι δεν εχει πολλά σταντ με after market,αξεσουαρ ανταλακτικά κ.λ.π. ?
Καποιος ειπε οτι ειναι πολύ λιγα και βασικα σαν εκθέτες ειναι μόνο οι αντιπροσωπείες.
Δηλ.περισσοτερο ενδιαφερον εχει η φετινή εκθεση για οσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν μοτοσυκλετα και όχι αξεσουάρ.
ayth h ekuesh ginetai kaue dyo xronia.
η ενδιαμεση ειναι απο μεγαλο εμπορους και βρισκεις πολλα αφτερμαρκετ.
στα πισω περιπτερα εχει τα παντα απο αφτερμαρκετ.

μην πας μονο εκει που εχει τα ohlins .............τα ohlins και οι yoshimοyrες ειναι σατανικες ......ξουξουξου μακρια απο μας :rotflmao: :rotflmao:

PortisHead
02/04/2008, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
ayth h ekuesh ginetai kaue dyo xronia.
η ενδιαμεση ειναι απο μεγαλο εμπορους και βρισκεις πολλα αφτερμαρκετ.
στα πισω περιπτερα εχει τα παντα απο αφτερμαρκετ.

μην πας μονο εκει που εχει τα ohlins .............τα ohlins και οι yoshimοyrες ειναι σατανικες ......ξουξουξου μακρια απο μας :rotflmao: :rotflmao:

Δυστυχώς αμάρτησα πριν καποια χρονια καυ υπέπεσα στο βαρυτατο αμάρτημα που φερει το όνομα Ohlins.
:lol:

gixxerpap
02/04/2008, 09:49
για μισό ρε μάγκες ...

τα προιόντα τους οι αντιπρόσωποι τα εκθέτουν ο καθένας στο μαγαζί του ...
το ότι μαζεύονται σε ένα χώρο για μια εβδομάδα, έτσι ώστε να μπορούμε να συγκρίνουμε διάφορα προιόντα, αμεσα και ευκολα, χωρίς να μας βγαίνει η παναγία απο μαγαζί σε μαγαζί, είναι και για δικο μας καλο ...

στο κατω κατω, και δωρεαν να ηταν η εισοδος, θα την ειχαν υπολογισει στα έξοδά τους και θα την πληρώναμε στην τελικη τιμη του προιόντος ...

σας αρεσει η γκρίνια μου φαίνεται ...

ΜΟΖΑΡΤ
02/04/2008, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
για μισό ρε μάγκες ...

τα προιόντα τους οι αντιπρόσωποι τα εκθέτουν ο καθένας στο μαγαζί του ...
το ότι μαζεύονται σε ένα χώρο για μια εβδομάδα, έτσι ώστε να μπορούμε να συγκρίνουμε διάφορα προιόντα, αμεσα και ευκολα, χωρίς να μας βγαίνει η παναγία απο μαγαζί σε μαγαζί, είναι και για δικο μας καλο ...

στο κατω κατω, και δωρεαν να ηταν η εισοδος, θα την ειχαν υπολογισει στα έξοδά τους και θα την πληρώναμε στην τελικη τιμη του προιόντος ...

σας αρεσει η γκρίνια μου φαίνεται ...
εγω γι'αυτο δεν παω σε προποτζιδικα γιατι καθεσαι σκεφτεσαι το στοιχημα, το συμπληρωνεις μετα απο μια ωρα και το κουμπι της καταχωρησης το παταει ο προποτζης.
ε οχι και να τον πληρωσουμε κιωλας.
σαν να πηδας μια ωρα και να ξεπετιεται καποιος και να χυνει.

ε οχι κυριοι προποτζιδες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Aggelos_SV
02/04/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
σαν να πηδας μια ωρα και να ξεπετιεται καποιος και να χυνει.




Παλιόπουστα πάει και το συκώτι μου:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
02/04/2008, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
εγω γι'αυτο δεν παω σε προποτζιδικα γιατι καθεσαι σκεφτεσαι το στοιχημα, το συμπληρωνεις μετα απο μια ωρα και το κουμπι της καταχωρησης το παταει ο προποτζης.
ε οχι και να τον πληρωσουμε κιωλας.
σαν να πηδας μια ωρα και να ξεπετιεται καποιος και να χυνει.

ε οχι κυριοι προποτζιδες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε μλκ MOZART εχω λιωσει στα γελια...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αυτο με το προ-πο πηγαινε στον ο-παπ??
:rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
02/04/2008, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Παλιόπουστα πάει και το συκώτι μου:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
εχω την εντυπωση οτι δινεις εμφαση στο παλιοπουστα και λιγοτερο στο συκωτι και θα σε παρακαλεσω να μην με ξαναποκαλεσεις ετσι.

παλιογκει παρακαλω την επομενη :rotflmao:

cityfly
02/04/2008, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


αυτο με το προ-πο πηγαινε στον ο-παπ??
:rotflmao: :rotflmao:


ο-ναι


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AUFGEBRACHT
05/04/2008, 21:30
ΚΑΛΑ...ΟΛΟΚΛΗΡΗ BMW ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΖΑ ΜΟΝΤΕΛΑ:nono: ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΗΛΙΘΙΕΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΤΗΝ 800,ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΟΚ,ΤΗΣ ΛΕΩ,ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΓΑΝΑ ΑΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΟΥΝ TEST RIDE ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...(ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ...ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ...). ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ...ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΤΕ? -ΤΟ 1976 ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ...ΩΡΑΙΑ,1956 ΕΙΠΑΤΕ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΝΕΙ:rotflmao: :rotflmao: ΜΑ ΚΑΛΑ ΣΤΡΑΒΩΜΑΡΑ ΕΙΧΕ???ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΚΡΙΖΑ ΜΑΛΛΙΑ,ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ 32ΑΡΗ ΓΙΑ 52ΑΡΗ??? ΡΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ... ΑΜ ΤΟ ΑΛΛΟ?ΟΛΟΚΛΗΡΗ BMW,ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΑΤΟΥΣ,ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΝΑ ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ?O TEMPORA O MORES!!!!ΧΑΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΨΗΛΟΣ ΞΑΝΘΟΣ ΒΑΥΑΡΟΣ?ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΣΟΚ Ο ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΗΣ ΤΟΥ TARGET GROUP ΤΗΣ ΕΥΓΕΝΟΥΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ? ΦΘΗΝΗ ΣΤΟ ΑΛΕΥΡΙ ΚΙ ΑΚΡΙΒΟΙ ΣΤΑ ΠΙΤΟΥΡΑ ΟΙ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΩΝ ΒΑΥΑΡΩΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟ ΠΑΝΙ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΞΩΤΟ ΜΑΝΤΗΛΙ HERMES...

yannis27
05/04/2008, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
εχω την εντυπωση οτι δινεις εμφαση στο παλιοπουστα και λιγοτερο στο συκωτι και θα σε παρακαλεσω να μην με ξαναποκαλεσεις ετσι.

παλιογκει παρακαλω την επομενη :rotflmao:



:a23: :a23: :a20:

bikerted
06/04/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Δυστυχώς αμάρτησα πριν καποια χρονια καυ υπέπεσα στο βαρυτατο αμάρτημα που φερει το όνομα Ohlins.
:lol:


Ti να πω κι εγώ που υπέπεσα δις :eyepop:



(Και ohlins και yoshimura) :sad:
















































KΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ :sun: :smokin:

urban
06/04/2008, 23:10
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine



2ον Ζητήστε στο σταντ της BMW προσπέκτους για την 800 και την 650 GS.
Δεν υπάρχουν, τελείωσαν, θα σας πουν οι (εντελώς) χαζές κοπελλίτσες.
Πηγαίνετε πίσω από το σταντ (εύκολο είναι). Είναι περίοπτα τα προσπέκτους...!
Τι κρίμα! Μια τέτοια αντιπροσωπεία και να είναι τόσο.... τσιφούτηηηηηηηη!!!


Τους παρεξηγησες τους ανθρωπους! Δεν ειναι τσιφουτηδες, απλα ειναι αλλης φιλοσοφιας.
Δεν εδιναν προσπεκτους αλλα σημειωναν τη διευθυνση σου για να σου το στειλουν στο σπιτι!
Σ' εμενα τουλαχιστον ετσι εκαναν (και σε καμια 20ρια αλλους διπλα μου). Ειναι λιγο πιο κυριλε οι ανθρωποι, τι να κανουμε?

Μη με ρωτησεις ομως γιατι δεν σου το ειπε η κοπελιτσα. Ισως να διαισθανθηκε οτι θα την ξεφωνιζεις ως χαζη και σου εκανε μουτρα προκαταβολικα!