PDA

View Full Version : 1999-2008 Αυριο σπαει μια αλυσιδα...



drow
01/04/2008, 16:06
Καλοκαιρι του 1999.Ψαχνω για να αγορασω μοτοσυκλετα,εχω βρει μια ρ-51 και ειμαι ετοιμος να την αγορασω,ως εδω ολα καλα...
Μερικες μερες αργοτερα,ξημερωματα χτυπαει το τηλεφωνο.Ειναι αυτος ο ηχος που δεν μοιαζει με κουδουνισμα τηλεφωνου,μαλλον σαν καμπανα που σε προειδοποιει για το επερχομενο.Το σηκωνω φοβισμενος,ο φοβος δεν ηταν αναιτιος,ο ξαδερφος μου με την ξαδερφη μου τρακαρανε στην χαλκιδικη,ειναι και οι 2 στο νοσοκομειο,δεν ξερουμε τιποτα αλλο.
Φτανουμε στο Παπανικολαου στην Θεσσαλονικη.η εικονα τουλαχιστον τραγικη.Ο Δημητρης σπασμενη λεκανη,χερι και ποδι,η Χριστινα με κωμα στην εντατικη.Μετα απο 3 ημερες η Χριστινα "εφυγε",και εγω να τριγυρναω μεσα στο νοσοκομειο παραμιλωντας,απορεια ενος παπαρα που βγηκε ξαφνικα απο ενα δρομακι επεσε πανω στα παιδια με αποτελεσμα να απογειωθουν και να σκασουν στην ασφαλτο.Μια σημαντικη λεπτομερεια,δεν φοραγανε κρανος..
Η Χριστινα "εφυγε" στην αγαπημενη της πολη την Θεσσαλονικη,μια πολη που ποτε δεν ειχε επισκεφτει,και παντα ηθελε.Το ταξιδι ειχε αναβληθει,3 φορες μεσα σε 2 μηνες,λες και ολα συνομοτουσαν για το μοιραιο ταξιδι,"εφυγε" την ωρα που παντα την επιανε μελαγχολια,οταν σουρουπονε,την ειχα ρωτησει χιλιαδες φορες γιατι αυτην την ωρα σε παιρνει απο κατω,και παντα η ιδια απαντηση,-δεν ξερω...την απαντηση την εμαθα πολυ πικρα στις 22 Ιουλιου.
Οι επομενοι μηνες ηταν εφιαλτικοι,δεν εμπαινα σε αυτοκινητα-για μηχανες ουτε λογος να γινεται-και οταν καταφερα να μπω σε αυτοκινητο και η ταχυτητα ξεπερνουσε τα 40 χλμ με ελουζε κρυος ιδρωτας.
Περασανε χρονια,ο φοβος υποχωρησε,την μηχανη ομως δεν την πηρα ποτε.Καποια εποχη οι συγγνεις με πεισανε να παρω διπλωμα για αμαξι.Με μιση καρδια αρχισα τα μαθηματα,περασα τα σηματα και μια μερα πριν δωσω για οδηγηση αποφασισα οτι δεν θα δωσω,δεν μου αρεσε να ειμαι κλεισμενος μεσα στο αμαξι,ο αερας ακομα τραγουδαγε στα αυτια μου απο τις ημερες που ημουν πανω στις μηχανες,θυμομουν την γλυκια ευχαριστηση του να γινεσαι μουσκεμα απο την βροχη και να χαμογελας,,,
Δεν επανεφερα ποτε ομως το θεμα της μοτοσυκλετας στην οικογενεια,η μητερα μου ηταν ηδη βαρεια αρρωστη και δεν ηθελα να της επιβαρυνω την ψυχολογια της,καθε μερα ομως κοιταγα της μηχανες στον δρομο και χαμογελαγα οταν τις κοιταγα.
Φετος,το πηρα αποφαση,θα παρω μηχανη.Παλεψα με τους τελευταιους μου δαιμονες τους κατατρωποσα και αρχισα τα μαθηματα για οδηγηση,περασα σηματα,πηγα να δωσω για οδηγηση και τα χερια μου τρεμανε,ολοι στις εξετασεις με ρωταγανε γιατι τρεμεις, και τους ελεγα απλα αγχος,κανεις δεν εβλεπε τον τελευταιο δαιμονα που μου χαμογελαγε χαιρεκακα.Περασα και την οδηγηση και απο τοτε χαμογελαω συνεχεια.Αυριο παω να παρω την μπεμπα μου την καινουργια gs 650,μια μηχανη που κατεληξα μετα απο πολυ αναζητηση.
Ολα τα παραπανω τα γραφω για να σας ευχαριστησω ολους μεσα στο φορουμ εσας που δεν με ξερετε και δεν σας ξερω και παρολα αυτα οι συμβουλες σας με εχουν βοηθησει αφανταστα,σας ευχαριστω ολους παρα πολυ.
Συγγνωμη για το μεγεθος του κειμενου,συγγνωμη αν σας κουρασα.
Αυριο Χριστινα βαζω το κρανος το μπουφαν και τα γαντια και θα παμε την βολτα που σου ειχα ταξει ξαδερφη.

ΥΓ.Οσα παιδια απο την Πατρα θελουν,κερναω στο Νεον καφεδακι για την χαρα μου.Η προσκηση ισχυει και για οσους τυχον κατεβουν Πατρα οποιαδηποτε στιγμη.Απλα στειλτε μηνυμα και τα αλλα τα βρισκουμε.

ΥΓ! αυριο που θα την φερω σπιτι θα βαλω φοτο απο την μηχανη...

Bavarian
01/04/2008, 16:08
:beer: :beer: :)

byron
01/04/2008, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
ΥΓ! αυριο που θα την φερω σπιτι θα βαλω φοτο απο την μηχανη...


126095

McGyver
01/04/2008, 16:13
Καλά ταξίδια μακριά από τους δαίμονές σου...

Με το καλό η παραλαβή και πάντα όρθιοι με την καλή σου...

:wave2:

sober
01/04/2008, 16:19
Ομορφα χιλιομετρα σου ευχομαι και παντα ορ8ιοι κι εσυ και η μηχανη σου..

Καλοριζικοι και καλοταξιδοι να διωξετε μαζι τους δαιμονες σου ... :)

:beer: :beer: :sun: :sun: :wave2:

kalesin
01/04/2008, 16:24
οι δαιμονες ειναι φτιαγμενοι να μας κυνηγανε
εμεις να τους διωχνουμε

κ απο ολη αυτη τη μαχη μονο πιο δυνατοι μπορουμε να βγουμε


να εισαι παντα καλα.

ααα κ που 'σαι.. τωρα που θα ξαναρχισεις να ζεις

κοιτα να ζεις καλα κ ομορφα

:beer: :beer: :beer:

Operater
01/04/2008, 16:28
Εύχομαι όλοι οι δρόμοι να είναι πάντα ανοικτοί και απροβλημάτιστοι για σένα και το κουκλί σου!




:beer: :wave2:

apav
01/04/2008, 16:45
Καλούς δρόμους! :wave2:

id12586
01/04/2008, 17:06
Καλορίζικη πραγματικά! :sun: :sun:
Πλάκα πλάκα τόσοι πατρινοί ένας καφές δεν θα ήταν άσχημος :beer:

filipp0s
01/04/2008, 17:30
:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:



καλοτάξιδη!

o_gavros
01/04/2008, 17:34
Καλορίζικος και καλοτάξιδος!

marios8
01/04/2008, 17:48
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

div400
01/04/2008, 18:09
καλοριζικη και καλοταξιδη να ειναι η μπεμπα!!!!

ειμαι σιγουρος οτι θα σε βοηθησει να αποδαιμονοποιησεις τους ''δαιμονες'' σου!

:beer: :wave2: :beer:



υγ: περιμενουμε κερασμα και εδω στας αθηνας ε!!!!:D

trigger
01/04/2008, 18:34
Εύχομαι από εδώ και μπρος κάθε μέρα να είναι και να βήμα μπροστά για τη ζωή σου! Κράτα στη θύμηση σου όσα αγάπησες και έχασες και μη γυρίζεις πίσω ;)

cbr1100xx
01/04/2008, 18:45
:a18: :a19:

p@nos
01/04/2008, 19:23
Καλοριζικη φιλε μου...



Βαλε και ενα ονοματακι στο προφιλ, να ξερουμε ποιον θα ψαξουμε οταν θα ερθουμε να μας το δειξεις...


:D

blackbusa
01/04/2008, 19:24
Καλοριζικη φιλε....και να αναπληρωσεις οσα χλμ εχασες τοσα χρονια.....οσο πιο γρηγορα μπορεις....και να χιλιοξεπερασεις......


ΠΑΝΤΑ ΒΟΛΤΕΣ....ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ.....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΟΧΗ......:wave2:



υ.γ. εχω καιρο να κατεβω Πατρα.....με την πρωτη ευκαιρια ελπιζω να τα πουμε απο κοντα.....

cityfly
01/04/2008, 20:02
καλοτάξιδη


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

drow
01/04/2008, 22:34
Βαλε και ενα ονοματακι στο προφιλ, να ξερουμε ποιον θα ψαξουμε οταν θα ερθουμε να μας το δειξεις...

χαρης


υ.γ. εχω καιρο να κατεβω Πατρα.....με την πρωτη ευκαιρια ελπιζω να τα πουμε απο κοντα.....

οποτε θες ευχαριστως


Πλάκα πλάκα τόσοι πατρινοί ένας καφές δεν θα ήταν άσχημος

μεσααααα

xampos
01/04/2008, 22:38
καλοταξιδο φιλε :beer:

pipis
01/04/2008, 22:39
Πάντα όρθιος :beer:

p@nos
01/04/2008, 23:34
Λοιπον αν ειναι για καφε πειτε...

:D

mourgakos
01/04/2008, 23:54
χαρη,σου ευχομαι παντα χαρες απο δω και μπρος.........
να εισαι καλα........:beer:

mikros boudas
02/04/2008, 00:33
αναρωτιεμαι ωρες ωρες....αν καποιο φιλοι και συγγενεις μας φορουσαν κρανος...ποσο διαφορερικες θα ηταν οι ζωες μας....απο μια απλη κινηση,απο ενα "κουτακι" που περιβαλει ο,τι πολυτιμοτερο υπαρχει.....



ευχομαι καλα χιλιομετρα φιλε μου και μακρυα απο τους "δαιμονες" σου
εχεις καταλαβει το ξερω πως μονο εσυ μπορεις να τους ελεγξεις

vangelis 64
02/04/2008, 01:15
Φίλε Χάρη,οι μηχανές είναι σχεδιασμένες να πηγαίνουν μπροστά,σαν τη ζωή.Κι άμα έρθει καμμιά άσχημα στιγμή και γείρουν παραπάνω,πάλι όρθιοι και συνεχίζουμε.
Καλή δύναμη και καλά χιλιόμετρα σού εύχομαι.:beer: :beer: :wave2:

makis206
02/04/2008, 07:16
:beer: :beer: :beer: :wave2: :beer: :beer: :beer:

devil's animal
02/04/2008, 07:47
να χαιρεσαι την ζωη χωρις παλιες εννοιες και στεναχωριες να σου στοιχειωνουν το μυαλο.
να χαιρεσαι αυτους που σε αγαπανε και αυτους που αγαπας.
να χαιρεσαι την καινουργια σου μηχανη.
και τελος

να κανεις πολλες βολτες και να χαιρεσαι!!
:beer: :beer: :beer:



το κειμενο σου με ανατριχιασε.
εισαι ενας ακομα λογος να κατεβω Πατρα να σε γνωρισω.
:beer: :beer: :beer:


καλοταξιδο το κουκλι!
:wave2:

KaTaNaS
02/04/2008, 09:00
'Ορθιος φίλε, προσοχή στις πρωτες σου βόλτες! το μυαλό σου ΜΟΝΟ στο δρομο! :wave2:

Meni0s
02/04/2008, 12:48
Ομορφα και απολαυστικα χιλιομετρα απο εδω και περα ... :beer: :beer: :beer: :beer:

FZMAN
02/04/2008, 14:55
Καλορίζικη η νεα σου μοτοσυκλέτα. Σου εύχομαι πολλά και καλά χιλιόμετρα μακριά απτους κακούς δαίμονες.

agelos er
02/04/2008, 15:11
καλοριζικος και καλοταξιδος και παντα ορθιοι !!!!!!! :beer: :beer: :wave2: :wave2:

drow
02/04/2008, 20:56
και το ονομα αυτης....γκουενγουιβαρ η απλα γκουεν


126234

drow
02/04/2008, 20:57
2


126235

drow
02/04/2008, 20:58
κι αλλη μια


126237

agelos er
02/04/2008, 21:00
αυτα ειναι !!!!!!!!!!!!!:beer: :beer: :beer:




μπραβο ρε φιλαρακι :a18: :a20:


& παλι



ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ & ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟΣ !!!!!!!!!!!:wave2:

GAS NICK
02/04/2008, 21:30
kalotaksido and leave the deamons behind:wave2:

700_Thespieis
02/04/2008, 22:48
μπραβο σου,καλα εκανες και το πολεμησες,καλα ταξιδια σου ευχομαι:D

το κειμενακι ειναι super:wave2:

Tpap
02/04/2008, 23:40
με το καλό, φίλε..!!:smilea: :beer: :beer:

filipp0s
02/04/2008, 23:46
:sun: :beer: :beer: :beer: :sun:

jasondakar
02/04/2008, 23:49
:beer: :beer: :wave2:

VANDA
03/04/2008, 01:25
Καλοτάξιδοι και πάντα όρθιοι. Να τη χαίρεσαι και να προσέχεις. :wave2:

jfx
03/04/2008, 03:18
Να τη χαιρεσαι φιλε! Πάντα ορθιος! :beer:

Οποτε θελετε για καφε στη πατρα, μεσα!

Meni0s
03/04/2008, 10:23
Aπλα κουκλα!!! :beer: :beer: :beer: :beer:

MikeG
03/04/2008, 10:29
Να είσαι πάντα δυνατός & γερός. Πάντα να χαμογελάς & να έχεις όμορφους δρόμους!
Καλορίζικη & η μπέμπα σου! Να σου προσφέρει ηρεμία, γαλήνη & χαρά!


:beer: :beer: :beer: :wave2:



p.s Καλωσήρθες & στο φόρουμ! :wave2:

sapila racing
03/04/2008, 10:30
Μπράβο σου που το αποφάσισες και εκανες το μεγάλο βήμα.
Σου ευχομαι καλά χιλιόμετρα με την καινουρια κούκλα σου :beer:

zephyr1
03/04/2008, 11:15
:beer: :beer: :beer: :wave2:

Ktm.Prestige
03/04/2008, 12:08
Το ότι βρίκες την ψυχική δύναμη να αφήσεις φόβους & δαίμονες πίσω σου , απο μόνο του αυτό είναι ενας άθλος!!

Πάντα γερός , όπως και όλοι μας εδω μέσα!:a18: :a013:

drow
03/04/2008, 13:59
Λοιπον,εντυπωσεις απο την μηχανη...
Η αληθεια ειναι οτι την περιμενα πιο ελαφρυα και λογω της μικρης εμπειριας μου απο τις μηχανες δυσκολευομαι λιγο να την κουμανταρω,για αυτο και μετα απο 15 μετρα απο τον τοπο παραλαβης επεσα με 0 χλμ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Στην συνεχεια εκανα 10 χλμ πολυ ανετα αν και σε καποιες στιγμες μου εσβηνε. Ξαναεπεσα στην τριων ναυαρχων γελαγε ο κοσμος,γελαγα κι εγω
;) ;)
Ηπια το καφεδακι μου και ξεκινησα για το σπιτι μου σβησε 4 φορες,εφαγα αλλη μια σαβουρα!!!Μα γιατι σβηνει,γιατι σβηνει?Μετα απο μια σιασκεψη με εναν φιλο το βρηκαμε,δεν ειχε βενζινη,ουσιαστικα πηγαινα με τις αναθυμιασεις,ειχα ξεχασει να βαλω βενζινη:confused:
Τσαμπα οι σουπες μου,δεν πειραζει εκανα τον κοσμο να γελαει:winka: :winka: :bigcry: :D
Εχω πιαστει ολοκληρος με το να σηκωνω το θεριο,αλλα δεν πειραζει,αυριο που θα εχω ξεπιαστει ξεκιναμε παλι να προσφερουμε αφθονο γελιο στους κατοικους της πατρας:lol:
Να ειστε ολοι καλα...

id12586
03/04/2008, 14:05
Τι χρώμα είναι η μπουμπου? :D

sober
03/04/2008, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
Λοιπον,εντυπωσεις απο την μηχανη...
Η αληθεια ειναι οτι την περιμενα πιο ελαφρυα και λογω της μικρης εμπειριας μου απο τις μηχανες δυσκολευομαι λιγο να την κουμανταρω,για αυτο και μετα απο 15 μετρα απο τον τοπο παραλαβης επεσα με 0 χλμ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Στην συνεχεια εκανα 10 χλμ πολυ ανετα αν και σε καποιες στιγμες μου εσβηνε. Ξαναεπεσα στην τριων ναυαρχων γελαγε ο κοσμος,γελαγα κι εγω
;) ;)
Ηπια το καφεδακι μου και ξεκινησα για το σπιτι μου σβησε 4 φορες,εφαγα αλλη μια σαβουρα!!!Μα γιατι σβηνει,γιατι σβηνει?Μετα απο μια σιασκεψη με εναν φιλο το βρηκαμε,δεν ειχε βενζινη,ουσιαστικα πηγαινα με τις αναθυμιασεις,ειχα ξεχασει να βαλω βενζινη:confused:
Τσαμπα οι σουπες μου,δεν πειραζει εκανα τον κοσμο να γελαει:winka: :bigcry: :D
Εχω πιαστει ολοκληρος με το να σηκωνω το θεριο,αλλα δεν πειραζει,αυριο που θα εχω ξεπιαστει ξεκιναμε παλι να προσφερουμε αφθονο γελιο στους κατοικους της πατρας:lol:
Να ειστε ολοι καλα...

Το βενζιναδικο τουλαχιστον ειναι κοντα???:p

Να δεις που σε λιγο καιρο 8α το συνη8ισεις και δε 8α εχεις κανενα προβλημα!!8α το χαρεις οπως πρεπει!!

:beer: :beer:

drow
03/04/2008, 14:22
Τι χρώμα είναι η μπουμπου?
κοκκινη...αν με δεις πουθενα κατω,βαλε ενα χερακι να την σηκωσουμε:beer: :beer: :beer:

jfx
03/04/2008, 14:36
Μηχανή πιο καινουρια κι απο καινουρια και την εχεις ρίξει 2 φορες ηδη?

Επαθε η μπουμπου τιποτα? κριμα ειναι να εχει γρατζουνιες 2 ημερων μηχανακι...

Παλι καλα που το αντιμετωπιζεις με χιουμορ!:P

drow
04/04/2008, 15:46
Μηχανή πιο καινουρια κι απο καινουρια και την εχεις ρίξει 2 φορες ηδη?

δεν ηταν επιλογη μου πιστεψε με,και ευτυχως εχει μονο μια μικρη γρατζουνια στα βαλιτσακια.Το χιουμορ ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας,οταν πεφτεις και δεν αφηνεις να σε παρει απο κατω η απογοητευση...

ΥΓ.Προς απαντες πατρινους,ποτε το βλεπετε να κανονιζουμε για το καφε?

sapila racing
04/04/2008, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
Μηχανή πιο καινουρια κι απο καινουρια και την εχεις ρίξει 2 φορες ηδη?

δεν ηταν επιλογη μου πιστεψε με,και ευτυχως εχει μονο μια μικρη γρατζουνια στα βαλιτσακια.Το χιουμορ ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας,οταν πεφτεις και δεν αφηνεις να σε παρει απο κατω η απογοητευση...

ΥΓ.Προς απαντες πατρινους,ποτε το βλεπετε να κανονιζουμε για το καφε?

Δεν βάζεις κανα καγκελάκι καλού κακού μέχρι να την συνηθισεις?

Καλές βόλτες, με λιγότερες τούμπες!!! :wave2:

tifoefs
04/04/2008, 20:28
Κοιτα μπροστα και μακρυα οταν φρεναρεις ! Μη κοιτας τα οργανα !!

Ατε καλοριζικη και καλα φρεναρισματα ...

:beer: :beer:

hararm123
04/04/2008, 22:32
Συνονοματε τα συγχαρητηρια μου.Εκανες την σωστη κινηση.Καλοταξιδος και λιγο πιο προσεκτικος.Κριμα ειναι καινουργιο κοριτσι....:wave2: :wave2: :wave2:

drow
04/04/2008, 23:00
το προβλημα που εχω ρε παιδια ειναι οτι στο φρεναρισμα η μηχανη μου εσβηνε,και δεν μπορουσα να κρατησω το βαρος της.Ετσι κι αλλιως δεν παταω και τελεια κατω,μονο με τα δαχτυλα,και σκεφτομουν να παω να την χαμηλωσω λιγακι,ετσο ωστε να παταω καλυτερα.τι λετε και σεις?

apav
05/04/2008, 10:10
Δοκίμασε την χαμηλότερη σέλα. :smilea:

evvou
05/04/2008, 11:41
καλοταξιδη :beer: :beer: :beer: :wave2:

Tpap
05/04/2008, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
Λοιπον,εντυπωσεις απο την μηχανη...
.....................μετα απο 15 μετρα απο τον τοπο παραλαβης επεσα με 0 χλμ......................................σε καποιες στιγμες μου εσβηνε. Ξαναεπεσα στην τριων ναυαρχων..........................μου σβησε 4 φορες,εφαγα αλλη μια σαβουρα!!!.........................................Μα γιατι σβηνει,γιατι σβηνει?........ειχα ξεχασει να βαλω βενζινη:confused:...........................................Εχω πιαστει ολοκληρος με το να σηκωνω το θεριο.............και ξεκιναμε παλι να προσφερουμε αφθονο γελιο στους κατοικους της πατρας:lol:
Να ειστε ολοι καλα...

θα έλεγα αν είναι να πέφτεις τόσο συχνά, καλλιτερα μην την σηκώνεις από κάτω.

Καθώς επίσης αν δεν έχει βενζίνη καλό θα ήταν να εφαρμόσεις τα εξής:
α. μην την κινείς γιατί πέφτεις ή
β. βάλτης βενζίνη και προσπάθησε τότε.

Σημ: με αρέσει πάντως ο τρόπος που το αντιμετωπίζεις...:lol: :lol: :lol: :lol:πολύ πιο πολύ ''μηχανόβιος'' από πολλούς άλλους που με μια σουπιά δεν ξανακαβαλάνε....ενώ λέγαν τόσα για τα μοτοκατορθώματά τους...

id12586
05/04/2008, 12:21
Συμπλέκτη πατάς όταν φρενάρεις (λίγο πριν σβήσει)?

Αν ναι και συνεχίζει να σβήνει... Κάτι δεν πάει καλα..

PanVas
07/04/2008, 12:40
Έλα πατρίδα...
Τσάκο κανά δυό....:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

pektis
14/04/2008, 15:56
Καλότάξιδο το εργαλείο!:) :beer:

Ταξιδευτής
14/04/2008, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
Μηχανή πιο καινουρια κι απο καινουρια και την εχεις ρίξει 2 φορες ηδη?

δεν ηταν επιλογη μου πιστεψε με,και ευτυχως εχει μονο μια μικρη γρατζουνια στα βαλιτσακια.Το χιουμορ ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας,οταν πεφτεις και δεν αφηνεις να σε παρει απο κατω η απογοητευση...

ΥΓ.Προς απαντες πατρινους,ποτε το βλεπετε να κανονιζουμε για το καφε?

Φιλε (επετρεψε μου το χαρακτηρισμο) Χαρη, δεν ξερω πως να αρχισω... Το αρχικο σου κειμενο αγγιξε καποιες πολυ καλα κρυμμενες γωνιες στην ψυχη μου, καποια κοιταπια που εχω χρονια να ανοιξω....
Και μεταααα...... το θαυμα!! :) Απο το σκοταδι στο φως!!!!

Γελασα και ανοιξε η καρδια μου με τις περιγραφες των πρωτων τουμπων και το ποσο γλυκα και αισιοδοξα το αντιμετωπιζεις!!!

Για αυτο και μονο σε ευχαριστω φιλε και ειλικρινα αν το θες θα κατεβω κατω για να παμε την πρωτη σου μια εκδρομουλα παρεα! Τετοιοι ανθρωποι που βλεπουν ετσι τη ζωη ειναι ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΑ για ολους μας....

Εχεις ΠΜ (προσωπικο μηνυμα). :wave2: :beer:

ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ ΧΑΡΗ..... Να εχετε μαζι τα καλυτερα χιλιομετρα και παντα δρομους ανοιχτους..... :wave2: