PDA

View Full Version : μετρηση 2t λαδακι



mpou
01/04/2008, 18:53
Ο τελευταιος που ρωτησα μου ειπε οτι χρησιμοποιει "μπιμπερο", αν εχει το θεο του.

Ειδα και καποιους αλλους με μετρητη γνωστης μαρκας.

Τι και απο που το παιρνουμε?

Αντε, γιατι το βενζιναδικο διπλα στο σπιτι πρεπει να εχει κλιση 20%, και φανταζεστε τι "μιξεις" γινονται... :bigcry:

iatrodikastis
01/04/2008, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Ο τελευταιος που ρωτησα μου ειπε οτι χρησιμοποιει "μπιμπερο", αν εχει το θεο του.

Ειδα και καποιους αλλους με μετρητη γνωστης μαρκας.

Τι και απο που το παιρνουμε?

Αντε, γιατι το βενζιναδικο διπλα στο σπιτι πρεπει να εχει κλιση 20%, και φανταζεστε τι "μιξεις" γινονται... :bigcry:


Kαλά δεν το είδες?

ε που χάζευες?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καρρέρ,μετράει γιά όλες τις μίξεις και χωράει λάδι γιά μίξη 20 λίτρων.:wave2:

Δεν θυμάμαι τιμή,γύρω στα 5 ευρώ νομίζω.

mpou
01/04/2008, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Kαλά δεν το είδες?

ε που χάζευες?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καρρέρ,μετράει γιά όλες τις μίξεις και χωράει λάδι γιά μίξη 20 λίτρων.:wave2:

Δεν θυμάμαι τιμή,γύρω στα 5 ευρώ νομίζω.

Χαζευα ... την αυτοματη κουτα :bigcry: :rotflmao:

Julius
02/04/2008, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Ο τελευταιος που ρωτησα μου ειπε οτι χρησιμοποιει "μπιμπερο", αν εχει το θεο του.

Ειδα και καποιους αλλους με μετρητη γνωστης μαρκας.

Τι και απο που το παιρνουμε?

Αντε, γιατι το βενζιναδικο διπλα στο σπιτι πρεπει να εχει κλιση 20%, και φανταζεστε τι "μιξεις" γινονται... :bigcry:

NAI EXEI STON KARRER ALLA KAI SE OLA TA "XOMATINA KATASTIMATA"


YPARXEI DOXEIO (SAN DOKIMASTIKOS SOLINAS) POU EXEI ETOIMES TIS ENDIKSEIS ANALOGA TO POSOSTO MIKSIS POU KANEIS KAI TA LITRA, POLY VOLIKO GIATI DEN KATHESE NA KANEIS POLAPLASIASMOUS STO VENZINADIKO :lol:

mpou
02/04/2008, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
NAI EXEI STON KARRER ALLA KAI SE OLA TA "XOMATINA KATASTIMATA"

YPARXEI DOXEIO (SAN DOKIMASTIKOS SOLINAS) POU EXEI ETOIMES TIS ENDIKSEIS ANALOGA TO POSOSTO MIKSIS POU KANEIS KAI TA LITRA, POLY VOLIKO GIATI DEN KATHESE NA KANEIS POLAPLASIASMOUS STO VENZINADIKO :lol:

Thanks! Αν θες στειλε με πμ κανενα τετοιο μαγαζι (κεντρο).

Γλυτωνουμε τους πολλαπλασιασμους, οκ, αλλα την "ακριβεια" του βενζινα? Ειναι προτιμοτερο να παρουμε κανενα μπιτονι, ωστε να ειμαστε σιγουροι για την ποσοτητα?

Υ.Γ. Στον "δοκιμαστικο" σωληνα, ειναι καλο να ριχνουμε λιγο βενζινα επειτα (και να ανακατευουμε) ωστε να πεσει ΟΛΟ το λαδακι (καποιος μου το ειπε)? Η η "ποσοτητα" που μενει ειναι αμηλητεα?

Julius
02/04/2008, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Thanks! Αν θες στειλε με πμ κανενα τετοιο μαγαζι (κεντρο).

Γλυτωνουμε τους πολλαπλασιασμους, οκ, αλλα την "ακριβεια" του βενζινα? Ειναι προτιμοτερο να παρουμε κανενα μπιτονι, ωστε να ειμαστε σιγουροι για την ποσοτητα?

Υ.Γ. Στον "δοκιμαστικο" σωληνα, ειναι καλο να ριχνουμε λιγο βενζινα επειτα (και να ανακατευουμε) ωστε να πεσει ΟΛΟ το λαδακι (καποιος μου το ειπε)? Η η "ποσοτητα" που μενει ειναι αμηλητεα?


en ai man, den trexei na minoune kai 4 stagones mesa ston solina, etsi kai allios pote den einai AKRIVOS h miksi ektos ean pareis kamia megali syrigka kai vazeis ladi :rotflmao:



o karrer einai sto telos tis kalirois molis peraseis kato apo thn gefyra sto deksi sou xeri ston paradromo

episeis psila stin dimitrakopoulou sto koukaki exei dyo tria sxetika magazia

a! kai o tzotzopoulos kai to motomarket exoune...


auto einai apo to site toy tzortzopoulou.....


126199

mpou
02/04/2008, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
en ai man, den trexei na minoune kai 4 stagones mesa ston solina, etsi kai allios pote den einai AKRIVOS h miksi ektos ean pareis kamia megali syrigka kai vazeis ladi :rotflmao:


Την φανταστηκα την απαντηση, αλλα ποτε δεν ξερεις...:rotflmao: