PDA

View Full Version : Σαν πολύ θάρρος δεν πήρανε?



kostasfazer
17/12/2004, 19:29
Κινούμαι με το παπάκι στην μποτιλιαρισμένη όπως πάντα λεωφόρο Βουλιαγμένης περνώντας ανάμεσα στα σταματημένα αυτοκίνητα. Φτάνω στο φανάρι, δεξιά μου ένα μικρό φορτηγάκι και αριστερά μου μια πεντάμετρη μερσεντές με έναν οδηγό και ένα τύπο στο πίσω κάθισμα. Από πίσω από την μερσεντές ήταν ένα μαύρο τζιπ με μαύρα φιμε τζάμια πιθανότατα η προσωπική του ασφάλεια. Πράσινο ξεκινάμε μέχρι το επόμενο φανάρι που ήταν 150 μέτρα ποιο εκεί, η μερσεντές και εγώ δίπλα δίπλα όπως συμβαίνει συνήθως σε μποτιλιάρισμα ο οδηγός με κοιτάει επίμονα, (το φανάρι θα κοιτάει λέω και κοιτάω το φανάρι και εγώ) πράσινο η μερσεντές φεύγει γρήγορα μπροστά μου μαζί με το τζιπ σαν να τους κυνήγαγαν. Τα έχει παίξει ο κόσμος λέω και ξεκινάω από το φανάρι, κάνω 200 μέτρα και ξαναπέφτω σε μποτιλιάρισμα, το τζιπ και η μερσεντές τελευταία στην σειρά - α ωραία λέω έχει χώρο να περάσω, και πάω να χωθώ ανάμεσα στα αυτοκίνητα, λίγο πριν μπω στο κενό το τζιπ κάνει δεξιά το τιμόνι και βλέπω το φτερό του στα δυο μέτρα / φρένα/ δεξιά το τιμόνι και το πόδι μου χαϊδεύει το γυαλιστερό νίκελ του προφυλαχτήρα –παναγιά μου λέω τι έγινε τώρα τι έκανε ο άνθρωπος(τα παιδία με τις μηχανές που έρχονταν από πίσω μέχρι τις στήλες του ολυμπίου Διός μου έλεγαν για την μαλακία που έκανε) ??? Ακινητοποιώ το παπάκι ανοίγω τη ζελατίνα και του λέω
- Καλά ρε στραβός είσαι?? (τότε ανοίγει το κατάμαυρο τζάμι και εμφανίζεται κάτι μεταξύ σερίφη του διαστήματος και RΑΜΒΟ σε νέα έκδοση με μούρη ντοπαρισμένου πιτ μπουλ και μου λέει)/
- Το νου σου που πλησιάζεις.
- Και του κάνω την πλέων διαδεδομένη χειρονομία της ενδοπαλαμικής πεοπαλινδρόμησης
/στρίβει αριστερά στο στενό ,στο οποίο είχε αρχικά κατευθυνθεί η μερσεντές και απομακρύνονται.

Το δια ταύτα της όλης φάσης είναι ότι εγώ παραλίγο να χτυπήσω πάνω στο τζιπ (θα τον πλήρωνα και από πάνω) γιατί? γιατί έκανα το λάθος να σταθώ δίπλα στο αυτοκίνητο του τάδε ζάπλουτου με μηχανάκι….και γιατί στο μπουρδελο που ζούμε ο κύριος αυτός έχει αγοράσει από ότι φάνηκε εκτός από τον χώρο που καταλαμβάνουν το αυτοκίνητο του και της προσωπικής του ασφαλείας αλά και την περίμετρο αυτού σε ακτίνα 3 μέτρων.
Αλτ τι συ?

Vivoula
19/12/2004, 11:39
Αυτο εχει ξαναγινει οπως γινεται παντα και απλως τους

αποφευγεις - μπορεις να κανεις και πλακιτσα (να τους αγχωσεις) οπως κανουν μερικοι εδω μεσα (oνοματα δεν λεμε)

:cool:

xaris_sm
20/12/2004, 13:34
ego tha aniga tin zelatina...

tha ton eftina sta moutra kai tha eksafanizomoun (ola auta an eiha horo na triposo)

me ton kathe karagiozi pu tha me klisei kai tha kleo kana kokolo meta,me tin zoi mou vrike kanei magia??tha mporouse na proidopieisi kai me alon tropo..oxi na valei se kindino tin zoi sou...

me to kathe zoo pu tus dinoun kai eksusia!!!


:yuck:

Geopas6
21/12/2004, 17:52
Το πιο σωστό είναι όντος να τους κάνεις λίγη πλάκα και μετά
άντε γεία !!:wave2:

la_villa
08/01/2005, 15:40
Επρεπε να πας δίπλα στην μερσεντεσ και να τις τραβήξεις δυο κλωτσιές στην πίσω πόρτα που καθόταν ο πίπας!!Τα νούμερα σει στο διάολο

milaber
08/01/2005, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
Επρεπε να πας δίπλα στην μερσεντεσ και να τις τραβήξεις δυο κλωτσιές στην πίσω πόρτα που καθόταν ο πίπας!!!

Συμφωνώ και προσυπογράφω!

Και ασε τα μπουλντογκ μετά να κυνηγάνε παπάκι στην κίνηση!

:evil: :evil: :evil:

kostasfazer
19/01/2005, 18:49
Δεν είναι να μπλέκεις με τέτοιους ανθρώπους, δεν θυμάστε το παλικάρι που σκότωσε ένας μπράβος έξω από μαγαζί στην γλυφάδα πριν από λίγα χρόνια? :mad:

asprogerakatos
19/01/2005, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από xaris_sm
ego tha aniga tin zelatina...

tha ton eftina sta moutra kai tha eksafanizomoun (ola auta an eiha horo na triposo)

me ton kathe karagiozi pu tha me klisei kai tha kleo kana kokolo meta,me tin zoi mou vrike kanei magia??tha mporouse na proidopieisi kai me alon tropo..oxi na valei se kindino tin zoi sou...

me to kathe zoo pu tus dinoun kai eksusia!!!


:yuck:


ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗ Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΠΩΣ ...
ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤ. ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΞΗΜΟ ΑΠΟ ΚΟΥΤΙΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΧΙΛΜ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΑΚΗΝΙΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ , ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΑΒΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΤΡΕΝΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΑΙ Μ. ΛΩΡΙΔΑΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΕΝΤΟΥΡΟ ΟΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΕ 40-50 ΧΙΛ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΙ ΜΠΟΣΙΚΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΡΑ ΤΥΠΟΣ ΣΕ ΤΥΠΟΥ ΑCCENT ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ ΟΝΤΑΣ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΟΛΟ ΔΕΞΙΑ 1,5 ΜΕΤΡΟ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝΕ ΓΙΑ ΜΛΠΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΕΜΦΡΑΓΜΑ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΧΑΝΕΣ 15 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΕΝΤΟΥΡΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ 2 SEC ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΓΑΜΟΣΤ...Α ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ ΣΕ ΔΙΚΙΟ.. Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΦΟΝΙΑΣ ΑΦΟΥ ΚΟΖΑΡΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΚΟΡΝΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΧΩΝΑΜΕ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ 1 ΜΕΤΡΟ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΟΥΡΟ ΟΠΩΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΑΛΙ
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΤΟΥ ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΧΛΕΠΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΣΤΗ ΜΑΠΑ Η ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ, ΠΛΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ Ο ΕΝΤΟΥΡΑΣ


ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ο ACCENT ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΗΔΗ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΟΜΕΝΟ ΟΛΟ ΔΕΞΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΣΥΜΠΛΕΧΤΗ ΚΑΙ ΠΑΤΑΕΙ ΓΚΑΖΙ ΝΑ ΣΕ ΦΑΣΗ ΕΝΤΕΛΩΣ ARCADE GAME ΑΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΩ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΝΟΝΑΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΓΙΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΜΕΣΑΙΑ ΛΩΡΙΔΑ

ΤΟ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΠΑΡΑΝΟΙΚΟΙ ΤΥΠΟΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ (ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΟΥΣ) .

Ο ΠΙΤΣΙΡΑΚΑΣ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΟΥΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ
ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΟΥΤΕ ΠΗΡΕ ΠΡΕΦΑ ΤΗ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΛΙΓΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΚΑΙ 2 SEC ΜΕΤΑ ΤΗ ΡΟΧΑΛΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ...

ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΜΕ ΟΤΑΝ ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΣΙΓΟΥΡΑ
ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΠΟΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΤΥΠΟΥ ΠΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ "ΡΕ ΤΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ" ΤΡΩΕΙ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ 2 Η 3 ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΛΟΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ...