PDA

View Full Version : Πιπερατα παραλειπομενα απο Βορειους υπόπτους!!!



SvsGreek
19/12/2004, 13:31
Ωραια τα ειπανε κ οι υπολοιποι Βορειοι αλλα ας καταθεσω κ εγω καποια ιδιαιτερα πιπερατα παραλειπομενα απο την 1η συναντηση των Βορειων.

ΣΗΜ. Το ποστ μπαινει εδω καθως αφορα κουτσομολιο κ χαβαλε.

Που λετε το ραντεβου ηταν 2 η ωρα στην περιοχη της κρηνης- καλαμαρια.
Φτανει 1ος ο Dodok ερχομενος απο Εδεσσα με το αυτοκινητο του. Περνει τηλ τον ομιλων SvsGreek ΑΛΛΑ ο ομιλων το ειχε κλειστο!!! Ο Dodok βλεπει μια μεγαλη παρεα μεσα αλλα δεν παει να μιλησει ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ.

Ο ομιλων ο οποιος ειχε προτεινει μερος κ ωρα ηταν ΑΠΩΝ!!! Βλεπετε εδινα εξετασεις για εθνικη τραπεζα κ τελειωσα 13.57 αντι για 12.30 που ειχε υπολογισει!!! Ανοιγο το κινητο κ βλεπω κλησεις απο αγνωστα τηλ! ΩΧ!!! Την εκανα παλι ο λακαμας σκεφτομαι! Μιλαο με συναρειανο Dodok κ αντε να προλαβω απο ευοσμο να παω κρηνη με αμαξι!!!!!

Με τηλ ο angel κ ψαχνεικ αυτοσ το μαγαζι ενω ο dodok ειναι απεξω κ ριχνει μπινελικια στον ομιλων καθως ξεπαγωνει! Φερνω σε επαφη dodok k angel(τηλεφωνικη ενοουσα εεεε) κ ευτυχως καθοντε να πιουν τον καφε τους ηρεμοι.

Καταφτανει ο ομιλων κ η ατμοσφαιρα προμηνυεται πολυ καλη καθως τα παιδια φαινονται πολυ SUPER. ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ!!!!Κ ΟΜΩΣ! Συναντηση μοτο φορουμ κ ειμαστε με 3 αυτοκινητα!! ΞΕΦΤΙΛΑ ΛΕΓΩ ΚΥΡΙΕς Κ ΚΥΡΙΟΙ.ΑΙΣΧΟΣ. Βεβαια ο dodok k oangel ειναι δικαιολογημενοι καθως εδεσσα εβρεχε του στηπού κ ο angel εχει ψιλογρατζουνησει την μηχανη. ΑΛΛΑ ο ομιλων γιατι με αυτοκινητο? Ξεφτιλησμενος θα πειτε κ το δεχομαι...κ ας εβρεχε το πρωι οταν πηγα να γραψω!

Ερχονται κ ο ταμι με τα 2 φιλαρακια του κ γινομαστε 6!! Η παρεα ειναι πολυ καλη κ η ατμοσφαιρα φανταστικη. Πηδαμε απτο ενα θεμα στο αλλο κ ο ταμι ακομα προσπαθει να μας πει για τον καλο εμπορα που αγορασε το fazer του. Α Αν θελει κανεισ καλη μηχανη να σας πει ο ταμι ποιος ΑΓΙΟΣ εμπορας ειναιαυτος!!! ¨) ¨) :smilea:

Περιμενουμε κ τον milaber k thn irene...κ σκαει μυτη scooter με μια γυναικεια μορφη επανω....μας κοιταει ενω φοραει κρανος,κοιταμε κ εμεις 6 λιγουρια, πλησιαζει...κοιταει...κοιταμε...γελαμε...χαιρομαστε....ΒΓΑ ΖΕΙ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ κ ειναι αντρας!!!!Μπανει στο μαγαζι κ καθεται απο πισω μας σε 2 κοριτσια!!!! ΞΕ-ΦΤΙ-ΛΑ γιναμε λεγω!!! Αλλα κανουμε τουσ κινεζους κ αλλαζουμε θεμα.:alien: :alien:

Εντωμεταξυ ο ανσυχωρητος ομιλων εφυγε νωρις καθως ειχε δουλεια!!! απιστευτο!!! αχρηστος πραγματικα!:sad: :sad: :eek: :rolleyes:

Θα ηθελα φυσικα να ευχαριστησο τον angel που δεν του αρεσε η κοπελα στην πορτα κ ετσι εχω εγω πιο πολλες ελπιδες!!:smokin:

Παρακαλουνται τα υπολοιπα μελη να συμπληρωσουν οτι εχω ξεχασει κ να μου ριξουν πολυυυυυ μπινελικι....

Επομενο ραντεβου ΛΙΑΝ συντομως εκτος σαλονικας καθως ο μονος Σαλονικιος ημουν ΕΓΩ!!!!!!!?????
Που ηταν ολοι οι υπολοιποι? Ανυπαρκτοι τολμω να πω! Οι νοτιοι μας εχουν κανει ρομπες!!!ΦΤΟΥ ΜΑς!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ!

angels_gr
20/12/2004, 09:15
Με τον φίλο μου τον εδεσσαίο είμαστε σαν μικρά πιγκουινάκια!!! Ο Tamis μου έδωσε τις απαραίτητες πληροφορίες που ήθελα για να πάω σε αυτόν τον υπέροχο έμπορο που πουλάει πατάτες στην τιμή του χρυσού. Ευχαριστώ Αη Βασίλη, δώσανε, δώσανε!!!

Αν θυμάμαι καλά δεν ήταν scooter. Με scooter θα ερχότανε η Ειρήνη από Αθήνα? Ακόμη θα την περιμέναμε. Πάντως για όλους τους μαλλιάδες να αφήνετε μούσι για να σας ξεχωρίζουμε από το όμορφο φύλο. Δεν φταίμε εμείς.

Φίλε svs, η κοπέλα ήταν όμορφη αλλά προτιμούσε εσένα. Γιατί να χαλαστώ? Εξάλλου όταν φεύγαμε μου είπε. Ο φίλος σου θα ξανάρθει? Άρα κανόνισε γρήγορα την επόμενη συνάντηση.
:wave2:

Dodok edessa
20/12/2004, 11:32
:smokin: Αυτά τα κονέ ποτέ τα κάνατε ρε πίσω από την πλάτη μου. Επειδή ήμουν ο μεγαλύτερος με αφήσατε στη απέξω.
Και ο tamis Κόλπο????? Πάντως ήταν γυναικάρα
:eek:

ireneepi
20/12/2004, 14:23
Αμα ερχομουνα με σκουτερ....


ουτε σε δυο μερες με τον καιρο που ειχε στο οδικο δικτυο γενικοτερα...!

SvsGreek
20/12/2004, 16:47
Δεν ηξερα οτι θα ερχοταν απο αθηνα, σορρυ παιδες!

Dodok δεν σου ειπαμε τιποτα επειδη εισουν ο πιο μεγαλος και ΕΜΠΕΙΡΟΣ αρα φοβηθηκαμε μην τυχων μας την φας. Γιαυτο συνομοτησαμε κρυφα, υπουλα κ υποχθονια κ με φουλ μυστικοπαθεια προβηκαμε σε κονε...

Αλλα angel εμενα με τηλ ενας Μπαμπης το βραδυ κ μου ειπε οτι πηρε το τηλ μου απο καποιον κ οτι με γουσταρει!!!!!!"¨'΄['[

Μαντευω οτι για να μου την φας με εσπρωξες στο παληκαρι με το scooter!!!

xaxaxa!!!

tamis
20/12/2004, 22:44
re paidia sas efaga laxano reeee!!!! oloi pigate spitia sas alla egw.... OXI! :rotflmao:

gurisa...
tis milisa...
tin erixa....
tin fwrtosa stin mixani....
kai meta xupnisa....
afou efaga xulopita....:cry:

hehehehe plaaaaaka kanw apo ti sas arese re paidia psili itan isio malli eixe oute kampoura oute sapia dontia oute koutsi itan.... APORO AYTA TA SHMERINA PAIDIA TI EXOUN PATHEI!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OI FWTO EINAI GAMATES PANTOS TA PIGKOUINAKIA BEGBAIA XEXORIZOUN ALLA TI NA KANOUMEN ALLOSTEN SHMERON HMERAN..... :p

eirini cbr exeis? axxxx twra pou to thimithika.... eimai sto magazi tou moto gp kai paw na parw panteloni mixanis.... skaei mouri mia xanthia uperoxi kaloni pliros exoplismeni me full derma ktl tkl ktl... kai rwtaei.... metaxeirismena pernete gia thelw kainougio. nai bebaia leei o magazatoras, ti mixanaki exeis? (egw lew e kana mikro tha exei psofio kai tha parei tipota ligo megalitero.... o malakas opws apodeixthika...)
H kopela: ena Fazer 600 exw alla to barethika den paei bima ta lefta einai metritis kai thelw CBR1000 RR!!!!!! apla auto pou eipe me ponese.... ena palouki stin kardia mou ena kati eniwsa egw exw fazer 600 kai lew paei gamiwntas kai auti leei otii den paei bima einai 600 kai pernei TO ergaleio???? :cry: :confused: :look: :hypnotize axxxx mprabo tin kopela tin xarika na eimai ilikrineis ante kai sanotera!!!! eseis paidia ti kanete ola good?

Dodok edessa
21/12/2004, 07:40
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
OI FWTO EINAI GAMATES PANTOS TA PIGKOUINAKIA BEGBAIA XEXORIZOUN ALLA TI NA KANOUMEN ALLOSTEN SHMERON HMERAN..... :p

Να τα μας να τα μας !!!Τώρα στα γεράματα θα μας βγει και το όνομα ! :rotflmao: :lol: :wave2: :lol: :blush: :beer:

angels_gr
21/12/2004, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από SvsGreek
Δεν ηξερα οτι θα ερχοταν απο αθηνα, σορρυ παιδες!

Dodok δεν σου ειπαμε τιποτα επειδη εισουν ο πιο μεγαλος και ΕΜΠΕΙΡΟΣ αρα φοβηθηκαμε μην τυχων μας την φας. Γιαυτο συνομοτησαμε κρυφα, υπουλα κ υποχθονια κ με φουλ μυστικοπαθεια προβηκαμε σε κονε...

Αλλα angel εμενα με τηλ ενας Μπαμπης το βραδυ κ μου ειπε οτι πηρε το τηλ μου απο καποιον κ οτι με γουσταρει!!!!!!"¨'΄['[

Μαντευω οτι για να μου την φας με εσπρωξες στο παληκαρι με το scooter!!!

xaxaxa!!!

Τι να σου πω φίλε μου svs. Μπορεί η κοπέλα να είναι ο Μπάμπης που έγινε Barbie!!! Πάντως και το παλικάρι με το scooter όταν έμπαινε εσένα κοιτούσε!!! Μπορεί να έχεις πέραση σε όλα τα φύλα!!! :wave2:

Vezouvios
21/12/2004, 08:45
ρε παιδια δεν ειχα δει οτι θα γινει η συναντηση,,,
Κριμα ρε σεις θα ερχομουνα με αλλα 2 ατομα και θα γινονταν ακομα μεγαλυτερη η παρεα....
Κριμαααα:bigcry: :bigcry:

angels_gr
21/12/2004, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
re paidia sas efaga laxano reeee!!!! oloi pigate spitia sas alla egw.... OXI! :rotflmao:

gurisa...
tis milisa...
tin erixa....
tin fwrtosa stin mixani....
kai meta xupnisa....
afou efaga xulopita....:cry:
........................
H kopela: ena Fazer 600 exw alla to barethika den paei bima ta lefta einai metritis kai thelw CBR1000 RR!!!!!! apla auto pou eipe me ponese.... ena palouki stin kardia mou ena kati eniwsa egw exw fazer 600 kai lew paei gamiwntas kai auti leei otii den paei bima einai 600 kai pernei TO ergaleio????



Φίλε Tami, και εγώ ξαναγύρισα γιατί είχα ........ ξεχάσει τα κλειδιά μου!!! Αλλά η κοπέλα είχε χαθεί, εεεε ήθελα να πω τα κλειδιά τα είχα στην άλλη τσέπη. :D


Όσο για την κοπέλα που ήθελε το CBR 1000 RR κάτι τέτοιες είναι που μας χαλάνε το όνομα στην πιάτσα. Κυκλοφορείς με το εργαλείο σου κορδωμένος για τον τρόπο που οδηγείς και περνάει μια τέτοια κοπέλα κομμάτια από μπροστά σου και σε ρεζιλεύει. Και μετά ψάχνεις να βρεις που να κρυφτείς και παρακαλάς να μην σε είδε κανένας γνωστός. :lol:

angels_gr
21/12/2004, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
OI FWTO EINAI GAMATES PANTOS TA PIGKOUINAKIA BEGBAIA XEXORIZOUN ALLA TI NA KANOUMEN ALLOSTEN SHMERON HMERAN..... :p

Να τα μας να τα μας !!!Τώρα στα γεράματα θα μας βγει και το όνομα ! :rotflmao: :lol: :wave2: :lol: :blush: :beer:


Ρεεεεεεεεεεεεεε, εγώ προτιμώ κοριτσάκια!!!!! Εεεε dodoc τι μας λένε!!!!! :lol: :rotflmao: :lol:

Dodok edessa
21/12/2004, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
ρε παιδια δεν ειχα δει οτι θα γινει η συναντηση,,,
Κριμα ρε σεις θα ερχομουνα με αλλα 2 ατομα και θα γινονταν ακομα μεγαλυτερη η παρεα....
Κριμαααα:bigcry: :bigcry:


Δικαιολογίες ως απουσιολόγος δεν δέχομαι !!!!
Είσαι μαύρη λίστα. Την επόμενη φορά που θα βρεθούμε να προσέλθεις με τον κηδεμόνα σου.


:lol: :sun:

angels_gr
21/12/2004, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
ρε παιδια δεν ειχα δει οτι θα γινει η συναντηση,,,
Κριμα ρε σεις θα ερχομουνα με αλλα 2 ατομα και θα γινονταν ακομα μεγαλυτερη η παρεα....
Κριμαααα:bigcry: :bigcry:

Μην στεναχωριέσαι, με μία απουσία δεν κόβεσαι. Να προσέχεις όμως γιατί η επόμενη συνάντηση θα γίνει γρήγορα. Άντε να μεγαλώνουμε!!! :wave2:

Dodok edessa
21/12/2004, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Ρεεεεεεεεεεεεεε, εγώ προτιμώ κοριτσάκια!!!!! Εεεε dodoc τι μας λένε!!!!! :lol: :rotflmao: :lol:

Ας τους angels.!!!! Ζηλεύουν την αγάπη μας.

:beer:

Dodok edessa
21/12/2004, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
[OI FWTO EINAI GAMATES PANTOS TA PIGKOUINAKIA BEGBAIA XEXORIZOUN ALLA TI NA KANOUMEN ALLOSTEN SHMERON HMERAN..... :p

axxxx twra pou to thimithika.... eimai sto magazi tou moto gp kai paw na parw panteloni mixanis.... skaei mouri mia xanthia uperoxi kaloni pliros exoplismeni me full derma ktl tkl ktl... kai rwtaei.... metaxeirismena pernete gia thelw kainougio. nai bebaia leei o magazatoras, ti mixanaki exeis? (egw lew e kana mikro tha exei psofio kai tha parei tipota ligo megalitero.... o malakas opws apodeixthika...)
H kopela: ena Fazer 600 exw alla to barethika den paei bima ta lefta einai metritis kai thelw CBR1000 RR!!!!!! apla auto pou eipe me ponese.... ena palouki stin kardia mou ena kati eniwsa egw exw fazer 600 kai lew paei gamiwntas kai auti leei otii den paei bima einai 600 kai pernei TO ergaleio???? :cry: :confused: :look: :hypnotize axxxx mprabo tin kopela tin xarika na eimai ilikrineis ante kai sanotera!!!! eseis paidia ti kanete ola good? [/B]




Ρε tammi πάλι στον Τερζή ήσουνα

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

tamis
21/12/2004, 14:26
HAHAHAH re pou tha mou bgei kai to onoma oti agora apo auton ton apatewna!!!! :cry: Oxi peras tis plakas sto axiotimo Mr MOTO GP eimouna pou einai swstos epagelmatias kai eskase miti i gkomena! twra opote blepw cbr1000rr sto dromo kanw oti piastika kai stamataw gia kamia coka cola min me xeftilisei kai apo mesa einai i gkomena pou kukloforei!!! :look:

thelw ta mpiftekia mouuuuu ouuuu ouuuuuouuuuuu ouuuuuu tha mou fate ta mpiftekia mouuuuuu ouuuuuuuu :cry: :cry: :cry:

tin alli fora tha to anakoinwsoume se olous paidia gia na goustaroume kai na min uparxoun kai oi paraponoumenoi oti den to eidan to post :D

paaw na faw rollo xoirino me poure kai saltsa ade viva :lol:

afrotwin
21/12/2004, 15:05
ti ali fora ama vrexi
pigente me trakter ke frezes stin sinantisi
toulaxiston na kanete entiposi
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

orei mixanovgoi re

ta koutia ektos apo kseftila den ine mixanes oreeeeeeeeeee
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

angels_gr
22/12/2004, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ti ali fora ama vrexi
pigente me trakter ke frezes stin sinantisi
toulaxiston na kanete entiposi
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

orei mixanovgoi re

ta koutia ektos apo kseftila den ine mixanes oreeeeeeeeeee
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εμείς μεγάλε δεν έχουμε τρακτέρ εδώ. Είμαστε ακόμη στην εποχή με τα άλογα που σέρνουν τα άροτρα. Είμαστε αιώνες πίσω.

Το ότι είμαστε ωραίοι μας τα λένε όλοι. Είδες τις φωτογραφίες μας και σου αρέσανε??? Αν θέλεις μπορείς να έρθεις στην επόμενη συνάντησή μας να ομορφαίνεις κι άλλο την παρέα.

Όσο για τα κουτιά μας, μην ψάχνεις την μοτοσικλετιστική σου ταυτότητα περιφρονώντας τα αυτοκίνητα. Έχουμε και παιδιά που τα βγάζουμε βόλτα και δεν μπορούν ακόμη να ανέβουν σε μηχανή.
:wave2:

afrotwin
22/12/2004, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Εμείς μεγάλε δεν έχουμε τρακτέρ εδώ. Είμαστε ακόμη στην εποχή με τα άλογα που σέρνουν τα άροτρα. Είμαστε αιώνες πίσω.

Το ότι είμαστε ωραίοι μας τα λένε όλοι. Είδες τις φωτογραφίες μας και σου αρέσανε??? Αν θέλεις μπορείς να έρθεις στην επόμενη συνάντησή μας να ομορφαίνεις κι άλλο την παρέα.

Όσο για τα κουτιά μας, μην ψάχνεις την μοτοσικλετιστική σου ταυτότητα περιφρονώντας τα αυτοκίνητα. Έχουμε και παιδιά που τα βγάζουμε βόλτα και δεν μπορούν ακόμη να ανέβουν σε μηχανή.
:wave2:

ke ego pou exo pedia ke mporoun na anevoun stin mixani prepi na ta kouvalao poles fores mazi me tin gineka me to aftokinito
:sad:

ala stis sinantisis me tous motosakomenous pao me tin ntomatosikleta

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tamis
24/12/2004, 20:26
Kai otan ertheis ela me tin mixani na se doume na se xaroume!!!

aloste kapoioi den tin exoun eukairi tin mixani logo texnikou kolimatos kai exipiretountai me to kouti kati to opoio den tous kanei ligotero mixanobious afou autoi toulaxiston emfanizontai kai me autokinito kai mas timoun me tin parousia tous kai tous xeromaste... kai einai kapoioi pou irthan apo polloi makria pou kai mono logo xioniou ktl den itan dinaton na erthoun kai omws irthan...

katalaves?;)

filika panta e :wave2:

tamis
24/12/2004, 20:34
kai kati pou xexasa na anaferw...

ta trakter pou kolane? se ponaei to thema mipos? mipos kapoio gegonos pou se exei traumatisei stin toooote mikri sou ilikia? emeis me oti goustaroume tha erthoume kai min ginoume kolos pou tha mas tin peis kiolas oti eimaste xwriates! akou frezes o prwteuousianos pou tin exei dei kai kapos! anti na krineis tous pantes kai ta panta as eleges bravo re paidia pou sinantithikate kai as min itan o kairos ok anti na prospatheis na tin peis den se tima katholou file afrotwin!

opws panta filika e :yuck:

milaber
24/12/2004, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
H kopela: ena Fazer 600 exw alla to barethika den paei bima ta lefta einai metritis kai thelw CBR1000 RR!!!!!!

Εγώ τι να πω που μια μέρα σε ένα φανάρι στην Εγνατία σταματάει δίπλα μου το εν λόγω εργαλίο και πάνω που το θαυμάζω προσέχω έναν οδηγό γύρω στο 1.60. Μπα λέω... Προσέχω μετά και μια κοτσιδούλα να βγαίνει από το κράνος. Μπα λέω δεν είναι δυνατόν...
Και προσέχω και ένα γλυκό προσωπάκι μετά και παθαίνω πλάκα!

Το κοριτσάκι είχε 170 αλόγατα στον καρπό της και εγώ ζέσταινα το Innova μην και σβήσει από το κρύο.
Σκατά!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

milaber
24/12/2004, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ti ali fora ama vrexi
pigente me trakter ke frezes stin sinantisi


Εσύ τώρα τι πετάγεσαι σαν την κλανιά;
Και με πατίνια θα έρθουμε αν θέλουμε ρε!

Τράβα λίγο κουπί στην βάρκα σου μπας και ξεκολλήσει και άσε μας να χαιρόμαστε εμάς.

:wave2: :wave2: :wave2:

tamis
25/12/2004, 00:40
HAHAHA kai allos enas pathon me kopela!!! a re milader eides? egw pantos ithela na exafanistw apo prwsopou ghs i mallon na parw ena kawa 12r kai na to tourmpisw oso den paei allo:lol: den peirazei tis xeromai pou goustaroun bravo tous liges alla polu ma polu grigores!!!

yg klaps klaps thelw kai gwww cbr 1000r parolo pou den mou aresei emfanisiaka opote pernw kawa hehehehe:lol:

milaber
25/12/2004, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
HAHAHA kai allos enas pathon me kopela!!! a re milader eides? egw pantos ithela na exafanistw apo prwsopou ghs i mallon na parw ena kawa 12r kai na to tourmpisw oso den paei allo:lol: den peirazei tis xeromai pou goustaroun bravo tous liges alla polu ma polu grigores!!!


Ναι ρε φίλε αλλά εσύ είχες και ένα Fazer.
Eγώ με το γαμημένο το Innova τι να πω;

Τουλάχιστον ήταν ομόσταυλη η κοπελιά!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
25/12/2004, 15:17
Κύριε κύριε !!!! Να πάρω εγώ την κοπέλα να πάρετε εσείς τα αλόγα !!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


7010

milaber
26/12/2004, 02:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Κύριε κύριε !!!! Να πάρω εγώ την κοπέλα να πάρετε εσείς τα αλόγα !!!!

Όχι ρε γιατί είμαι αχόρταγος και τα θέλω και τα δύο!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
26/12/2004, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Όχι ρε γιατί είμαι αχόρταγος και τα θέλω και τα δύο!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







:( :( :( :(

angels_gr
27/12/2004, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Κύριε κύριε !!!! Να πάρω εγώ την κοπέλα να πάρετε εσείς τα αλόγα !!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το κόκκινο. Οι καμπύλες του, το μπροστινό του σύστημα, το τελικό του, οι χειρολαβές του. Αχ, που να βρούμε τέτοιο εργαλείο και εμείς να το έχουμε μπιμπελό στο σπίτι μας!!! :cool: