PDA

View Full Version : Τα γουρούνια



hidefnick
04/04/2008, 22:42
Μιλάμε έχει γεμίσει η Αθήνα. Κουστουμάτοι, χαζογκόμενες, εναλακτικοί της φούτσας....
Και τα περισσότερα full extra. Βαλίτσα για το αλυσοπρίονο, τζαμαρία για τη λασπούρα, λάστιχο τρακτέρ, κεραία με σημαιάκι για να μας βρούν στο χαντάκι. Full λέμε.

Μα πάνε καλά?????????? Σε λίγο θα αρχίσουν να καβαλάνε πεζοδρόμια και εκεί να δεις γέλιους.

Οκ και εγώ ζαχαρώνω καινούργιο Banshee νουμεράτο (μονο Θεσσαλονίκη τα πουλάνε νουμεράτα) για να λυσσάω με το δίχρονο, αλλα μην τρελαθούμε.

Αφιερωμένο στην ηλίθια με το ολοκαίνουργιο κινέζικο 100αρι (και το δανεικό κράνος 15αετίας που με πήγε καροτσάκι όλο τον περιφεριακό του Λυκαβητού, και στράβωσε όταν της έκανα μπιπ (με την κόρνα).

SpineshankD
04/04/2008, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
....και στράβωσε όταν της έκανα μπιπ (με την κόρνα).


ευτυχως που το ξεκαθαρισες γιατι αλλου πηγε το μυαλο μου:blush: :lol:


υπομονη μεχρι να ξαναχειμωνιασει , για να γυρισουν απο κει που ηρθαν...!:rolleyes:

el_hymador
05/04/2008, 03:29
εχει οντως τοσους πολλους γουρουνατους εκει εξω;

:confused:

evvou
05/04/2008, 11:46
η αληθεια ειναι οτι εχω πετυχει κ εγω αρκετους στη Νεα Σμυρνη αλλα κ στο πηγαινε-ελα που κανω καθε μερα στο Χαλανδρι για δουλεια...

εμενα μου αρεσουν οι γουρουνες αλλα μου κανει εντυπωση που τους βλεπω να οδηγουν αναμεσα στα αυτοκινητα λες κ εχουν παπια :uplate: :uplate:

και απο πισω οι μηχανοβιοι να βριζουν :lol:

apav
05/04/2008, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Μιλάμε

:bigcry: :bigcry: :bigcry: Έχω λιώσει στο γέλιο με την περιγραφή! :wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
εμενα μου αρεσουν οι γουρουνες αλλα μου κανει εντυπωση που τους βλεπω να οδηγουν αναμεσα στα αυτοκινητα λες κ εχουν παπια :uplate: :uplate:

και απο πισω οι μηχανοβιοι να βριζουν :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Χωράνε τα γουρούνια ανάμεσα από τα αυτοκίνητα; :look: Κάτι σαν σφηνομένο boxer στις πόρτες. :bigcry:

evvou
05/04/2008, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
:bigcry: :bigcry: :bigcry: Έχω λιώσει στο γέλιο με την περιγραφή! :wave2:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Χωράνε τα γουρούνια ανάμεσα από τα αυτοκίνητα; :look: Κάτι σαν σφηνομένο boxer στις πόρτες. :bigcry:

μιλαω για τα πιο μικρα γουρουνακια που κυκλοφορουν :smilea: οπου κ αυτα σε καποια φαση σφηνονουν φυσικα :lol: