PDA

View Full Version : Ξερει κανεις....



blackbusa
07/04/2008, 10:52
αν καποιος επιδιορθωνει φερμουαρ για δερματινα μπουφαν....στην Αθηνα.....thnx


:wave2:

gixxerpap
07/04/2008, 11:12
καπου στη βρεσθενης (Ν Κοσμος)...

πηγαινε απο Παπασταυρου στην Καλλιροης και κανε μια ερωτηση! ειναι διπλα!

γιατι δε ρωτας κατευθειαν τον πατερα σου παιδι μου? ολο με πικραινεις ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
07/04/2008, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αν καποιος επιδιορθωνει φερμουαρ για δερματινα μπουφαν....στην Αθηνα.....thnx


:wave2:

Στον Φερμουαρά στην Ευριπίδου, λίγο πιο κάτω απο την πλατεία Κλαυθμώνος.
Οπως ανεβαίνεις την Ευριπίδου στο δεξί σου χέρι, θα δείς επιγραφή ΦΕΡΜΟΥΑΡ.

blackbusa
07/04/2008, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
καπου στη βρεσθενης (Ν Κοσμος)...

πηγαινε απο Παπασταυρου στην Καλλιροης και κανε μια ερωτηση! ειναι διπλα!

γιατι δε ρωτας κατευθειαν τον πατερα σου παιδι μου? ολο με πικραινεις ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


γιατι πας καπου με καποιον χωρις εμενα και βαζεις καποιον τριτο να με παρει τηλεφωνο.....:mad:

και ασε που εχεις βαλει ολα τα προικια μου σε πωληση.....:sad:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
07/04/2008, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Στον Φερμουαρά στην Ευριπίδου, λίγο πιο κάτω απο την πλατεία Κλαυθμώνος.
Οπως ανεβαίνεις την Ευριπίδου στο δεξί σου χέρι, θα δείς επιγραφή ΦΕΡΜΟΥΑΡ.



:D


:wave2:

vangelis 64
07/04/2008, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
γιατι πας καπου με καποιον χωρις εμενα και βαζεις καποιον τριτο να με παρει τηλεφωνο.....:mad:

και ασε που εχεις βαλει ολα τα προικια μου σε πωληση.....:sad:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Δεν έβαλε κανείς κάποιον τρίτο να πάρει τηλέφωνο.:mad: :mad: :lol: :lol: :wave2:

Tigas
07/04/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αν καποιος επιδιορθωνει φερμουαρ για δερματινα μπουφαν....στην Αθηνα.....thnx


:wave2:

Βούρβαχη 5, Dirty Wash έχω φτιάξει στην φόρμα μου, είναι στο στενό δίπλα από την Honda Μπαξεβάνης στην Καλλιρρόης .

blackbusa
11/04/2008, 12:11
Τελικα πηγα εκει που μου ειπε ο Σαπιλας.....δυστηχως δεν μπορεσε να με εξυπηρετησει....αλλα με εστειλε καπου που εμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ικανοποιημενος.....λοιπον...

ΣΤΗΝ ΑΙΟΛΟΥ 41 υπαρχει ενα μαγαζι με δερματινα ειδη(Αφοι Καραγιαννιδη Ο.Ε.).....εκτος απο οτι ηταν ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΟΣ και ΕΞΥΠΗΤΗΡΙΚΟΤΑΤΟΣ μου εκανε και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....δηλαδη...εγω το μονο που ηθελα ηταν ενα καλο γαζωμα στο φερμουαρ που ειχε ανοιξει...τελικα αποφασησα να κανουμε και εναν καθαρισμο...αφου μπορει να μην το ειχα καθαρισει και ποτε....αποτελεσμα???

το μπουφαν εγινε σαν καινουργιο....μαλακωσε απιστευτα....το χρωμα του ξαναζωντανεψε....και ολα αυτα με 30? περιπου...μετα απο 2 μερες.....

αφου πιασαμε και λιγο την συζητηση μου ειπε οτι.....οτι εχει σχεση με δερματινα τα αναλαμβανει.....καθαρισμα,βαψιμο,επιδιορθωση,κλπ

αποφασησα να το γραψω για οποιον θα μπορουσε να τον ενδιαφερει.....


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


ευχαριστω ολους οσους μου εδωσαν τα ''φωτα'' τους....:lol: :lol: :lol:


:wave2:

DimChios
11/04/2008, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Τελικα πηγα εκει που μου ειπε ο Σαπιλας.....δυστηχως δεν μπορεσε να με εξυπηρετησει....αλλα με εστειλε καπου που εμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ικανοποιημενος.....λοιπον...

ΣΤΗΝ ΑΙΟΛΟΥ 41 υπαρχει ενα μαγαζι με δερματινα ειδη(Αφοι Καραγιαννιδη Ο.Ε.).....εκτος απο οτι ηταν ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΟΣ και ΕΞΥΠΗΤΗΡΙΚΟΤΑΤΟΣ μου εκανε και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....δηλαδη...εγω το μονο που ηθελα ηταν ενα καλο γαζωμα στο φερμουαρ που ειχε ανοιξει...τελικα αποφασησα να κανουμε και εναν καθαρισμο...αφου μπορει να μην το ειχα καθαρισει και ποτε....αποτελεσμα???

το μπουφαν εγινε σαν καινουργιο....μαλακωσε απιστευτα....το χρωμα του ξαναζωντανεψε....και ολα αυτα με 30? περιπου...μετα απο 2 μερες.....

αφου πιασαμε και λιγο την συζητηση μου ειπε οτι.....οτι εχει σχεση με δερματινα τα αναλαμβανει.....καθαρισμα,βαψιμο,επιδιορθωση,κλπ

αποφασησα να το γραψω για οποιον θα μπορουσε να τον ενδιαφερει.....

:beer: :beer: :beer: :beer:


ευχαριστω ολους οσους μου εδωσαν τα ''φωτα'' τους....:lol: :lol: :lol:


:wave2:



:D :a18: :a013: