PDA

View Full Version : Αγορά XT 660x



sotirisv
07/04/2008, 15:09
Γεια σας παιδιά!!Ενδιαφέρομαι για ένα xt 660x!!!!Οι τιμές που είδα ξεκινούν από 6200 μέχρι 6990 σε μη μεταχειρισμένο!!Θα ήθελα να μου πείτε τι παίζει ακριβώς με τα παραεισαγωγής σε τιμές και επιδόσεις;καποια μαγαζια που μου προτείνετε οι ίδιοι!!Στην αρχή σκεφτόμουν για μεταχειρισμένο αλλά δεν ξέρω τι χρήση του έχει κάνει ο προηγούμενος και το φοβάμαι λίγο!Απ'ότι βλέπω και μαθαίνω τα xt συνεχίζουν να είναι σκυλιά από ζημιές!Δεν παθαίνουν τίποτα!!Τώρα έχω ένα dt200r και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

SiLveRciTy
07/04/2008, 17:07
thes na agoraseis to kainourgio? (07/08)??? giati kserw oti yparxoun stock mixanakia stin antiproswpeia pou ta dinoun ftinotera. (oxi paraeisagwghs). ta paraeisagwghs ap'oti kserw den yparxei eggyhsh...

Steve_athens
07/04/2008, 17:08
Μεταχειρισμενο αμα το ψαξεις καλα κ εχεις κανενα γνωστο να στο κοιταξει μηχανικα δεν θα εχεις κανενα προβλημα,εγω το πηρα μεταχειρισμενο πριν 4 μηνες κ δεν μου χει βγαλει απολυτως τιποτα + οτι γλυτωνεις αρκετα λεφτα,με τα παραεισαγωγης που το χα ψαξει λιγο παιζεις με την εγγυηση γιατι το επισημο δικτυο δεν σε καλυπτει(γιαυτο κ η χαμηλοτερη τιμη) οποτε θα στηριχτεις να σε καλυψει το μαγαζι που το πηρες αμα παθει τπτ.Ελπιζω να σε βοηθησα λιγο ;)

sotirisv
07/04/2008, 19:34
Δεν έχω πρόβλημα ας είναι και 07.Πόσο ποιο φθηνά είναι;Έχουν καμία διαφορά με το 08 σε μηχανικά μέρη;Ρώτησα σε αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι δεν θα βρω 07 ή παλαιότερο όσο και αν ψάξω!Επίσης μου είπε ότι τα παραεισαγωγής υπάρχει περίπτωση να μην μπορείς να βρεις ανταλλακτικά στην ελλάδα.Ισχύει αυτό που μου είπε;Υπάρχει περίπτωση να πέσει η τιμή στο 660 ή θα φουσκώσει κι'άλλο;