PDA

View Full Version : ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!



Σελίδες : 1 2 [3]

TROOPER
08/04/2008, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
Απο ποια προσφορά θέλεις να αρχίσουμε?
Στην αισθητική παιδεία αυτού του λαού?
Στην πολιτιστική κληρονομιά?
Στο ότι αν δεν ήταν κάτι τέτοιοι σαν αυτούς τους "αποτυχημένους" εσύ σήμερα θα μίλαγες Γερμανικά κι όλη η Ευρώπη ίσως...?
Στην αντίσταση στην ασχήμια που αναδεικνύεται από το έργο τους?
Στην διαμορφωμένη κουλτούρα αυτού του λαού, που τόσο την φοβούνται ώστε να πασχίζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ για να την ξεριζώσουν από την συνείδηση μας?

Αυτό που σου προτείνω στο άμεσο μέλλον είναι να τους διαβάσεις για να τους καταλάβεις, όταν το κάνεις θα σου πω και τη συνέχεια...

ωραια ξεφυγες.

απλα να σου πω οτι δεν θα ειχα κανενα προβλημα να μιλαω γερμανικα αρκει να καβαλαω γιαπωνεζικα και οτι καλο θα ηταν να μην ενιωθες θυραμα (δεν λεω να νιωθεις θυτης αλλα οχι οτι σε κυνηγανε ολοι να σε φανε κιολας επειδη εισαι ελληνας).

τωρα οσο για κουλτουρα και παιδεια ...βαζω τα γελια δυνατα και ας σε ξεκουφαινουν.

και οσο για την πολιτιστικη μας κληρονομια για να την εκτιμησουμε πρεπει να την ξερουμε (ξεραδια μας)

απαντηση δεν εδωσες σε κανενα προβλημα της κοινωνιας μας.απο θεωρια πηξαμε ρε φιλε.στη πραξη περνουμε του sniper επι μονιμου βασεως δυστυχως...

αντε καλο σου απογευμα και προσοχη στους δρομους απο την παιδεια των υπολοιπων ελληνων οδηγων :wave2:

TROOPER
08/04/2008, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
Ο τύπος λοιπόν με το σκυλί...
Παραβίασε έναν απλό κανόνα της δημιουργίας που θέλει να λέγεται τέχνη, δημιούργησε για να ξεχωρίσει για να προκαλέσει....


"Εμείς δεν τραγουδάμε για να ξεχωρίσουμε, αδερφέ μου, απ'τον κόσμο εμείς τραγουδάμε για να ΣΜΙΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ".

καλα τραγουδα...:lol: :lol: :lol:

TROOPER
08/04/2008, 16:55
@byr0n - Cpt

ρε δε πα να :a021: απογευματιατικα...:smokin:

gcrook
08/04/2008, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow


"Εμείς δεν τραγουδάμε για να ξεχωρίσουμε, αδερφέ μου, απ'τον κόσμο εμείς τραγουδάμε για να ΣΜΙΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ".

Αυτο αν δεν το ειπε ο Μπομπ Μαρλει πρεπει να το ειπε σιγουρα ο Μποι Τζορτζ:lol: :lol:

TROOPER
08/04/2008, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτο αν δεν το ειπε ο Μπομπ Μαρλει πρεπει να το ειπε σιγουρα ο Μποι Τζορτζ:lol: :lol:

εμπνευσμενοι απο τον αριστοφανη φυσικα που βωμολοχουσε οχι για να τον προσεξουνε αλλα γιατι ηταν κουλτουριαρης και μετα το εκανε και ο φρανκ ζαπα κατουροντας μετα το τραγουδι το κοινο του

:lol: :lol: :lol:

p@nos
08/04/2008, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
καλα τραγουδα...:lol: :lol: :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
+1

αντιο και γεια σας.

:wave2:





:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Operater
08/04/2008, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτο αν δεν το ειπε ο Μπομπ Μαρλει πρεπει να το ειπε σιγουρα ο Μποι Τζορτζ:lol: :lol:

Ο Βαγγέλης στον Πόρο το είπε... :rotflmao:

TROOPER
08/04/2008, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

τι θελει να πει το φιλοζωο ποιητη ???

marulis
08/04/2008, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ο Βαγγέλης στον Πόρο το είπε... :rotflmao: Μπααααααααα μάλλον ο μέγιστος Ξυλούρης

gcrook
08/04/2008, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Μπααααααααα μάλλον ο μέγιστος Ξυλούρης

Κριμα...
Αν το ειχε πει ο μποι τζορτζ θα ειχε πιο πλακα.:sad:

drow
08/04/2008, 17:03
σου απαντησα,αλλα μαλλον δεν το προσεξες...δεν πειραζει,θα το ξαναπω.
τα γραφομενα του ριτσου ειναι θεωρια η αποτελεσμα πραξεων?(που τις πληρωσε και ακριβα)
το να κατσεις και να τους μελετησεις ειναι θεωρια?
το να εχεις αγωνιστικη σταση ζωης ειναι θεωρια?
οι λεξεις ανυπακοη στο μασημενο και αντισταση ειναι θεωρια?

οσο για το καλα τραγουδια τι να πω?
ο στιχος αυτος ειναι πραξη οσο κι αν γελας και κοροιδευεις

Operater
08/04/2008, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Μπααααααααα μάλλον ο μέγιστος Ξυλούρης

Με διόρθωσες? :mad: :mad:

Σε συγχωρώ όμως γιατί εισαι καλό παιδί.... :D

marulis
08/04/2008, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Με διόρθωσες? :mad: :mad:

Σε συγχωρώ όμως γιατί εισαι καλό παιδί.... :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:winka: :wave2:

TROOPER
08/04/2008, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
σου απαντησα,αλλα μαλλον δεν το προσεξες...δεν πειραζει,θα το ξαναπω.
τα γραφομενα του ριτσου ειναι θεωρια η αποτελεσμα πραξεων?(που τις πληρωσε και ακριβα)
το να κατσεις και να τους μελετησεις ειναι θεωρια?
το να εχεις αγωνιστικη σταση ζωης ειναι θεωρια?
οι λεξεις ανυπακοη στο μασημενο και αντισταση ειναι θεωρια?

οσο για το καλα τραγουδια τι να πω?
ο στιχος αυτος ειναι πραξη οσο κι αν γελας και κοροιδευεις

2 γαιδαρων αχυρα...εδω δε μπορουμε να συνενοηθουμε τι ειναι θεωρια και τι πραξη και εγω σε εριξα στα βαθια...να μου βρεις λυσεις σε προβληματα (οχι στη θεωρια αλλα στη πραξη.)

δε μου κανει εντυπωση που δεν εχεις απαντηση τελικα.

τελος παντων.ωρα καλη. :wave2:

p@nos
08/04/2008, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι θελει να πει το φιλοζωο ποιητη ???


καταρχην να κοψεις την ειρωνια μιας και δεν με γνωριζεις(και να τα λες αυτα πισω απ'την οθονη σου σε μενα)...




κατα 2ον οταν λεμε οτι σταματαμε το κοβοουμε και δεν συνεχιζουμε...

λες αντιο και μετα απο 5 λεπτα ξαναποσταρεις...




οπως λοιπον κοροιδευεις σε τοσο απλα πραγματα ετσι σιγουρα κοροιδευεις και με τις ψευτοφιλοζωικες σου ανησυχιες...



μιας και εισαι φιλοζωος,σεβεσαι τη φυση και τις λοιπες πιπες που τσαμπουνας τοση ωρα, σταματα να οδηγεις τη μηχανη σου γιατι ριπαινει το περιβαλλον


θα γινεις χορτογαγος,θα φορας μονο συνθετικα ρουχα,θα σταματησεις να χρησιμοποιεις οποιαδηποτε συσκευη λειτουργει με ρευμα μιας και τα θερμοηλεκτρικα εργοστασια στην Ελλαδα ειδικα ρυπαινουν υπερβολικα και συνεπως επιρεαζουν την πανιδα της περιχης(πεθαινουν ζωα εξαιτιας σου που χρεισημοποιεις τον υπολογιστη,που κανεις μπανιο με ζεστο νερο κλπ.)...



μπορω να σου πω πολλα ακομα για να υποστηριξω το επιχειρημα μου οτι αυτα που λες ειναι ΠΙΠΕΣ!!!!!



λοιπον επειδη το ειπα στην αρχη αλλα δεν εδωσες σημασια,ασε μας εμας τους υποκριτες και γινε ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ με τον εαυτο σου πρωπα και μετα με τους γυρω σου Λαμπερε Γωστηρα του φορουμ μας...


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

drow
08/04/2008, 17:13
εδω δε μπορουμε να συνενοηθουμε

οντως δεν μπορουμε γιατι δεν θες,και ο χλευασμος ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας,το γνωριζω πολυ καλα

δε μου κανει εντυπωση που δεν εχεις απαντηση τελικα.

τα περι αντιστασης και ανυπακοης να φανταστω δεν μετρανε για απαντηση.

φιλικα παντα και χωρις καμια διαθεση για παρεξηγηση
:beer:

vangelis 64
08/04/2008, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ο Βαγγέλης στον Πόρο το είπε... :rotflmao: Γιατί με δίνεις γαμώτη...δε σού έχω πει ότι είμαι μετριόφρων;:bigcry: :bigcry:
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτό πάντως το είπε ο Τσουκαλάς,παίρνω όρκο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
08/04/2008, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Αυτό πάντως το είπε ο Τσουκαλάς,παίρνω όρκο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





ελπιζω να μη μου κανει μηνυση....


:lol: :lol: :lol:

vangelis 64
08/04/2008, 17:20
Άσχετο...


drow,Όταν απαντάς σε κάποιον συγκεκριμένα,ενώ συμμετέχουν πολλοί,πάτα "παράθεση" γιατί δεν καταλαβαίνουμε ποιός είπε τι.:wave2:

marulis
08/04/2008, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
Μάλλον δεν κατάλαβες ότι όταν μηλαγε ο τρουπερ για υποκρισία δεν αναφερόταν σε εσένα προσωπικά και αν κατάλαβα καλά δεν εξαιρούσε ούτε τον εαυτό του, η διαφορά είναι ότι πριν κρίνουμε τους άλλους ανέξοδα θα πρέπει να ξεκινήσουμε από τον εαυτό μας. Κακά τα ψέματα όλοι έχουμε μεγάλο μερίδιο εύθηνης. Η ανοχή είναι συνένοχη.
Τώρα να το γυρνάς στο προσωπικό και να μιλάς για ειρωνεία όταν και εσυ ο ιδιος το έκανες μερικά ποστ πιο πάνω …………..

ΥΓ. αυτος ο καφες ολο και πιο πικρος γίνεται και δεν φταίει που είναι σκετος

TROOPER
08/04/2008, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
καταρχην να κοψεις την ειρωνια μιας και δεν με γνωριζεις(και να τα λες αυτα πισω απ'την οθονη σου σε μενα)...
κατ αρχην θα μιλαω οπως θελω απο τη στιγμη που δεν βριζω και πιστεψε με δεν εχω κανενα προβλημα να σε γνωρισω αρκει να γνωριζεις οτι ειμαι στρειτ



κατα 2ον οταν λεμε οτι σταματαμε το κοβοουμε και δεν συνεχιζουμε...

λες αντιο και μετα απο 5 λεπτα ξαναποσταρεις...
κατα 2ον θα γραφω οποτε γουσταρω και τον μπατσο να τον κανεις σπιτι σου



οπως λοιπον κοροιδευεις σε τοσο απλα πραγματα ετσι σιγουρα κοροιδευεις και με τις ψευτοφιλοζωικες σου ανησυχιες...3ον κοροιδευω τα κοροιδα.



μιας και εισαι φιλοζωος,σεβεσαι τη φυση και τις λοιπες πιπες που τσαμπουνας τοση ωρα, σταματα να οδηγεις τη μηχανη σου γιατι ριπαινει το περιβαλλον


θα γινεις χορτογαγος,θα φορας μονο συνθετικα ρουχα,θα σταματησεις να χρησιμοποιεις οποιαδηποτε συσκευη λειτουργει με ρευμα μιας και τα θερμοηλεκτρικα εργοστασια στην Ελλαδα ειδικα ρυπαινουν υπερβολικα και συνεπως επιρεαζουν την πανιδα της περιχης(πεθαινουν ζωα εξαιτιας σου που χρεισημοποιεις τον υπολογιστη,που κανεις μπανιο με ζεστο νερο κλπ.)...



μπορω να σου πω πολλα ακομα για να υποστηριξω το επιχειρημα μου οτι αυτα που λες ειναι ΠΙΠΕΣ!!!!!

δεν δηλωσα πουθενα φιλοζωος η φιλος του περιβαλοντος.ολοι βαζουμε το λιθαρακι μας για να το καστρεψουμε αλλα δεν ειμαι δηθεν για να μην το παραδεχτω.αρα θα τρωω οτι θελω,θα οδηγω οτι θελω και θα προσπαθω οσο μπορω και αμα δε σου αρεσει τη βολτα σου και παρε και τις πιπες.ειμαι large και δεν τις κραταω για παρτυ μου

λοιπον επειδη το ειπα στην αρχη αλλα δεν εδωσες σημασια,ασε μας εμας τους υποκριτες και γινε ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ με τον εαυτο σου πρωπα και μετα με τους γυρω σου Λαμπερε Γωστηρα του φορουμ μας...απρε βου μαμαζελ


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τακη εσυ ??????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
08/04/2008, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
εδω δε μπορουμε να συνενοηθουμε

οντως δεν μπορουμε γιατι δεν θες,και ο χλευασμος ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας,το γνωριζω πολυ καλα

δε μου κανει εντυπωση που δεν εχεις απαντηση τελικα.

τα περι αντιστασης και ανυπακοης να φανταστω δεν μετρανε για απαντηση.

φιλικα παντα και χωρις καμια διαθεση για παρεξηγηση
:beer:

γνωριζεις οτι ο χλευασμος ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας επειδη ισως εσυ τον χρησιμοποιεις ετσι

τα περι αντιστασης και ανυπακοης φανταζομαι καταλαβαινεις οτι αν δεν γινουνε πραξη μενουνε εννοιες με ανυποστατη σημασια.και δεν εννοω πραξη απο εσενα αλλα απο το συνολο.

δεν εχω ορεξη να τσακωθω.κανω πλακα απλα οσοι δε με ξερουνε παρεγουνται ευκολα.:wave2:

TROOPER
08/04/2008, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Μάλλον δεν κατάλαβες ότι όταν μηλαγε ο τρουπερ για υποκρισία δεν αναφερόταν σε εσένα προσωπικά και αν κατάλαβα καλά δεν εξαιρούσε ούτε τον εαυτό του, η διαφορά είναι ότι πριν κρίνουμε τους άλλους ανέξοδα θα πρέπει να ξεκινήσουμε από τον εαυτό μας. Κακά τα ψέματα όλοι έχουμε μεγάλο μερίδιο εύθηνης. Η ανοχή είναι συνένοχη.
Τώρα να το γυρνάς στο προσωπικό και να μιλάς για ειρωνεία όταν και εσυ ο ιδιος το έκανες μερικά ποστ πιο πάνω …………..

ΥΓ. αυτος ο καφες ολο και πιο πικρος γίνεται και δεν φταίει που είναι σκετος

χρυσοστομο ειπαμε σε λενε ???

:lol:

vangelis 64
08/04/2008, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τακη εσυ ??????????? Το μλκ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

marulis
08/04/2008, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
χρυσοστομο ειπαμε σε λενε ???

:lol: Σκατοστομο με λενε ρε Γιώργο

Εδώ δεν μπορούμε να ακούσουμε τον συνομιλητή μας και θέλουμε να σώσουμε και τον κόσμο. :sick:

ΥΓ. δηλητήριο ο καφές

drow
08/04/2008, 17:33
γνωριζεις οτι ο χλευασμος ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας επειδη ισως εσυ τον χρησιμοποιεις ετσι

Εξ ιδιων κρινουμε ε?

Ουτοπια δεν ειναι να πιστευουμε οτι ο κοσμος θα αλλαξει,ουτοπια ειναι να πιστευουμε οτι θα μεινει ιδιος

ΥΓ βαγγελη πως κανουμε παραθεση?:look:

p@nos
08/04/2008, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
.
.
.




οκ επειτα απ'τις βλακειες που ειπες δεν θελω να ξανα ασχοληθω μαζι σου (βλεπε τους σιχαμερους σου υπενιγμους περι σεξουαλικοτητας,το οτι ειμαι κοροιδο κλπ)...

απλα μην παιρνεις θαρρος επειδη βγαινεις με πολλα μελη του φορουμ και λες μπουρδες η ειρωνευεσαι αλλα μελη πιστευοντας οτι θα σε υποστηριξουν οι υπολοιποι...




ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και χωρις φιλικη διαθεση...

marulis
08/04/2008, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
[BΥΓ βαγγελη πως κανουμε παραθεση?:look: [/B] Κάτω δεξιά σε κάθε μήνυμα λεει παραθεση:wave2:

marulis
08/04/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
Ρε παλικάρι μου γιατι αρπάζεσαι έτσι? Επιδη ο καπ10 και ο τρουπερ μας είπαν κατάμουτρα κατι που δεν μας συμφέρει. Σκέψου λίγο και αν μπορείς με ηρεμία διάβασε το θρεντ από την αρχή.

Αν θες άλλαξε τα στοιχεία που δείχνουν ποιος είναι ποιος και δωστο σε έναν φίλο σου που εμπιστεύεσαι να το διαβάσει. Ίσως ένας εξωτερικός παρατηρητής που δεν ξέρει ποιος είναι ποιος , είναι πιο αντικειμενικός

p@nos
08/04/2008, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Ρε παλικάρι μου γιατι αρπάζεσαι έτσι? Επιδη ο καπ10 και ο τρουπερ μας είπαν κατάμουτρα κατι που δεν μας συμφέρει. Σκέψου λίγο και αν μπορείς με ηρεμία διάβασε το θρεντ από την αρχή.

Αν θες άλλαξε τα στοιχεία που δείχνουν ποιος είναι ποιος και δωστο σε έναν φίλο σου που εμπιστεύεσαι να το διαβάσει. Ίσως ένας εξωτερικός παρατηρητής που δεν ξέρει ποιος είναι ποιος , είναι πιο αντικειμενικός




αν προσεξεις ο τρουπερ αρχισε να λεει σε μενα προσωπικα οτι ειμαι υποκριτης, αρχισε μια επιθεση την για την οποια δεν ειχα διαθεση, και σιγουρα εγινε συγκεκριμενος...





δεν αναρωτιεσαι γιατι δεν ειπα τα ιδια και στον captain???

:winka:

marulis
08/04/2008, 17:51
Τες πα ο καθένας ας γινει εστω μια σταγόνα καλύτερος και αμέσως ολος ο κοσμος θα γινει λιγο καλύτερος

:a42: :a47:

TROOPER
08/04/2008, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
γνωριζεις οτι ο χλευασμος ειναι η τελευταια γραμμη αμυνας επειδη ισως εσυ τον χρησιμοποιεις ετσι

Εξ ιδιων κρινουμε ε?

Ουτοπια δεν ειναι να πιστευουμε οτι ο κοσμος θα αλλαξει,ουτοπια ειναι να πιστευουμε οτι θα μεινει ιδιος

ΥΓ βαγγελη πως κανουμε παραθεση?:look:

ουτοπια δεν υπαρχει δυστυχως. μην βαυκαλιζεσαι φιλε μου....:sad:

TROOPER
08/04/2008, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
οκ επειτα απ'τις βλακειες που ειπες δεν θελω να ξανα ασχοληθω μαζι σου το κανεις ομως...(βλεπε τους σιχαμερους σου υπενιγμους περι σεξουαλικοτητας,το οτι ειμαι κοροιδο κλπ ελειψη χιουμορ κλπ )...

απλα μην παιρνεις θαρρος επειδη βγαινεις με πολλα μελη του φορουμ και λες μπουρδες η ειρωνευεσαι αλλα μελη πιστευοντας οτι θα σε υποστηριξουν οι υπολοιποι...μιρακιον εισαι ακομα...θα μαθεις :lol:




ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και χωρις φιλικη διαθεση... εχασες :winka: !!!παντα με φιλικη διαθεση

drow
08/04/2008, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ουτοπια δεν υπαρχει δυστυχως. μην βαυκαλιζεσαι φιλε μου....:sad:


εχω την αισθηση οτι δεν εχεις ορεξη για πραγματικη κουβεντα,απλα προκαλεις.Οποτε ομως εχεις την διαθεση για συζητηση περι τεχνης και του πολιτικου σκοπου που εξυπηρετει(αντιδραστικο, στην περιπτωση του "καλλιτεχνη") ευχαριστως να την κανουμε με συνοδεια καφεδων και οινοπνευματος.

ΥΓ εμαθα πως γινεται η παραθεση:D :D

TROOPER
08/04/2008, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
αν προσεξεις ο τρουπερ αρχισε να λεει σε μενα προσωπικα οτι ειμαι υποκριτης, αρχισε μια επιθεση την για την οποια δεν ειχα διαθεση, και σιγουρα εγινε συγκεκριμενος...





δεν αναρωτιεσαι γιατι δεν ειπα τα ιδια και στον captain???

:winka:

αν το βρεις καπου οτι το προσωποποιω το ''υποκριτης'' στο θρεντ μεσα, καντο παραθεση και θα σου ζητησω δημοσια συγγνωμη.μπορει να εκανα παραθεση στα λεγομενα σου αλλα δε μιλουσα προσωπικα.

οσο για το γιατι δεν ειπες τα ιδια στο καπ10...μαλλον γιατι εβαλε 5 ποστ λιγοτερα απο μενα.

TROOPER
08/04/2008, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από drow
εχω την αισθηση οτι δεν εχεις ορεξη για πραγματικη κουβεντα,απλα προκαλεις.Οποτε ομως εχεις την διαθεση για συζητηση περι τεχνης και του πολιτικου σκοπου που εξυπηρετει(αντιδραστικο, στην περιπτωση του "καλλιτεχνη") ευχαριστως να την κανουμε με συνοδεια καφεδων και οινοπνευματος.

ΥΓ εμαθα πως γινεται η παραθεση:D :D

θα χαρω να το συζητησουμε με συνοδεια καφεδων,οινοπνευματος,φαγητου και οτιδηποτε αλλο τραβαει η ψυχη σου.

υ.γ.οτι μαθαινει κανεις καλο ειναι :lol: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
08/04/2008, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Σκατοστομο με λενε ρε Γιώργο

Εδώ δεν μπορούμε να ακούσουμε τον συνομιλητή μας και θέλουμε να σώσουμε και τον κόσμο. :sick:

ΥΓ. δηλητήριο ο καφές

+10000

:sad:

:wave2:

Lupo
08/04/2008, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
.........πιστεψε με δεν εχω κανενα προβλημα να σε γνωρισω αρκει να γνωριζεις οτι ειμαι στρειτ
.......


:( γ@μωτο:(




:lol: :lol: :lol:

caesarsk
08/04/2008, 20:14
Επιτέλους το διάβασα ολο



Συμφωνω και διαφωνώ ταυτόχρονα με αρκετούς από εσάς

Για να μην τα παίρνουμε όλα έτοιμα λοιπόν


ΗOMEWORK (εργασία στο σπίτι)

Ολοι όσοι απαντήσατε διαβάστε το παρακάτω

ΙΣΜΑΗΛ

Συγγραφέας Daniel Quinn


Και μετά τα ξαναλέμε...Για να δουμε ποιο ειναι καλό παιδάκι και θα κάνει την εργασία του???

drow
08/04/2008, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Επιτέλους το διάβασα ολο



Συμφωνω και διαφωνώ ταυτόχρονα με αρκετούς από εσάς

Για να μην τα παίρνουμε όλα έτοιμα λοιπόν


ΗOMEWORK (εργασία στο σπίτι)

Ολοι όσοι απαντήσατε διαβάστε το παρακάτω

ΙΣΜΑΗΛ

Συγγραφέας Daniel Quinn


Και μετά τα ξαναλέμε...Για να δουμε ποιο ειναι καλό παιδάκι και θα κάνει την εργασία του???


επειδη αυτη την στιγμη διαβαζω ενα ογκωδες 700 σελιδων ειναι ευκολο να μας πεις με λιγα λογια στο τι αναφερεται το βοβλιο?

caesarsk
08/04/2008, 20:33
ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ drow!!!!

p@nos
08/04/2008, 22:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αν το βρεις καπου οτι το προσωποποιω το ''υποκριτης'' στο θρεντ μεσα, καντο παραθεση και θα σου ζητησω δημοσια συγγνωμη.μπορει να εκανα παραθεση στα λεγομενα σου αλλα δε μιλουσα προσωπικα.

οσο για το γιατι δεν ειπες τα ιδια στο καπ10...μαλλον γιατι εβαλε 5 ποστ λιγοτερα απο μενα.




Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι θελει να πει το φιλοζωο ποιητη ???


και εχει να κανει με αυτα που ειχες πει νωριτερα περι υποκρισιας...

στον καπταιν δεν ειπα κατι γιατι απλα δεν αναφερθηκε σε μενα...

p@nos
08/04/2008, 22:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ελα ρε μη θιγεσαι...

φιλοζωος υποκριτης εισαι.




οχι μονο με λες υποκριτη αλλα ειρωνευεσαι κιολας...

p@nos
08/04/2008, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εχασες :winka: !!!παντα με φιλικη διαθεση




:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:





Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κατ αρχην θα μιλαω οπως θελω απο τη στιγμη που δεν βριζω και πιστεψε με δεν εχω κανενα προβλημα να σε γνωρισω αρκει να γνωριζεις οτι ειμαι στρειτ[/COLOR]

εμμεσως με λες αδερφη(και δεν καταλαβαινω απο που το συμπεραινεις αυτο:confused: )



Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
3ον κοροιδευω τα κοροιδα.



με λες και κοροιδο δηλαδη...



και μην αρχησεις να λες οτι δεν χρησιμοποιεις β ενικο προσωπο, ειναι ξεκαθαρο οτι ολα αυτα απευθυνονται σε μενα...


και επειδη σε πειραξε που ειπα οτι ασχολουμαι με το ψαρεμα...


Αληθεια ψαρια τρως???


Γιατι αν τρως(που τρως) δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο το ψαρι που βαζεις στο πιατο σου να το εχεις πιασει μονος σου...

Λες και ο ψαρας που το παιρνεις δεν το σκοτωνει...




και φυσικα μετα απο ολα αυτα που ειπες και ζητησες μαλιστα και παραθεσεις καταλαβαινεις πως η διαθεση μου δεν μπορει να ειναι σε καμια περιπτωση φιλικη...



Οχι μονο δεν μπορει να ειναι φιλικη αλλα αν ειχαμε αυτη τη συζητηση προσωπο με προσωπο και μου ελεγες αυτα που εγραψες θα ειχαμε πιαστει στα χερια σιγουρα...

TROOPER
08/04/2008, 22:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
οχι μονο με λες υποκριτη αλλα ειρωνευεσαι κιολας...

το φορουμ το θυμαμαι να εχει πλακα.να ειμαστε παρεα και ας μη γνωριζομαστε.να πειραζομαστε μεχρι και να τσιγκλαει ο ενας τον αλλο.

τωρα καταλαβαινω γιατι αποτραβηχτηκανε οι παλιοι.γιατι λειπει το χιουμορ (στο εγραψα και πριν).ολοι ετοιμοι για καβγα μεσα στον ξερολισμο και χωρις ιχνος χιουμορ και αυτοσαρκασμου...

τελικα τα νεα μοντελα δεν βγηκανε και πολυ βελτιωμενα....ανεξελεγκτη ροπη απο χαμηλα για το τπτ...

και να σου πω ρε παλικαρε, πρεπει να σε ξερω για να κανω πλακα η να σε τσιγκλισω?μηπως να σε ζητησω και απο τους γονεις σου?

συνελθετε ρε και βαλτε λιγο χαμογελο στη ζωη σας.και αμα σας τσιγκλαει κανενας, τσιγκλιστε τον και εσεις.δεν ειναι ανγκη να στραβωνετε γιατι αν και οταν ερθει η ωρα να γνωρισετε αυτους με τους οποιους στραβωσατε η θα κανετε την κοτα σας γιατι δε σας παιρνει η (και αυτο το θεωρω χειροτερο προσωπικα), θα βγειτε :a31: στον ιδιο σας τον εαυτο.

παρ ολα αυτα αν σε κανει ευτυχισμενο το να σου ζητησω συγγνωμη, σου τη ζηταω γιατι ναι μεν γελαω με τη χαζομαρα του αρπαγματος αλλα προεχει η ψυχικη υγεια των διαδυκτιακα συνευρισκομενων μια και τα χαπια απο τη κινα κοστιζουν.

p@nos
08/04/2008, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
.
.
.





το θεμα ειναι να καταλαβεις οτι αυτα που ειπες ξεφευγαν κατα πολυ απο τα ορια της πλακας...

μια ξεφωνημενη συγγνωμη στο τελος δεν ειναι τιποτα...


θα προτιμουσα να μου πεις απλως οτι καταλαβες γιατι εξαγριωθηκα...

το να καθεσαι να σερνεις στον αλλον διαφορα και στο τελος να του πεις ''ελα μωρε πλακα σου εκανα,δεν εχεις χιουμορ'' ειναι η ευκολη λυση...

πως θα σου φαινοταν να σε εβριζα και να σου το ελεγα αυτο στο τελος???



και σιγουρα οποιος δει τις παραθεσεις που εκανα δεν θα βρει πουθενα χιουμορ(εγω προσωπικα το διαβασα αρκετες φορες και μαλιστα δεν βρηκα πουθενα να κανεις χιουμορ,τωρα αν βρει καποιος αλλος οτιδηποτε χιουμοριστηκο να μου κανει μια παραθεση,δεν μπορει να ειμαι εγω στραβος)...


και πραγματικα το ξαναλεω,αν ελεγες αυτα που εγραψες απο κοντα σιγουρα θα ειχαμε πιαστει στα χερια...


και σιγουρα αν ημουν καποιο αλλο μελος του φορουμ(πιο δημοφιλες) δεν θα ανοιγες αυτη την επιθεση.

p@nos
08/04/2008, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
το φορουμ το θυμαμαι να εχει πλακα.να ειμαστε παρεα και ας μη γνωριζομαστε.να πειραζομαστε μεχρι και να τσιγκλαει ο ενας τον αλλο.




και αμα θες να δεις χαβαλε και πειραγματα περνα απο εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=55603) που σιγουρα πειραζουμε και κανουμε χαβαλε και περναμε και καλα χωρις να ξερουμε ο ενας τον αλλο.



Και θα καταλαβεις(+ενας ακομα λογος) οτι αυτο που εκανες δεν ειχε καμια σχεση με χιουμορ/πειραγμα...

TROOPER
08/04/2008, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
το θεμα ειναι να καταλαβεις οτι αυτα που ειπες ξεφευγαν κατα πολυ απο τα ορια της πλακας...

μια ξεφωνημενη συγγνωμη στο τελος δεν ειναι τιποτα...


θα προτιμουσα να μου πεις απλως οτι καταλαβες γιατι εξαγριωθηκα...

το να καθεσαι να σερνεις στον αλλον διαφορα και στο τελος να του πεις ''ελα μωρε πλακα σου εκανα,δεν εχεις χιουμορ'' ειναι η ευκολη λυση...

πως θα σου φαινοταν να σε εβριζα και να σου το ελεγα αυτο στο τελος???



και σιγουρα οποιος δει τις παραθεσεις που εκανα δεν θα βρει πουθενα χιουμορ(εγω προσωπικα το διαβασα αρκετες φορες και μαλιστα δεν βρηκα πουθενα να κανεις χιουμορ,τωρα αν βρει καποιος αλλος οτιδηποτε χιουμοριστηκο να μου κανει μια παραθεση,δεν μπορει να ειμαι εγω στραβος)...


και πραγματικα το ξαναλεω,αν ελεγες αυτα που εγραψες απο κοντα σιγουρα θα ειχαμε πιαστει στα χερια...


και σιγουρα αν ημουν καποιο αλλο μελος του φορουμ(πιο δημοφιλες) δεν θα ανοιγες αυτη την επιθεση.

αν θεωρεις οτι αυτα που ειπα ξεφυγαν απο τα ορια της πλακας εισαι τρομερα μυγιαγκιχτος φιλε μου και τωρα δεν κανω καθολου πλακα !!!

επισης η σιγουρια σου οτι δεν μπορει να εισαι εσυ ο στραβος δειχνει ξυπασια πραμα που σιχαινομαι...ποιος εισαι ρε μεγαλε ο θεος ???

και επειδη τωρα το ειδα αυτο που θα ειχαμε πιαστει στα χερια...μισο λεπτο








































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και σιγουρα αν ησουνα καποιο δημοφηλες μελος του φλορουμ (οπως το εχετε καταντησει) να εισαι σιγουρος οτι θα ειχε πεσει το πειραγμα και το γελιο της αρκουδας εκατερωθεν !!!

p@nos
08/04/2008, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αν θεωρεις οτι αυτα που ειπα ξεφυγαν απο τα ορια της πλακας εισαι τρομερα μυγιαγκιχτος φιλε μου και τωρα δεν κανω καθολου πλακα !!!

επισης η σιγουρια σου οτι δεν μπορει να εισαι εσυ ο στραβος δειχνει ξυπασια πραμα που σιχαινομαι...ποιος εισαι ρε μεγαλε ο θεος ???

και επειδη τωρα το ειδα αυτο που θα ειχαμε πιαστει στα χερια...μισο λεπτο

και σιγουρα αν ησουνα καποιο δημοφηλες μελος του φλορουμ (οπως το εχετε καταντησει) να εισαι σιγουρος οτι θα ειχε πεσει το πειραγμα και το γελιο της αρκουδας εκατερωθεν !!!



καλα τραγουδα οσο θες...


χιουμοριστα

:wave2:

TROOPER
08/04/2008, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
και αμα θες να δεις χαβαλε και πειραγματα περνα απο εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=55603) που σιγουρα πειραζουμε και κανουμε χαβαλε και περναμε και καλα χωρις να ξερουμε ο ενας τον αλλο.



Και θα καταλαβεις(+ενας ακομα λογος) οτι αυτο που εκανες δεν ειχε καμια σχεση με χιουμορ/πειραγμα...

α στο γκρουπ των πιτσιρικαδων εισαι ρε συ...αντε και λεω και εγω ....

νταξει...εχεις αφεση αμαρτιων.

α σιχτιρι και λεω και εγω σοβαρος ανθρωπος και να περνει ετσι τα πραματα αλλα δε φταις εσυ...εγω φταιω που δεν ανοιγω προφιλ να δω ηλικιες...

αντε καληνυχτα τωρα

p@nos
08/04/2008, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
α στο γκρουπ των πιτσιρικαδων εισαι ρε συ...αντε και λεω και εγω ....

νταξει...εχεις αφεση αμαρτιων.

α σιχτιρι και λεω και εγω σοβαρος ανθρωπος και να περνει ετσι τα πραματα αλλα δε φταις εσυ...εγω φταιω που δεν ανοιγω προφιλ να δω ηλικιες...

αντε καληνυχτα τωρα



υπαρχουν εκει ατομα πανω απο 30 και 40 χρονων...


και αφου σου αρεσει η πλακα εσυ μαλλον εισαι στο γκρουπ της χαζομαρας οποτε εχεις αφεση αμαρτιων...


:wave2:

TROOPER
08/04/2008, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
υπαρχουν εκει ατομα πανω απο 30 και 40 χρονων...


και αφου σου αρεσει η πλακα εσυ μαλλον εισαι στο γκρουπ της χαζομαρας οποτε εχεις αφεση αμαρτιων...


:wave2:

οκ

idi μου λειπεις ρε μπαγασα..... :sad: :sad: :sad:

p@nos
08/04/2008, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
α στο γκρουπ των πιτσιρικαδων εισαι ρε συ...αντε και λεω και εγω ....


ενω εσυ πλεον εισαι ο σοφος μαθουσαλας στα...29???



Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
α σιχτιρι και λεω και εγω σοβαρος ανθρωπος και να περνει ετσι τα πραματα αλλα δε φταις εσυ...εγω φταιω που δεν ανοιγω προφιλ να δω ηλικιες...

αντε καληνυχτα τωρα



το ποσο σοβαρος ειμαι δεν μπορεις σε καμια περιπτωση να το κρινεις...




και ετσι για να κλεισουμε...


Βαγγελιτσα μου λειπεις...

TROOPER
08/04/2008, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ενω εσυ πλεον εισαι ο σοφος μαθουσαλας στα...29???
γηρασκω αει διδασκομενος.εσυ?





το ποσο σοβαρος ειμαι δεν μπορεις σε καμια περιπτωση να το κρινεις...
μπορω κοιτα με μολις το εκανα.



και ετσι για να κλεισουμε...


Βαγγελιτσα μου λειπεις...καινουργιο μελος του φορουμ???4 σελιδες γιατι ειναι βραδυ

lamoun
08/04/2008, 23:01
idi μου λειπεις ρε μπαγασα..... :sad: :sad: :sad:

Βαγγελιτσα μου λειπεις...

http://www.riversongs.com/missyou_greetings.html :look:

TROOPER
08/04/2008, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
http://www.riversongs.com/missyou_greetings.html :look:

:a19: :a19: :a19:

ΤΕΛΟΣ !!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
08/04/2008, 23:05
Αρχίζει και με εκπλήσει η υπομονή μου... και το χιούμορ μου.....

EVI
08/04/2008, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
οκ

idi μου λειπεις ρε μπαγασα..... :sad: :sad: :sad:

ΓΚΕΙ ΠΟΣΤ ΑΛΕΡΤ


η μηπως ειναι τεχνη και αυτο?


ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ γαμω μεσα :uplate:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

TROOPER
08/04/2008, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΓΚΕΙ ΠΟΣΤ ΑΛΕΡΤ


η μηπως ειναι τεχνη και αυτο?


ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ γαμω μεσα :uplate:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

ελα ασε με να κανω και εγω λιγο....εφυγε και απο τα αθλητικα και το κραξιμο δεν θα ειναι ποτε πια το ιδιο...:sad: :sad: :sad:

TROOPER
08/04/2008, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αρχίζει και με εκπλήσει η υπομονή μου... και το χιούμορ μου.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

marulis
08/04/2008, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΓΚΕΙ ΠΟΣΤ ΑΛΕΡΤ

Που καλέ :blush:

Μπαη μπαη θρεντακι :wave2:

p@nos
08/04/2008, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αρχίζει και με εκπλήσει η υπομονή μου... και το χιούμορ μου.....



μα γιατι???




δεν βλεπεις που το χιουμορ του τρουπερ ξεχυλιζει????

:rolleyes:



στειλε το στα ανεκδοτα να γελαμε με τα αστειακια του τρουπερ!!!!!


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

TROOPER
08/04/2008, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
μα γιατι???




δεν βλεπεις που το χιουμορ του τρουπερ ξεχυλιζει????

:rolleyes:



στειλε το στα ανεκδοτα να γελαμε με τα αστειακια του τρουπερ!!!!!


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

εγω με τη κινηση του sniper που φευγει το χερι και τσιμπαει ανω και κατω χειλος για να μη μιλησει :lol: :lol: :lol: :lol:

νικο παρε δικα σου ρε.

marulis
08/04/2008, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αρχίζει και με εκπλήσει η υπομονή μου... και το χιούμορ μου..... Τωρα που το λες , παραγματι ετσι είναι τα πραγματα.

Πάει χάλασες και συ
:sad:






:lol: :rotflmao: :lol:

TROOPER
08/04/2008, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Τωρα που το λες , παραγματι ετσι είναι τα πραγματα.

Πάει χάλασες και συ
:sad:






:lol: :rotflmao: :lol:

εεεε θελει προπονηση το πραμα χρηστο.

σε κανα μηνακι θα εχει βρει τη φορμα του παλι.

sniper
08/04/2008, 23:16
Κοιτάξτε πως γίνεται τώρα.... το κλειδώνω γιατί οι προσωπικές αντιπαραθέσεις έγιναν έντονες και δεν μπορεί να πάρει όλους η μπάλα....

Αν δουμε ότι μπορει να καθαριστεί και να γίνει της προκοπής, καλώς... διαφορετικά..... κλάφτα Χαράλαμπε....

Edit : Οι υπόλοιποι γενικοί μοντς μιλήστε μαζί μου πριν κάνετε κάτι.....