PDA

View Full Version : Mετά τις ακριβείς προβλέψεις του



swtos
08/12/2003, 11:25
Ινδιάνου του site ( Julius, η τρισμέγιστη παλαβή αρκούδα),
ετοιμαστείτε : Βάλτε τα ισοθερμικά σας, τα μποτίνια σας, τα ζεστά σας γαντάκια και το ωραίο τσουκάλι σας και ΒΟΥΡ για νέες περιπέτειες .

Κρύο καιρός για 2 (βόλτες)
Χιόνια στο καμπαναριό, πάμε βόλτα στο χωριό
Τρίγωνα κάλαντα και βόλτες ως τα Σάλωνα


κτλ, κτλ ...


Καλημέρα παλιοφόρουμ

VAL-MPARIERINO
08/12/2003, 11:57
Καλημέρα ρε θηρίο!!!! Που είσαι τι κάνεις;; Πες μου ότι πήγες βόλτα το ΣΚ (χωματερή)!!! Αλλα σιγά, αφού σε φάγανε οι κενωνικέ εκδηλώσεις ΒΑΦΤΗΣΙΑ-ΓΑΜΗΣΙΑ εεεεε ΓΑΜΟΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΤΛ!!!

Τι κάνει ο μικρός μας;;; Ολα καλά;; Χαθήκαμε ρε και έχω πάθει σύνδρομο εξάρτησης και μου κακοφαίνεται!!!

ΜΥΣΤΙΚΟ: Ξέρω που έχει αράξει ο dela, είναι εκεί κοντά σου, να σου πω που είναι να πας να του ρίξεις μια μπόμπα, γιατί την έχει δει όλο χαλάρωση και τέτοια!!! Αν είχε καλό καιρό αρκουσε να σκάσεις από εκει με την τρελοπαρέα σου μαζί με τα ζώα και να του κορνάρατε, να έβλεπες πως θα ανάβανε τα αίματα και ποια χαλάρωση και μαλακίες!!!!:p :p

ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ: Εχεις ανέβει ποτέ σε μηχανάκι 125cc και να χεστείς πάνω σου;;; Εγω ανέβηκα σε ένα KAWASAKI KX 125 καθαρόαιμο αγωνιστικό και μου έφυγε το τσερβέλο!! Δεν κατάφερα να ακουμπήσει η μπροστινή ρόδα στο έδαφος!! ΦΟΒΕΡΟ ΚΟΥΜΠΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
Την άλλη κυριακή θα πάω για MOTOCROSSSSSSSS!!!!:D :D

Είμαι σοβαρά:confused: :confused:

Τα φιλιά μου σε όλους σας ΣΟΛΩΝΑ!!!!:) :)

Julius
08/12/2003, 12:00
Kalhmera Daskale, Kalhmera Valadako, Kalhmera Omadara

Vrexei ekso toy kerata, oloi laspi kai xara (Ntoin)

Val, re den sproxneis to 9 na to kaneis katharomaima?????

DUKASII
08/12/2003, 12:21
AXA...BLEPO..OI KOPELES TOY FLORUM..KRYOSANE E;;RE PLEXTE KANA MALINO TORA POY EKANE KAI LIGO DROSIA!!ANTE MPRABO..

OSO GIA TO NEO MELOS POY EIDA MOLIS TORA...JULIUS...GIA SOBAREPSOY AGORI MOY ...ANTE MPRABO!

VAL-MPARIERINO
08/12/2003, 12:37
χαχαχααχαχαχαχαχαχ που είσαι ρε μαλάκα bibiko;;;; Σας έβαλαν και internet βλέπω εεεεεε;;;; Μπράβο αναβάθμιση στην δουλειά!!!

Ρε συ δεν έχει όμως chat ακόμα ρε για να βριζόματε live η μαλακία του Πεφτούλιους!!!! Και ξέρεις γιατί;;; Γιατί τα Σαββατοκύριακα παέι στο χωριό του και ξεκουράζεται το ρεμάλι!!!!

Οσο για το νέο μέλος, είσαι νέος ακόμα θα μάθεις!!! (πες στον χτμπουμ να σου πει ρε).

Χαρηκα που έγραψες ρε μαλακισμένο:)

Julius
08/12/2003, 12:43
mpimpikokokokokokokokoko


pouse re neo melos, a xa xx a xa xa ax ax xxa xax

superfour
08/12/2003, 13:02
Ρε! Ποιός είναι ο νιούφρης? αχαχαχαχχαχαχααχ

ΣΠΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΟ! Καλωσόρισες!
Σωτέρ.... ο κουμπάρος σου δεν πάει καλά!
Βαλ... και ο δικός σου ο κουμπάρος δεν πάει καλά (...ντόινγκ)
Τζούλιους.... άι σιχτίρ....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΙΣΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΩ ΞΥΔΙΑ.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ DUCATI ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Π!@$!@$ΝΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ bURN OUT ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΤΟΥ ZAN....ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.... ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ....

Είμαι καλά είμαι καλά είμαι καλά είμαι καλά είμαι καλά..... είμαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!

Και μιας και το φερε η κουβέντα αφιερώνω κάποια στιχάκια .... γενικώς:

Walk on
Walk on
What you got, they can't steal it
No they can't even feel it

Walk on
Walk on
Stay safe tonight

Walk on
Walk on
What you got
You can't deny it
Can't sell it or buy it

And I know it aches
And your heart it breaks
You can only take so much
Walk on

Leave it behind
You've got to leave it behind .........

Καλημέρα σας...

Julius
08/12/2003, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
........O Opoios egrapse ena soro Ma#@%kies


kosta, simera douleveis re? mporei na peraso na akouso kamia dyplopenia, pare kanena pateto tsigara parano ok? oxi tsigounies.

swtos
08/12/2003, 13:46
δεν αντέχεις χωρίς μηχανάκι βλέπω. Σε λίγο θα σε δούμε και
σε custom ....

Mε τον μάστορα κανόνισα , μας περιμένει όποτε πεις ΟΚ.
Βόλτα ΔΕΝ πήγα πουθενά γιατί μας έχουν μαμήσει οι γάμοι και
οι βαφτίσεις. Θα σε πάρω τηλ. Φιλιά.

ΒΒΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
που είσαι μωρή λουκία ??????????????????
Ολα καλά, πήγες για δουλειά ?


Κωστήήήή΄, και οι κουμπάροι είναι καλά


ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ

kosdros
08/12/2003, 16:52
back

DIT
08/12/2003, 17:05
Ρε συ δεν έχει όμως chat ακόμα ρε για να βριζόματε live η μαλακία του Πεφτούλιους!!!! Και ξέρεις γιατί;;; Γιατί τα Σαββατοκύριακα παέι στο χωριό του και ξεκουράζεται το ρεμάλι!!!!


τσατ θες??

εδώ (http://www.souza.gr/chatroom.htm)

τα είπαμε μάλιστα με τον Σπύρο εκεί και είναι πολύ καλύτερα...κουφίζει όμως ολίγον!!!

ireneepi
08/12/2003, 19:52
Βαλαντακο...τι ακουω χαματινοι γινοματσε...????