PDA

View Full Version : Επιτέλους είναι έτοιμη...



parji
21/12/2004, 09:06
Επιτέλους μετά από αναμονή και γω δε ξέρω πόσων μηνών, φτιάχτηκε και είναι ήδη στο διαδύκτιο η σελίδα της Λέσχης μας.
Βέβαια είναι ακόμη σε αρχικό στάδιο, αλλά τα βασικά έχουν μπει. Θέλουμε ακόμη να βάλουμε αρκετό υλικό, αλλά σιγά σιγά όλα θα γίνουν.
Θα σας πρότεινα να μπείτε στη σελίδα μας και να μας πείτε μια γνώμη και αν έχετε να κάνετε κάποια παρατήρηση σχετικά.
Η διεύθυνση είναι η εξής :

LEMOTA (http://www.lemota.gr)

SaraMaritis
21/12/2004, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Επιτέλους μετά από αναμονή και γω δε ξέρω πόσων μηνών, φτιάχτηκε και είναι ήδη στο διαδύκτιο η σελίδα της Λέσχης μας.
Βέβαια είναι ακόμη σε αρχικό στάδιο, αλλά τα βασικά έχουν μπει. Θέλουμε ακόμη να βάλουμε αρκετό υλικό, αλλά σιγά σιγά όλα θα γίνουν.
Θα σας πρότεινα να μπείτε στη σελίδα μας και να μας πείτε μια γνώμη και αν έχετε να κάνετε κάποια παρατήρηση σχετικά.
Η διεύθυνση είναι η εξής :

LEMOTA (http://www.lemota.gr)
Φιλε parji μεγειες για το site :wave2:

Η αληθεια ειναι οτι δεν το "εψαξα" ενδελεχως αλλα στην περιηγηση
μου σκονταψα σε μια "απορια" !!! :confused:
Παραθετω απο το καταστατικο:

"Άρθρο 5° ΜΕΛΗ
Μέλος του Σωματείου μπορεί να γίνει κάθε ενήλικος που είναι
κάτοχος μοτοσυκλέτας άνω των 500 κυβικών..."

Βεβαια δεν μου πεφτει λογος αλλα, υπαρχει κατι συγκεκριμενο
που σας ωθησε σ'αυτο το "οριο" των cc ???

:beer:

sniper
21/12/2004, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SaraMaritis
Φιλε parji μεγειες για το site :wave2:

Η αληθεια ειναι οτι δεν το "εψαξα" ενδελεχως αλλα στην περιηγηση
μου σκονταψα σε μια "απορια" !!! :confused:
Παραθετω απο το καταστατικο:

"Άρθρο 5° ΜΕΛΗ
Μέλος του Σωματείου μπορεί να γίνει κάθε ενήλικος που είναι
κάτοχος μοτοσυκλέτας άνω των 500 κυβικών..."

Βεβαια δεν μου πεφτει λογος αλλα, υπαρχει κατι συγκεκριμενο
που σας ωθησε σ'αυτο το "οριο" των cc ???

:beer:

Τα Super Four, Virago, cbr400rr, KLE/TRANSALP 400, bandit 400, cbf250, cbr125r αποκλείονται λοιπόν.........

Το CRF450 δεν είναι μηχανή......

Τα υπόλοιπα δίτροχα στο πυρ το εξώτερο.....

Ε δεν είναι και πολλά.....

DUKASII
21/12/2004, 14:02
μηχανοβιοι...
εχουνε τουλαχιστον 500 κυβικα λοιπον!!

να που μαθαμε και κατι σημερα παλι...αρε πουτανα ιντερνετ τι με μαθες παλι!!


και να σας πω ρε λεμοτες...άμα σκάσει κανα υπερκυβισμένο ???λύνεται μοτέρ και μετράτε χωρητικότητα ???


και γαμώ τις λέσχες!

να τη χαίρεστε εσείς οι 500 κυβικά και πάνω!


άμα έχεις 2 μοτο??η μια 250 και η άλλη 400??πιάνει??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μπορει καποιος να εχει ενα 400 και με την αγορά ενος 100 παπιου να ειναι λεμοτασ ο ιδιονασ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΖΗΤΩ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ!!:smokin:

parji
22/12/2004, 08:08
Φυσικά όσον αφορά το θέμα των 500 κυβικών είναι ορθογραφικό λάθος των κατασκευαστών της σελίδας. Στο καταστατικό γράφει 50 κυβικά για τον απλούστατο λόγο ότι αν γράφαμε δίτροχα θα μπορούσαν να έρθουν και ποδήλατα. Δεν έχουμε απαίτηση συγκεκριμένων κυβικών από τα μέλη μας.
Πάντως χάρηκα που έγινε αυτό το λάθος γιατί είδα ωραίες συμπεριφορές από ορισμένους, καθώς και ειρωνείες από συνάδελφους μοτοσικλετιστές.
DUKASII και sniper γελάσαμε πάρα πολύ με τα αστειάκια σας, αλλά αν νομίζετε ότι είστε τόσο αστείοι, εγώ θα το έλεγα γελοίοι, γιατί δε βγαίνετε στη τηλεόραση να κάνετε κανά σόου να σας δει και κανένας άλλος και να γελάσει με σας...
Προσέξτε λίγο τι γράφετε για τη Λέσχη γιατί δε προσβάλετε το Σύλλογο αλλά τα 34 μέλη της...

powerphot
22/12/2004, 09:09
Πολύ καλό το site και εύχρηστο.
Αν και φαντάζομαι ακόμα είναι αρχή, περίμενα να δω
περισσότερες φωτό απο τα μέρη σας.

Καλές διαδρομές.

Υ.Γ. Όσο για το...500cc... ελπίζω να είναι έτσι όπως τα λες για το
ορθογραφικό λάθος αλλιώς.....δε λεει.

DUKASII
22/12/2004, 09:43
αν σε προσβάλαμε κανοντας χαβαλε..εσενα και τα 34 μελη Σας ΖΗΤΑΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕΡΕΣ που ειναι !
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΛΕΣΧΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ..ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΥΒΙΚΑ ΓΙΑ ΟΡΙΟ...ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ..ΚΤΛ..

το αν ειμαστε γελοιοι ειναι δικο μας προβλημα τουλαχιστον parji

και που ξερεις μπορει να κανω και καριερα στη τηλεοραση! ποτε δεν ειναι αργα! και απο τι βλέπω εσυ θα με βλεπεις..αρα..εχω τηλεθέαση καρδια μου!

λοιπον τωρα εξήγησε μου γιατι είμαστε εμεις συναδελφοι μοτοσυκλετιστες πως το εγραψες και με τι απο αυτά που εγραψα προσβαλα εσένα η και τα μέλη της λέσχης σας!

ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ οπως ειπες..με αυτά που γράψαμε ...χαρηκες...
οπότε κανε μας τη χαρη...τζάμπα χαρά πηρες παλι !..............................................






























































ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ....... ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝΕ ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...:rotflmao:

tifozif1
22/12/2004, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
αν σε προσβάλαμε κανοντας χαβαλε.. ...... ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...:rotflmao:

Το ΑΦΑΠΗΤΕ τι σημάινει ???? Οτι δεν έχει φάει τις φάπες του ???












































Ίσως να είναι και ορθογραφικό ..... ;)

DUKASII
22/12/2004, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifozif1
Το ΑΦΑΠΗΤΕ τι σημάινει ???? Οτι δεν έχει φάει τις φάπες του ???


Α ΝΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΙΦΟΖΙΕ! ΤΟ ΠΙΑΣΕΣ...









































Ίσως να είναι και ορθογραφικό ..... ;)

tifozif1
22/12/2004, 12:48
Δεν πειραζει που δεν με καταλαβες αφαπητέ Duka....

DUKASII
22/12/2004, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifozif1
Δεν πειραζει που δεν με καταλαβες αφαπητέ Duka....

ναι για να το λες...δε πειραζει τιφοζι

παλι καλα τη γλιτωσα και σημερα!

STOYBI
22/12/2004, 22:05
<<<Φυσικά όσον αφορά το θέμα των 500 κυβικών είναι ορθογραφικό λάθος των κατασκευαστών της σελίδας. Στο καταστατικό γράφει 50 κυβικά για τον απλούστατο λόγο ότι αν γράφαμε δίτροχα θα μπορούσαν να έρθουν και ποδήλατα. Δεν έχουμε απαίτηση συγκεκριμένων κυβικών από τα μέλη μας.
Πάντως χάρηκα που έγινε αυτό το λάθος γιατί είδα ωραίες συμπεριφορές από ορισμένους, καθώς και ειρωνείες από συνάδελφους μοτοσικλετιστές.
DUKASII και sniper γελάσαμε πάρα πολύ με τα αστειάκια σας, αλλά αν νομίζετε ότι είστε τόσο αστείοι, εγώ θα το έλεγα γελοίοι, γιατί δε βγαίνετε στη τηλεόραση να κάνετε κανά σόου να σας δει και κανένας άλλος και να γελάσει με σας...
Προσέξτε λίγο τι γράφετε για τη Λέσχη γιατί δε προσβάλετε το Σύλλογο αλλά τα 34 μέλη της...>>>
:confused: :confused:

΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄ ΄΄
Με το συμπαθειο αλλα 20 ωρες μετα και δεν εχετε διορθωσει το λαθος σας!! δικαιωμα σας φυσικα εαν θελετε μελη με πανω απο 500 κυβικα μηχανακια. Αλλα εαν ειναι τελικα ορθογραφικο λαθος μαλλον σε αλλους μεσα απο την λεσχη σας θα πρεπει να προσαπτεις τετοιους χαρακτηρισμους οπως στο παραπανω μηνυμα σου. ..:sick: :sick:

free rider
22/12/2004, 22:12
Καλορίζικο το site και εύχομαι πολλά μέλη..

Μήπως θα ήταν καλό να προσθέσετε σιγά σιγά με τον καιρό και ένα link στα πεπραγμένα. ?
.
:beer:

parji
22/12/2004, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
[BΜε το συμπαθειο αλλα 20 ωρες μετα και δεν εχετε διορθωσει το λαθος σας!! δικαιωμα σας φυσικα εαν θελετε μελη με πανω απο 500 κυβικα μηχανακια. Αλλα εαν ειναι τελικα ορθογραφικο λαθος μαλλον σε αλλους μεσα απο την λεσχη σας θα πρεπει να προσαπτεις τετοιους χαρακτηρισμους οπως στο παραπανω μηνυμα σου. ..:sick: :sick: [/B]


Ούτε πρόκειται να διορθωθεί άμεσα!
Γιατί απλά δεν είναι ακόμη στο χέρι μας.
Ο κατασκευαστής της σελίδας θα αργήσει ακόμη λίγο να μας παραδώσει τους κωδικούς ώστε να μπαίνουμε μόνοι μας και να κάνουμε διορθώσεις καθώς και ενημερώσεις.
Ο κατασκευαστής έκανε ένα λάθος. Εγώ το έιδα πρώτος από όλους και τον ενημέρωσα. Μέχρι στιγμής δεν έχει κάνει τίποτε ακόμη γιατί έχει και άλλες προτεραιότητες. Το λάθος όμως αυτό δεν είναι λόγος ειρωνείας από ορισμένους εδώ μέσα για μια προσπάθεια που βρίσκεται στην αρχή της.

free rider
23/12/2004, 08:16
Κακώς
ξεκίνησε το παραμύθι και κακώς μπλεχτήκαμε σε παρεξηγήσεις
Μια λέσχη είναι μια λέσχη και όταν κάποιος εκπρώσοπος της λέει ξέρεις τα νέα μας είναι αυτά καλά κάνει κάνουνε μια προσπάθεια ας μην τους θάβουμε για μια μαλακία. Ας το ξεχάσουμε και ας μην μιζεριάσουμε με μικροπαρεξηγήσεις και μικροειρωνίες.

Τώρα η κουφάλα ο saramaritis που έριξε την ρουφιανιά προτείνω να αποκλιστεί απ όλες τις διαδρομές της Αρτας και αν περάσει από εκεί να τον γιαουρτώσετε…
Ρε δούκα το έπιασες και το έκανες κουβέρτα.
Φίλε parji εγω πάντως καταλαβαίνω το ορθογραφικό λάθος και το περνάω στο ντουκου.
Ισχύουν οι ευχές.


Σαρα -μαρα για πάντα
χρήστος

DUKASII
23/12/2004, 10:08
ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ..ΝΤΑΞΕΙ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΛΙΓΟ ΧΑΒΑΛΕ ...ΣΙΓΑ ΤΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ !

ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ(ΟΛΟΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ?????) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΤΟΠΑΙΚΤΙΚΕΣ ΛΕΣΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ !


`

afrotwin
23/12/2004, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Φυσικά όσον αφορά το θέμα των 500 κυβικών είναι ορθογραφικό λάθος των κατασκευαστών της σελίδας. Στο καταστατικό γράφει 50 κυβικά για τον απλούστατο λόγο ότι αν γράφαμε δίτροχα θα μπορούσαν να έρθουν και ποδήλατα. Δεν έχουμε απαίτηση συγκεκριμένων κυβικών από τα μέλη μας.
Πάντως χάρηκα που έγινε αυτό το λάθος γιατί είδα ωραίες συμπεριφορές από ορισμένους, καθώς και ειρωνείες από συνάδελφους μοτοσικλετιστές.
DUKASII και sniper γελάσαμε πάρα πολύ με τα αστειάκια σας, αλλά αν νομίζετε ότι είστε τόσο αστείοι, εγώ θα το έλεγα γελοίοι, γιατί δε βγαίνετε στη τηλεόραση να κάνετε κανά σόου να σας δει και κανένας άλλος και να γελάσει με σας...
Προσέξτε λίγο τι γράφετε για τη Λέσχη γιατί δε προσβάλετε το Σύλλογο αλλά τα 34 μέλη της...

re file pos tin exete di eki pano?
mipos prepi na zitisoume emis signomi pou grafete esis koufa esto ke apo la8os:eyepop:
ke pou na kseroume emis oti ine la8os?
na mirisoume ta nixia mas? na pame se kamia sinxroni pi8ia?
esis ek8etete mia selida ke emis vlepoume ke krinoume afto to dimosio ek8ema pia....
tora an o dimiourgos tis selidas exi parkison emoroides i xalazar ke grafi ala anti alon afto den ine diko mas 8ema
megala pedia iste kitakste na kanete kali doulia
ke se periptosis la8ous esis iste ipoxreomeni na zitisete signomi
ke ta pola logia mono se diskoli 8esi mporoun na sas feroun

emis imaste apodektes tou la8ous ke mono astio mpori na mas fani

ke se ka8e astio i apodektes ine ipoxreomeni na gelasoun ke na sxoliasoun
alios ine fita...
:rotflmao: :rotflmao:

idi
23/12/2004, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ..ΝΤΑΞΕΙ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΛΙΓΟ ΧΑΒΑΛΕ ...ΣΙΓΑ ΤΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ !

ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ(ΟΛΟΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ?????) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΤΟΠΑΙΚΤΙΚΕΣ ΛΕΣΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ !


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω παντως να δινω λεφτα σε μια λεσχη "μοτοσυκλετιστικη" (ολες ΔΗΘΕΝ ειναι...) ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ρε λεμεεεεεεεε

δε παω να γραφτω μελος του ολυμπιακου καλυτερα? :rotflmao:

DUKASII
23/12/2004, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω παντως να δινω λεφτα σε μια λεσχη "μοτοσυκλετιστικη" (ολες ΔΗΘΕΝ ειναι...) ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ρε λεμεεεεεεεε

δε παω να γραφτω μελος του ολυμπιακου καλυτερα? :rotflmao:

ΕΣΥ ΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΚΟΜΑ! ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο ΙΒΙΤΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ..ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
23/12/2004, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΕΣΥ ΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΚΟΜΑ! ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο ΙΒΙΤΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ..ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κοιτα σοβαρα τωρα, μονο ο "Ανεμος" βλεπω να εχει επαφη με εμας τους μοτοσυκλετιστες

οι αλλες λεσχες ειναι ενα ματσο χουφταλα "και καλα παλαιοι" που ενεργουνε με ταχυτητα χελωνας σαν το κρατος

τεσπα δικη μου αποψη και δεν εχω ωρα να το συνεχισω

(ΙΒΙΤΣ: μπορειτε να μου δωσετε οτι ζητησω για να πω τα καλαντα? ΟΧΙ) :rotflmao:

DUKASII
23/12/2004, 10:59
οτι οι λεσχες ..ειναι για αυτους που εχουνε αναγκη μια λεσχη..

free rider
23/12/2004, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ..ΝΤΑΞΕΙ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΛΙΓΟ ΧΑΒΑΛΕ ...ΣΙΓΑ ΤΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ !

ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ(ΟΛΟΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ?????) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΤΟΠΑΙΚΤΙΚΕΣ ΛΕΣΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ !


`

` [/B][/QUOTE]
Αυτά και μόνο που έγραψες απλά αρκούν για να δείξουν ότι η παρεξήγηση έχει τελειώσει και ότι ΔΕΝ είσαι γελοίος και καραγκιόζης....

Τέλος κουβέρτας όλα καλά ελπίζω και για τον parji...

:beer:

free rider
23/12/2004, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
οτι οι λεσχες ..ειναι για αυτους που εχουνε αναγκη μια λεσχη..


Εδώ λοιπόν ρε φίλε κρατιόμουνα να μην το γράψω αλλά λέω να μην είμαι προκατειλημμένος...
Από αυτά που έχω ζήσει στις πανελλήνιες εχω πει ότι πολύ δύσκολα θα γινόμουνα μέλος λέσχης ...για δικούς μου λόγους που δεν θέλω να χαλάσω το post και να τραβάω το χαλί κάτω απ τα πόδια των άλλων που στο κάτω κάτω της γραφής κάνουν μια προσπάθεια ...

Να σου πω?
Μήπως είσαι βρομοεντουράς?

Ετσι για να πλακωθούμε λιγο...


:beer:

SaraMaritis
23/12/2004, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
...το θέμα των 500 κυβικών είναι ορθογραφικό λάθος των κατασκευαστών της σελίδας. Στο καταστατικό γράφει 50 κυβικά...
Φιλε parji εμενα μου ειναι αρκετο !!! (ετσι κι αλλιως, μια απορια
ειχα...δεν ζητησα καμμια "απολογια" :winka: ) :wave2:

Επειδη τυγχανει να εχω καποιες σχεσεις με την Αρτα (και περναω
αρκετες φορες απο κει) δεν μου κολαγε το συγκεκριμενο με την
ολη "μοτοσυκλετιστικη" νοοτροπια της περιοχης :smokin:

Επιφυλασομαι λοιπον την επομενη, να σας δω στο "Πετρινο"
(ή λεγεται αλλιως ??? :confused: )...

Φιλικα παντα
Κωστας-κερασης-ολες-τις-μπυρες :wave2:
:beer: :beer: :beer:

Julius
23/12/2004, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
`
Αυτά και μόνο που έγραψες απλά αρκούν για να δείξουν ότι η παρεξήγηση έχει τελειώσει και ότι ΔΕΝ είσαι γελοίος και καραγκιόζης....

Τέλος κουβέρτας όλα καλά ελπίζω και για τον parji...

:beer: [/B][/QUOTE]



Ε ΟΧΙ!!!! μια φορά είπε την αλήθεια και πέσατε να τον φάτε τον ανθρωπάκο
:lol:

hornet
23/12/2004, 14:30
Λοιπον αμαν εβαλε ο ανθρωπος μια κουβεντα και τον φαγατε κανονικα λες και σας ζητησε να γινετε μελη....
Μια αισθητικη συμβουλη η λειτουργικη παρατηρηση αμαν πια...!!!



Κωστα το θεμα θεωρειται ληξαν ελπιζω να το θεωρειτε και εσεις ληξαν!

DUKASII
23/12/2004, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Λοιπον αμαν εβαλε ο ανθρωπος μια κουβεντα και τον φαγατε κανονικα λες και σας ζητησε να γινετε μελη....
Μια αισθητικη συμβουλη η λειτουργικη παρατηρηση αμαν πια...!!!



Κωστα το θεμα θεωρειται ληξαν ελπιζω να το θεωρειτε και εσεις ληξαν!

τωρα τι εισαι??δικηγορος???μπας εισαι μελος τιποτα??

ειδες πουθενα να τρωμε κανεναν΄??μπηκε εγραψε ...και μπηκαμε και εμεισ να πουμε τη γνωμη μας για τη λεσχη...καναμε λαθοσ[εγω] και ζητησα συγνωμη!

αι κατουρα λοιπον...μπαρμπαμπιλιο!

free rider
23/12/2004, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τωρα τι εισαι??δικηγορος???μπας εισαι μελος τιποτα??

ειδες πουθενα να τρωμε κανεναν΄??μπηκε εγραψε ...και μπηκαμε και εμεισ να πουμε τη γνωμη μας για τη λεσχη...καναμε λαθοσ[εγω] και ζητησα συγνωμη!

αι κατουρα λοιπον...μπαρμπαμπιλιο!


o mparmpampilios eiiixe ena galooo pooolyy meggaalooo...

nai re dikigoros eimai esy giati milas??
ante mathe na odigas to patini soy prota kai meta milas...

oxi re na mhn peis thn gnomi soy

afrotwin
23/12/2004, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
o mparmpampilios eiiixe ena galooo pooolyy meggaalooo...

nai re dikigoros eimai esy giati milas??
ante mathe na odigas to patini soy prota kai meta milas...

oxi re na mhn peis thn gnomi soy

kala o psilos apo ta pola revi8ia exi voulosi zigkler
ke exi ksefoskosi i alisida...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ti les re patroparodote?
ligmena koumpia pernis?
vale re to xeri stin tsepi gia tipota kenouria
pou mono gia na ksisis ta apaftaria sou tin exis...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
23/12/2004, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Φυσικά όσον αφορά το θέμα των 500 κυβικών είναι ορθογραφικό λάθος των κατασκευαστών της σελίδας. Στο καταστατικό γράφει 50 κυβικά για τον απλούστατο λόγο ότι αν γράφαμε δίτροχα θα μπορούσαν να έρθουν και ποδήλατα. Δεν έχουμε απαίτηση συγκεκριμένων κυβικών από τα μέλη μας.
Πάντως χάρηκα που έγινε αυτό το λάθος γιατί είδα ωραίες συμπεριφορές από ορισμένους, καθώς και ειρωνείες από συνάδελφους μοτοσικλετιστές.
DUKASII και sniper γελάσαμε πάρα πολύ με τα αστειάκια σας, αλλά αν νομίζετε ότι είστε τόσο αστείοι, εγώ θα το έλεγα γελοίοι, γιατί δε βγαίνετε στη τηλεόραση να κάνετε κανά σόου να σας δει και κανένας άλλος και να γελάσει με σας...
Προσέξτε λίγο τι γράφετε για τη Λέσχη γιατί δε προσβάλετε το Σύλλογο αλλά τα 34 μέλη της...

Κατ' αρχάς να πώ ότι ήδη έχω ηρεμήσει από τα γέλεια από την πλάκα όλων....

Από την άλλη να πώ ότι έιμαστε τόσο γελοίοι όσο αυτοί που έβγαλαν την ανακοίνωση και μάλιστα ούτε καν αυτοί θα πρέπει να την είχαν δει ώστε μαζί με την ανακοίνωση να μας πουν για το ορθογραφικό λάθος....

Και δεν προσβάλλαμε κανέναν... το γεγονός θίξαμε....

Τέλος πάντων.... λόγω των ημερών.... μακάρι να πάει καλά και να μην είστε και πολύ ευέξαπτοι όταν μάλιστα δεν έχετε και απόλυτο δίκιο..... :smokin:

periklisk
03/01/2005, 22:29
Κώστα ωραίο το site!

Ειδικά δε αφού είναι και η πρώτη προσπάθεια είναι πάρα πολύ καλό!

Η πλακίτσα δε νομίζω πως έγινε με κακό σκοπό......