PDA

View Full Version : ποναει



TSASTRANA
09/04/2008, 10:31
φροντιστε να φορατε στολη και κρανος. εχω φαει τα μουτρα μου και ξερω.:eyepop: :hypnotize

matmat
09/04/2008, 10:35
εμεις φάγαμε τα νιάτα μας :look:


να εισαι καλά και να προσέχεις !

:wave2:

xampos
09/04/2008, 11:05
δυστηχως απο δω μεσα οι περισσοτερη το ξερουμε απο πρωτο χερι αυτο :beer: :beer:

makis206
09/04/2008, 11:10
Καλό λοιπόν θα είναι ν'ακούμε και οι υπόλοιποι τις συμβουλές των παθόντων ώστε να μη χρειαστεί να το μάθουμε κι εμείς μ'αυτόν τον τρόπο

Ποτέ ξανά σε κανέναν :beer: :beer:

Tigas
09/04/2008, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TSASTRANA
φροντιστε να φορατε στολη και κρανος. εχω φαει τα μουτρα μου και ξερω.:eyepop: :hypnotize

και κροκόδειλο που οι περισσότεροι νομίζουν ότι είναι μόνο ερπετό :p
ότι αγοράσεις και όσο πιο καλό όσο και να κοστίζει είναι πιό φθηνό από έναν αρτιμελή-ζωντανό άνθρωπο.

castoras
09/04/2008, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
και κροκόδειλο που οι περισσότεροι νομίζουν ότι είναι μόνο ερπετό :p
ότι αγοράσεις και όσο πιο καλό όσο και να κοστίζει είναι πιό φθηνό από έναν αρτιμελή-ζωντανό άνθρωπο.

Αλήθεια τι είναι ο κροκόδειλος???:blush: :blush:

TROOPER
09/04/2008, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Αλήθεια τι είναι ο κροκόδειλος???:blush: :blush:

ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΑΣ (http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Bap_1-2&articolo=1875601/02)

:wave2:

schumacher_
09/04/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΑΣ (http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Bap_1-2&articolo=1875601/02)

:wave2:

...ο οποίος, βλέποντας την ταινία "Faster" προχθές, εφευρέθηκε από το Barry Sheene, στη δεκαετία του 70 και στη συνέχεια το πούλησε στη Dainese...

'Ασχετο θα μου πείτε, αλλά μου έκανε μεγάλη εντύπωση το ότι δεν το σκέφτηκαν ολόκληρες εταιρείες που ασχολούνται με προστατευτικό εξοπλισμό και χρειάστηκε να ασχοληθεί με αυτό κάποιος αγωνιζόμενος από μόνος του...

:wave2:

TROOPER
09/04/2008, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από schumacher_
...ο οποίος, βλέποντας την ταινία "Faster" προχθές, εφευρέθηκε από το Barry Sheene, στη δεκαετία του 70 και στη συνέχεια το πούλησε στη Dainese...

'Ασχετο θα μου πείτε......

:wave2:

:nono:

καθολου ασχετο.

:beer:

castoras
09/04/2008, 16:20
Θα ήταν μάλλον υπερβολή για το παπί....!!!!:D

sniper
09/04/2008, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Θα ήταν μάλλον υπερβολή για το παπί....!!!!:D

Τίποτα δεν είναι υπερβολή για οδήγηση ΚΥΡΙΩΣ μέσα στην πόλη.

requiem
09/04/2008, 17:03
Θα ήταν μάλλον υπερβολή για το παπί....!!!!

ακριβώς όπως είπε ο sniper τίποτα δεν είναι υπερβολή
εγώ πέτυχα το πρωί ένα παλικάρι με ένα τέτοιο μηχανάκι και ήταν από πάνω εώς κάτω στην "τρίχα" κατάλληλα ντυμένος και να μην μας φαίνεται καθόλου γελοίο ή περίεργο ή πως μπορεί εμάς να φαινόμαστε στα μάτια των άλλων όταν ντυνόμαστε σαν αστακοί, γιατί μας έχει κολλήσει στο κεφάλι μας και στα μάτια μας να βλέπουμε μόνο τύπους κατάλληλα ντυμένους μόνο με μηχανές μεγάλου κυβισμού και αυτό είναι μέγα λάθος μας!


126929

div400
09/04/2008, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τίποτα δεν είναι υπερβολή για οδήγηση ΚΥΡΙΩΣ μέσα στην πόλη.

γιαυτο βλεπουμε τοσα 100αρια μεσα στην πολη.......:rolleyes:

sorry δεν αντεξα...:blush:

σοβαρα τωρα η ολοκληροτικη προστασια ειναι πολυ πιο αναγκαια ΜΕΣΑ στην πολη. θες τα χιλαιδες οχηματα με τους χιλιαδες αποβλακωμενους οδηγους, θες τα μοιρια οσα σταθερα και κινητα εμποδια (πεζοδρομια, πινακιδες...), θες οτι 2/3 των ατυχηματων γινεται ΜΕΣΑ στην πολη...

πιο πιθνανο ειναι να τυληχθεις σαν φιδη γυρω απο την επομενη κολωνα της ΔΕΗ παρα να κανεις τσουληθρα με την πλατη σε καποιο επαρχιακο στροφιλικι....

και επιδη ολο και καποιος θα ρωτησει: ΝΑΙ και εκτος πολης φοραμε προστατευτικα ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!

castoras
09/04/2008, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από empyrium
Θα ήταν μάλλον υπερβολή για το παπί....!!!!

ακριβώς όπως είπε ο sniper τίποτα δεν είναι υπερβολή
εγώ πέτυχα το πρωί ένα παλικάρι με ένα τέτοιο μηχανάκι και ήταν από πάνω εώς κάτω στην "τρίχα" κατάλληλα ντυμένος και να μην μας φαίνεται καθόλου γελοίο ή περίεργο ή πως μπορεί εμάς να φαινόμαστε στα μάτια των άλλων όταν ντυνόμαστε σαν αστακοί, γιατί μας έχει κολλήσει στο κεφάλι μας και στα μάτια μας να βλέπουμε μόνο τύπους κατάλληλα ντυμένους μόνο με μηχανές μεγάλου κυβισμού και αυτό είναι μέγα λάθος μας!

Γι' αυτό το είπα,όταν μπήκα σε μαγαζί(που φαντάζομαι οι πιο πολλοί ξέρετε ή είστε πελάτες)και τους ζήτησα καλό κράνος και μπουφάν,ο υπάλληλος έκανε να γελάσει όταν του είπα πως έχω παπί.Ένιωσα εγώ υπερβολικός+την απειρία που κουβαλάω...

zolotas
09/04/2008, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Γι' αυτό το είπα,όταν μπήκα σε μαγαζί(που φαντάζομαι οι πιο πολλοί ξέρετε ή είστε πελάτες)και τους ζήτησα καλό κράνος και μπουφάν,ο υπάλληλος έκανε να γελάσει όταν του είπα πως έχω παπί.Ένιωσα εγώ υπερβολικός+την απειρία που κουβαλάω...

η αληθεια ειναι οτι αναλογα τι μηχανη εχεις σου προτεινει ο πωλητης .....π.χ εχεις Βαραντερο Κυριε?? .....θα σε παει αυτοματα στα σκουφακια :lol: και στα γυαλια ηλιου

εχεις παπια ?? τραβα στην ΔΕΗ να σου δωσουν ενα πορτοκαλι και ενα καφασι για εργαλεια :lol:

εχεις μεγασκουτερ?? πας στα καλλυντικα για ζελε :lol:

εχεις γουρουνα ?? πας καρφι για αλυσοπριονο Mc Culloch ..............

GAS NICK
10/04/2008, 21:44
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΣΟΥΠΑ
δεν καναμε ετσι :beer:

soteas
10/04/2008, 23:09
είναι κακό να τα τρως για να το μάθεις...


απ την άλλη καλό είναι να βλέπεις τους άλλους και να βάζεις μυαλό!!!!!!!!!





:wave2: