PDA

View Full Version : Υμηττός - πιστάκι Παπάγου 9-4-08



taxydromos
09/04/2008, 21:29
..λοιπον διασκεδασαμε αφανταστα στο εντουροπιστακι του παπαγου(οχι το γνωστο) και πορωθηκαμε......στο ακαρδο πετρωδες μονοπατι του υμηττου το οποιο ξεκιναγε απο τον αγωγο ομβριων υδατων..

ο δημητρης(zid) ειχε παρει πληροφοριες απο τον κωσταyz για καποιο τουνελ διπλα σε γηπεδο του τενις....χεχε...



βιντεακι........ ΕΔΩ (http://www.youtube.com/watch?v=ursqnzXql_o)



βαζω μερικες φωτο για εξακριβωση!


:beer:

taxydromos
09/04/2008, 21:29
και δεν πληρωσαμε και διοδια στην αττικη..:a013:


126970

taxydromos
09/04/2008, 21:32
ωραιος ο νεος!


126971

taxydromos
09/04/2008, 21:33
το μονοπατι ηταν λιγο στιφνο..:ninja:


126972

taxydromos
09/04/2008, 21:34
:sun:


126973

taxydromos
09/04/2008, 21:36
εχει τον καταληλο εξοπλισμο για την πετρα.......:bigcry:


126974

taxydromos
09/04/2008, 21:37
..ο δρομος για το πιστακι ηταν πολυ ομορφος!
η φυση αναπληρωνει τα καμενα:cool:


126975

taxydromos
09/04/2008, 21:38
πουναι το τουνελ οεο?????


126976

taxydromos
09/04/2008, 21:39
τελος....ο zid στο εντουροπιστακι...:smokin:


126977

Zid
09/04/2008, 22:03
Aγύμναστοι και κουλάτζες... τι βάζεις video να γελάει ο κόσμος.. :uplate:

Πάντως πολύ πέτρα αυτός ο Υμμητός... :rolleyes:

ΚώσταςYZ περιμένω ξενάγηση.... γιατί δεν βγάλαμε άκρη .. όλο κατι κατσικίσια μονοπατια πήραμε... :lol:




πολύ πέτρα ρε παιδί μου....

tati
10/04/2008, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid



πολύ πέτρα ρε παιδί μου....

και που να σε πάνε σε κατι άλλα μονοπάτια πιο κει.....:smokin:

:lol:

να κονόνίσουμε μια μερα να παμε στο πιστάκι αυτο..να μάθω και γω που ειναι, μιας και ειμαι κοντα:)

Zid
10/04/2008, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
και που να σε πάνε σε κατι άλλα μονοπάτια πιο κει.....:smokin:

:lol:

να κονόνίσουμε μια μερα να παμε στο πιστάκι αυτο..να μάθω και γω που ειναι, μιας και ειμαι κοντα:) Χμμ ένα μονοπατι που δοκιμάσαμε δεν είχε περάσει πρόσφατα μηχανή (καμια κατσίκα ίσως!!)... ανεβήκαμε αρκετά αλλά είχε συνέχεια στροφές και βράχο .. γλύστραγε το μηχανάκι .. βαρέθηκα να κατεβαίνω και να σπρώχνω...΄και με τη ζέστη δεν παλευόταν... :yuck:

Το πιστάκι είναι απέναντι απο του Χελιώτη..
Απο εβδομάδα κανονίζουμε κανα απογευματάκι !!:wave2:

Trickster
10/04/2008, 11:31
γμτ πρέπει να φτιάξω το μηχανάκι μου asap... good one fellas! :beer: :beer:

Zid
10/04/2008, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
γμτ πρέπει να φτιάξω το μηχανάκι μου asap... good one fellas! :beer: :beer:
χμμ τι έπαθε?

Trickster
10/04/2008, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
χμμ τι έπαθε?

δεν έπαθε τίποτα αλλά δεν το έχω πάει ποτέ ίσως για service και ίσως να χρειαστεί λίγο συμμάζεμα!!

(που σαι vestroma να ακούσεις για τα ktm που χαλάνε.. )

Zid
10/04/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
δεν έπαθε τίποτα αλλά δεν το έχω πάει ποτέ ίσως για service και ίσως να χρειαστεί λίγο συμμάζεμα!!

(που σαι vestroma να ακούσεις για τα ktm που χαλάνε.. ) Χμμ u know better!!!

Πάντως δεν νομίζω να θέλει τίποτα σημαντικό σαν δίχρονο... που΄είναι..

Αντε ρίχτου κανα check και πάμε βόλτα χεχε:wave2:

taxydromos
10/04/2008, 14:21
η περιοχη εχει πολυ ψωμι και ειναι κοντα στο κεντρο..

τα μονοπατια προσφερονται για σκληροπυρινικη-μαζοχιστικη εντουραδα..
(οτι θελουμε δηλαδη)

αφθονο νερο μαζι μας και ξηροκαρπια που λεει ο αρκουδος...


:) :)

kordix
10/04/2008, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
η περιοχη εχει πολυ ψωμι και ειναι κοντα στο κεντρο..

τα μονοπατια προσφερονται για σκληροπυρινικη-μαζοχιστικη εντουραδα..
(οτι θελουμε δηλαδη)

αφθονο νερο μαζι μας και ξηροκαρπια που λεει ο αρκουδος...


:) :)



ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ :D

Κάτσε να περάσει ο αγώνας της Κυριακής και όποτε θέλετε ελάτε να σας πάω μονοπατάδα στον Υμηττό.

Ναι υπάρχουν κάποια μονοπάτια πολύ δύσκολα αλλά υπάρχουν και άλλα με ροή. Θα δείτε.

Για το τούνελ υπάρχει πέρασμα - μονοπατι από τα αριστερά. Θα πάμε παρέα και εκεί.

Zid
10/04/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ :D

Κάτσε να περάσει ο αγώνας της Κυριακής και όποτε θέλετε ελάτε να σας πάω μονοπατάδα στον Υμηττό.

Ναι υπάρχουν κάποια μονοπάτια πολύ δύσκολα αλλά υπάρχουν και άλλα με ροή. Θα δείτε.

Για το τούνελ υπάρχει πέρασμα - μονοπατι από τα αριστερά. Θα πάμε παρέα και εκεί. Κώστα αν δεν έρθει ο Ιατρόδικας παρέα, εγώ δεν πάω βόλτα!!!

Μου έχει πει ότι ειναι το αγαπημένο του βουνό ο Υμμητός... :rotflmao: :rotflmao:

Πέτροοοοοο ακούς..!!:p

dirtbird
10/04/2008, 14:44
Μήπως τα καλόπαιδα θυμούνται τη σύσταση να μην μπαίνουν λεπτομερείς περιγραφές για περιοχές κοντά στο κλεινόν άστυ?:confused: :mad: :smokin: :smokin:

Zid
10/04/2008, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μήπως τα καλόπαιδα θυμούνται τη σύσταση να μην μπαίνουν λεπτομερείς περιγραφές για περιοχές κοντά στο κλεινόν άστυ?:confused: :mad: :smokin: :smokin: :confused:

kordix
10/04/2008, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μήπως τα καλόπαιδα θυμούνται τη σύσταση να μην μπαίνουν λεπτομερείς περιγραφές για περιοχές κοντά στο κλεινόν άστυ?:confused: :mad: :smokin: :smokin:


Δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα στην συγκεκριμένη περιοχή, αλλά καλά έκανες και μας θύμησες την παραπάνω σύσταση για άλλες περιπτώσεις. Προσέχουμε για να έχουμε.


Μιλάω πάντα για την πάνω μεριά, σύνορα της Αττικής οδού με το βουνό. Δεν υπάρχει σπίτι - κατάστημα - αθλητικός χώρος για να ενοχληθεί κάποιος σε αντίθεση με το πιστάκι του Παπάγου που είναι αρκετά κοντά σε αθλητικό χώρο + μοναστήρι και υπάρχουν πολλοί που ενοχλούντε από την "παρουσία μας" εκεί.

:wave2:

Zid
10/04/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα στην συγκεκριμένη περιοχή, αλλά καλά έκανες και μας θύμησες την παραπάνω σύσταση για άλλες περιπτώσεις. Προσέχουμε για να έχουμε.


Μιλάω πάντα για την πάνω μεριά, σύνορα της Αττικής οδού με το βουνό. Δεν υπάρχει σπίτι - κατάστημα - αθλητικός χώρος για να ενοχληθεί κάποιος σε αντίθεση με το πιστάκι του Παπάγου που είναι αρκετά κοντά σε αθλητικό χώρο + μοναστήρι και υπάρχουν πολλοί που ενοχλούντε από την "παρουσία μας" εκεί.

:wave2: Χμμ σωστά... θα το θυμάμαι!!:)

kordix
10/04/2008, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Χμμ σωστά... θα το θυμάμαι!!:)


θα πάμε σε άλλο καλύτερο πιστάκι. Επίσης αναφέρομαι γενικά στα παιδιά που χρησιμοποιούν αυτό το πιστάκι και όχι προσωπικά σε σένα.

Στου Παπάγου πιο πολύ, με χαλάει να γυρνάω μέσα στα καμμένα. Και όταν βγω από το πάτημα να πατάω και να ξεριζώνω τυχόν νέα φιντανάκια που πάνε να μεγαλώσουν. Ας αφήσουμε αυτό το μέρος να πάρει λίγο τα πάνω του. Για τους περαστικούς είναι προκλητικό να βλέπουν μηχανές να γυρνάνε μέσα στα καμμένα. Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι αυτό λέγεται προπόνηση σε πιστάκι...


Πολύ καλά κάνατε που πήγατε απέναντι στο παλιό πιστάκι. Εκεί δεν ενοχλήτε κανένας. Άσε που έχει και ωραία αλματάκια...

Zid
10/04/2008, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
θα πάμε σε άλλο καλύτερο πιστάκι. Επίσης αναφέρομαι γενικά στα παιδιά που χρησιμοποιούν αυτό το πιστάκι και όχι προσωπικά σε σένα.

Στου Παπάγου πιο πολύ, με χαλάει να γυρνάω μέσα στα καμμένα. Και όταν βγω από το πάτημα να πατάω και να ξεριζώνω τυχόν νέα φιντανάκια που πάνε να μεγαλώσουν. Ας αφήσουμε αυτό το μέρος να πάρει λίγο τα πάνω του. Για τους περαστικούς είναι προκλητικό να βλέπουν μηχανές να γυρνάνε μέσα στα καμμένα. Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι αυτό λέγεται προπόνηση σε πιστάκι...


Πολύ καλά κάνατε που πήγατε απέναντι στο παλιό πιστάκι. Εκεί δεν ενοχλήτε κανένας. Άσε που έχει και ωραία αλματάκια... Μακάρι να ξαναγίνει όπως ήταν παλιά...

kordix
10/04/2008, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Μακάρι να ξαναγίνει όπως ήταν παλιά...


Xλωμό το βλέπω...

Χρειάζεται να περάσουν χρόνια για να επανέλθει η περιοχή και δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος για τα καλοκαίρια που έρχονται.

Φέτος θα πάω να ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα εθελοντικής εργασίας στην πρόληψη πυρκαγιών, στο φυλάκιο του Υμηττού. Αν υπάρχει δυνατότητα θα ρίξω "σύρμα".

kordix
10/04/2008, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Κώστα αν δεν έρθει ο Ιατρόδικας παρέα, εγώ δεν πάω βόλτα!!!

Μου έχει πει ότι ειναι το αγαπημένο του βουνό ο Υμμητός... :rotflmao: :rotflmao:

Πέτροοοοοο ακούς..!!:p



Ούτε για πικ νικ δεν έρχεται εδώ:lol:

iatrodikastis
10/04/2008, 19:57
Φώναξε κανείς....εεεεεεεεεε?


Δεν ακούω πιό δυνατά......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mpou
10/04/2008, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Φώναξε κανείς....εεεεεεεεεε?


Δεν ακούω πιό δυνατά......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κουφαλογο.

Φοβασαι τις πετρουλες?

Υ.Γ. εχεις κατι να με δωκεις εσυ.

MikeG
10/04/2008, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Κουφαλογο.

Φοβασαι τις πετρουλες?

Υ.Γ. εχεις κατι να με δωκεις εσυ.

Ναι ναι , να σου δώκει να μου δώκεις & μετά θα σου δώκω να του δώκεις :smokin: :winka:

mpou
10/04/2008, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ναι ναι , να σου δώκει να μου δώκεις & μετά θα σου δώκω να του δώκεις :smokin: :winka:

Να σας δωκω απο μια και τους 2 καλυτερα?

MikeG
10/04/2008, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Να σας δωκω απο μια και τους 2 καλυτερα?

Εσύ είσαι ο μεσάζων!




Άντε κουφάλα, πάλι εσύ θα τα κονομίσεις :lol: :lol: :bawl:

mpou
10/04/2008, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εσύ είσαι ο μεσάζων!




Άντε κουφάλα, πάλι εσύ θα τα κονομίσεις :lol: :lol: :bawl:

Δεν ξερω ο αλλος τι θα με δωκει να σς δωκω.

Αλλα αν εσυ με δωκεις να του δωκω ρακες, χαιρετα μας τον πλατανο, δεν θα δωκω τιποτις:lol:

MikeG
10/04/2008, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Δεν ξερω ο αλλος τι θα με δωκει να σς δωκω.

Αλλα αν εσυ με δωκεις να του δωκω ρακες, χαιρετα μας τον πλατανο, δεν θα δωκω τιποτις:lol:

Ο άλλος θα σε δόκει μια πανοπλία! :winka: :wave2:

Zid
10/04/2008, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Φώναξε κανείς....εεεεεεεεεε?


Δεν ακούω πιό δυνατά......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Βράχοοο βράχοοο το καημό μου.... το μετράω και πονώ....!!!!!!:lol:

kordix
10/04/2008, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Βράχοοο βράχοοο το καημό μου.... το μετράω και πονώ....!!!!!!:lol:


Ασε ρε που έχει πέτρα ο Υμηττός.

Φήμες είναι.:uplate:


127047

tati
11/04/2008, 07:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Ασε ρε που έχει πέτρα ο Υμηττός.

Φήμες είναι.:uplate:

Κώστα εκεί βλέπω και λίγο πρασινάκι ανάμεσα στις πετρούλες.......εμένα με πήγαν κάπου......που...που...δεν είχε καθόλουυυυυυ:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

taxydromos
11/04/2008, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Κώστα εκεί βλέπω και λίγο πρασινάκι ανάμεσα στις πετρούλες.......εμένα με πήγαν κάπου......που...που...δεν είχε καθόλουυυυυυ:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αχαχαααχα....ποιοι ειναι αυτοι οι αλητες τανια?











βρε την επομενη ειδοποια και μας:rotflmao:

iatrodikastis
11/04/2008, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Ασε ρε που έχει πέτρα ο Υμηττός.

Φήμες είναι.:uplate:


Πάλι τα ίδια...:rotflmao:

Από αλλού είναι η φωτό...άκου και χώμα που φυτρώνει ο Υμηττός.:rotflmao:

kordix
11/04/2008, 14:28
Το μονοπάτι που ανεβαίνει από το πιστάκι αυτό (σκουπίδια) στον Προφήτη Ηλία είναι όλο πέτρα 100%, μόνο όταν φτάσεις πάνω έχει χώμα.


Μιλάμε για πολύ πέτρα και όλων των ειδών, κυλιόμενη, φυτευτή, μυτερή, γλυστερή, κοφτερή, με απ' όλα, κλπ κλπ.


Κόβει χέρια αλλά η θέα από το εκκλησάκι είναι μοναδική. Υπάρχει και πηγάδι με πόσιμο νερό, μπόλικη σκιά, και χτιστή ψησταριά!


127110

iatrodikastis
11/04/2008, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Το μονοπάτι που ανεβαίνει από το πιστάκι αυτό (σκουπίδια) στον Προφήτη Ηλία είναι όλο πέτρα 100%, μόνο όταν φτάσεις πάνω έχει χώμα.


Μιλάμε για πολύ πέτρα και όλων των ειδών, κυλιόμενη, φυτευτή, μυτερή, γλυστερή, κοφτερή, με απ' όλα, κλπ κλπ.


Κόβει χέρια αλλά η θέα από το εκκλησάκι είναι μοναδική. Υπάρχει και πηγάδι με πόσιμο νερό, μπόλικη σκιά, και χτιστή ψησταριά!


Εχω ανέβει εκεί...με το drz.

kordix
11/04/2008, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Εχω ανέβει εκεί...με το drz.


Ωραίο μέρος εεε.

Να κανονίσουμε να πάμε στον Προφήτη Ηλία της Τερψιθέας - Γλυφάδας τότε.

Να ανάψουμε και κανα κεράκι για το Άττικα.

steve22
22/04/2008, 16:56
Υμηττό με ΚostasYZ κ zubitos


128311

steve22
22/04/2008, 16:58
κατηφορίτσα:D


128313

steve22
22/04/2008, 16:59
.


128314

kordix
22/04/2008, 17:32
Αυτό που έχει πλάκα είναι ότι από τις κεραίες του Υμηττού και στη συνέχεια από το μονοπάτι που είμαστε στις φωτογραφίες μπορείς να κατεβάσεις το μηχανάκι στην άσφαλτο της Κατεχάκη σβηστό.

Ωραία θέα.

Steeve22 + Zubitos :beer: :lol:

kordix
22/04/2008, 21:01
k


128328

Zid
22/04/2008, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Αυτό που έχει πλάκα είναι ότι από τις κεραίες του Υμηττού και στη συνέχεια από το μονοπάτι που είμαστε στις φωτογραφίες μπορείς να κατεβάσεις το μηχανάκι στην άσφαλτο της Κατεχάκη σβηστό.

Ωραία θέα.

Steeve22 + Zubitos :beer: :lol: Ρε δεν είπαμε να μας κάνεις καμια ξενάγηση κύριε Κώστα?:smokin: Τπτ δεν μας σκέφτεσαι καθόλου μου φαίνεται...:(

iatrodikastis
22/04/2008, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
k



:a8: έτσι κοιτάει ο zubitos. :rotflmao:

kordix
23/04/2008, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Ρε δεν είπαμε να μας κάνεις καμια ξενάγηση κύριε Κώστα?:smokin: Τπτ δεν μας σκέφτεσαι καθόλου μου φαίνεται...:(


Σόρρυ παιδιά το ξέχασα τελείως. Σαββατιάτικα πρωϊνά μπορείτε;

Είναι χαρά μου να βολτάρω κόσμο στα μέρη μου. Την επόμενη φορά θα πάμε μία σπέσιαλ... με απ όλα.

:a15:


Πέτρο στη φωτογραφία έχει κυλιόμενη πέτρα + έντονη κλίση που αν πάρεις φόρα δεν σταματάς με τίποτα (όρθιος)

(εμείς πήραμε το εύκολο πάτημα)

Zid
23/04/2008, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Σόρρυ παιδιά το ξέχασα τελείως. Σαββατιάτικα πρωϊνά μπορείτε;

Είναι χαρά μου να βολτάρω κόσμο στα μέρη μου. Την επόμενη φορά θα πάμε μία σπέσιαλ... με απ όλα.
To ξέρω:winka: Απλά να μην σε πειράξουμε και λίγο..:p Θα το κανονίσουμε κάποια στιγμή...:wave2:

iatrodikastis
23/04/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Σόρρυ παιδιά το ξέχασα τελείως.

Δεν πειράζει συγχωρεμένος.



Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Σαββατιάτικα πρωϊνά μπορείτε;

Είναι χαρά μου να βολτάρω κόσμο στα μέρη μου. Την επόμενη φορά θα πάμε μία σπέσιαλ... με απ όλα.

:a15:

Οχι ρε γ@μ0τ0 και νηστεύω...κρίμα.:sad:



Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Πέτρο στη φωτογραφία έχει κυλιόμενη πέτρα + έντονη κλίση που αν πάρεις φόρα δεν σταματάς με τίποτα (όρθιος)

(εμείς πήραμε το εύκολο πάτημα)

Α εδώ μου τα χαλάς...να γιατί δεν ήρθα...άκου το εύκολο...τσ τσ τσ.:bigcry:

$py
23/04/2008, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Σόρρυ παιδιά το ξέχασα τελείως. Σαββατιάτικα πρωϊνά μπορείτε;

Είναι χαρά μου να βολτάρω κόσμο στα μέρη μου. Την επόμενη φορά θα πάμε μία σπέσιαλ... με απ όλα.

:a15:



Υπάρχει στον Υμητό κάποιο μέρος που να είναι κυκλική ας πούμε διαδρομή, σχετικά εύκολη, χωρίς πέτρες?

Ο Υμητός είναι δίπλα μου και θέλω να βρω ένα μέρος σχετικά κοντά να εξοικειωθώ με το husa.

KaTaNaS
23/04/2008, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Υπάρχει στον Υμητό κάποιο μέρος που να είναι κυκλική ας πούμε διαδρομή, σχετικά εύκολη, χωρίς πέτρες?

Ο Υμητός είναι δίπλα μου και θέλω να βρω ένα μέρος σχετικά κοντά να εξοικειωθώ με το husa.

dipla sto saketa exei ena monopataki sirkoyi anamesa sta dendra!

$py
23/04/2008, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
dipla sto saketa exei ena monopataki sirkoyi anamesa sta dendra!


Τι κάνει αυτός ο σακέτας ρε, καιρό έχω να τον δω. :p

kordix
26/04/2008, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Υπάρχει στον Υμητό κάποιο μέρος που να είναι κυκλική ας πούμε διαδρομή, σχετικά εύκολη, χωρίς πέτρες?

Ο Υμητός είναι δίπλα μου και θέλω να βρω ένα μέρος σχετικά κοντά να εξοικειωθώ με το husa.


Μην πας για εξοικείωση με το καινούργιο μηχανάκι στο πιστάκι Σακέτα γιατί τα δέντρα είναι πολύ κοντά στο πάτημα και υπάρχει περίπτωση να εξοικειωθείς με κανα δέντρο.:D

Προτίμησε τα παλιά πιστάκια στου Παπάγου ή από το νεκροταφείο της Βούλας τράβα ευθεία τον κάτω δασικό και θα σε βγάλει στο πιστάκι σκουπίδια. Εκεί έχει πιο πολύ άπλα να μάθεις το μηχανάκι.

Καλορίζικο και καλή διασκέδαση.