PDA

View Full Version : ανεκδοτάκι..



requiem
11/04/2008, 12:04
Στο δημοτικό η δασκάλα λέει στους μαθητές της: 'Παιδιά, ελάτε να κάνουμε ένα τεστ εξυπνάδας!'. Στην συνέχεια ρωτάει έναν: 'Ριχάρδο, πες μου ποιο είναι αυτό το ζωάκι: Περπατά στα κεραμίδια, έχει μουστάκι, κάνει νιάου και αλλά έχει και μια ελιά στη μυτούλα του!'. Απαντά ο μαθητής: 'Δεν ξέρω κυρία!'. Και η δασκάλα του λέει: 'Μα είναι η γάτα, την ελιά έβαλα απλά να σε μπερδέψω'.

Στην συνέχεια... 'Πέτρο, πες μου εσύ: έχει φτερό, ράμφος και από κάτω ένα κουκούτσι;'. Απαντά ο Πέτρος: 'Πού να ξέρω κυρία, και με κουκούτσι από κάτω; Δύσκολα τα πράγματα!'. Του απαντά η δασκάλα: 'Είναι το πουλί βρε παιδί μου, το κουκούτσι έβαλα έτσι απλά να σε μπερδέψω!'.
'Τώρα εσύ Τοτέ, ρώτα με ΕΣΥ κάτι!'.

Ξεκινά και λέει λοιπόν: 'Τι είναι μακρύ, είναι κόκκινο και στρογγυλό στην κορυφή, έχει δυο μπάλες από κάτω και αρέσει στις γυναίκες να το βάζουν στο στόμα;'. Τσαντίζεται η δασκάλα και του λέει!: 'Τοτέ, έξω από την τάξη!!! ΤΩΡΑ!!!'. Ήρεμος της λέει της δασκάλας: 'Όχι κυρία... είναι το ΚΡΑΓΙΟΝ, τις μπάλες τις έβαλα απλά για να σας μπερδέψω!'

p@nos
11/04/2008, 12:08
παλιο...

:o





RCT????


που εισαι μπρεεεεε???


:D

p@nos
11/04/2008, 12:09
γκου-χου (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=55889&highlight=%EA%F1%E1%E3%E9%EF%ED)








:D :D :D

requiem
11/04/2008, 12:15
ε δεν πειράζει..δεν το ήξερα:blush:

p@nos
11/04/2008, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από empyrium
ε δεν πειράζει..δεν το ήξερα:blush:



κακως...



κανονησε γιατι θα σου κανω ban...


:lol: :lol: :lol: