PDA

View Full Version : Τί λέμε τωρα για οδήγηση...



free rider
23/12/2004, 07:54
βρήκα αυτή την φωτο σε αγγλικο forum
κοίτα πως οδηγάει το άτομο...


6846

angels_gr
23/12/2004, 08:22
Αν ναι, έτσι οδηγάω και εγώ ...... στα όνειρα μου. Αν είναι αληθινή η φωτογραφία τότε το άτομο δεν παίζεται. Τα έχει πολύ βαριά τα μπαλάκια του!

Κανένας
23/12/2004, 08:24
ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ

GST
23/12/2004, 08:24
ολα τα λεφτα ειναι τα λαστιχα με τα καρφια ..τα οποια πρεπει να κοστιζουν και μια περιουσια...:rolleyes: παντως φοβερη εμπειρια...μακαρι να ειχαμε και εμεις τις δυνατοτητεσ για τετοια γουστα:)

Dodok edessa
23/12/2004, 08:25
Έφτασε η φήμη μου μέχρι εκεί πάνω .Ρε αδέρφια εγώ είμαι πέρυσι που ανέβαινα στο χιονοδρομικό του καιμακτσαλαν για καφεδάκι. Και επειδή είπα να πάω από άσφαλτο και όχι από Κανά μονοπάτι πήγα με το gsxr μου !!! Σιγά το πράγμα !!!:D :D

angels_gr
23/12/2004, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Έφτασε η φήμη μου μέχρι εκεί πάνω .Ρε αδέρφια εγώ είμαι πέρυσι που ανέβαινα στο χιονοδρομικό του καιμακτσαλαν για καφεδάκι. Και επειδή είπα να πάω από άσφαλτο και όχι από Κανά μονοπάτι πήγα με το gsxr μου !!! Σιγά το πράγμα !!!:D :D

Α, εσύ είσαι τελικά αυτός ο αλήτης??? Ένας τέτοιος τρελός μου έκοψε τον δρόμο την ώρα που έκανα σκι!!! Θα κεράσεις αγριογούρουνο στα κάρβουνα και θα το ξεχάσω. :wave2:

afrotwin
23/12/2004, 08:29
psixros odigos...
:lol: :lol:

GeeZer
23/12/2004, 09:00
Eχω videaki με τυπου που τρεχει σε πιστα με παγο με ενα Ninja, μιλαμε ειχα παθει πλακα στην εξοδο των στροφων σουζαρε κιολας!Δυστυχως ειναι λιγο μεγαλο για upload

Dodok edessa
23/12/2004, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Α, εσύ είσαι τελικά αυτός ο αλήτης??? Ένας τέτοιος τρελός μου έκοψε τον δρόμο την ώρα που έκανα σκι!!! Θα κεράσεις αγριογούρουνο στα κάρβουνα και θα το ξεχάσω. :wave2:


Αν κάτσεις συνοδηγός και ανέβουμε στο βουνό κερνάω ότι θέλεις

:lol: :wave2:

angels_gr
23/12/2004, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Αν κάτσεις συνοδηγός και ανέβουμε στο βουνό κερνάω ότι θέλεις

:lol: :wave2:

Αν κάτσω συνοδηγός θα πηγαίνουμε μόνο σούζα!!! Σιγά μη καταφέρουμε να ανέβουμε το βουνό. Να πάρω το τελεφερίκ??? :lol:

Dodok edessa
23/12/2004, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Αν κάτσω συνοδηγός θα πηγαίνουμε μόνο σούζα!!! Σιγά μη καταφέρουμε να ανέβουμε το βουνό. Να πάρω το τελεφερίκ??? :lol:
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΕ ΤΟ 166

:winka:

free rider
23/12/2004, 13:17
nai re alla prosexte ti odigaei to atomo.....


SUZUKAARAAA..

nte na ta kaneis ayta me ena koloendoyro....

axaxxaaxaxaa

pame mia psili....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tamis
23/12/2004, 13:22
op op kati muristika pali!!! kai autin tin fora den einai synantisi alla.... AGRIOGOUROUNO!!! kati bouno gourounopoulo mpiftekia (ta thumame den ta xexnawwww) eidan ta matakia mou kai mia pou egw eimai o mikroswmos elafrus san to poupoulo na katsw egw apo .... pisw??? :rotflmao: e Dodok? i kalitera egw lew na aneboume trikabalwwww!!!

kai twra sto thema tou post.... polla kila @@rxidia exei to atomo!!!! axxxx einai oti exw fazer ama eixa gsxr kai egw tha mporousa... kaneis pou na exei gsxr kai na amfibalei uparxeiiii??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
23/12/2004, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
op op kati muristika pali!!! kai autin tin fora den einai synantisi alla.... AGRIOGOUROUNO!!! kati bouno gourounopoulo mpiftekia (ta thumame den ta xexnawwww) eidan ta matakia mou kai mia pou egw eimai o mikroswmos elafrus san to poupoulo na katsw egw apo .... pisw??? :rotflmao: e Dodok? i kalitera egw lew na aneboume trikabalwwww!!!

kai twra sto thema tou post.... polla kila @@rxidia exei to atomo!!!! axxxx einai oti exw fazer ama eixa gsxr kai egw tha mporousa... kaneis pou na exei gsxr kai na amfibalei uparxeiiii??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re tami me exeis sakatepsei me ta gourounopoula....ta exi paixei to stomaxi moy....
min grafeis tetoia pragmata ....

les nanai kai pasto.....???

:eyepop: :hypnotize :look:

angels_gr
24/12/2004, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
.....................




Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
.....................





Έχω βρει μια ταβέρνα 20χλμ έξω από την Αλεξανδρούπολη η οποία έχει αγριογούρουνα της φύσης και όχι από εκτροφείο. Τι λέτε πάμε μια βόλτα μέχρι εκεί??? Ο τύπος φτιάχνει και δικό του τσιπουράκι. Πραγματικά θα το χαρούμε. Εγώ κερνάω την πρώτη γύρα σε τσίπουρο!!! :wave2:

free rider
24/12/2004, 09:18
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

ΒΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

:beer: :beer: