PDA

View Full Version : Τσι πουτ@ν@ς...Caprisossi & ΣΙΑ στο πλευρο του Θιβετ



el_hymador
11/04/2008, 16:26
Προβλπεται στην Κινα μεγαλο πανηγυρι....


http://www.mototriti.gr/news/preview_news.asp?CATEGORY_id=83&NEWS_DATA_ID=69153

DrIoannis
11/04/2008, 16:29
Δεν είναι κακή κίνηση.Μένει να δούμε τον τρόπο διαμαρτυρίας.

el_hymador
11/04/2008, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Δεν είναι κακή κίνηση.Μένει να δούμε τον τρόπο διαμαρτυρίας.

Μωρε και εγω μαζι τους και μπραβο τους!!

θα επιτρεψουν ομως η Dorna και η εταιρειες κατι τετοιο;

απο την αλλη η Κινα συμπεριλαμβανεται για τελευταια φορα στο προγραμμα του MotoGP, οποτε ουτως η αλλως καμμενη ειναι απο τον θεσμο.

Θα δειξει...

div400
11/04/2008, 21:39
χμμμ...δεν λεω ευγενης ο σκοπος και η κινηση αλλα...γιατι ρε γμτ να εμπλεκεται παντου η πολιτικη? κατι ''αμολυντο'' απο πολιτικες σκοπιμοτητες δεν υπαρχει πλεον....(οχι οτι τα motogp ηταν αγνα πριν....:rolleyes: )

και επιπλεον..πως διαολο ειναι δυνατόν ενα μικρο και γεωστρατηγικα ''ασημαντο'' εθνος να καταφερνει να ξεσηκωσει τοση συμπαθεια και υποστηριξη*, την ιδια ωρα που η κυπρος εχει ξεχαστει απο ολους???


τεσπα....

*= καλα μαλλον μοδα ειναι διοτι το θιβετιανό δεν ειναι χθεσινο θεμα αλλα εδω και καμια 20αρια χρονια και κανεις πλυν ελαχιστων φωναζαν υπερ του.....σε λιγο θα βρουμε κατι αλλο να υποστηριξουμε και να νανουρισουμε και παλι την συνηδηση μας....

Aggelos_SV
11/04/2008, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400

και επιπλεον..πως διαολο ειναι δυνατόν ενα μικρο και γεωστρατηγικα ''ασημαντο'' εθνος να καταφερνει να ξεσηκωσει τοση συμπαθεια και υποστηριξη*, την ιδια ωρα που η κυπρος εχει ξεχαστει απο ολους???




E πώς να το κάνουμε! Είναι trendy ο βουδισμός.Τόσοι και τόσοι τον έχουν ασπαστεί:rolleyes:

maron
16/04/2008, 11:40
mallom den eides tis eidisis...............
div400
poly kala kanoun kai diamartyrontai kata tin gnomi mou
twra an esy exeis parapono pou den diamartyrithikan gia thn kypro (pou den nomizw na ektelestike kanenas aoplos prosfata) kai gia to fyrom tote ok

orangefactor
16/04/2008, 17:25
για τους βομβαρδισμους στην σερβια δεν μιλησε κανενας ομως..ουτε για το ιρακ,το αφγανισταν,το γκουανταναμο.......κ.α
αλλα ειναι της μοδας οι ριτσαρντ γκηρ!
τεσπα καλα κανουν αλλα αν ειναι να διαμαρτυρηθεις για κατι μην το κανεις με παροπιδες:a013:

div400
16/04/2008, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
mallom den eides tis eidisis...............
div400
poly kala kanoun kai diamartyrontai kata tin gnomi mou
twra an esy exeis parapono pou den diamartyrithikan gia thn kypro (pou den nomizw na ektelestike kanenas aoplos prosfata) kai gia to fyrom tote ok

:nono:

ξαναδιαβασε το ποστ μου και θα καταλαβεις το ''υφος'' μου.

:wave2:

the who
16/04/2008, 20:16
Δλδ αν δεν διορθωθουν ολα τα κακα του κοσμου και διορθωθει το προβλημα του Θιβετ(λεμε τωρα) θα ειναι ασχημα?Φυσικα και δεν πρεπει να ξεχναμε την Κυπρο,το Ιρακ κι ολα εκεινα τα μερη που τα αμερικανακια δυναστευουν αλλα εδω φαινεται οτι οι Θιβετιανοι καναν καλη δουλεια και μαλλον θαπρεπε να τους βγαλουμε το καπελο.
:sun:

div400
16/04/2008, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Δλδ αν δεν διορθωθουν ολα τα κακα του κοσμου και διορθωθει το προβλημα του Θιβετ(λεμε τωρα) θα ειναι ασχημα?Φυσικα και δεν πρεπει να ξεχναμε την Κυπρο,το Ιρακ κι ολα εκεινα τα μερη που τα αμερικανακια δυναστευουν αλλα εδω φαινεται οτι οι Θιβετιανοι καναν καλη δουλεια και μαλλον θαπρεπε να τους βγαλουμε το καπελο.
:sun:

μα ακριβώς αυτό λέω και εγω.....:winka:

με αλλες λεξεις απλα:D

the who
16/04/2008, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
μα ακριβώς αυτό λέω και εγω.....:winka:

με αλλες λεξεις απλα:D

Δεν απαντησα σε σενα,μια γενικη παρατηρηση για τη γκρινια εκανα.:wave2:

div400
16/04/2008, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Δεν απαντησα σε σενα,μια γενικη παρατηρηση για τη γκρινια εκανα.:wave2:

μα....:look: μονο εγω γκρινιαζω...:rolleyes:


:lol: :rotflmao:

the who
17/04/2008, 05:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
μα....:look: μονο εγω γκρινιαζω...:rolleyes:


:lol: :rotflmao:

τι μλκ ειναι:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: