PDA

View Full Version : Μοταρντ και μπαντιλίκια



kostisthegreek
13/04/2008, 19:24
Είχα πολύ καιρό να γράψω στο φορουμ αλλά...

Πολλά μοταρντ κυκλοφορούν στους δρόμους και δυστυχώς επικύνδινα.
Οι δρόμοι δεν είναι πίστες και δεν φταίει ο καθένας να φάει το κεφάλι του έτσι γιατί θέλει να ξεκ@υλώσει ο οδηγός του μοταρντ.
Αυτά γιατί το Σάββατο ένα μοταρντ έσκασε πάνω σε ένα παπί (θα μπορούσε να ήταν κάποιος πεζός ή οτιδήποτε άλλο) επειδή το μοταρντ πήγαινε με μπαντιλίκια και τού ΄φυγε.

Akatanomastos
14/04/2008, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek


φιλε μου δεν ξερω που μενεις..

εδω στο ηρακλειο κρητης παντως, κατεβαινεις κεντρο, και στην διαδρομη 7 λεπτων(με ποδια)
θα συναντησεις τουλαχιστον 1-2 ατομα με παπια ή οτιδηποτε, να κανουν σουζες και παντιλικια,
και σε καθημερινη βαση, η πολη της αναρχιας..

xaris_sm
14/04/2008, 10:00
ναι τα μοταρντ φταινε...ολοι οι αλλοι δεν κανουν καφριλες...

συμφωνώ αλλα ειναι γενικο το φαινομενο φιλε μου

dimokritos
14/04/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από xaris_sm
ναι τα μοταρντ φταινε...ολοι οι αλλοι δεν κανουν καφριλες...

συμφωνώ αλλα ειναι γενικο το φαινομενο φιλε μου

το φαινόμενο είναι σαφώς γενικό αλλά να σου πω.. γενικά.. εδω καβάλα δεν βλέπω και πολλους χωρίς motard να κάνουν καγκουριές. άντε πολύ σπάνια και κανένα ss. είναι παιχνιδιάρικο μηχανάκι το motard, πως να το κάνουμε...

:wave2:

Cpt. Haddock
14/04/2008, 14:08
οι οδηγοί κάνουν τις καγκουριές και όχι τα μηχανάκια :rolleyes:

DUKASII
14/04/2008, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
οι οδηγοί κάνουν τις καγκουριές και όχι τα μηχανάκια :rolleyes: +1 αλλα τη πατανε τα μοταρτν μιας και τα προτιμουν συνηθως νεαρης ηλικίας ατομα που βραζει το αιμα τους για αλητειες...

mats8282
14/04/2008, 18:01
Εχω πετυχει τυπο γκριζαρισμενο με καραφλα,οχι δεν φοραγε κρανος,να πηγαινει Husaberg στην Κηφισιας :uplate:


Αλλα δικαβαλο σουζα και να περνει,ελαφρη,στροφη με ΚΤΜ μονο πιτσιρικα ειδα στο Βυρωνα καπου :wacko:

vangelis 64
15/04/2008, 03:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Εχω πετυχει τυπο γκριζαρισμενο με καραφλα,οχι δεν φοραγε κρανος,να πηγαινει Husaberg στην Κηφισιας :uplate:


Αλλα δικαβαλο σουζα και να περνει,ελαφρη,στροφη με ΚΤΜ μονο πιτσιρικα ειδα στο Βυρωνα καπου :wacko: Σε ποιόν απ' τούς δυο πρέπει να χτυπήσουμε παλαμάκια τώρα....και στούς δύο;Μπράβοοοοοο,συγχαρητήρια!!Το κοινό σάς παρακολουθεί κατάπληκτο και αποσβολωμένο για την απίστευτη και τεράστια μαγκιά που κάνατε.
Μπορείτε απόψε να κοιμηθείτε ήσυχος.Υπήρξατε για τουλάχιστον 5 δευτερόλεπτα το φαινόμενο τής μέρας,ο λόγος για να σπάσει η ανία μας...κρίμα που δεν τσακιστήκατε και χάσαμε το θέαμα τού αίματος στην άσφαλτο.:sick:

Πλάκα πλάκα ρε παιδιά...έχετε πάρει χαμπάρι πώς προωθούνται πλέον οι μοτοσυκλέτες από τον τύπο;Street fighter σού λέει...πολεμιστής τού δρόμου να πούμε.Δηλαδή έτσι και έχεις ένα Ζ,ένα Brutale,ένα speed triple,ένα 690,ένα hyper motard....φοράς τα σπαθόλουρα και βγαίνεις έξω να πολεμήσεις,
ΤΙ;:look: :hypnotize

Akatanomastos
15/04/2008, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64


Πλάκα πλάκα ρε παιδιά...έχετε πάρει χαμπάρι πώς προωθούνται πλέον οι μοτοσυκλέτες από τον τύπο;



βαγγελη ανεκαθεν ετσι ηταν

orangefactor
15/04/2008, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek
Είχα πολύ καιρό να γράψω στο φορουμ αλλά...

Πολλά μοταρντ κυκλοφορούν στους δρόμους και δυστυχώς επικύνδινα.
Οι δρόμοι δεν είναι πίστες και δεν φταίει ο καθένας να φάει το κεφάλι του έτσι γιατί θέλει να ξεκ@υλώσει ο οδηγός του μοταρντ.
Αυτά γιατί το Σάββατο ένα μοταρντ έσκασε πάνω σε ένα παπί (θα μπορούσε να ήταν κάποιος πεζός ή οτιδήποτε άλλο) επειδή το μοταρντ πήγαινε με μπαντιλίκια και τού ΄φυγε.


δεν φταιμε εμεις οι δρομοι γλυστρανε:wave2:

Cpt. Haddock
15/04/2008, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από orangefactor
δεν φταιμε εμεις οι δρομοι γλυστρανε:wave2:

εσείς φταίτε που δεν οδηγάτε σύμφωνα με την κατάσταση των δρόμων :wave2:

SPC
15/04/2008, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
εσείς φταίτε που δεν οδηγάτε σύμφωνα με την κατάσταση των δρόμων :wave2:


ego pados odeigaw symfona me thn katastash twn dromon
otan o dromos einai kalos kano souzes kai edo eno otan einai giali kano padilikia!!:lol:

orangefactor
15/04/2008, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPC
ego pados odeigaw symfona me thn katastash twn dromon
otan o dromos einai kalos kano souzes kai edo eno otan einai giali kano padilikia!!:lol:





:rotflmao:

Souza_me_240kmh
15/04/2008, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPC
ego pados odeigaw symfona me thn katastash twn dromon
otan o dromos einai kalos kano souzes kai edo eno otan einai giali kano padilikia!!:lol:

καμια φορα και μπαντοσουζες :D

Operater
15/04/2008, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
καμια φορα και μπαντοσουζες :D

καμμιά φορά και ΚΑΤ ε? :sick: (όχι για σένα, γενικά)

Και μετά καμμιά φορά στα "Στραβά κι Ανάποδα"....:sick:

Souza_me_240kmh
15/04/2008, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
καμμιά φορά και ΚΑΤ ε? :sick: (όχι για σένα, γενικά)

Και μετά καμμιά φορά στα "Στραβά κι Ανάποδα"....:sick:


ετσι ειναι αυτα αμα δε πεσεις δε μαθαινεις :D

mats8282
15/04/2008, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Σε ποιόν απ' τούς δυο πρέπει να χτυπήσουμε παλαμάκια τώρα....και στούς δύο;Μπράβοοοοοο,συγχαρητήρια!!Το κοινό σάς παρακολουθεί κατάπληκτο και αποσβολωμένο για την απίστευτη και τεράστια μαγκιά που κάνατε.
Μπορείτε απόψε να κοιμηθείτε ήσυχος.Υπήρξατε για τουλάχιστον 5 δευτερόλεπτα το φαινόμενο τής μέρας,ο λόγος για να σπάσει η ανία μας...κρίμα που δεν τσακιστήκατε και χάσαμε το θέαμα τού αίματος στην άσφαλτο.:sick:

Πλάκα πλάκα ρε παιδιά...έχετε πάρει χαμπάρι πώς προωθούνται πλέον οι μοτοσυκλέτες από τον τύπο;Street fighter σού λέει...πολεμιστής τού δρόμου να πούμε.Δηλαδή έτσι και έχεις ένα Ζ,ένα Brutale,ένα speed triple,ένα 690,ένα hyper motard....φοράς τα σπαθόλουρα και βγαίνεις έξω να πολεμήσεις,
ΤΙ;:look: :hypnotize


Και τι μπορουμε να κανουμε??

Τα κλασσικα καθε φορα που γυρναει η συζητηση εκει...Δεν υπαρχει λυση....Και με τα μοταρντ ειδικα λογω στησιματος και μονοκυλινδρης δυναμης/ροπης ειναι πολυ πιο ευκολο να κανεις το καγκουριλικι ειδικα μεσα σε πολη απο οτι με street και Varadero για παραδειγμα...Οποιος κανει τις μαλακιουλες περνει τα ρισκα του και αν τις κανει στην κινηση ρισκαρει και τους διπλα μοτοσυκλετιστες οπως το περιστατικο με το παπι που ειπε ο φιλος παραπανω....Ειτε εχει μοταρντ ειτε Varadero...

Να δεις τυπο ακρανωτο με κασκολακι και γυαλια μασκα με Varadero παλι Κηφισιας τι σφηνες εκανε και τι πιεση ασκουσε στους μπροστα κατα την διηθηση να παθεις...Πηγε να καρφωθει στο πισω μερος αυτοκινητου 2-3 φορες....τις γλυτωσε στο τσακ και συνεχισε την παλαβη πορεια του...Ο παππους με το Husaberg και τα πιτσιρικια με το ΚΤΜ ηταν Παναγιες μπροστα του....

tifoefs
17/04/2008, 19:16
ετσι κι' αλλοιως ολοι καγκουραδικα οδηγουν με διαφορετικο στυλ καθε φορα.

και με κανονισμους η οχι παντα κατι θα υπαρχει για να γκρινιαζουμε.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
17/04/2008, 19:45
άμα είσαι σε άδειο δρόμο ας κανει ο οποιοσδήποτε ότι μαλακια θέλει.

έλα μη κρυβομαστε τωρα....ολοι κανουμε τις σουζες ή τρεχουμε.
δεν μας φταινε τπτ οι αλλοι ομως...

tifoefs
17/04/2008, 20:10
Εμενα παντως με φανηκε το Μαρτιο που ημουνα ελλαδα οτι ΟΛΟΙ καγκουρευανε και ο καθενας προσπαθουσε να βαλει τη δικια του σφραγιδα ... απο σολεξ μεχρι 4τραξονικα !!!

Βεβαια εγω πηγαινα καγκουραδα με τα υπαρχοντα ορια και ολοι με μουτζωνανε οτι καθυστερω τη κυκλοφορια. Ολοι εμενα κοιταγανε !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
17/04/2008, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εμενα παντως με φανηκε το Μαρτιο που ημουνα ελλαδα οτι ΟΛΟΙ καγκουρευανε και ο καθενας προσπαθουσε να βαλει τη δικια του σφραγιδα ... απο σολεξ μεχρι 4τραξονικα !!!

Βεβαια εγω πηγαινα καγκουραδα με τα υπαρχοντα ορια και ολοι με μουτζωνανε οτι καθυστερω τη κυκλοφορια. Ολοι εμενα κοιταγανε !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

φλώρε :p :lol:

tifoefs
17/04/2008, 20:29
Με λεγανε καγκουρα ομως !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
17/04/2008, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Με λεγανε καγκουρα ομως !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:look: :lol:

tifoefs
17/04/2008, 20:41
:lol: :lol: :bawl: :rotflmao:

Krokodilos001
17/04/2008, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Με λεγανε καγκουρα ομως !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Eisai

:rotflmao:

tifoefs
17/04/2008, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Krokodilos001
Eisai

:rotflmao:

Οχι

:rotflmao: :mad:

Krokodilos001
17/04/2008, 21:52
Megas kagkouras :lol:

kai oi kliseis ta tekmiria
:rotflmao:

xampos
18/04/2008, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPC
ego pados odeigaw symfona me thn katastash twn dromon
otan o dromos einai kalos kano souzes kai edo eno otan einai giali kano padilikia!!:lol:

χΑΧΧΑΧχα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
18/04/2008, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Krokodilos001
Megas kagkouras :lol:

kai oi kliseis ta tekmiria
:rotflmao:

:a53: :a53: :a11: :a11: :a11: :a11: :a11: :a11: :a57: :a57:

Nikoskazer2000
19/04/2008, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
άμα είσαι σε άδειο δρόμο ας κανει ο οποιοσδήποτε ότι μαλακια θέλει.

έλα μη κρυβομαστε τωρα....ολοι κανουμε τις σουζες ή τρεχουμε.
δεν μας φταινε τπτ οι αλλοι ομως...

+1

kostisthegreek
20/04/2008, 16:24
Η μοτοσυκλέτα είναι τρόπος ζωής ενώ οι καγκουριές όχι.

Είναι απλά μια προσωρινή φάση (για τους περισσότερους) γι αυτό και πολλοί κάγκουρες εγκαταλείπουν κάποια στιγμή τη μηχανή και αγοράζουν αυτοκίνητο.

sober
21/04/2008, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek


Είναι απλά μια προσωρινή φάση (για τους περισσότερους) γι αυτό και πολλοί κάγκουρες εγκαταλείπουν κάποια στιγμή τη μηχανή και αγοράζουν αυτοκίνητο.

Και μετα συνεχιζουν με αυτο...:lol:


edit

ειναι νομιζω 8εμα νοοτροπιας ..''κοιταξτε τι δυνατο / μουρατο μηχανακι -αμαξι εχω..''

ελεος δηλαδη...:rolleyes:

orangefactor
21/04/2008, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Και μετα συνεχιζουν με αυτο...:lol:


edit

ειναι νομιζω 8εμα νοοτροπιας ..''κοιταξτε τι δυνατο / μουρατο μηχανακι -αμαξι εχω..''

ελεος δηλαδη...:rolleyes:


:nono: δεν ειναι παντα ετσι

nikostz9
21/04/2008, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek


Είναι απλά μια προσωρινή φάση (για τους περισσότερους) γι αυτό και πολλοί κάγκουρες εγκαταλείπουν κάποια στιγμή τη μηχανή και αγοράζουν αυτοκίνητο.


η αγοραζουν παλι μηχανη BMW..... :a13:

Nikoskazer2000
22/04/2008, 00:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Και μετα συνεχιζουν με αυτο...:lol:


edit

ειναι νομιζω 8εμα νοοτροπιας ..''κοιταξτε τι δυνατο / μουρατο μηχανακι -αμαξι εχω..''

ελεος δηλαδη...:rolleyes:

+1

αμα είναι μπροστά σε πολύ κόσμο (θέαμα) κάνουν οτι :a21: :a31: βάζει η γκάβα τους

ενω αμα απ' την αλλη είναι σε ήρεμα σημεία πηγαίνουν παναγίες

ολα για το εφε :rolleyes:

epp1640
30/04/2008, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Σε ποιόν απ' τούς δυο πρέπει να χτυπήσουμε παλαμάκια τώρα....και στούς δύο;Μπράβοοοοοο,συγχαρητήρια!!Το κοινό σάς παρακολουθεί κατάπληκτο και αποσβολωμένο για την απίστευτη και τεράστια μαγκιά που κάνατε.
Μπορείτε απόψε να κοιμηθείτε ήσυχος.Υπήρξατε για τουλάχιστον 5 δευτερόλεπτα το φαινόμενο τής μέρας,ο λόγος για να σπάσει η ανία μας...κρίμα που δεν τσακιστήκατε και χάσαμε το θέαμα τού αίματος στην άσφαλτο.:sick:

Πλάκα πλάκα ρε παιδιά...έχετε πάρει χαμπάρι πώς προωθούνται πλέον οι μοτοσυκλέτες από τον τύπο;Street fighter σού λέει...πολεμιστής τού δρόμου να πούμε.Δηλαδή έτσι και έχεις ένα Ζ,ένα Brutale,ένα speed triple,ένα 690,ένα hyper motard....φοράς τα σπαθόλουρα και βγαίνεις έξω να πολεμήσεις,
ΤΙ;:look: :hypnotize

έλιωσα.. το περιέγραψες περίφιμα..και επειδή μόλις γύρισα από βόλτα, (Ηράκλειο - ότι είπε ο ακατονόμαστος) είχα σταματήσει με την μηχανή για να κάνει ένα φιλαράκι ένα τσιγάρο και περνάει το πρώτο μοτάρ..μάγκας..(για εξοπλισμό προφανώς και κανένας) σβουν.. αρχίζει τα παντιλίκια..κλασικά..και καθώς το κάνεις δεν πρέπει να ξεχνάς το σημαντικότερο..κοιτάς αριστερά - δεξιά να δεις αν σε είδαν όλες οι γκόμενες.. τον βλέπει λοιπόν ο δεύτερος..κλασσικός κάγκουρας..τι, νομίζεις ότι είσαι πιο μάγκας? τώρα θα σου δείξω.. κάνει και αυτός το ακροβατικό του, τέλος πάντων να μην τα πολυλογώ..λέω και γω τελείωσε..δεν είδα και τπτ το διαφορετικό..ΛΑΘΟΣ, έρχεται τρίτος..ζηλεύει και αυτό το ζώο, ξεκινάει (+ προσπέραση στον 2ο μαζί με το παντιλίκι) και ο τύπος αλλά μάλλον δεν του βγήκε γιατί μόνο που δεν αγκάλιασε την κολώνα στην δημοκρατίας, στο διάζωμα.. :lol: αλλά δεν είναι εδώ το γαμάτο..το γαμάτο είναι ότι τον βλέπω να σηκώνει νευριασμένος το χέρι βρίζοντας τους άλλους δύο και να φωνάζει..ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ.. :lol: :rotflmao: :bigcry: :bawl:

epp1640
30/04/2008, 02:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek
Η μοτοσυκλέτα είναι τρόπος ζωής ενώ οι καγκουριές όχι.

Είναι απλά μια προσωρινή φάση (για τους περισσότερους) γι αυτό και πολλοί κάγκουρες εγκαταλείπουν κάποια στιγμή τη μηχανή και αγοράζουν αυτοκίνητο.

ΛΑΘΟΣ, δεν αγοράζουν αυτοκίνητο..αγοράζουν peugeot 106 rallye.. :lol:

SUZUKAKIAΣ
30/04/2008, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Εχω πετυχει τυπο γκριζαρισμενο με καραφλα,οχι δεν φοραγε κρανος,να πηγαινει Husaberg στην Κηφισιας :uplate:


Αλλα δικαβαλο σουζα και να περνει,ελαφρη,στροφη με ΚΤΜ μονο πιτσιρικα ειδα στο Βυρωνα καπου :wacko:

Μακαρι να μπορω να τα κανω και γω οταν γινουν γκριζα τα μαλλια μου:a024:

SUZUKAKIAΣ
30/04/2008, 04:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPC
ego pados odeigaw symfona me thn katastash twn dromon
otan o dromos einai kalos kano souzes kai edo eno otan einai giali kano padilikia!!:lol:

Ξενερα μεγαλη να πας να το σηκωσεις και να μην σηκωνεται επειδη γλυστραει ε??

Αλλα αν πιασει ξαφνικα......ασε.....

SUZUKAKIAΣ
30/04/2008, 04:18
Αμα εισαι και σωστος τα κανεις και εκει που δεν σε βλεπουν

Εμενα η χαρα μου ειναι να παιρνω την μηχανη 3 το βραδυ να πηγαινω στη εθνικη στο κλειστο κομματι στα Χανια που δεν περναει ανθρωπος και εχει φωτα και και χωρισμα στην μεση και να χτυπαω 130αρες σουζα.....και να σκαει η ροδα κατω βγαζοντας καπνους.....


Ουτε να με βλεπουν θελω ουτε τπτ.


Κανω και μαλακιουλες μπροστα σε κοσμο αλλα πολυ σπανια σχεδον ποτε και παντα το μετανιωνω......απλα δεν μπορω να αντισταθω καμια φορα....αλλα ποτε επικυνδυνα πραματα σε....




Ασε που για να πεσεις και να χτυπησεις πρεπει να γινουν 3 πραματα

Οταν πας σαν τον ανθρωπο πρεπει να γινουν μαζι 3 οποτε ειναι δυσκολο
Οταν απλα τρεχεις πρεπει να γινουν 2 οποτε ειναι πιο επικυνδυνα
Οταν τρεχεις και βρεχει πρεπει να γινει 1 μονο...για πχ να γλιστρισεις και επειδη υπαρχουν και τα αλλα 2 την παθαινεις πολυ ευκολα.....



Το χω σκευτει τωρα 2 χρονια και 99% ειναι σωστο αυτο με το 3 και το σκευτηκα μονος μου...

Για σκευτειτε το και πες τε μου ενα αντιπαραδειγμα.....αλλα το κολπο εινια να αριθμισεις σωστα αυτα που γινονται

epp1640
30/04/2008, 04:25
:a4:

SUZUKAKIAΣ
30/04/2008, 04:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:a4:

:a11: Αυτο ειναι η λυση!!!

SUZUKAKIAΣ
30/04/2008, 04:37
Η μαγκια η μεγαλη και η τυχη ειναι να συμβουν 3 και να μην πεσεις.....

Το χα κανει παλια αλλα δεν θυμαμαι ακριβως πως...






Νομιζω πως..

1)Ετρεχα
2)Δικαβαλος
3)Μου γλιστρησε

και δεν επεσα.....

Αν δεν ετρεχα δεν υπηρχε προβλημα
Αν δεν ημουν δικαβαλος παλι δεν υπηρχε
Αν δεν γλιστρουσε παλι δεν υπηρχε

Αλλα μαλλον δεν εκανα σωστο μετρημα διοτι το δικαβαλο δεν μετριετε σαν ενα απο τα 3 γιατι δεν φταιει 100% οτι ημουν δικαβαλος.....


Οποτε εχει πολυ σημασια το μετρημα και ετσι βγαινει παντα στα 3 την παθαινεις!!!

epp1640
30/04/2008, 04:40
:a022: (φιλικά)

SUZUKAKIAΣ
30/04/2008, 04:41
Και αν πεσεις με 2 μονο τοτε η λαθος μετρημα η πολυ χαζομαρα απιστευτη ομως...σαν να πας να τρεχεις με την ζαντα μονο χωρις λαστιχο....εκει θελει 1 και επεσες...



Η αν τυχουν 4 και δεν πεσετε (δεν γινετε) μαλλον υπερεκτιμησατε 1 η 2 απο τα 4


Για πχ εμενα τοτε με το δικαβαλο δεν μπορω να πω οτι φτεγαν ποι αναρτησεις γιατι παντα κομματια εμπαινα εκει και ποτε δεν μ καναν προβλημα οι αναρτησεις και ας μην ηταν καλες αρα δεν το μετραω!!

SUZUKAKIAΣ
30/04/2008, 04:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:a022: (φιλικά)

Οταν το εξηγω

1)η δεν καθονται να το ακουσουν καν

2)η το ακουνε και λενε οτι ειναι μαλακια επειδη δεν το καταλαβαν

3)η θα το καταλαβουν σωστα και μετα θα καθονται ολη μερα να σκευτονται τυπους ατυχηματων για να μετρησουν 1-2-3 και να βγει οντως σωστο



Και μετα οι 1) και 2) (οχι ολοι δεν λεω) μολις παθουν ατυχημα με παιρνουν τηλ και θα μου πουν :

Χαρηηηηηηηηηηη για πες μου παλι αυτο με το 1-2-3 γιατι νομιζω οτι το παθα και μετα απο τοτε και στο εξης το μετρανε

Η θα πουν Χαρηηηηηηηηη επαθα το 3ο ρε γαμωτο ....αυτο το 3ο με εφαγε γμτ.....ειχες δικιο





Φιλικα:a38:

devil's animal
01/05/2008, 07:41
εγω ξερω κατι για 5 κοκκινα λαμπακια.:look:

ειμαι εντος θεματος ή μπα??
:rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
15/05/2008, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εγω ξερω κατι για 5 κοκκινα λαμπακια.:look:

ειμαι εντος θεματος ή μπα??
:rotflmao: :rotflmao:


μπαλακια ειναι ρε οχι λαμπακια :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

the who
15/05/2008, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
μπαλακια ειναι ρε οχι λαμπακια :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

Μπαλακια ειναι σιγουρα.Αλλα δεν θυμαμαι ειναι του πιγκ πογκ η του κινγκ κονγκ?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
15/05/2008, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Μπαλακια ειναι σιγουρα.Αλλα δεν θυμαμαι ειναι του πιγκ πογκ η του κινγκ κονγκ?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν ειπαμε καρπουζια ρε! :lol: :lol:

mivvo
01/06/2008, 18:15
Κράνος παιδιά και πάντα μεγάλη προσοχή!