PDA

View Full Version : Attika Cup 2008 - 2ος αγώνας: Λουτράκι 13 Απριλίου - ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ



Σελίδες : 1 [2]

GASer
16/04/2008, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Ρε συ,
Είμαι μέλος στο moto.gr από το '03 και δεν το θυμάμαι!!!!!!!!!
Να σας χαιρετήσω όλους γνωστούς(epital,gaser,tati,ktmakis,katanas,dirdbird,emc)και αγνώστους.
Με την σειρά μου να σας εκθέσω και τις απόψεις μου για τον αγώνα στο Λουτράκι.
Κουραστικός αγώνας με πάρα πολύ μονοπάτι, σαθρό εδαφος, πολύ ζέστη,έως βαρεμάρας χαλαροί χρόνοι, ωραίες ειδικές(ιδιαίτερα η 2-4).
Απαραδεκτη η έλλεψη νερού στα ΣΕΧ. Όταν πληρώνουμε 70€ συμμετοχή, το ελάχιστο που πρέπει να απαιτούμε είναι το νερό λαμβάνοντας υπ΄όψιν την ζέστη και την αφρικανική σκόνη.
Δεν είχα σκοπό φέτος να ακολουθήσω τον θεσμό μα μετά από πιέσεις αποφάσισα να τρέξω.΄Ασχετα με το αποτέλεσμα (1ος στην EV) θα σκεφτώ πολύ σοβαρά εάν θα τρέξω στους επόμενους αγώνες.


Να ευχαριστήσω τον mpou που μου έχει ωραία φωτο (Νο 51)και εαν μπορει να μου την στείλει με e-mail.wave2: :wave2

Γ@μ@τ@δεν ξέρω τι κάνω με αυτά forums.Ελπίζω να περάσει.
Από,
mitsos_ktm:confused: :beer: :confused:


Γειά σου ρε Μητσάρα,

συμφωνώ με:

"...πολύ ζέστη,έως βαρεμάρας χαλαροί χρόνοι, ωραίες ειδικές(ιδιαίτερα η 2-4)"

Εμένα μου άρεσε και η 1-3

Συμφωνώ επίσης (όπως όλοι φαντάζομαι) με το θέμα του νερού. Ευτυχώς είχα τον Αιμίλιο και τον Κωνσταντινίδη να μου φέρνουν νερό στα ΣΕΧ πριν τις ειδικές.

Διαφωνώ με :

"Κουραστικός αγώνας με πάρα πολύ μονοπάτι". Εμένα ΜΕ άρεσε... :smilea:


Σχετικά με τις πιέσεις που γράφεις... και εμένα με πίεσε πολύ η ΚΤΜ Αυστρίας και ο Samuli Aro που ήθελε να με δει πως πάω το 300 έτσι γρήγορα για να μάθει και αυτός και να μπορεί να κερδίσει το Παγκόσμιο στην Ε3, γιαυτό έτρεξα...

Ασε μας ρε παλιόγερε και εσύ, πάμε να τρέξουμε όσους περισσότερους αγώνες μπορούμε γιατί σε μερικά χρόνια θα βλέπουμε μόνο...

:beer: :beer:

mitsos_ktm
16/04/2008, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Ρε συ,
Είμαι μέλος στο moto.gr από το '03 και δεν το θυμάμαι!!!!!!!!!
Να σας χαιρετήσω όλους γνωστούς(epital,gaser,tati,ktmakis,katanas,dirdbird,emc)και αγνώστους.
Με την σειρά μου να σας εκθέσω και τις απόψεις μου για τον αγώνα στο Λουτράκι.
Κουραστικός αγώνας με πάρα πολύ μονοπάτι, σαθρό εδαφος, πολύ ζέστη,έως βαρεμάρας χαλαροί χρόνοι, ωραίες ειδικές(ιδιαίτερα η 2-4).
Απαραδεκτη η έλλεψη νερού στα ΣΕΧ. Όταν πληρώνουμε 70€ συμμετοχή, το ελάχιστο που πρέπει να απαιτούμε είναι το νερό λαμβάνοντας υπ΄όψιν την ζέστη και την αφρικανική σκόνη.
Δεν είχα σκοπό φέτος να ακολουθήσω τον θεσμό μα μετά από πιέσεις αποφάσισα να τρέξω.΄Ασχετα με το αποτέλεσμα (1ος στην EV) θα σκεφτώ πολύ σοβαρά εάν θα τρέξω στους επόμενους αγώνες.


Να ευχαριστήσω τον mpou που μου έχει ωραία φωτο (Νο 51)και εαν μπορει να μου την στείλει με e-mail.wave2: :wave2

Γ@μ@τ@δεν ξέρω τι κάνω με αυτά forums.Ελπίζω να περάσει.



Συγχαρητήρια στον Gazer για την πρωτιά και τους καταπληκτικούς χρόνους, στον Dirdbird για το βάρθρο, στον Katanas και τον Epital για τον τερματισμό με το τανκς του και το λάστιχο αντίστοιχα, και ιδιαίτερα στην Tati για το βάπτισμα του πυρός και τον τερματισμό
Από,
mitsos_ktm:confused: :beer: :confused:

mitsos_ktm
16/04/2008, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Γειά σου ρε Μητσάρα,

συμφωνώ με:

"...πολύ ζέστη,έως βαρεμάρας χαλαροί χρόνοι, ωραίες ειδικές(ιδιαίτερα η 2-4)"

Εμένα μου άρεσε και η 1-3

Συμφωνώ επίσης (όπως όλοι φαντάζομαι) με το θέμα του νερού. Ευτυχώς είχα τον Αιμίλιο και τον Κωνσταντινίδη να μου φέρνουν νερό στα ΣΕΧ πριν τις ειδικές.

Διαφωνώ με :

"Κουραστικός αγώνας με πάρα πολύ μονοπάτι". Εμένα ΜΕ άρεσε... :smilea:


Σχετικά με τις πιέσεις που γράφεις... και εμένα με πίεσε πολύ η ΚΤΜ Αυστρίας και ο Samuli Aro που ήθελε να με δει πως πάω το 300 έτσι γρήγορα για να μάθει και αυτός και να μπορεί να κερδίσει το Παγκόσμιο στην Ε3, γιαυτό έτρεξα...

Ασε μας ρε παλιόγερε και εσύ, πάμε να τρέξουμε όσους περισσότερους αγώνες μπορούμε γιατί σε μερικά χρόνια θα βλέπουμε μόνο...

:beer: :beer:


Εμένα με πίεσε με τον τρόπο του ο Αιμίλιος και ο Οικονόμου. Διαφορά επιπέδου βλέπεις.
Δεν είπα ότι δεν με άρεσε. :nono: Απλώς θα ήθελα και λίγο φλαταδούρα για να χαλαρώνω. Απροπονησιά, τι να κάνουμε?
Να είναι καλά τα παιδιά (Αιμίλιος-Κωσταντινίδης) που βοήθησαν και βοηθούν πάντα.

dirtbird
16/04/2008, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
στον Dirdbird για το βάρθρο

Πες την αλήθεια.... βάραθρο πήγες να γράψεις..........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
5ος ήμουν και με μέτριους χρόνους.....

Καλώς ήρθες Μητσάρα, για τον επόμενο αγώνα υπολόγιζε στις πιέσεις που θα δεχτείς από το off road section του moto.gr......:beer: :beer: :wave2:

STOYBI
16/04/2008, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
:rotflmao: :rotflmao: καλά σοβαρά κοιμήθηκες stoubi?:rotflmao:

Ου.... Κατευθειαν....:D

Ειχε αρχισει και ενα αμυδρο δροσερο αερακι δεν σου λεω τιποτα ( η αντιηλια ηταν που με ενοχλουσε αλλα εσωσε την κατασταση το γαντι...:)

Στην αρχη ειχα βρει ενα καλλυτερο ( σκιερο ) μερος για υπνο αλλα μου ηρθαν δυο τρεις κοτρωνες απο τους διερχομενους και με ταραξαν...) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εν ολιγεις...

Μετα την μεση περιπου της πρωτης ειδικης ο συμπλεκτης νεκρωσε εντελως ( μεχρι εκεινη την στιγμη δουλευε στην μιση του διαδρομη..)

Αποφασισα να το συνεχισω το θεμα ελπιζοντας μηπως ανοιξουν λιγο οι απλες και τουλαχιστον με καρφωτες κλεισω τον κυκλο ( καθως υπολογιζα οτι δεν θελαμε πανω απο 10-15 χιλμ για το κλεισιμο..)

Αστοχη αποφαση ομως καθως εμειναν οι απλες ως ειχαν με αποτελεσμα στο παραμικρο φρεναρισμα να σβυνει το μηχανακι.....

Ηρθαν οι χαζοπτωσεις και τα χαζοκολληματα ( καθως δεν ειχα το λιγο αμπραγιαρισμα εκει που το χρειαζομουνα) το μηχανακι εμεινε απο μπαταρια ( απο τα συνεχες σβυσιμο- εκκινηση ) βαρεσα οτι μανιβελιες δεν εχω τραβηξει σε τετραχρονο τα τελευταια εξι χρονια που τα καβαλαω , βρηκα και τον τσουλιο να καθετε και πηγα για υπνο...!! :sad:


:beer: :beer:

:wave2:

mitsos_ktm
16/04/2008, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Πες την αλήθεια.... βάραθρο πήγες να γράψεις..........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
5ος ήμουν και με μέτριους χρόνους.....

Καλώς ήρθες Μητσάρα, για τον επόμενο αγώνα υπολόγιζε στις πιέσεις που θα δεχτείς από το off road section του moto.gr......:beer: :beer: :wave2:


Καλώς σας βρήκα Σωτήρη:beer: :beer:

Ρε σύ δεν θα ενδώσω (Μετάφραση:ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΚΙ΄ΑΣ ΚΛΑΙΩ)
:bigcry:
Ερώτηση: Πως θα μπορέσω να βάλω φωτό μου στην αριστερή στήλη που λέει μέλος?

GASer
16/04/2008, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Εμένα με πίεσε με τον τρόπο του ο Αιμίλιος και ο Οικονόμου. Διαφορά επιπέδου βλέπεις.
Δεν είπα ότι δεν με άρεσε. :nono: Απλώς θα ήθελα και λίγο φλαταδούρα για να χαλαρώνω. Απροπονησιά, τι να κάνουμε?
Να είναι καλά τα παιδιά (Αιμίλιος-Κωσταντινίδης) που βοήθησαν και βοηθούν πάντα.

Σε πειράζω τζουτζούκο, το ξέρεις ε;; Ευτυχώς που υπάρχει και ο Οικονόμας και ο Αιμίλας και σε πίεζει!! :rotflmao:

Αντε με το καλό άλλο ένα έπαθλο στην ΕV!!

epital
16/04/2008, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Εμένα με πίεσε με τον τρόπο του ο Αιμίλιος και ο Οικονόμου. Διαφορά επιπέδου βλέπεις.
Δεν είπα ότι δεν με άρεσε. :nono: Απλώς θα ήθελα και λίγο φλαταδούρα για να χαλαρώνω. Απροπονησιά, τι να κάνουμε?
Να είναι καλά τα παιδιά (Αιμίλιος-Κωσταντινίδης) που βοήθησαν και βοηθούν πάντα.

ασε τα λόγια και τις ευχές και ετοιμάσου για εντατική προπόνηση...

10 μέρες άδεια έχω το πάσχα....

πρέπει να κάψουμε πάνω απο 25 ρεζερβουάρ...

ασε που πρέπει να σετάρουμε κ το 2.5αρι

που μουχει βγάλει το χριστό.....:confused:

Doc Off-Road
16/04/2008, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από epital

10 μέρες άδεια έχω το πάσχα....

πρέπει να κάψουμε πάνω απο 25 ρεζερβουάρ...

ασε που πρέπει να σετάρουμε κ το 2.5αρι

που μουχει βγάλει το χριστό.....:confused:

Έτσι έτσι! Πάσχα είναι! Του Χριστού τα πάθη!
Και μετά η ανάσταση!!!:beer:

mitsos_ktm
16/04/2008, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από epital
ασε τα λόγια και τις ευχές και ετοιμάσου για εντατική προπόνηση...

10 μέρες άδεια έχω το πάσχα....

πρέπει να κάψουμε πάνω απο 25 ρεζερβουάρ...

ασε που πρέπει να σετάρουμε κ το 2.5αρι

που μουχει βγάλει το χριστό.....:confused:


Εγώ λέω να κάψουμετα κάρβουνα και να σετάρουμε τις σούβλες για το κοκορέτσι και τον οβελία:beer:

ktmakis
16/04/2008, 17:04
Γειά σου ρε Μήτσο...
Τραβάτε με και ας κλαίω !!!
Αντε και σ'ανώτερα !!

:beer:

mpou
16/04/2008, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm

Να ευχαριστήσω τον mpou που μου έχει ωραία φωτο (Νο 51)και εαν μπορει να μου την στείλει με e-mail.wave2: :wave2


Συνονοματε Μητσο, καλως ηρθες (και ας αργησες :lol: )
Στις διαταγες σας (http://downloads.antcor.com/DSC01518.JPG)

dirtbird
16/04/2008, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Συνονοματε Μητσο, καλως ηρθες (και ας αργησες :lol: )
Στις διαταγες σας (http://downloads.antcor.com/DSC01518.JPG)

Δηλαδή πρέπει να στο ζητήσω για να μου δώσεις και την δικιά μου σε πλήρη ανάλυση?:smokin:

:lol: :lol:

mitsos_ktm
17/04/2008, 07:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Συνονοματε Μητσο, καλως ηρθες (και ας αργησες :lol: )
Στις διαταγες σας (http://downloads.antcor.com/DSC01518.JPG)

Καλώς σας βρήκα.
:beer:

Κάλλιο αργά παρά ποτέ.

Ευχαριστώ πολύ για την φωτό:sun:

tati
17/04/2008, 07:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Καλώς σας βρήκα.
:beer:

Κάλλιο αργά παρά ποτέ.

Ευχαριστώ πολύ για την φωτό:sun:

καλώς τον:wave2: :beer: :beer:

mpou
17/04/2008, 07:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Δηλαδή πρέπει να στο ζητήσω για να μου δώσεις και την δικιά μου σε πλήρη ανάλυση?:smokin:

:lol: :lol:
Εσυ εχεις πιο ωραιες απο αλλου.

Και κατι αλλο. Εγω με κακους ανθρωπους (τζοκερ, βλεπε κρανος), δεν ασχολουμε :rotflmao: :bigcry:

tati
17/04/2008, 08:03
εεεεεε τώρα δε ξερω πως να θέσω το ερώτημά μου ακριβώς..:alien:

ας ρωτήσω με πλάγιο τρόπο πρώτα...

μόνο εγώ δε μπορώ να κάτσω ακόμα κανονικά σε καρέκλα?:blush:

(φόραγα ποδηλατικό απο μέσα αλλά..)

Zid
17/04/2008, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
εεεεεε τώρα δε ξερω πως να θέσω το ερώτημά μου ακριβώς..:alien:

ας ρωτήσω με πλάγιο τρόπο πρώτα...

μόνο εγώ δε μπορώ να κάτσω ακόμα κανονικά σε καρέκλα?:blush:

(φόραγα ποδηλατικό απο μέσα αλλά..) χμμ τόσο καλά... :lol:

tati
17/04/2008, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
χμμ τόσο καλά... :lol:

αγκάθι στο δάχτυλο, μελανιές στα χερια και πόδια, γρατζουνιές απο κλαδιά, πληγές στο ω μια χαρά λεμε:rotflmao: :rotflmao:

GASer
17/04/2008, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
εεεεεε τώρα δε ξερω πως να θέσω το ερώτημά μου ακριβώς..:alien:

ας ρωτήσω με πλάγιο τρόπο πρώτα...

μόνο εγώ δε μπορώ να κάτσω ακόμα κανονικά σε καρέκλα?:blush:

(φόραγα ποδηλατικό απο μέσα αλλά..)

Την λύση την ξέρει ο Σωτήρης, δοκιμασμένα!! Ξεκινάει από Enduro και τελειώνει σε Engineering....!!

Αν και μετά από 2-3 πολύωρες βόλτες συυνηθίζουν τα μαλακά μόρια...

tati
17/04/2008, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer

Αν και μετά από 2-3 πολύωρες βόλτες συυνηθίζουν τα μαλακά μόρια...

Δε ξερω..ίσως να είναι και αναποφευκτο απο την τριβή:(

Σωτήρη??:confused: για πες και εσύ τη λύση:lol:

dirtbird
17/04/2008, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Εσυ εχεις πιο ωραιες απο αλλου.

Και κατι αλλο. Εγω με κακους ανθρωπους (τζοκερ, βλεπε κρανος), δεν ασχολουμε :rotflmao: :bigcry:

Kαλάααααααα....

Άμα δεις ποτέ το power valve σου να προκΟβει, να μου τρυπήσεις την μύτη.......:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

tati
17/04/2008, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Ολη σου η περιγραφή μου θύμισε αυτό.... χμαχαχαχ:rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao:

εκείνες τις στιγμές κάπως ετσι ένιωθα

dirtbird
17/04/2008, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Δε ξερω..ίσως να είναι και αναποφευκτο απο την τριβή:(

Σωτήρη??:confused: για πες και εσύ τη λύση:lol:
Δυστυχώς η EE βγάζει σέλες μόνο για ΚΤΜ.

Μπορείς όμως να κοιτάξεις και τις SDG, GutsRacing κτλ.

Links, μόλις πιω καφέ.....:uplate:

Julius
17/04/2008, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird


re den ksero ti podilatiko kolan forate apo mesa, alla auto pou forao tis UFO me to maksilaraki ston pisinouli (opos ta kanonika podilatika) kai tis prostasies apo tetrakefalo mexri to plai tis lekanis KAI prostateyei kala KAI den enoxlei stun kinisi KAI den se ponaei o pisinos sou meta.

Zid
17/04/2008, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
re den ksero ti podilatiko kolan forate apo mesa, alla auto pou forao tis UFO me to maksilaraki ston pisinouli (opos ta kanonika podilatika) kai tis prostasies apo tetrakefalo mexri to plai tis lekanis KAI prostateyei kala KAI den enoxlei stun kinisi KAI den se ponaei o pisinos sou meta. ΧΧμμ αυτό με τη ζέστη φοριέται? Η μόνο για χειμώνα κάνει?

mpou
17/04/2008, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Δηλαδή πρέπει να στο ζητήσω για να μου δώσεις και την δικιά μου σε πλήρη ανάλυση?:smokin:

:lol: :lol:

Οι προηγουμενες σε κανονικη αναλυση (~85Μ)

εδω (http://downloads.antcor.com/tmp3.zip)

mpou
17/04/2008, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Kαλάααααααα....

Άμα δεις ποτέ το power valve σου να προκΟβει, να μου τρυπήσεις την μύτη.......:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Και τοτε απο τζοκερ... τι θα γινεις?:bigcry:

mitsos_ktm
17/04/2008, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
ΧΧμμ αυτό με τη ζέστη φοριέται? Η μόνο για χειμώνα κάνει?


Η λύση είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία:
Όρθια οδήγηση στις απλές όσο μπορείς περισσότερο και δεν χρειάζεται ούτε ποδηλατικά ούτε μαξιλαράκια ούτε σέλες.

GASer
17/04/2008, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
ΧΧμμ αυτό με τη ζέστη φοριέται? Η μόνο για χειμώνα κάνει?

H EVS (Τζωρτζόπουλος στην Ελλάδα) έχει ένα καλοκαιρινό με τρύπες και μαξιλαράκι στο πισινό (http://www.evs-sports.com/store/?category_id=10&item_id=59)

GASer
17/04/2008, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Η λύση είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία:
Όρθια οδήγηση στις απλές όσο μπορείς περισσότερο και δεν χρειάζεται ούτε ποδηλατικά ούτε μαξιλαράκια ούτε σέλες.

Να γιατί κουράστηκες... :rotflmao:

Zid
17/04/2008, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
H EVS (Τζωρτζόπουλος στην Ελλάδα) έχει ένα καλοκαιρινό με τρύπες και μαξιλαράκι στο πισινό (http://www.evs-sports.com/store/?category_id=10&item_id=59) Χμμ καλο φαινεται το συγκεκριμένο... :)

tati
17/04/2008, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Να γιατί κουράστηκες... :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
17/04/2008, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Και τοτε απο τζοκερ... τι θα γινεις?:bigcry:

κρίμα, κρίμα.....:rolleyes: :D

GASer
17/04/2008, 09:24
Τελικά δεν είναι άσχημα να είσαι άρρωστος.... :eyepop: παίζεις internet όλη μέρα... :lol: :lol:

Μέχρι στιγμής έχω βάλει στο wish list γύρω στις 2χιλ ευρώ πράγματα για το ΚΤΜ...:sick: πάω να τα σβήσω τώρα....:sad: :sad:

dirtbird
17/04/2008, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Τελικά δεν είναι άσχημα να είσαι άρρωστος.... :eyepop: παίζεις internet όλη μέρα... :lol: :lol:

Μέχρι στιγμής έχω βάλει στο wish list γύρω στις 2χιλ ευρώ πράγματα για το ΚΤΜ...:sick: πάω να τα σβήσω τώρα....:sad: :sad:

Αν θες βοήθεια, σφύρα....:bigcry: :bigcry:


για το 8άρι ή το 9άρι? :confused: :rotflmao: :rotflmao:

GASer
17/04/2008, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Αν θες βοήθεια, σφύρα....:bigcry: :bigcry:


για το 8άρι ή το 9άρι? :confused: :rotflmao: :rotflmao:

Πρέπει να κάνουν και στα δύο...

Λοιπόν λέμε... FMF Gnarly, ASV F3 levers, SDG, step seat, quick release axles, Carbon SXS parts, Leat Brace κτλ κτλ...

tati
17/04/2008, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer


Μέχρι στιγμής έχω βάλει στο wish list γύρω στις 2χιλ ευρώ πράγματα για το ΚΤΜ...:sick: πάω να τα σβήσω τώρα....:sad: :sad:

:rotflmao: :rotflmao:

(περαστικά!:wave2: )

KaTaNaS
17/04/2008, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm

Όρθια οδήγηση στις απλές όσο μπορείς περισσότερο και δεν χρειάζεται ούτε ποδηλατικά ούτε μαξιλαράκια ούτε σέλες.

Καλώς τον ψηλό στην παρέα! :wave2:

ασε ρε που εισαι και απροπονητος.... εισαι κλασσικη περιπτωση παλιού αγωνιζόμενου που θολωνεις τα νερα στις βολτες της κυριακής και σε αγωνα απλά εκσφενδονιζεσαι! Σε εβεπα να απομακρυνεσαι και μου πεφτανε τα μουτρα!

οσο για το αβαταρ (φωτο στα αριστερα της οθονης) στειλε στο stakos01@hotmail.com την φωτο να στο φτιάξω! :wave2:

tati
17/04/2008, 09:39
ασε ρε που εισαι και απροπονητος.... εισαι κλασσικη περιπτωση παλιού αγωνιζόμενου που θολωνεις τα νερα στις βολτες της κυριακής και σε αγωνα απλά εκσφενδονιζεσαι! Σε εβεπα να απομακρυνεσαι και μου πεφτανε τα μουτρα!

[/B]

οι μοτοκροσσάδες πάντα έχουν "συστημα";) :lol: :beer:

GASer
17/04/2008, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
:rotflmao: :rotflmao:

(περαστικά!:wave2: )

muchas gracias!!

dirtbird
17/04/2008, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
:rotflmao: :rotflmao:

(περαστικά!:wave2: )

Σιγά μην του περάσει.....:lol: :lol: :lol:

GASer
17/04/2008, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Σιγά μην του περάσει.....:lol: :lol: :lol:

Θα μου περάσει!! (την Παρασκευή το απόγευμα....:rotflmao: :rotflmao: )

tati
17/04/2008, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Θα μου περάσει!! (την Παρασκευή το απόγευμα....:rotflmao: :rotflmao: )

έρχεται το 9άρι?:lol:

GASer
17/04/2008, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
έρχεται το 9άρι?:lol:


Ξεκινάει το Σαββατο-Κύριακο!!!!

Για το 9αρι θα πρέπει να περιμένουμε καμια-δυό ντουζίνες Παρασκευές ακόμα!!:lol: (λέμε τώρα...)

mpou
17/04/2008, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
κρίμα, κρίμα.....:rolleyes: :D

Ελα ρε αφεντικουλι ... αφου τα ανεβασα...:blush:

dirtbird
17/04/2008, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Ξεκινάει το Σαββατο-Κύριακο!!!!

Για το 9αρι θα πρέπει να περιμένουμε καμια-δυό ντουζίνες Παρασκευές ακόμα!!:lol: (λέμε τώρα...)

:nono:

Προλαβαίνεις, δεν προλαβαίνεις.... (http://www.enduro.gr/uploads/files/bike_order_KTM.pdf) :bigcry: :bigcry: :winka:

GASer
17/04/2008, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
:nono:

Προλαβαίνεις, δεν προλαβαίνεις.... (http://www.enduro.gr/uploads/files/bike_order_KTM.pdf) :bigcry: :bigcry: :winka:

To διάβασα.... Είδες το άσπρο τεπόζιτο;;;;;

dirtbird
17/04/2008, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
To διάβασα.... Είδες το άσπρο τεπόζιτο;;;;;

Το είδα....

Βολεύει μια χαρά για το 'τΕαΜ'....:winka: :bigcry:

mitsos_ktm
17/04/2008, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Καλώς τον ψηλό στην παρέα! :wave2:

ασε ρε που εισαι και απροπονητος.... εισαι κλασσικη περιπτωση παλιού αγωνιζόμενου που θολωνεις τα νερα στις βολτες της κυριακής και σε αγωνα απλά εκσφενδονιζεσαι! Σε εβεπα να απομακρυνεσαι και μου πεφτανε τα μουτρα!

οσο για το αβαταρ (φωτο στα αριστερα της οθονης) στειλε στο stakos01@hotmail.com την φωτο να στο φτιάξω! :wave2:

Γιά σου ρε Σταύρο ήρωα:beer:

Τα νερά τα θολώνουν τα ΜΑΛΑΚΙΑ.(τον τόνο τον βάζεις όπου θες).




Όπως βλέπεις τα κατάφερα με το αβαταρ ή όπως αλλιώς το λένε:a18:

mitsos_ktm
17/04/2008, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Θα μου περάσει!! (την Παρασκευή το απόγευμα....:rotflmao: :rotflmao: )



Άμα είναι να παίρνουμε πρωτιές και να αρρωσταίνουμε ε τότε...............:D


Περαστικά

mitsos_ktm
17/04/2008, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
οι μοτοκροσσάδες πάντα έχουν "συστημα";) :lol: :beer:


Φυσικά έχω σύστημα..............(στο ΠΡΟΠΟ, στο LOTTO κλπ:lol:

marios8
17/04/2008, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Τελικά δεν είναι άσχημα να είσαι άρρωστος


Δημήτρη περαστικά :beer: :wave2:

mitsos_ktm
17/04/2008, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Να γιατί κουράστηκες... :rotflmao:


Ο ποπούλης όμως δεν άνοιξε!!!!!!!!!!!!!;)

GASer
17/04/2008, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Δημήτρη περαστικά :beer: :wave2:

Ευχαριστώ Μάριε!:beer:

GASer
17/04/2008, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Ο ποπούλης όμως δεν άνοιξε!!!!!!!!!!!!!;)

Να φυλάγεσαι... η ίωση παραφυλάει... :rotflmao:

ARISPEED1
17/04/2008, 20:07
Συγχατήρια GASer!Eισαι το τοπ τιμόνι του moto .gr !Eιμαι κ γώ ξάπλα με 38 πυρετό...Σχετικά με την κωλ.......ση...Αγοράζουμε απο καταστήματα με ποδηλατικά ειδη ποδηλατικό κολάν μαυρο ,με δέρμα στα ευαίσθητα σημεία ,κ φοριέται χειμώνα καλοκαίρι ΧΩΡΙΣ ΕΣΩΡΟΥΧΟ.........Καλό ειναι πριν τον αγώνα να βάλουμε κ λίγο αλοιφή παιδική απλή.Προσοχή οχι θερμαντική κ γίνουμε πυραυλάκια....

GASer
17/04/2008, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
Συγχατήρια GASer!Eισαι το τοπ τιμόνι του moto .gr !Eιμαι κ γώ ξάπλα με 38 πυρετό...Σχετικά με την κωλ.......ση...Αγοράζουμε απο καταστήματα με ποδηλατικά ειδη ποδηλατικό κολάν μαυρο ,με δέρμα στα ευαίσθητα σημεία ,κ φοριέται χειμώνα καλοκαίρι ΧΩΡΙΣ ΕΣΩΡΟΥΧΟ.........Καλό ειναι πριν τον αγώνα να βάλουμε κ λίγο αλοιφή παιδική απλή.Προσοχή οχι θερμαντική κ γίνουμε πυραυλάκια....


:blush: :blush: Σε ευχαριστώ! Περαστικά φίλε και σε εσένα! :beer: :beer: (τσάι είναι όχι μπύρα :lol: )

kordix
17/04/2008, 20:12
Περαστικά και στους δύο.

KaTaNaS
16/05/2008, 12:59
βγηκε το βιντεακι του αττικα!

ειμαστε ολοι παρόντες!


:beer:

στο 5.48 ο τρελαμμενος arisspeed δινει συνεντευξη! :lol:


http://www.enduro.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=1&CPiD=2411

KaTaNaS
16/05/2008, 13:12
στο 16 ο μιτσος_κτμ

στο 17 ο βρωμοπουλος! :D

hararm123
16/05/2008, 14:52
Πολυ ωραιο βιντεο .Δημητρη εσυ εισαι στο 10;

GASer
16/05/2008, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από hararm123
Πολυ ωραιο βιντεο .Δημητρη εσυ εισαι στο 10;

ναι...

dirtbird
17/05/2008, 03:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
στο 16 ο μιτσος_κτμ

στο 17 ο βρωμοπουλος! :D

Στο 19.51 ο σωσίας μου...:bigcry: :bigcry: :bigcry: (άκρη αριστερά στο πλάνο....)

geotriada
17/05/2008, 06:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Στο 19.51 ο σωσίας μου...:bigcry: :bigcry: :bigcry: (άκρη αριστερά στο πλάνο....)



Παντως σε παει η καμερα ,να το κοιταξεις :wave2:

johnpan
17/05/2008, 12:15
Πωπω, θέλω πολλή προπόνηση!! Τέλειο το βιντεάκι, πορώθηκα πολύ άσχημα. ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ??? Είδα και το φίλο μου τον Ερμήλιο!:beer: :beer:

marios8
17/05/2008, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
Παντως σε παει η καμερα ,να το κοιταξεις :wave2:


Ναι παιδί μου !!!! "Γράφει" πάνω του ο φακός :smokin: :smokin: :smokin:

ktmakis
18/05/2008, 00:17
Για τα νερά που δεν είχε δείγμα όμως κανείς δεν είπε.....

mitsos_ktm
18/05/2008, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Για τα νερά που δεν είχε δείγμα όμως κανείς δεν είπε.....


Μάκη, στο τέλος της συνέντευξης και ενώ η κάμερα τραβούσε, του είπα επι λέξη((του Σταθούλια) " θεωρώ απαραδεκτο, να πληρώνουμε 70? συμμετοχή και να μην υπάρχουν νερά στα ΣΕΧ.Επρεπε να υπολογίσεις τουλάχιστον ένα νερό στον καθε αγωνιζόμενο.Παραδέχθηκε ότι έγινε κάποιο λάθος και ότι την πάτησαν. Δυστυχώς όμως για ευνόητους λόγους "κόπηκε" στο μονταζ

ARISPEED1
18/05/2008, 22:47
οχι μόνο νερά ,αλλά κ κάνα μπινελίκι π.χ εκμέκ παγωτό πρέπει να υπάρχει ......Εγώ επαθα αφυδάτωση κ υπογλυκαιμία και τα βλεπα ασπρα ,χιόνι.................

KaTaNaS
18/05/2008, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
......Εγώ επαθα αφυδάτωση κ υπογλυκαιμία και τα βλεπα ασπρα ,χιόνι.................


:lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :bawl: :lol:

κριμα εχασες κατι εικονες ΜΕΣΑ στο πρασινο λέμεεεεε! :lol: :wave2:

dirtbird
19/05/2008, 01:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Μάκη, στο τέλος της συνέντευξης και ενώ η κάμερα τραβούσε, του είπα επι λέξη((του Σταθούλια) " θεωρώ απαραδεκτο, να πληρώνουμε 70? συμμετοχή και να μην υπάρχουν νερά στα ΣΕΧ.Επρεπε να υπολογίσεις τουλάχιστον ένα νερό στον καθε αγωνιζόμενο.Παραδέχθηκε ότι έγινε κάποιο λάθος και ότι την πάτησαν. Δυστυχώς όμως για ευνόητους λόγους "κόπηκε" στο μονταζ

Εγώ δεν νομίζω ότι αναφέρθηκα άμεσα στο θέμα των νερών. Έτσι κι αλλιώς δεν ήθελα να αναφερθώ σε ορισμένα θέματα που - προσωπικά- δεν μου άρεσαν αφού ήμουν ακόμα μέσα στον αγώνα. Και εν τέλει, ένα μέρος του τι συνέβη με τα νερά το έχει εξηγήσει ο marulis.

Προσωπικά πάντα, με ενοχλεί που στο βίντεο εκφέρει την άποψη του για τον αγώνα ο Α.Λιάπης (γνωστός τραιαλίστας) την στιγμή που τον έκανε ως -άτυπη εάν δεν κάνω λάθος- σκούπα. Το ίδιο θα με ενοχλούσε εάν το έκανε και ο Πέτρος (ιατροδικαστής) ή οποιοσδήποτε άλλος.:smokin: :smokin:

geotriada
19/05/2008, 06:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird

Προσωπικά πάντα, με ενοχλεί που στο βίντεο εκφέρει την άποψη του για τον αγώνα ο Α.Λιάπης (γνωστός τραιαλίστας) την στιγμή που τον έκανε ως -άτυπη εάν δεν κάνω λάθος- σκούπα. Το ίδιο θα με ενοχλούσε εάν το έκανε και ο Πέτρος (ιατροδικαστής) ή οποιοσδήποτε άλλος.:smokin: :smokin: [/B]


Σωστος ,ο dirt.
Μπορει ο Σταθουλιας να μην ηξερε οτι δεν ηταν αγωνιζομενος.
το πρωτο που επρεπε να πει ο Α.Λ ηταν οτι δεν ειναι αγωνιζομενος .

GASer
19/05/2008, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Προσωπικά πάντα, με ενοχλεί που στο βίντεο εκφέρει την άποψη του για τον αγώνα ο Α.Λιάπης (γνωστός τραιαλίστας) την στιγμή που τον έκανε ως -άτυπη εάν δεν κάνω λάθος- σκούπα. Το ίδιο θα με ενοχλούσε εάν το έκανε και ο Πέτρος (ιατροδικαστής) ή οποιοσδήποτε άλλος.:smokin: :smokin:

O Αλέξης δεν ήταν σκούπα, ήταν συνοδός (τελείως stealth βεβαια)

KaTaNaS
19/05/2008, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
O Αλέξης δεν ήταν σκούπα, ήταν συνοδός (τελείως stealth βεβαια)

poia einai η διαφορα; τι σημαινει συνοδος; :confused:

GASer
19/05/2008, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
poia einai η διαφορα; τι σημαινει συνοδος; :confused:


Η σκούπα κάνει την διαδρομή με στόχο να μαζέψει αγωνιζόμενους που έχουν μείνει στο βουνό και να τους βοηθήσει.

Ο "συνοδός" κάνει την διαδρομή παρέα με ένα φίλο του αγωνιζόμενο. Μην με ρωτήσετε αν αυτό είναι "σωστό" ή όχι, παράτυπο πάντως δεν είναι σύμφωνα με τους κανονισμούς. (δεν ήταν δικός μου συνοδός).

dirtbird
19/05/2008, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
O Αλέξης δεν ήταν σκούπα, ήταν συνοδός (τελείως stealth βεβαια)

Να σε ενημερώσω ότι δεν ήταν και τόσο stealth για την ακολουθούσα τριάδα......:smokin: :smokin:

ARISPEED1
19/05/2008, 20:12
Συνοδός δίμετρων ανατολικών κυ@@#ν ..!