PDA

View Full Version : E! εσεις οι Πατρινοι!!!!!!!!!!



viki
23/12/2004, 14:41
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???

ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ????


ΕΝ ΟΨΗ ΕΟΡΤΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟ MEETING????


Ή ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΨΗΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΡΝΙ????

:wave2:

crs-k
23/12/2004, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???
ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ????
ΕΝ ΟΨΗ ΕΟΡΤΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟ MEETING????
Ή ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΨΗΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΡΝΙ????
:wave2:


Βεβαια ...
Τωρα που γνωρισες τους Αθηναιους ευκαιρεια να γνωρισεις και τους Πατρινους ...

viki
23/12/2004, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Βεβαια ...
Τωρα που γνωρισες τους Αθηναιους ευκαιρεια να γνωρισεις και τους Πατρινους ...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΕΧΩ "ΣΙΓΟΥΡΟΥΣ" ΒΡΕ...... ;)


ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ΠΑΝΤΑ,
ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΤΡΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!! :uplate:

gtsiros
23/12/2004, 16:08
Na kanonisoume kati, giati oxi?

viki
23/12/2004, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Na kanonisoume kati, giati oxi?

ε ωραία! συννενοηθήτε με τον Σωτήρη γιατί από εδώ μέσα δεν ξέρω αν θα βγάλουμε άκρη και θα τον πάρω τηλέφωνο την κυριακή να δω τι έγινε!
καλά έτσι;

wolfman13
23/12/2004, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ε ωραία! συννενοηθήτε με τον Σωτήρη γιατί από εδώ μέσα δεν ξέρω αν θα βγάλουμε άκρη και θα τον πάρω τηλέφωνο την κυριακή να δω τι έγινε!
καλά έτσι; βικι εχασες εμεις η πατρινοι δυστιχος πειραμε τα ορη και τα βουνα!η μιση πηγανε αλλου η αλλη μιση θα κατσουν πατρα και εγω το τεμπελοσκυλο ανεβενω αθηνα!ρε πιαστε της μπυρες:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

gtsiros
23/12/2004, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
βικι εχασες εμεις η πατρινοι δυστιχος πειραμε τα ορη και τα βουνα!η μιση πηγανε αλλου η αλλη μιση θα κατσουν πατρα και εγω το τεμπελοσκυλο ανεβενω αθηνα!ρε πιαστε της μπυρες:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

kapws etsi file wolf...

aurio (Dld paraskeuh) 8a paw sth Xalkida na dw thn oikogeneia mou ligo kai pali pisw...

alla de 8a eprepe na perimenoume ta xristougenna gia na mas proteineis na sunanth8oume...

zoropatra
24/12/2004, 16:55
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ:sad: !!!!Π.Χ ΕΓΩ,Ο sotpag, Η ΣΟΦΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΠΑΝΤΩΣ......

zoro made in patras