PDA

View Full Version : CSS level 1 Σέρρες



alximistis
17/04/2008, 13:26
Σάββατο στις 10 Μαίου θα βρίσκομαι στις Σέρρες για CSS. Το πρώτο επίπεδο. Μόλις ειδοποιήθηκα και φυσικά έκλεισα. :)
Αυτό σημαίνει πως στις 07.00 πρέπει να είμαι στην πίστα!

Όποιος ταξιδεύει από Αθήνα για τον ίδιο σκοπό ή θα ταξιδεύει εκείνη την μέρα προς... τα πάνω :D και θέλει παρέα στο ταξίδι του ας ειδοποιήσει σχετικά. Επίσης όποιος έχει πάει και ξέρει που τρώμε σχετικά καλά ας ειδοποιήσει σχετικά.

ΥΓ. Sorry αν έβαλα το ποστάκι σε λάθος κατηγορία αλλά από τη χαρά μου... δεν βλέπω που γράφω. :lol: :lol:

Cpt. Haddock
17/04/2008, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Επίσης όποιος έχει πάει και ξέρει που τρώμε σχετικά καλά ας ειδοποιήσει σχετικά.

Πες την αληθεια, δεν πας Σερρες για την πίστα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
17/04/2008, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Πες την αληθεια, δεν πας Σερρες για την πίστα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


Κανάγια! :D Μάθημα χωρίς φαί γίνεται ωρέ;;; Πας νηστικός και δίχως όπλα στον πόλεμο;;; :lol: :lol: :lol: :lol:

Έχεις πμ!

road spirit
17/04/2008, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
... Επίσης όποιος έχει πάει και ξέρει που τρώμε σχετικά καλά ας ειδοποιήσει σχετικά.
κατα τη διάρκεια των μαθημάτων, τρως στη πίστα... ο Ολύμπιος ετοιμάζει πολύ πράμα και καλό (μακαρονάδες σπεσιαλ, μπιφτέκια, σουβλάκια, ομελέτες, σαλάτες) ... και φτηνά...

το βράδυ στου Τρίφωνα, δεν θυμάμαι να σου πω πως πας, αλλά είναι κοντά στη πίστα... ρώτα, όλο και κάποιος θα τον ξέρει να σου δώσει οδηγίες.

επίσης, στο κέντρο της πόλης, στους πεζόδρομους κοντά στα μπαράκια παίζουν αρκετές ψησταριές-σουβλάκι κλπ ...

sniper
17/04/2008, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
... Επίσης όποιος έχει πάει και ξέρει που τρώμε σχετικά καλά ας ειδοποιήσει σχετικά.
....


Όταν πας εκεί θα σε κατατοπίσουν... ρώτα τον Ολύμπιο... :D

matmat
17/04/2008, 13:45
Εκει που σου είπε ο απο παραπάνω !!!
στους πεζόδρομους της αγοράς θα φας
καλά και φτηνά και δίχως πιατα και περιττά σκευη :D


:lol: :wave2:

alximistis
17/04/2008, 13:46
Σας ευχαριστώ όλους. :)

matmat
17/04/2008, 13:54
θα τα καταφέρεις να ξυπνήσεις για να πάς ? :evil:

alximistis
17/04/2008, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
θα τα καταφέρεις να ξυπνήσεις για να πάς ? :evil:


Θα... με ξυπνήσεις γλυκούλι αγόρι;;; :D

matmat
17/04/2008, 14:01
Μακάρι να μπορούσα ρε να έρθω :sad:
ξερεις πως εχω ανοιχτούς λογαριασμούς εκει πάνω ;)

αργότερα το καλοκαίρι ίσως :D

alximistis
17/04/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Μακάρι να μπορούσα ρε να έρθω :sad:
ξερεις πως εχω ανοιχτούς λογαριασμούς εκει πάνω ;)

αργότερα το καλοκαίρι ίσως :D


Μα... ποιος σε κάλεσε; :lol: :lol: :lol: :lol:
Είπα να με ξυπνήσεις ρε χαμένε όχι να μου κουβαληθείς! :D

DrIoannis
17/04/2008, 14:58
Θα το χαρείς όσο δεν πάει!!!

tai
17/04/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Σάββατο στις 10 Μαίου θα βρίσκομαι στις Σέρρες .................
(μουμπλε-μουμπλε, για να ειναι σαββατο και με τον ρυθμό που πάει :rolleyes: )
δλδ θα λήψεις όλη την βδομάδα?:D

Όποιος ταξιδεύει από Αθήνα για τον ίδιο σκοπό ή θα ταξιδεύει εκείνη την μέρα προς... τα πάνω :D και θέλει παρέα στο ταξίδι του ας ειδοποιήσει σχετικά. μην κανει κανενας την μλκια εκτος αν εχει παπί!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





























καλό μαθημα κουλάδι:beer: :beer: :beer:

alximistis
17/04/2008, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



























καλό μαθημα κουλάδι:beer: :beer: :beer:

Είσαι κακεντρεχής! Από αύριο ξεκινάω. :D
Ευχαριστώ για ρε. Τα λέμε. :)

ΥΓ Όταν κάνω το μάθημα να δεις μετά πως θα πηγαίνω. Από 50 θα κινούμαι με 60 αμέ! :lol: :lol:

byron
17/04/2008, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Από 50 θα κινούμαι με 60 αμέ! :lol: :lol:

Πάρε ξυραφάκια μαζί σου :wave2:

alximistis
17/04/2008, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πάρε ξυραφάκια μαζί σου :wave2:


Για ξύρισμα ή... κόψιμο;) :D

fantacid
17/04/2008, 16:53
ναι

παω κ γω σερρες....

στις 15 ομως....


αν εχει ξυραφακια μαζι σου ...ερχομαι!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

byron
17/04/2008, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Για ξύρισμα ή... κόψιμο;) :D

Με 50-60 χλμ που λες, αν είσαι cool θα έχεις μούσι όταν φτάσεις.

Αν δεν είσαι cool θα δώσεις τέλος στο μαρτύριο :wave2:

matmat
17/04/2008, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Μα... ποιος σε κάλεσε; :lol: :lol: :lol: :lol:
Είπα να με ξυπνήσεις ρε χαμένε όχι να μου κουβαληθείς! :D

Και γιατί να ξυπνήσω αμα δεν είναι να ερθω τοτενες ε???

:evil: :evil:


:lol:

hercul
17/04/2008, 17:19
Μέσα στις σέρρες πάνε στον Βλάχο να φας είναι στο κέντρο σε ένα στενάκι! Σουβλάκι και σουτζουκάκι στη λαδόκολα!! :beer: :beer: Καλά να περάσεις!! :wave2:

Ταξιδευτής
17/04/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πάρε ξυραφάκια μαζί σου :wave2:


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ταξιδευτής
17/04/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
Μέσα στις σέρρες πάνε στον Βλάχο να φας είναι στο κέντρο σε ένα στενάκι! Σουβλάκι και σουτζουκάκι στη λαδόκολα!! :beer: :beer: Καλά να περάσεις!! :wave2:

CSS Level 1.

Μαθημα 1ο: Γυροσκοπικο στην λαδοκολα! :rotflmao:

Ηρακλη, καταλαβαινεις οτι μολις εξαφανισες και οποια τελευταια ελπιδα ειχε απομεινει να κανει ΟΝΤΩΣ ο Αρχιφαγανιστης το CSS!

hercul
17/04/2008, 18:07
:lol: :lol: Καλό το CSS δε λέω.... αλλά τα σουβλάκια του Βλάχου δεν παίζονται λέμε!! :rotflmao:

alximistis
18/04/2008, 16:27
το μάθημα έχει ως εξής:
μαθαίνουμε το γυροσκοπικό στην... λαδόκολα! Συνεχίζουμε με έλεγχο του στομαχιού πως δηλαδή καταπίνουμε σωστά μασώντας καλά την τροφή μας και περνάμε στο πως βγάζουμε την κοιλιά μας έξω ώστε να δημιουργηθεί επιπλέον χώρος για τροφή. :D

Παίδες πέραν του ταξιδιού όποιος μένει κοντά και θέλει να τα πούμε... ευσπρόδεκτος. :)

blackbusa
18/04/2008, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
το μάθημα έχει ως εξής:
μαθαίνουμε το γυροσκοπικό στην... λαδόκολα! Συνεχίζουμε με έλεγχο του στομαχιού πως δηλαδή καταπίνουμε σωστά μασώντας καλά την τροφή μας και περνάμε στο πως βγάζουμε την κοιλιά μας έξω ώστε να δημιουργηθεί επιπλέον χώρος για τροφή. :D

Παίδες πέραν του ταξιδιού όποιος μένει κοντά και θέλει να τα πούμε... ευσπρόδεκτος. :)


ακομα να ξεκινησεις εσυ??? :look:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
18/04/2008, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ακομα να ξεκινησεις εσυ??? :look:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το ετοιμάζω ρε! Τώρα μαζεύω τα μπαγκάζια μου! :)
Θα έχω και τον Βάλε παρέα. Είδε κι απόειδε με τα gp σου λέει δεν το κατέχω πλέον το άθλημα ας πάω εκεί που με παίρνει. :D :lol: :lol:

blackbusa
18/04/2008, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Το ετοιμάζω ρε! Τώρα μαζεύω τα μπαγκάζια μου! :)
Θα έχω και τον Βάλε παρέα. Είδε κι απόειδε με τα gp σου λέει δεν το κατέχω πλέον το άθλημα ας πάω εκεί που με παίρνει. :D :lol: :lol:


σιγα μην παρεις και την Νταμα μπαστουνι....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


καλο ταξιδι μπαμια...και ηρεμα στο φαι επανω λεμε.....:beer: :beer: :beer: :beer:


:wave2:

alximistis
18/04/2008, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
σιγα μην παρεις και την Νταμα μπαστουνι....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


καλο ταξιδι μπαμια...και ηρεμα στο φαι επανω λεμε.....:beer: :beer: :beer: :beer:


:wave2:


ευχαριστώ φιλαράκι. να σαι καλά. κι αν θες και μπορείς... ξεκουβάλα κι έλα. :)

hercul
20/04/2008, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
το μάθημα έχει ως εξής:
μαθαίνουμε το γυροσκοπικό στην... λαδόκολα! Συνεχίζουμε με έλεγχο του στομαχιού πως δηλαδή καταπίνουμε σωστά μασώντας καλά την τροφή μας και περνάμε στο πως βγάζουμε την κοιλιά μας έξω ώστε να δημιουργηθεί επιπλέον χώρος για τροφή. :D

Παίδες πέραν του ταξιδιού όποιος μένει κοντά και θέλει να τα πούμε... ευσπρόδεκτος. :)

Αυτό το μάθημα ακούγεται πολύ δελεαστικό, οπότε παίζει να ρθούμε καμιά βόλτα από τα Σέρρας αν βολέψει εκείνο το Σβκ!! :beer:

argy_kap
22/04/2008, 12:05
Στέλιο,

θα είμαι κι εγώ με ένα φιλαράκι 10 &11 Σέρρες...μόλις με πήραν το πολυπόθητο τηλέφωνο!!! Θα ξεκινήσουμε Παρασκευή απογευματάκι απο Βόλο....αν θέλεις βρισκόμαστε να ανεβούμε μαζί....πότε λες να ξεκινήσεις???

Ενθουσιασμός στο φουλ!!!! Level 1 Σάββατο και Level 2 Κυριακή!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

alximistis
22/04/2008, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Στέλιο,

θα είμαι κι εγώ με ένα φιλαράκι 10 &11 Σέρρες...μόλις με πήραν το πολυπόθητο τηλέφωνο!!! Θα ξεκινήσουμε Παρασκευή απογευματάκι απο Βόλο....αν θέλεις βρισκόμαστε να ανεβούμε μαζί....πότε λες να ξεκινήσεις???

Ενθουσιασμός στο φουλ!!!! Level 1 Σάββατο και Level 2 Κυριακή!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:


Level 2 δεν θα κάνω δεν 'εχω φράγκα. :(
Τώρα το πότε ομολογώ δεν το γνωρίζω ακόμα. Μάλλον Παρασκευή απογευματάκι λέω και γω να ξεκινώ το πότε ακριβώς θα το κανονίσω εν καιρώ. Πάντως θα γούσταρα ν ανεβούμε μαζί. Θα σε ειδοποιήσω. :)

sapila racing
22/04/2008, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Level 1 Σάββατο και Level 2 Κυριακή!!!!!



Δύσκολο πρόγραμμα.. καλύτερα να τα κάνατε σε 2 δόσεις.

Καλό μάθημα :wave2:

sober
22/04/2008, 15:03
Στελιο να σου τυλιξουμε και τιποτα κεφτεδακια για το δρομο...???

Καλο μα8ημα βρεεε!!!

:rotflmao: :beer: :wave2:

alximistis
22/04/2008, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Στελιο να σου τυλιξουμε και τιποτα κεφτεδακια για το δρομο...???

Καλο μα8ημα βρεεε!!!

:rotflmao: :beer: :wave2:


Κεφτεδάκια ε; Με μαϊντανό και σκόρδο μέσα;;; Νιαμ!!! Ένα ταπεράκι δεν με χάλαγε καθόλου μα καθόλου!!! :)

argy_kap
22/04/2008, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Level 2 δεν θα κάνω δεν 'εχω φράγκα. :(
Τώρα το πότε ομολογώ δεν το γνωρίζω ακόμα. Μάλλον Παρασκευή απογευματάκι λέω και γω να ξεκινώ το πότε ακριβώς θα το κανονίσω εν καιρώ. Πάντως θα γούσταρα ν ανεβούμε μαζί. Θα σε ειδοποιήσω. :)

Θα το κανονίσουμε όσο πλησιάζει ο καιρός.... ας βγάλουμε το Πάσχα πρώτα :)

zvailakis
22/04/2008, 18:34
Να'μαι και εγώ για Σέρρες 10 Μαϊου. Από Θεσσαλονίκη ποιοι είναι? Να φύγουμε όλοι μαζί!

argy_kap
22/04/2008, 18:54
Ξενοδοχείο βρήκαμε?

zvailakis
24/04/2008, 15:04
έχει ένα κάμπιγκ εκεί γύρω αλλά δεν ξέρω ακριβείς πληροφορίες. Ξέρω ότι έχει κουκέτες και είναι 8 άτομα ανά δωμάτιο.

με λίγο ψάξιμο στο φόρουμ νομίζω ότι θα βρεις περισσότερες πληροφορίες.

Εγώ έτσι και αλλιώς δίπλα μένω (Θεσ/νίκη) εκτός και αν μετά το css μου έρθει τρέλα και πάω καμμιά Χαλκιδικά κατευθείαν για κατασκήνωση και μπάνια!!!


Λοιπόν όσοι έρθουν απο Θεσσαλονίκη το Σ'αββατο 10 Μαϊου, κανονίζουμε ένα ραντεβού στις 6 το πρωί κάπου να πάμε all together στας Σέρρας????

argy_kap
05/05/2008, 13:27
Στέλιο,

εμείς τελικά θα φύγουμε Παρασκευή απόγευμα κατά τις 16:30 απο Βόλο...αν θέλεις μπορούμε να βρεθούμε στην διασταύρωση του Βελεστίνου να ανέβουμε μαζί. Για τον καιρό δεν ξέρω ρε φούστη... προς το παρόν δίνει βροχές αλλά δίνει ήλιο weekend....άντε να δούμε....

tifoefs
05/05/2008, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Στελιο να σου τυλιξουμε και τιποτα κεφτεδακια για το δρομο...???

Καλο μα8ημα βρεεε!!!

:rotflmao: :beer: :wave2:


Δε του τυλιγεις 1 ζευγαρι χερια στο κλαδ !! Θα τα χρειαστει !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
05/05/2008, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Ξενοδοχείο βρήκαμε?



Bρήκαμαν βρήκαμαν. Στο Ελπίς θα μείνω. Έτσι θα λέω και μετά την πίστα. Ζητείται ελπίς μπας και μάθω να οδηγώ. :)
Όσο για το Βελεστίνο δεν ξέρω ακόμα πότε θα φύγω την Παρασκευή. Ίσως κατά τις 4 να ξεκινάω από Αθήνα. Μόλις το σιγουρέψω το πότε θα ποστάρω. Τα λέμε συνάρρωστοι! !)

alximistis
05/05/2008, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δε του τυλιγεις 1 ζευγαρι χερια στο κλαδ !! Θα τα χρειαστει !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Έλα να με διδάξεις!!! :D

tifoefs
05/05/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Έλα να με διδάξεις!!! :D

μαθε εσυ και μας μαθαινεις και μας ...

:evil:

alximistis
05/05/2008, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
μαθε εσυ και μας μαθαινεις και μας ...

:evil:


Βεβαίως! Καλοκαιράκι στα μέρη σου. ;)

tifoefs
05/05/2008, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Βεβαίως! Καλοκαιράκι στα μέρη σου. ;)

Δε θαμαι εδω ....

:sad:

alximistis
05/05/2008, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δε θαμαι εδω ....

:sad:


Αύγουστο μήνα;;;

tifoefs
05/05/2008, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αύγουστο μήνα;;;

τσου !

alximistis
05/05/2008, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
τσου !

Που πας ρε θείο;;; :D

tifoefs
05/05/2008, 15:47
συνεργειο


















































































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
05/05/2008, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
συνεργειο


















































































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ξεκίνα από τώρα τότε. :lol: :lol: :lol:

argy_kap
05/05/2008, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Bρήκαμαν βρήκαμαν. Στο Ελπίς θα μείνω. Έτσι θα λέω και μετά την πίστα. Ζητείται ελπίς μπας και μάθω να οδηγώ. :)
Όσο για το Βελεστίνο δεν ξέρω ακόμα πότε θα φύγω την Παρασκευή. Ίσως κατά τις 4 να ξεκινάω από Αθήνα. Μόλις το σιγουρέψω το πότε θα ποστάρω. Τα λέμε συνάρρωστοι! !)

LOL

Κι εμείς εκεί βρήκαμε.... μάλιστα την περασμένη εβδομαδά δεν έβρισκα πουθενά και τελευταία στιγμή βρήκαμε στο Ελπίδα....λες να είναι σημαδι και να χρειαζόμαστε όλοι Ελπίδα??

:beer:

alximistis
05/05/2008, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
LOL

Κι εμείς εκεί βρήκαμε.... μάλιστα την περασμένη εβδομαδά δεν έβρισκα πουθενά και τελευταία στιγμή βρήκαμε στο Ελπίδα....λες να είναι σημαδι και να χρειαζόμαστε όλοι Ελπίδα??

:beer:


Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ σίγουρα τη χρειάζομαι! :( :( Και πολύ μάλιστα! :(
Δεν αντέχω ρε παιδιά. Για τρίτη συνεχόμενη φορά παίζει να μην παρακολουθήσω CSS. Τόση γκαντεμιά πια μα τόση γκαντεμιά με αυτό το ρημάδι;;;
Βλαμμένη βγαίνει χύμα από το γκαράζ της και χτυπά την παρκαρισμένη μοτοσικλέτα μου! Δεν την ρίχνει κάτω της σπάει το φλασάκι. Έτσι νόμισα κι εγώ ο έξυπνος.
ώσπου σήμερα ακούω θόρυβο από αριστερά πίσω. Τον ξανάκουσα για τα καλά σήμερα το βράδυ πριν λίγο και δεν ξέρω τι είναι. Αύριο πάω στον μηχανικό μου και απλώς... ελπίζω για το λιγότερο κακό!!! Τόση γκαντεμιά πια! :(

argy_kap
06/05/2008, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ σίγουρα τη χρειάζομαι! :( :( Και πολύ μάλιστα! :(
Δεν αντέχω ρε παιδιά. Για τρίτη συνεχόμενη φορά παίζει να μην παρακολουθήσω CSS. Τόση γκαντεμιά πια μα τόση γκαντεμιά με αυτό το ρημάδι;;;
Βλαμμένη βγαίνει χύμα από το γκαράζ της και χτυπά την παρκαρισμένη μοτοσικλέτα μου! Δεν την ρίχνει κάτω της σπάει το φλασάκι. Έτσι νόμισα κι εγώ ο έξυπνος.
ώσπου σήμερα ακούω θόρυβο από αριστερά πίσω. Τον ξανάκουσα για τα καλά σήμερα το βράδυ πριν λίγο και δεν ξέρω τι είναι. Αύριο πάω στον μηχανικό μου και απλώς... ελπίζω για το λιγότερο κακό!!! Τόση γκαντεμιά πια! :(

Ρε μήπως να σου διαβάσουν την μηχανή??? κρίμα κρίμα..... ας ελπίσουμε οτι δεν θα είναι κάτι σοβαρό..... :(

alximistis
06/05/2008, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Ρε μήπως να σου διαβάσουν την μηχανή??? κρίμα κρίμα..... ας ελπίσουμε οτι δεν θα είναι κάτι σοβαρό..... :(


Αρχίζω... να το σκέφτομαι!
Τεσπα τα πράγματα έχουν ως εξής:
Ο μηχανικός μου μου είπε ότι δεν ανησυχεί και κάτι... ψέλισσε για ρουλεμάν. Θα το ξαναπάω την Πέμπτη. Ως τότε... υπομονή!

requiem
06/05/2008, 14:35
ρίξε κανά αγιασμό στο μοτόρι άντε:evil: δεν κάνει κακό

argy_kap
07/05/2008, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αρχίζω... να το σκέφτομαι!
Τεσπα τα πράγματα έχουν ως εξής:
Ο μηχανικός μου μου είπε ότι δεν ανησυχεί και κάτι... ψέλισσε για ρουλεμάν. Θα το ξαναπάω την Πέμπτη. Ως τότε... υπομονή!

Σε βλέπω στο όριο......