PDA

View Full Version : Αη Βασιλη ΒΟΗΘΑΑΑΑΑ..



n1k3man
25/12/2004, 00:48
de to perimena tetoia pikra xristougenniatika..

eipa &gw sa kalo paidi na vgw paraskevi vrady, paramoni xristougennwn na paw kai mia volta &apo kolwnaki pou giortaze i aderfi..

katevainw sto garaz xairetaw ti mixani, tin afinw na zestainetai me tsok, anoigw tin apo8iki vazw gantia kranos kleidwnw kai
all set let's go..

ti go diladi.. kavalaw to alogo, kleinw to stand [prosoxi exoun simasia i leptomereies..!] koumpwnw prwti afinw malaka simplekti ligo gazi pame na fygoume lew alla mpa. svinei. etsi apla.

ela re niko lew to exei 3anakanei auto, mporei na einai krua akoma kai ena duo alla..




.............
afinw simplekti dinw gazi
svinei





.............
afinw simplekti dinw gazi
svinei






.............
afinw simplekti dinw gazi
svinei.




eftasa mexri katw sti veikou pou 8a paei lew 8a fygw kapoia stigmi.. tpt..
fwnazw ena filo erxetai [tsakistike na 'nai kala to palikari] to vlepoume tou lew pou pws pote, to kavalei ta idia..

exw katali3ei sta parakatw tria pragmata mias kai to fainomaino vam8iaia korufw8ike entos 2-3 vdomadwn..

1. exei faei kollima to kivwtio [diskoi klp]

2. exei mpoukwsei to karmpyrater [xalia venzini i de 3erw ti sto diaolo[ gamw tin aegean pou evala tin teleutaia fora

3. exei faei kollima to stand de kanei kali epafi kati skata o diakoptis kai enw einai anevasmeno de mporw na 3ekinisw..

ti allo na pw. de 3erw.
pali kala pou de m'afise kapou allou
pali kala pou den eixa megaliteri anifora gia to spiti mou
pali kala pou einai sxetika elafry kai me trelo sprw3imo [monos mou nai] katafera kai na ti ferw pisw kai de tin afisa moni tis
pali kala mou eimai tromera dynatos &ntouros kai eri3a to trelo sprw3imo
pali kala giati 8a mporousan na exoun symvei xeirotera xroniares meres..

gi'auto re ah vasili sou lew MHN EISAI LERA. VOH8AAAAAAAAA

:(

crs-k
25/12/2004, 01:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
..............
3. exei faei kollima to stand de kanei kali epafi kati skata o diakoptis kai enw einai anevasmeno de mporw na 3ekinisw..
...............


Θα πω μονο γι' αυτο που ξερω σιγουρα ...
Αν εχει λαμπακι για το σταντ και αυτο σβηνει οταν ανεβαζεις το σταντ, τοτε ψαξε για κατι αλλο.
Αν δεν εχει λαμπακι, βραχυκυκλωσε την επαφη στον διακοπτη του σταντ, για να τσεκαρεις αν φταιει ...

n1k3man
25/12/2004, 01:11
lampaki gia stand den yparxei.. pws mporw na to vraxykyklwsw? de 3erw kan pou prepei na to vraxykyklwsw..


an telika einai auto ma tin panagia 8a to 3ilwsw:evil:

etsi goustarw na 3ekinaw me stand katevasmeno kai sta 3 metra na trww soupa:lol:

crs-k
25/12/2004, 01:21
Στην βαση του σταντ, θα δεις καλωδιακια που πανε σε ενα διακοπτακι (πιθανον χωμενο στα γρασσα).
Αφαιρεσε τα καλωδιακια απο το διακοπτακι και ενωσε τα μεταξυ τους.
Αν μετα ξεκινησει, τοτε θα φταιει το διακοπτακι .
Αλλαξε το, μην το ξηλωσεις ... :smilea:

SaraMaritis
25/12/2004, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
...3. exei faei kollima to stand de kanei kali epafi kati skata o diakoptis...
Yep...99% εδω πρεπει να'σαι !!! :D
Νομιζω αξιζει ν'ακολουθησεις τις συμβουλες του "απο πανω" πριν
κανεις οτιδηποτε αλλο...
Ε, κριμα να μεινει μεσα απ'αυτη τη μ@λ@κια, χρονιαρες μερες !!!
:wave2:
:beer:

n1k3man
25/12/2004, 12:43
mesa stin oli atuxia mou as elpisw na einai to stand opws fovomoun apo tin arxi.. 8a to koita3w meta apo ti xristougenniatiki masa kai to syni8es fainomeno: olo to soi na me prizei "Prosexe me ti mixani!" :hypnotize

n1k3man
25/12/2004, 16:04
na 'mai loipon katevainw sto garaz to check on my baby..

ti na exeis re mikri mou anarwtiemai..

tin stirizw ston toixo vazontas ena panaki stin de3ia xoufta [mi gratsounistei apo toixo de leei, an einai as faw soupa :lol: ] kai anevazw to stand. koitazw ton mothefucka diakopti tou stand kai ton 3evidwnw apo tin vasi tou. vlepw to tsoutsounaki pou anevokatevainei apo to stand kai to piezw mesa e3w na dw ti paizei.. mia xara lew mpainovgainei ti skata mporei na exei, periergazomai ton diakopti prospa8wntas na ton anoi3w gia na exw prosvasi sta kalwdia alla den anoige sta2.. travaw to tsoutsounaki mpas kai auto prepei na vgei prwto kai vlepw mia aspri gramoula na 3eprovallei.. opa ti einai auto lew!? de fanotan prin otan mpainovgaine to tsoutsounaki! gematos elpida :smilea: vazw mpros kavalaw me ton diakopti na kremetai [sta arxidia mou:p] afinw symplekti kai nai efygaaaa!

E ANTE GAMISOU RE POUSTI
ANTE GAMISOU LEME

eri3a kai 1kilo lipantiko gia na mpainovgainei olo ygeia, ton vidwnw 3ana sti vasi tou [elega na ton 3ilwsw ton paliopousta alla mou eipe klaigontas de 8a to 3anakanei! :lol:] &ola ok.
tosi fasaria gia ton pousti ton diakopti?
gamw tous mixanikous pou otan eixa anaferei to arxiko provlima mou legane de 8a xei tpt mwre apo to kryo 8a einai..
gamw kai tin tuxi mou mazi..

tragiki eirwneia: lipantiko agarasa xtes apo to praktiker, tin idia mera pou o diakoptis apofasise na kollisei!

O AH BASILHS ZEI REEEEEEEEEEEEEEE!!:lol: