PDA

View Full Version : Θα κανονίσουμε για καμιά συνάντηση???



DIT
08/12/2003, 14:19
Κατά προτίμηση όχι για φαί καθ ότι δύσκολοι καιροί!!

Υπάρχει καμιά καφετέρεια με τζάκι???

Julius
08/12/2003, 14:38
xmmmmmm mesa eimai gia kafedaki, kafeteria me tzaki den ksero (o kapellos einai makrya) alla mporoume na vroumia mia kafeteria sxetika kentrika gia na volepsei kai toys loipous vorioys.

wizard
08/12/2003, 15:29
Christine's - Πολιτεία Κηφισιά.


Τζάκι, καλός καφές και λιγώτερο κυριλέ από ότι θα περιμένατε..

DIT
08/12/2003, 15:32
λοιπόν...κανονίζουμε για Τετάρτη??

Wiz..μην φάμε ξύλο έτσι??

Julius
08/12/2003, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
Christine's - Πολιτεία Κηφισιά.


Τζάκι, καλός καφές και λιγώτερο κυριλέ από ότι θα περιμένατε..

re pate kala? leme kapou kentro gia na einai poio eykolo gia olous, pos tha erthoume emeis apo to Peiraia sthn Politeia??? den pame xalkida kalytera????

wizard
08/12/2003, 15:51
¨Ελα ρε, πάμε κέντρο.. στου Μπακάκου απέναντι έχει σουβλατζίδικο στο πόδι - άμα τον παρακαλέσουμε 8α μας κάνει και καφέ..

ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ; Ε, πάρτε το τραίνο.. :D Κοιμήσου και στη διαδρομή - θα σε ξυπνήσουν μόλις φτάσει, αλλιώς ξανακατέβα από κει που ανέβηκες και πες πως ήρθες..

:D :p

Julius
08/12/2003, 16:02
nai re pame kalytera sthn nea makri

pos fenete oti ta ksinete me thn tsougrana e? re stoke gia na ertho apo peiraia me to scooter gia kafe sthn politeia thelo 40 lepta dromo........

bikersonly
08/12/2003, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
nai re pame kalytera sthn nea makri

pos fenete oti ta ksinete me thn tsougrana e? re stoke gia na ertho apo peiraia me to scooter gia kafe sthn politeia thelo 40 lepta dromo........

Ο ΠΑΝΙΗΛΙΘΙΟΣ Ο FLIΝSTONE FLIZARD ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ???

ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΠΥΡΕΣ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΝΗΘΑ!ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΝΟΤΙΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ! ΡΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ!ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΤΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΠΙΣΩ!ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΙΣ 19:00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΡΕ ΣΕΙΣ!

wizard
08/12/2003, 16:10
Μα είσαι τελείως χαζός; ΒΑΛΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΤΡΑΙΝΟ! (είναι παιδί, δεν πληρώνει..).. :p

Όσο για τις τσουγκράνες και τα ξυσίματα.. άστο καλύτερα διότι ιτ νταζ νοτ τέικ γιου.. ’ι γουόρκ μορ δαν ολ οφ γιου τουγκέδερ...

wizard
08/12/2003, 16:13
ΚΕΡΑΥΝΟΣ! Ο ΤΟΥΡΚΟΛΙΜΑΝΟ-ΟΝΛΥ ΕΠΑΝΕΚΑΜΨΕ!


Ρε συ, νόμιζα ότι πνίγηκες από την τελευταία βόλτα που πήγες με το "εργαλείο"... Σού είπα, Μιχαλάάάκηηηη, όχι στα βαθιά παιδί μου.. :p

Αμάν, γέλια που θα κάνουμε.. Ο καραγκιόζης-πλοίαρχος (νέα ταινία..)

bikersonly
08/12/2003, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
ΚΕΡΑΥΝΟΣ! Ο ΤΟΥΡΚΟΛΙΜΑΝΟ-ΟΝΛΥ ΕΠΑΝΕΚΑΜΨΕ!


ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΣΕ ΜΑΜΑΩ! ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΤΟΥΡΚΟΛΙΜΑΝΟ! ΠΑΛΙΟ ΤΣΟΚΑΡΟ!
ΠΕΣ ΜΑΣ ΡΕ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΗ??? ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΜΩΡΗ ΑΔΕΡΦΩ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΕΙ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ? ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΖΑΚΙ?ΔΕΝ ΣΤΟΝ ΖΕΣΤΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟ? ΠΑΛΙΟ ΛΟΥΓΚΡΑ!

Υ.Γ ΤΡΑΒΑ ΜΑΘΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΠΑΛΙΟ ΣΟΥΡΑ!

Julius
08/12/2003, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
Μα είσαι τελείως χαζός; ΒΑΛΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΤΡΑΙΝΟ! (είναι παιδί, δεν πληρώνει..).. :p

Όσο για τις τσουγκράνες και τα ξυσίματα.. άστο καλύτερα διότι ιτ νταζ νοτ τέικ γιου.. ’ι γουόρκ μορ δαν ολ οφ γιου τουγκέδερ...

den ksero ean douleveis perisotero apo emas to thema einai oti den katalaveneis ti diavazeis, den ftanei to sima sto eggefalo mou fenete e? diavase prosektika ta parakato

Den kano kontra ean douleveis perisotero h' ligotero (malakia einai h douleia kai mas exoune valei sto louki alla afto einai mia allh istoria) alla leo oti 40 na paei kapoios kefalari apo notia proasteia kai 40 na gyrisei kai kanena dyoro kafes......... einai para poly ora, dedomenoy oti arketoi doulevoyn kai "petagonte" gia kafe, na poune ena gia kai na thn kanoun.

GEGE???????

DIT
08/12/2003, 16:23
αϊ σιχτήρ!!!!!!!

το γαμήσατε το ποστάκι...δεν πάμε μια βόλτα από την φυλής μπας και φύγουν τα χοντράδια???



play boyδες της κακιά ώρας!!!!

bikersonly
08/12/2003, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
"petagonte" gia kafe, na poune ena gia kai na thn kanoun.

GEGE???????

ΩΠΑ!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ ΓΚΕ ΓΚΕ ΕΧΕΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΥΞΑRD ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ!

ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ "ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ".ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ 5 ΗΜΕΡΗ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!ΘΑ ΤΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΛΥΣΗ!

Wizard13
08/12/2003, 16:36
O άλλος Wiz προτείνει για να μην γκρινιάζει κανένας:
Jackson's Hall στον πεζόδρομο στη Μηλιώνη. Τετάρτη 20:00

Είναι Κολωνάκι μεν, αλλά μασάμε? Αφήστε τους άλλους να φρικάρουν! Έχει και αρκετό χώρο για πάρκιν απ΄έξω, έχει συνήθως και πολλά καλά μωρά για οφθαλμόλουτρο, παίζει και άνετη μουσική ώστε να μπορούμε να μιλάμε και έχει καλό καφέ και μεγάλη ποικιλία από άλλα ροφήματα ποτά. 'Εχει ακόμα και φαγητό/σάντουιτς άμα θέλει κανένας.

’λλη πρόταση είναι Μπουρνάζι. Πολύ κοντά στην εθνική οπότε απ'όπου και να έρχεστε (βόρεια, νότια) είναι άνετα. Μαγαζιά δεν θυμάμαι εκεί αλλά διαλέγουμε επι τόπου.

Τζάκι δεν έχει κανένα από τα παραπάνω... :rolleyes:

Καλά ντε, μη βαράτε... 2 προτάσεις έκανα... :D :p

stratospr
08/12/2003, 16:56
Ρε παληκάρια, χωρίς παρεξήγηση, δεν γίνεται κάθε φορά που γράφετε μαζί σε κάποιο ποστ να μην το μαμάτε τελείως;

Έχω βαρεθεί να διαβάζω σελίδες και σελίδες με τον έναν να την λέει στον άλλον...

Τουλάχιστον οι μοντεράτορες ας αλλάζουν τον τίτλο του ποστ όταν το έχετε μαμήσει, για να τα αποφεύγουμε οι υπόλοιποι

Στράτος

bikersonly
09/12/2003, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από stratospr

1. Ρε παληκάρια, χωρίς παρεξήγηση, δεν γίνεται κάθε φορά που γράφετε μαζί σε κάποιο ποστ να μην το μαμάτε τελείως;

2. Έχω βαρεθεί να διαβάζω σελίδες και σελίδες με τον έναν να την λέει στον άλλον...

3. Τουλάχιστον οι μοντεράτορες ας αλλάζουν τον τίτλο του ποστ όταν το έχετε μαμήσει, για να τα αποφεύγουμε οι υπόλοιποι

4. Στράτος

Kαι σου απαντώ ρε παλικάρι, χωρίς παρεξήγηση.

1. ΟΧΙ.Αν και γίνονται προσπάθειες.Με το που τον βλέπω δεν μπορώ να κρατηθώ!

2. Πότε πρόλαβες ρε φίλε και βαρέθηκες?Δεν έχεις γραφτεί πάνω από μήνα, έχεις γράψει 13 μηνύματα, που σημαίνει ότι για τους λόγους σου, δεν πολυσυμμετέχεις.Έχει αρκετά θέματα το forum και βαρέθηκες με τα συγκεκριμένα?Που μαμάμε εμείς?

3. Δηλαδή τι να γράφουν για τίτλο?Προσοχή Προσοχή Μαμημένο ποστ , I Repeat Warning Mucking Post αποφύγετε το, διατρέχετε μεγάλο κίνδυνο?’σε μας ρε φίλε.Θα κάνεις και ένα κλικ παραπάνω και τι έγινε?

4. Μιχάλης

Και όλα αυτά πάντα χωρίς παρεξήγηση έτσι?

kalgeorge
09/12/2003, 08:56
με την προταση για το Μπουρναζι.Ειναι πιο εφικτο για τους περισσοτερους φανταζομαι.Α και ξεχασα.Καλημερα σε ολους!!!!:D

Julius
09/12/2003, 09:53
O Stratos exei dikio re MikeOnly, opos kai na to kanoume entaksi se ena thema na pais kati ston allon prosopika mesa sto post sou den trexei, alla polles fores allios ksekinaei to thema kai mpenoume emeis (kai gia mena leo) kai to ###$#$.

H plaka einai oti ama thn peis se kapoion oti $#% to post, anti na pei ok exeis dikio, pareksigiete!!!!!!!! tespa

Aurio mpournazi?? Ego mesa eimai, kata tis 9?

Wizard13
09/12/2003, 10:05
21:00 Μπουρνάζι, ΟΚ από μένα.

Και καλημέρα σε όλους. Τα λοιπά στο πόστ του Yard :D

stratospr
09/12/2003, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Kαι σου απαντώ ρε παλικάρι, χωρίς παρεξήγηση.

1. ΟΧΙ.Αν και γίνονται προσπάθειες.Με το που τον βλέπω δεν μπορώ να κρατηθώ!

2. Πότε πρόλαβες ρε φίλε και βαρέθηκες?Δεν έχεις γραφτεί πάνω από μήνα, έχεις γράψει 13 μηνύματα, που σημαίνει ότι για τους λόγους σου, δεν πολυσυμμετέχεις.Έχει αρκετά θέματα το forum και βαρέθηκες με τα συγκεκριμένα?Που μαμάμε εμείς?

3. Δηλαδή τι να γράφουν για τίτλο?Προσοχή Προσοχή Μαμημένο ποστ , I Repeat Warning Mucking Post αποφύγετε το, διατρέχετε μεγάλο κίνδυνο?’σε μας ρε φίλε.Θα κάνεις και ένα κλικ παραπάνω και τι έγινε?

4. Μιχάλης

Και όλα αυτά πάντα χωρίς παρεξήγηση έτσι?


Το οτι έχω γραφτεί μόνο ένα μήνα δεν σημαίνει τίποτα. Μπορεί τα ποστ σου να είναι γύρω στα 170, αλλά οι συζητήσεις που έχεις πάρει μέρος δεν ξεπερνάνε τις 15-20... Και απο μια γρήγορη ματιά στα μηνύματά σου τουλάχιστον 6 συζητήσεις είναι κατά τη γνώμη μου γαμημένες:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=578
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=526
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=531
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=490
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=428

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=390

Όταν ένα ποστ είναι για να κανονιστεί βόλτα και καταλήγει να βρίζεστε 2 άτομα μεταξύ σας, δεν έχει γαμηθεί? Εδώ μέχρι και το ποστ του άνεμου για το σεμινάριο το έκανες όπως ήθελες...

Και κάτι τελευταίο... Για να παρεξηγήσω κάποιον πρέπει να το αξίζει. Με όλους τους άλλους δεν ασχολούμαι...

bikersonly
09/12/2003, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

H plaka einai oti ama thn peis se kapoion oti $#% to post, anti na pei ok exeis dikio, pareksigiete!!!!!!!! tespa



Κάτσε ρε Γιώργη.Δεν είπα ότι δεν έχει δίκιο.Ίσως να έχει.Αλλά έτσι όπως το παρουσίασε ήταν λάθος σίγουρα!Λες και γράφουμε μόνο μαλακίες.Δεν είναι έτσι.Και πότε πρόλαβε και βαρέθηκε να διαβάζει όλο μαμημένα ποστ από εμένα και τον wizard?Μπορούσε να πει απλά ρε παιδιά δεν μου αρέσει αυτό και τέλος.Αλλά ξαναλέω έτσι όπως το παρουσίασε ήταν φόλα!Για μένα πάντα!Τέλος πάντων ξεκολλάω!

Υ.Γ Για αυτό που έγραψες ότι όταν μας την πει κάποιος παρεξηγιόμαστε, δεν είναι έτσι.Αλλά όταν μου την πει κάποιος που καλά καλά δεν έχει δει το φόρουμ είναι κάπως περίεργο ρε παιδί μου.Πως έβγαλε τόσο γρήγορα αυτά τα συμπεράσματα?

darkCount
09/12/2003, 10:22
poly filika 8a sou pw gia to

2. Oso kairo exeis graftei exeis grapsei 171 mynhmata pou shmainei oti grafeis 0.31 post thn mera ek twn opoiwn ta 0.21 einai "paparies" kyriws gia ton wizard.Loipon as afhsoume tis statistikes giati sigoura den se eunooun.

Ola ayta ta grafw POLY FILIKA apla gia na deis oti o stratos den einai o monos pou exei "enoxlh8ei" apo auto.

Oso gia auto pou eipes oti o stratos den symmetexei gia dikous tou logous....poly den symmetexoun toso "energa" opws esy gia paradeigma...alla apo to na grafoume 5 arloumpes se oti post doume mprosta mas to briskoume kalytero.

Den kserw kanenan sas apo konta (plhn 1 fora pou exw milhsei me ton DIT kai thn TManiac) kai eimai sigouros oti eiste gamw ta paidia oloi sas kai TONIZW oti auta ta grafw poly filika apla gia na deis oti den yparxei mono h aposph sou...h oti mono o stratos ais8anetai etsi.

Apla na anagnwrizeis pote kapoios exei dikio pou niw8ei kapws diabazontas to idio pragma ka8e mera kai pote exeis dikio na tou peis esy oti :oxi megale kaneis la8os.

Elpizw na mhn strabwses...alla kai na strabwses dikaiwma sou einai anafaireto

Thn kalhmera mou

Julius
09/12/2003, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Κάτσε ρε Γιώργη.Δεν είπα ότι δεν έχει δίκιο.Ίσως να έχει.Αλλά έτσι όπως το παρουσίασε ήταν λάθος σίγουρα!Λες και γράφουμε μόνο μαλακίες.Δεν είναι έτσι.Και πότε πρόλαβε και βαρέθηκε να διαβάζει όλο μαμημένα ποστ από εμένα και τον wizard?Μπορούσε να πει απλά ρε παιδιά δεν μου αρέσει αυτό και τέλος.Αλλά ξαναλέω έτσι όπως το παρουσίασε ήταν φόλα!Για μένα πάντα!Τέλος πάντων ξεκολλάω!

Υ.Γ Για αυτό που έγραψες ότι όταν μας την πει κάποιος παρεξηγιόμαστε, δεν είναι έτσι.Αλλά όταν μου την πει κάποιος που καλά καλά δεν έχει δει το φόρουμ είναι κάπως περίεργο ρε παιδί μου.Πως έβγαλε τόσο γρήγορα αυτά τα συμπεράσματα?


mike, tora eite to pisteveis eite oxi, auto to sxolio den eitane gia esena apoklistika alla genikh paratirish

mporoume na thn kanoume auth thn sizitish live, na sou spaso kai thn mouri ama peis kai tipota :-PPPPPPPPP

almalibera
09/12/2003, 10:42
....(τωρα θα μου πειτε τί ανακατεύεσαι και εσυ, αλλα θελω να πω την γνώμη μου!!!)

Γιατί τσακώνεστε? Ποιος παρεξηγείται με τετοια ποστ?

Εμένα προσωπικα μ'αρέσει να βλεπω να την λέει ο ενας στον αλλον.
Εξάλλου τα όσα λεγονται είναι για χαβαλε και τίποτα στα σοβαρα.

Στο κατω κατω οι περισσοτεροι απο μας, βρισκόμαστε σε χώρους εργασίας και αμα δεν κανουμε λίγο χαβαλε "μεταξύ μας " πως θα περασει η ώρα????

Αφηστε τα μιση και πιαστε ............................τον Διονυση!!!!! :D :D

Godfather
09/12/2003, 11:35
εννοώ .. σε ποιο μαγαζί? ...... μάλλον θα έρθω...έχω έξοδο αύριο.
Α και η πλατεία μπουρναζίου το βράδυ είναι καταπληκτική αφού την έχουν φωτίσει ... με αρκετή φαντασία.....
Πάντως θα έρθω...

Νονός..

P.S
Δεν ήξερα χτες ότι έπαιζε τέτοια φάση στο Yard....φτού μου σας

Wizard13
09/12/2003, 11:41
Mόνο για συμμετοχές και ώρα εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=587 ;)

petridist
09/12/2003, 12:45
ειμαι της άποψης και το έχω τονίσει σε προηγούμενο post οτι γουστλαρω να βλέπω τον υποβρύχιο_είπαμε_τελικά?-only και τον wiz να μαλλιοτραβιούνται! Διασκεδάζω αφάνταστα και προς θεού μην το σταματήσετε ποτε!!

δεν τα ξέρω καν τα παιδιά αλλά τη γνώμη μου νομίζω οτι μπορώ να την εκφράσω!

Όσο για τα γαμημένα post θα ρίξω κάποιο δίκιο και στους έχοντες άλλη άποψη, αλλά ρε παιδιά εδώ νομίζω οτι σπάμε πλάκα, λέμε καλαμπούρια κλπ!!

Οπότε νομίζω οτι πρέπει να υπάρχει μια σχετική ανεκτικότητα απο αυτούς που δεν γουστάρουν πολλα πολλα!

Πάντως οτιδήποτε_only δεν συμφωνω με τη κριτική σου σε άλλους με βάση τον αριθμό των μηνυμάτων και γενικά την δραστηριότητα στο forum!!

Διότι ούτε εγώ γράφω πολύ συχνά, γιατί δεν σας ξέρω προσωπικά, οπότε δεν μπορω να έχω άποψη για τα post που μιλάτε εντελώς προσωπικά και για συγκεκριμένα γεγονότα!!

Οπότε δεν νομίζω οτι ο χαρακτηρισμός ''μέλος περιορισμένης δραστηριότητας'' στέκει!

Αυτά και δεν χρειάζονται (εννοείται) παρεξηγήσεις μεταξύ μας ορεεε!

We are a tightly connected family!!!

bikersonly
09/12/2003, 12:54
Αν και το σκεφτόμουν να απαντήσω ή όχι γιατί πολύ απλά τα διαβάζω και τα ξαναδιαβάζω και μου έρχονται στο μυαλό μικρά κοριτσάκια να μαλώνουν για το ποια θα πάρει τον Τζων Τζων και ποια θα πάρει την bibibo!
ή το άλλο "Μαμά μαμά με πείραξε ο BikersOnly....!

Anyway δεν το περίμενα να πείραζε κανέναν η πλάκα που κάνω εδώ μέσα και από την άλλη στα αρ@#! μου αν κάποιος ενοχλήθηκε!Και αυτό γιατί πολύ απλά γνωρίζομαι με αρκετά παιδιά από εδώ μέσα και εγώ προσωπικά ξεφεύγω με την πλακίτσα που κάνουμε.Δεν περιμένω να αρέσει σε όλους και ούτε με ενδιαφέρει να σας πω την αλήθεια!Και κατά την άποψη μου από το μια ξερή καλημέρα προτιμώ τις παπαριές!

Πέρα από τις "παπαριές" που γράφω όπως λέτε και σύμφωνα με τον DarkCount είναι στο 0,21% και επί τη ευκαιρία μάγκα κάντα 172 τα μηνύματα και 0,22% τις παπαριές που γράφω ώστε να είσαι ενημερωμένος, έχω γράψει και άλλα πράγματα.Έχω προσπαθήσει να βοηθήσω και γενικά τέλος πάντων συμμετέχω με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.

Στο forum μπαίνω για πολλούς λόγους και ένας από αυτούς είναι να κάνω χαβαλέ με γνωστούς.Γιατί ξεφεύγω από την δουλειά!Και στην τελική λογαριασμό δεν δίνω σε κανέναν ούτε απολογούμαι σε κανέναν.Σε κανέναν από τους δυο σας, stratos,Darkcount δεν έχω γαμήσει ποστ.Και αυτό γιατί δεν σας έχω γνωρίσει.Αν σας γνωρίσω και με-σας γουστάρω θα κάνω πλάκα και με εσάς=γαμάω και κάνα ποστ σας!

Δεν θέλω να μιλήσω άλλο αν και έχω πολλά να πω, σταματάω εδώ γιατί δεν θέλω να χαλάσει το Prestige του Forum εξαιτίας μου.

Δεν με πείραξαν αυτά που μου γράψατε γιατί πολύ απλά τα "γείωσα" κατευθείαν.Έτσι ήμουν, έτσι είμαι και έτσι θα είμαι. ΓΚΕ ΓΚΕ?

Υ.Γ Και όλα τα παραπάνω εννοείται φιλικά πάντα έτσι?

Και κάτι τελευταίο.Από το να αναλώνεστε με στατιστικές για την πάρτη μου, και πόσα ποστ έχω γαμήσει, στίψτε το μυαλουδάκι σας και θέστε ένα θέμα για συζήτηση,πείτε μια συμβουλή , μια εμπειρία, ένα ανέκδοτο, ένα ταξιδιωτικό και γαμήστε με εμένα.

ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ,

Μιχάλης!

bikersonly
09/12/2003, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist

Πάντως οτιδήποτε_only δεν συμφωνω με τη κριτική σου σε άλλους με βάση τον αριθμό των μηνυμάτων και γενικά την δραστηριότητα στο forum!!

Οπότε δεν νομίζω οτι ο χαρακτηρισμός ''μέλος περιορισμένης δραστηριότητας'' στέκει!



Ποτέ δεν κριτίκαρα τους άλλους με βάση τον αριθμό μηνυμάτων.Αλλά για ΕΜΕΝΑ είναι περίεργο πως κάποιος που είναι μέλος ούτε μήνα, και έχει ελάχιστη συμμετοχή ΠΩΣ λέει ότι βαρέθηκε να βλέπει τις παπαριές μου.Δεν λέω κάτι περίεργο ή κακό πιστεύω.Όταν πρωτομπήκα και εδώ αλλά και στο Bikenet το παρακολούθησα λίγο, το έψαξα και οι πρώτες συμμετοχές μου ΔΕΝ ήταν παρατήρηση σε άλλα μέλη.Αλλά προσπάθησα να βοηθήσω, να πω τις απόψεις μου, να συμμετέχω όσο μπορώ.Και σιγά σιγά γνωρίστηκα με πολλά παιδιά, και ξεκίνησε ο χαβαλές κτλ κτλ.Όχι από τον πρώτο μήνα παρατήρηση σε άλλα μέλη.Για βαστάτε ρε παιδιά.Εγώ είμαι αρκετό καιρό και στα 2 forum και δεν έχω κάνει παρατήρηση σε κανέναν.Μου αρέσει κάτι, συμμετέχω.......δεν μου αρέσει δεν συμμετέχω!Πολύ απλά!

Julius
09/12/2003, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ,

Μιχάλης!

re den afineis ayta ta gay kotzam antras?????


Loipon opoios einai antras skaei aurio to vrady gia kafe sthn aiglh kai plakonomaste sto ksilo.

xa!!! einai kai sxetiko to post mou me ton titlo, opote den mporei na mou thn pei kanenas.

darkCount
09/12/2003, 13:13
Katarxhn esy hsoun autos pou ksekinhses na kaneis statistikes.Opote bash statistikwn elabes kai apanthsh.
Epishs kaneis den eipe oti mas gamas ta post mas.Auto 8a htan ena allo 8ema. Epishs kaneis den eipe oti h symperifora sou einai aparadekth kai oti xalas to forum!
Ayto pou eipw8hke einai oti ka8e 3 kai 1 kai akoma kai sto pio asxeto post..emfanizontai oi "agapitses" esena kai tou wizard ----> GEGONOS!

To opoio gegonos se strabwse epeidh to anefere kapoios pou den grafei ka8e mera sto forum.Dhladh den exei dikaiwma na pei thn gnwmh tou?
Oloi mas gelame me tis malakies pou legontai edw mesa...kai twra teleytaia esy kai o wizard katexetai hgetikh 8esh...kai goustaroume kai ola.Giati strabwses eksarxhs einai allo 8ema...kai to ksereis mono esy.

Kai kati teleutaio : "Δεν με πείραξαν αυτά που μου γράψατε γιατί πολύ απλά τα "γείωσα" κατευθείαν.Έτσι ήμουν, έτσι είμαι και έτσι θα είμαι. ΓΚΕ ΓΚΕ?"
to exoume brei oloi twra kai plasaroume thn arxontomoutsounara mas ETSI EIMAI KAI OPOIOS GOUSTAREI kai ka8arisame.
Palikaria kai palikarisses den paei etsi.Kaneis den prospa8ei na sas alliwsei edw mesa kai na sas kanei kati allo apo auto pou eiste! H olh domh tou forum omws apo monh ths milaei : yparxei kathgoria gia sxedon ola. Apo th stigmh pou gamas me "diamaxes" ena kanoniko post pou diabazoun 5600 ypoti8emena melh ofeileis na anagnwriseis thn praksh sou kai oxi na strabwseis san paidaki pou to malwsan!

Anyway arketa tranhkse h olh fash.Den yparxei logos na prospa8w pleon na se peisw oti kaneis den eipe kati apla gia na se prosbalei,apla sou efere sthn prosoxh sou to ti paizei.
Allwste yparxoun kai moderatores gia kati tetoio kai oxi egw h o ka8e egw.Egw eipa apla th gnwmh mou.

Opote sta poly filika p@p@ria mou kai mena Mixalh mou gia na sou apanthsw kai sto yfos pou esy ksekinas thn apanthsh sou.
San tis statistikes ena prama pou ksekinhses.

DUKASII
09/12/2003, 13:16
SAS...EGO TA GAMAO!EXETE GINEI SA TA FLORUM THS EKLHSIAS RE TYROULIDES!EXETE XENEROSEI ME TA MPOYRDELA POY KABALATE KAI EXETE SYNEXIA NEYRA...ME APOTELESMA NA PSAXNETE AFORMH GIA NA TSAKOTHEITE!
SOBAREYTEITE KAI TSAKOTHEITE GIA KATI SOBARO!GYRISA KAI EGO O SAKATHS NA TSAKOTHO SAN ANTHROPOS..KAI TI BLEPO...TON JULIUS NA SAS THN LEEI..!!AN EINAI DYNATON..RE SEIS..AYTOS NOMIZEI OTI TO TYRI BGENEI APO THN TYROPITA...KAI SAS TH LEEI KIOLAS;;.OUSTTTTT

TSAKOTHEITE TORA POY MPOREITE!!

KAI MHN AKOYSO KANA SXOLIO APO KANA MODERATOR..GIATI TOYS EXO KAI TOYS 3 XALARA...

darkCount
09/12/2003, 13:19
Bre kalws ton-den ksanakabalaw mhxanh-bibiko:D
Pws pas re spyro?Se efage to ktm to atimo?:D

Em,mperdepses ta BMX me ta KTM....

Sobata twra ti ginetai?Zeis?Gia poso?Giati?:D

Julius
09/12/2003, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

KAI MHN AKOYSO KANA SXOLIO APO KANA MODERATOR..GIATI TOYS EXO KAI TOYS 3 XALARA...

me ti re? me to troley?????

DUKASII
09/12/2003, 13:34
ESENA RE SE PERNAO KAI ME TO TROLEY!!!

ASTREA GRAND RE PAPARA...KAI TA MYALA STA KAGELA!! THA MAS THN PEIS KAI ESY ME TO DIO!!

Julius
09/12/2003, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ESENA RE SE PERNAO KAI ME TO TROLEY!!!

ASTREA GRAND RE PAPARA...KAI TA MYALA STA KAGELA!! THA MAS THN PEIS KAI ESY ME TO DIO!!

xa !!!me ta 125 dixrona kibika mou, mono "kati grigoro portokali" tha prolaveis na deis.

stratospr
09/12/2003, 14:26
Η σιωπή μου προς απάντησή σας... Καλημέρα σας

kyriak11
09/12/2003, 14:31
ti apofasesate telika tetarti h to xasame to traino

Wizard13
09/12/2003, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kyriak11
ti apofasesate telika tetarti h to xasame to traino

Eεεε, εκεί που κανονίσαμε δεν πάει τρένο... :rolleyes:

Φυσικά που να το δεις εδώ μέσα με τόσα πόστ? ’λλωστε γι'αυτό μεταφέρθηκε στο "Διαμάχες"...

Για συμμετοχές εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=587 ;)

Loudovikos
09/12/2003, 15:09
...και εγω την αποψή μου τώρα σαν πιο σοφός,
παλιός, γρήγορος κτλ??? (Καλα ντέεεεεε) :D :D

Καταρχήν είδα οτι ο Στράτος έχει αλλάξει τον τίτλο του
σε "Μη ενεργό μέλος" και θέλω να πιστεύω οτι απλος
αστειεύτε γιατι τον έχω γνωρίσει και τον γουστέρνω στην παρέα
μας!!

Τώρα απο την άλλη το forum είναι χώρος συζητήσεων και πάντα
μια συζήτηση απο αλλου αρχίζει και αλλου καταλήγει και για
αυτό υπάρχουν ενότητες με διαφορετικά θέματα ώστε να
συμαζεύτε η κατάσταση λίγο!!! Προσωπικά δεν με ενοχλούν
καθόλου οι διαξιφισμοί και γελάω (καμιά φορα πάρα πολυ) με
αυτούς!!
Όμως κάποιες φορές δεν είναι ωραίο να διαβάζω ένα θέμα που με
ενδιαφέρει και στο τέλος να παίρνει διαφορετική τροπή και
κανένας να μην ενδιαφέρεται να το συνεχίσει γιατι έχει ξεφύγει
τελείως απο το αρχικό θέμα και όλοι βρίζονται ανεξαιρέτως!!!
Πχ τώρα πρέπει να γίνουν 32 threads για ένα καφέ μπας και
συνενοηθούμε!!

Τεσπά ,(ξαναδιάβασα τι έχω γράψει και δεν βγάζω νοήμα αλλά μιας
και τα έγραψα τα αφήνω :o :o ) αυτό που θέλω να πώ είναι: καλή
οι διαξιφισμοί αλλά όχι παντού!!

Καθόλου φιλικά πάντα!!! :p :p :p

Viagra_650
09/12/2003, 17:25
Geiasas mortes kai mortises, opote exw time sas diavazw kai sas skeftomai kai gw gelaw sa ton malaka mesa sto seneroto grafeio mou kai me koitane oloi oi ksenerotoi, alla sumfwno me ton Loudoviko, pandou uparxei ena orio kai ena thl sthn telikh!

Oso gia to potaki tou DIT 8elw poly na exw alla molis xtes poulisa to BMW kai den exw rodes, 8a ginw an8rwpos pali to February pou pernw to kainourgio ergaleio.........kai look forward na sas petuxw tote kai se strofes kai se eu8eies kai opou nanai egdromh kai na goustarw!!!!

P.S. Parakaleitai na enfanistei kai o kurios Paladin an uparxei akoma pou8ena me email, TLX, or FAX, or pigeon.

Filia pola
TO AVOID CRITICISM DO NOTHING, SAY NOTHING AND BE NOTHING

Wizard13
09/12/2003, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Viagra_650
P.S. Parakaleitai na enfanistei kai o kurios Paladin an uparxei akoma pou8ena me email, TLX, or FAX, or pigeon.

Mporeis na tou steileis kai esu an 8eleis: http://www.moto.gr/forums/member.php?s=&action=getinfo&userid=1071 ;) :p

wizard
10/12/2003, 11:33
..εγώ πάλι λέω να αφήνουμε τον brikia-only και τον καθένα να εκφράζεται όπως μπορεί (άλλωστε, ο καθένας ΜΑΣ είναι διαφορετικός και έχει διαφορετικούς "κώδικες" έκφρασης, συμπεριφοράς.. αν δεν μπορούμε να δείξουμε ανοχή σε αυτό, ας κάνει ένα φόρουμ ο καθένας για τον εαυτό του..).


Το διαβάζω με μεγάλη προσοχή αυτό το thread, και έχω να παρατηρήσω το εξής: τελικά, ο Μιχάλης είναι ο πιο ακομπλεξάριστος μάγκας, και τόχει πιάσει το νόημα καλύτερα από πολλούς. Κατά καιρούς, όλοι (Ο-Λ-ΟΙ) από εσάς που διαμαρτύρεστε έχετε "μαμήσει" ποστ άλλων, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο - άλλωστε, μπορεί κάποιος να θεωρήσει ότι "μαμείται" το ποστ του βλέποντας την παραμικρή απόκλιση και που μόνο στο ταραγμένο του μυαλό μπορεί να υπάρχει..

Ας δείξουμε την απαιτούμενη ανοχή - και δεν νομίζω πια πως ήταν και κάποιο θέμα που δεν σήκωνε πλάκα. Εκτός και αν σβήστηκε το χαμόγελο απ'τα χείλη σας ρε παιδιά, οπότε.. :(


Καπτάν-Μιχάλ' ΧΩΣΤΑ ΜΟΥ, ΤΩΡΑ!!.. :p

wizard
10/12/2003, 14:50
ΑΚΟΜΑ; ΧΩΣΤΑ ΜΟΥ ΛΕΩ, ΡΕ.. ΤΩΡΑ!!! :D


(..άντε, γιατί θα στα χώσω εγώ..)