PDA

View Full Version : Παπιογνώμη.....



THEOD
19/04/2008, 10:40
Αν και επί 5 συναπτά έτη ήμουν κάτοχος κινέζικου παπιού που πουλήθηκε πρόσφατα, δεν είμαι ιδιαίτερος γνώστης των ιδιαιτεροτήτων της κάθε μάρκας...

Από γνωστό γνωστού μου προσφέρθηκε το εξής...
ΜODENAS 115 - krissis ή κάπως έτσι τέλος πάντων...
Μοντέλο 2003 με 24.000χλμ, και από μια μικρή βόλτα μου φάνηκε στιβαρό και αρκετά "ποιοτικό" τουλάχιστον σε σχέση με αυτό που είχα...800 ευρώπουλα ζητάει ο πωλητής (900 ζήταγε αλλά μόλις με είδε αναποφάσιστο το έριξε μόνος του...).


Για πέτε καμμιά γνώμη...είναι καλά αυτά τα MODENAS ??? βγάζουν κουσούρια ??? η τιμή είναι λογική ή πάει να μου πιάσει τον ποπό ???



Αίντε βοηθάτε ρε παιδιά γιατί είμαι 2 βδομάδες χωρίς 2ο μηχανάκι και δεν την παλεύω με το Fz1 στην πόλη και λέω από βδομάδα να πάρω κανένα παπί...Εκτός και αν την τελευταία στιγμή κάτσει κάτι άλλο σαν 2ο, ή τελικά παίξει καμμιά ανταλλαγή με κανένα Στρώμα όπως γράφω στην υπογραφή μου οπότε θα μείνω με ένα .....

the Italian
19/04/2008, 13:46
Μια χαρα ειναι τα μοντενας.Σκυλια.Εγω εχω το κρισταρ του 2006.Απλα εχι πιαστει ο κωλος μου πια με τα παπια εδω και 7 χρονια.παω σε σκουτερακι τωρα.Κοπανανε οπου βρουν.Ολα τα παπια.Να το ξερεις.

the who
19/04/2008, 14:48
Μοντενας κρις του 2004.Εξυπηρετικοτατο μεσα στην πολη,θα σου λυσει τα χερια.Μπουζι,ενα λιτρο λαδακι κι ενα φιλτρο αερα καθε τοσο.Αν ειναι οκ παρτο.Τωρα με τα πλαστικα του μην περιμενεις και πολλα.:beer:

startengine
20/04/2008, 15:57
Σκυλί μαύρο το Kriss 115 αλλά.... δεν είναι αρκετούτσικα τα 24.000 χλμ?

Δεν ξέρω, λέω.... Άμα ψάξεις λίγο θα βρεις αρκετά με λιγότερα χλμ.
Π.χ. έχω το 2005 και έχω 10.000 χλμ. Αν το πούλαγα σήμερα, πόσο λέτε να έπιανα? Όχι πολλά παραπάνω....