PDA

View Full Version : Περισσοτερο ανθρωποι......



atropos
27/12/2004, 10:03
Προς ολους και ολες που αγαπουν τη μοτοσυκλετα,ευχομαι να ειναι παντα καλα,καλες εκδρομες,και ασφαλη χιλιομετρα.

afrotwin
27/12/2004, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Προς ολους και ολες που αγαπουν τη μοτοσυκλετα,ευχομαι να ειναι παντα καλα,καλες εκδρομες,και ασφαλη χιλιομετρα.

gia sou tsixla sintekne
aporo pos exis tetia mixani eki stin kriti apo tourista tin pires?
ke tora mia erotisi
afti pou den agapoun tin motosikleta?
na tous fai to mavro skotadi?:rotflmao: :rotflmao:

ireneepi
27/12/2004, 11:45
Περισσοτερο ανθρωποι....:sad:

atropos
28/12/2004, 10:45
Φιλε μου AFROTWIN,καλη σου μερα. Ειναι ωραιο πινοντας τον καφε σου να βλεπεις απαντηση απο φιλο. Γιατι πιστευω οτι ολοι εδω μεσα μια παρεα ειμαστε......οπως ελεγε και ο αειμνηστος Ηλιοπουλος..ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα....( αν το θυμαμαι καλα )....
Για οσους βεβαια δεν αγαπουν τη μοτοσυκλετα,φυσικα και να μην τους φαει το μαυρο σκοταδι,αλλα στο χερι μας ειναι να την αγαπησουν (οσο γινεται,και μπορουν φυσικα).......
Οσο για την μηχανη μου καλε μου φιλε,μην μου την κακολογεις.Ειναι το δευτερο μωρο μου.Εχει αισιως 100.000 χλμ,και ειναι πολυταξιδεμενη.Ξερεις ,και στην Κρητη εκτος απο τουριστες,εχει και αλλα πραγματα.Και με το καλο να ερθεις οποτε θελεις να κερασουμε μια ρακι....χαρα μου παντα να γνωριζω ανθρωπους που ταξιδευουν με τα ονειρα τους και τον ανεμο........:beer: :beer:

atropos
28/12/2004, 10:50
Ειρηνη μου,καλο δρομο και σε σενα.....και το 2005 να σε βρει με καινουρια ονειρα....:sun:

afrotwin
28/12/2004, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Φιλε μου AFROTWIN,καλη σου μερα. Ειναι ωραιο πινοντας τον καφε σου να βλεπεις απαντηση απο φιλο. Γιατι πιστευω οτι ολοι εδω μεσα μια παρεα ειμαστε......οπως ελεγε και ο αειμνηστος Ηλιοπουλος..ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα....( αν το θυμαμαι καλα )....
Για οσους βεβαια δεν αγαπουν τη μοτοσυκλετα,φυσικα και να μην τους φαει το μαυρο σκοταδι,αλλα στο χερι μας ειναι να την αγαπησουν (οσο γινεται,και μπορουν φυσικα).......
Οσο για την μηχανη μου καλε μου φιλε,μην μου την κακολογεις.Ειναι το δευτερο μωρο μου.Εχει αισιως 100.000 χλμ,και ειναι πολυταξιδεμενη.Ξερεις ,και στην Κρητη εκτος απο τουριστες,εχει και αλλα πραγματα.Και με το καλο να ερθεις οποτε θελεις να κερασουμε μια ρακι....χαρα μου παντα να γνωριζω ανθρωπους που ταξιδευουν με τα ονειρα τους και τον ανεμο........:beer: :beer:

gia sou sintekne ke pali
min mperdevis tin kriti me ta legomena mas
se ka8e efkeria vriskome eki ke tipota ston kosmos den ine san tin kriti ke ksero kala ti exi ke to timao..
ala mou ekane entiposi mia tetia mixanara stin kriti pou gia ka8e mera 8a ine diskoli ke mono san efkeria tin agorazi kanis gia afto se rotisa an to pires apo tourista
ala malon apo epilogi ke malon ise taksideftis....
opos ke na exi edo apla milame ke leme ta diafora ton logo min ton psaxnis...
opos ke na exi na ise kala ke na xerese pou exis tis mirodies tis gefsis ke pou 8oris orea pragmata eki kato ston paradiso

:wave2:

atropos
28/12/2004, 14:50
Φιλε Λεωνιδα,εχεις δικιο,εδω λεμε πραγματα για να περναει η ωρα,και καμια φορα που ξερεις μαθαινουμε και κατι.Απο οτι βλεπω εισαι απο τον Εβρο....ομορφο μερος,αλλα και αρκετα φιλοξενο.Ημουν εκει πριν απο δεκα περιπου μερες,( ορεστιαδα ),μειναμε για δυο μερες,να δουμε κατι φιλους.Αλλα δυο μερες δεν φτανουν,θα ηθελα να ηταν παραπανω,για να εξερευνησουμε και λιγο το μερος.Το καλο με σας ειναι,οτι δεν χρειαζεται καραβι,για να την κοπανησετε.Πατε οπου θελετε.
Παντος οι ρακες ισχυουν.......Οποτε σε βγαλει ο δρομος (η θαλλασα)......εδω θα μαστε.
Συντεκνακι να σαι καλα.
:beer:

afrotwin
28/12/2004, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Φιλε Λεωνιδα,εχεις δικιο,εδω λεμε πραγματα για να περναει η ωρα,και καμια φορα που ξερεις μαθαινουμε και κατι.Απο οτι βλεπω εισαι απο τον Εβρο....ομορφο μερος,αλλα και αρκετα φιλοξενο.Ημουν εκει πριν απο δεκα περιπου μερες,( ορεστιαδα ),μειναμε για δυο μερες,να δουμε κατι φιλους.Αλλα δυο μερες δεν φτανουν,θα ηθελα να ηταν παραπανω,για να εξερευνησουμε και λιγο το μερος.Το καλο με σας ειναι,οτι δεν χρειαζεται καραβι,για να την κοπανησετε.Πατε οπου θελετε.
Παντος οι ρακες ισχυουν.......Οποτε σε βγαλει ο δρομος (η θαλλασα)......εδω θα μαστε.
Συντεκνακι να σαι καλα.
:beer:

file mou to profil mou leei ala anti alon:lol:
kamia sxesi den exo me ton evro
to eponimo mou telioni se akis..... ke katagome apo tin kriti
exo ke mia adelfi eki sto iraklio
ke ena spiti sta xania pou episkeptome sixna
me tin kriti exo megalo erota ke ena oniro mou ine na el8o na mino eki
otan katevo pali mpori na milisoume ke na vre8oume gia tipota rakes ke mias ke exoume ena xrono diafora 8a ta vroume efkola ke mpori na pame ego me to africa ke esi me tin mpempa sou kamia perimetriki volta na mas diksis tin kriti kalitera mias ke ise katikos

:wave2:

atropos
28/12/2004, 15:07
Βρε λεωνιδα μιας και εισαι μεσα ελα στο chat,να πουμε δυο κουβεντες..........Δεν ξερω αν δουλευει κι ολας

afrotwin
28/12/2004, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Βρε λεωνιδα μιας και εισαι μεσα ελα στο chat,να πουμε δυο κουβεντες..........Δεν ξερω αν δουλευει κι ολας

ego ime sto chat?:lol:

mpa den ime den mporo na mpo logo ruter
kati alo simveni

atropos
28/12/2004, 15:13
οκ...........ετσι και αλλιος και εγω δεν θα μεινω πολυ.
Αλλα δεν μου ειπες απο που εισαι και που μενεις....

afrotwin
28/12/2004, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
οκ...........ετσι και αλλιος και εγω δεν θα μεινω πολυ.
Αλλα δεν μου ειπες απο που εισαι και που μενεις....

ime apo para8alasio proastio tis a8inas (ama vgis sto vouno vlepis tin 8alasa...:lol: )
ke meno eki.
stin kriti to spiti ine tipou eksoxiko nin ke proin katikia papoudon
ginekos

ego katagome apo vagionia ala den iparxi tipota eki para mono to onoma mas sta gerontia tou xoriou

ireneepi
28/12/2004, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Ειρηνη μου,καλο δρομο και σε σενα.....και το 2005 να σε βρει με καινουρια ονειρα....:sun:


Καινουργια ονειρα εχω αλλα δυσκολη η
υλοποιηση τους....

δεν μασαμε ομως....

σωστα...?

καλο ετος να εχεις....


και ολος ο κοσμος....!

OldMan
29/12/2004, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke mpori na pame ego me to africa ke esi me tin mpempa sou kamia perimetriki volta na mas diksis tin kriti kalitera mias ke ise katikos:

Ρε συ Afrotwin, παραπάνω μπινελίκωνες τον άνθρωπο για την επιλογή της μηχανής του σε σχέση με το μέρος που μένει!!! (Παρεπιπτόντως, ασπάζομαι απόλυτα την άποψή σου).

Τώρα θέλεις να βρεθείτε 2 μαστόδοντα στο ίδιο νησί ???

Θα βουλιάξει η Κρήτη (και λυπάμαι τα κτήματά μου στην Μεσαρά)!!!::nono: :nono:

Υ.Γ.
Που θα βρεις Μεταγωγικό που να χωράει το μηχανάκι σου???:wave2::wave2: :wave2:

Ααα!! Ξέχασα: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

afrotwin
29/12/2004, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε συ Afrotwin, παραπάνω μπινελίκωνες τον άνθρωπο για την επιλογή της μηχανής του σε σχέση με το μέρος που μένει!!! (Παρεπιπτόντως, ασπάζομαι απόλυτα την άποψή σου).

POU TO IDES TO MPINELIKOMA ORE SINTEKNE?
VLEPIS TIS EKFRASIS MOU KE TIN DIA8ESI MOU?
MIPOS EXI AMFIDROMI EPIKINONIA I O8ONI
KE ME VLEPETE?
XAXAXAXAXAXAXA

Τώρα θέλεις να βρεθείτε 2 μαστόδοντα στο ίδιο νησί ???

Θα βουλιάξει η Κρήτη (και λυπάμαι τα κτήματά μου στην Μεσαρά)!!!::nono: :nono:


KITA POU 8A VGOUME KE KONTOXORIANI ME TON KTMakia
esi na paris mixani alios den se kseroume...xaxaxaxaxaxaxa
Υ.Γ.
Που θα βρεις Μεταγωγικό που να χωράει το μηχανάκι σου???:wave2::wave2: :wave2:

Ααα!! Ξέχασα: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

to africa agapite pigeni ke stin 8alasa
ti skata plio ine?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

esena 8a se kerasoume kana nefti me afta pou les epivarinis tin 8esi sou...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
29/12/2004, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
:esena 8a se kerasoume kana nefti me afta pou les epivarinis tin 8esi sou...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε Afro, δεν κατάλαβες τόσο καιρό ότι οι Κρητικοί κερνάνε νέφτι σ'αυτούς που βλέπουν να καβαλάνε δεινόσαυρους???
Και για του λόγου το αληθές, πάμε όποτε θέλεις σε άγνωστο καφενείο με τα μηχανάκια, να δούμε τι "ρακές" θα φέρουν στον καθένα!!!

Και μην περνάς από εκείνα τα μέρη με αυτό το.. το.. το.. την.. την.. την.. "!!! μοτοσυκλέτα!!!" που καβαλάς γιατί θα σε κουμπουριάσουν (και ποιος θα τους δώσει άδικο, άλλωστε?)!!:wave2: :wave2: :wave2:

atropos
29/12/2004, 15:04
Old man,καλη σου μερα,και χρονια πολλα......
Μου θυμιζεις κατι ιθαγενεις (:hypnotize ) στην τυνησια,που ολα τα μηχανακια τα βλεπουν ΚΤΜ.Και δεν μου λες το πιο μακρυ ταξιδι που εχεις κανει,εκτος του οταν ονειρευεσαι,με το καλο σου μηχανακι,που ειναι?Ειμαι περιεργος να μου πεις.
Και ειλικρινα χωρις εμπαθεια.....Γιατι οπου τα εχω δει,τα κουβαλανε
παντα με φορτηγα,τρειλερ,βαπορια,ακομα και τρενα....
Εδω στην Κρητη παντως τα εχουν για να κανουν χωραφια,η αληθεια ειναι και δεν μπορω να το παραβλεψω οτι γι αυτη τη δουλεια δεν υπαρχει καλυτερο.Μαλιστα λεγεται οτι θα το επιδοτησει και το υπουργειο Γεωργιας.
Καλη σου χρονια και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος (με οτι εχει ο καθενας...:smokin: )
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
29/12/2004, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Και δεν μου λες το πιο μακρυ ταξιδι που εχεις κανει,εκτος του οταν ονειρευεσαι,με το καλο σου μηχανακι,που ειναι?Ειμαι περιεργος να μου πεις.

Αν και δεν είναι καθόλου κακό να ονειρεύεται κάποιος, συνήθως είναι αποτέλεσμα επιθυμιών και καταστάσεων που δεν έχει μπορέσει να εκπληρώσει (πράγμα ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ για κάτοχο ΜΑΣΤΟΔΟΝΤΟΥ)!!!

Το ΚΑΛΟ μου μηχανάκι είναι αυτό που έχω (ΚΤΜ 450 EXC) με το οποίο μπορώ ακόμη να κάνω μερικά "ενδιαφέροντα" ταξιδάκια σε μέρη που αν τα δει κάποιο BMW, απλά βραχυκυκλώνει. :wave2:

Εκτός αν θεωρείς ταξίδι με την μηχανή το να γράψεις πολλά μονότονα χλμ στο κοντέρ.

Για το παραπάνω, έχω ακόμη την "γριά κότα" (LAVERDA 1000 S JOTA) με την οποία τα χλμ δεν είναι καθόλου μονότονα (οποιοσδήποτε κάτοχος ιταλικού μοντέλου του 70 μπορεί να το διαβεβαιώσει) αλλά ούτε και πολλά!!!
:wave2: :wave2:

atropos
29/12/2004, 20:08
Καλε μου φιλε γεια σου και παλι.Ισως το μαστοδοντο που εχω,να γινεται και βαρκα (την εχουν πει και ετσι),το θεμα ομως ειναι οτι και να ηθελα δεν μπορω να αλλαξω μηχανη,γιατι κατα ενα παραδοξο τροπο οποιος καβαλησει BMW,μενει εκει...λες να ειναι τυχαιο? Οπως και το οτι εχει κανει 140.000χλμ,χωρις να βραχυκυκλωσει (και οχι σε εθνικες οδους,αλλα ουτε και για καφεδακιστην πλατεια),λες απλα να ετυχε.......Ισως
Να σου πω την αληθεια,οταν βγηκε το 950 andventure,μπηκα λιγο στην πριζα,γιατι δεν λεω ομορφο μηχανακι,αλλα οταν το καβαλησα,απογοητευση μεγαλη ενοιωσα.
Τελος παντων,δεν θα ηθελα να μπω στην διαδικασια της μουρμουρας για το ποιο μηχανακι ειναι πιο καλο,εξαλου τα ονειρα του καθενα μας,ταξιδευουν οπως γουσταρουν...με μαλλον τον ιδιο προορισμο......μονο η σελα διαφερει.Για αλλη μια φορα,να σαι καλα,και καλες γιορτες.
:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

OldMan
30/12/2004, 13:11
:beer: :beer: :beer:

Να είσαι καλά (και καβαλάς μια χαρά μηχανάκι);)

Απλά σε πήρε λίγο η μπόρα γιατί συνδιαλέγεσαι με τύπους σαν τον Afrotwin (ακούς καλέ???) που βαλθήκαν να κάνουν top score μαλακίας στα post, προασπίζοντας την (επίσης μαλακισμένη) επιλογή τους και εκμεταλευόμενοι του γεγονότος ότι ΚΑΙ τους ΜΑΛΑΚΕΣ τους ΑΓΑΠΑΜΕ !!!
(αν δεν παινέψεις το σπίτι σου ...)

Καλά να περνάς σύντεκνε!!!:wave2: :wave2:

afrotwin
30/12/2004, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:beer: :beer: :beer:

Να είσαι καλά (και καβαλάς μια χαρά μηχανάκι);)

Απλά σε πήρε λίγο η μπόρα γιατί συνδιαλέγεσαι με τύπους σαν τον Afrotwin (ακούς καλέ???) που βαλθήκαν να κάνουν top score μαλακίας στα post, προασπίζοντας την (επίσης μαλακισμένη) επιλογή τους και εκμεταλευόμενοι του γεγονότος ότι ΚΑΙ τους ΜΑΛΑΚΕΣ τους ΑΓΑΠΑΜΕ !!!
(αν δεν παινέψεις το σπίτι σου ...)

Καλά να περνάς σύντεκνε!!!:wave2: :wave2:

esi file mou ola afta ta les os ti?
an ime ego malakas esi ti ise?
ke malakia eprepe na traviksi o mpampas sou anti na to kani me tin mama sou ke na vgis esi....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ala opos ipes ke esi ke tous malakes tous agapame
ti 8a itan i zoi xoris tous malakes
poso malon otan pasxoun apo gerontomagkia
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
30/12/2004, 13:46
Αν και είναι άλλου το post...

ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!!!!;) ;) ;)

Και Καλές Γιορτές:wave2: :beer: :wave2:

atropos
30/12/2004, 14:48
:smilea: Ελπιζω να μην σας πειραζει,αν δεν κανω κανενα σχολιο.

Ειρηνη υμην............καλες γιορτες

:wave2: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

afrotwin
30/12/2004, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
:smilea: Ελπιζω να μην σας πειραζει,αν δεν κανω κανενα σχολιο.

Ειρηνη υμην............καλες γιορτες

:

kala kanis sintekne
mego 8a kano ena mikro omos
meriki den exoun ka8olou xioumor ke 8igonte poli efkola
nomizoun oti ola osa les ine enantion tous les ke tous kseris ke exis proigoumena mazi tou
8eloun efsima soni ke kala ke ama tous pis kati alo apo afto pou 8eloun aftomatos ise kakos ke ego den ksero ti alo
ala kseris giati ine kalo afto?
giati tous ksemprostiazis
vgazis ton krifo kako eafto tous
pou oloi ipokrinonte tous telious
ego exo ftiaksi mia terastia data base edo mesa me to pioi ine sosti ke pioi oxi
ti ine o sostos?
aftos pou ine o eaftos tous
ke san paradigma pare ton duca as pou an ton kseris
oti exi mesa tou 8a to ksefournisi ke exi ke kala stixia ine akereos xaraktiras ke m'aresi ke ala atoma min tous po olous tora
ala o singkekrimenos tipos psaxni me ipio tropo edo mesa tin xameni tou ipolipsi ke 8eli soni ke kala kati....
as pai na to vri alou edo ine oli isoma
ine oli gramata se mia o8oni
otan gnorisoume ton an8ropo piso apo tin o8oni to sizitame
ke osi gnorizonte metaksi tous as ftiaxnoune mi8ous opos goustaroune i ipolipi agorazoume agro....

min se enoxli afti i tropi pou pernoun ta pragmata
ine epifaniaki ke xoris noima
ipame ta gramata diafonoun....


kali xronia
ke oles i epi8imies sou diatagi gia tin zoi
:wave2:

atropos
30/12/2004, 15:17
Καλε μου φιλε,ο καθενας κρινεται απο τον λογο του και τις πραξεις του.
ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ :uplate:

Βλεπεις δεν ειμαι κανενα 15χρονο,οχι οτι τα παιδια σε αυτη την ηλικια δεν εχουν μυαλο,αλλα οι εμπειριες μας οδηγουν σωστα η" λαθος εκει που θελει ο καθενας....

Βαλε τωρα ενα κρασι να το πιουμε μα μερες < αγαπης > ειναι.
Λεμε τωρα,ε......................

Εβιβα

:beer: :beer: :beer:

afrotwin
30/12/2004, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Καλε μου φιλε,ο καθενας κρινεται απο τον λογο του και τις πραξεις του.
ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ :uplate:

Βλεπεις δεν ειμαι κανενα 15χρονο,οχι οτι τα παιδια σε αυτη την ηλικια δεν εχουν μυαλο,αλλα οι εμπειριες μας οδηγουν σωστα η" λαθος εκει που θελει ο καθενας....

Βαλε τωρα ενα κρασι να το πιουμε μα μερες < αγαπης > ειναι.
Λεμε τωρα,ε......................

Εβιβα

:beer: :beer: :beer:

etsi opos ta les ine ala oli edo piso apo mia o8oni profasizonte kati alo apo afto pou ine


re nakanoooooooooo
pes kati ke esi re

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

atropos
30/12/2004, 15:41
Nα ενα ωραιο θεμα .............
"Ποσων ειδων μοτοσυκλετιστες υπαρχουν"
Ειμαι σιγουρος οτι θα λαβεις πολλες,μα πολλες απαντησεις !!!!!!
:rotflmao:

OldMan
31/12/2004, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
kala kanis sintekne
mego 8a kano ena mikro omos
meriki den exoun ka8olou xioumor ke 8igonte poli efkola
nomizoun oti ola osa les ine enantion tous les ke tous kseris ke exis proigoumena mazi tou
8eloun efsima soni ke kala ke ama tous pis kati alo apo afto pou 8eloun aftomatos ise kakos ke ego den ksero ti alo
ala kseris giati ine kalo afto?
giati tous ksemprostiazis
vgazis ton krifo kako eafto tous
pou oloi ipokrinonte tous telious
ego exo ftiaksi mia terastia data base edo mesa me to pioi ine sosti ke pioi oxi
ti ine o sostos?
aftos pou ine o eaftos tous
ke san paradigma pare ton duca as pou an ton kseris
oti exi mesa tou 8a to ksefournisi ke exi ke kala stixia ine akereos xaraktiras ke m'aresi ke ala atoma min tous po olous tora
ala o singkekrimenos tipos psaxni me ipio tropo edo mesa tin xameni tou ipolipsi ke 8eli soni ke kala kati....
as pai na to vri alou edo ine oli isoma
ine oli gramata se mia o8oni
otan gnorisoume ton an8ropo piso apo tin o8oni to sizitame
ke osi gnorizonte metaksi tous as ftiaxnoune mi8ous opos goustaroune i ipolipi agorazoume agro....

min se enoxli afti i tropi pou pernoun ta pragmata
ine epifaniaki ke xoris noima
ipame ta gramata diafonoun....


kali xronia
ke oles i epi8imies sou diatagi gia tin zoi
:wave2:

Ρε Afro, είπαμε να πεις την τελευταία κουβέντα εσύ, γιατί θα σκάσεις, αλλά ποιο το νόημα το παραπάνω λογίδριου???

Είναι γνωστό εξ'άλλου ότι το μόνο σωστό, καλλιεργημένο, διαβασμένο, ώριμο και ανοιχτόμυαλο άτομο στο forum, είσαι ΕΣΥ!!!

Προς τι όλη αυτή η προσπάθεια επιβεβαίωσης των ήδη γνωστών και καταξιωμένων πραγμάτων ???

Άντε ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (σε όλους)!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Και με ρέγουλα οι :beer: για έξω γλυστράάάάάάει!!!

afrotwin
31/12/2004, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Afro, είπαμε να πεις την τελευταία κουβέντα εσύ, γιατί θα σκάσεις, αλλά ποιο το νόημα το παραπάνω λογίδριου???

Είναι γνωστό εξ'άλλου ότι το μόνο σωστό, καλλιεργημένο, διαβασμένο, ώριμο και ανοιχτόμυαλο άτομο στο forum, είσαι ΕΣΥ!!!

Προς τι όλη αυτή η προσπάθεια επιβεβαίωσης των ήδη γνωστών και καταξιωμένων πραγμάτων ???

Άντε ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (σε όλους)!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Και με ρέγουλα οι :beer: για έξω γλυστράάάάάάει!!!

ke epidi?
tora diladi 8a kanoume isixia?
den 8a leme tipota?
8a to kanoume to forum tis siopis?
i 8a gkremisoume oti ftiaksame ke 8a xtisoume kenouria
ego pantos leo na gkremisoume giati an den ftiaxnoume kenouria 8a variomaste
ke ego se evrisa ala den se ironeftikaΕίναι γνωστό εξ'άλλου ότι το μόνο σωστό, καλλιεργημένο, διαβασμένο, ώριμο και ανοιχτόμυαλο άτομο στο forum, είσαι ΕΣΥ!!!


telika ise poli kakos
8a se sigiriso apo tou xronou mexri tote
kali xronia

crs-k
31/12/2004, 12:02
Κανονηστε να βαλω τις φωνες ... :mad:

Θα φωναξω τον Δασκαλο !!! :evil:



Αντε ρε καλη Χρονια κι απο του χρονου συνεχιζετε ...
Εδω να 'μαστε ΠΑΝΤΑ ΟΛΟΙ και να τσακωνομαστε !

:lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

afrotwin
31/12/2004, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

Αντε ρε καλη Χρονια κι απο του χρονου συνεχιζετε ...
Εδω να 'μαστε ΠΑΝΤΑ ΟΛΟΙ και να τσακωνομαστε !


entaksi ala ego pote derno?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

atropos
31/12/2004, 12:25
Ομορφα. Τωρα κατι παει να γινει.
Ετσι ρε παιδια,μερες που ειναι μην χαλαμε τις καρδιες μας.
Ασε και μου ηρθε και ο μπουναμας.......μου εσπασε η γλιστρα της καδενας....Το ανταλακτικο 9.80 ευρω,η εκγατασταση της ομως 500 ευρω......Ειπατε τιποτα ? :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Αντε καλη χρονια να χουμε ολοι μας,με υγεια παντα,και λιγοτερες ζημιες............:wave2: :wave2: :wave2:

tai
31/12/2004, 21:35
Με το καλό να μας μπει:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


7194

atropos
02/01/2005, 10:00
Φιλε μου καπως ετσι ενοιωσα και γω ,οταν ακουσα τιν τιμη της επισκευης........Οπως λεμε ο νεος χρονος μου......μπηκε καλα !!!!!
Κατα τα αλλα ΥΓΕΙΑ..........



:wave2: :beer: :beer: :beer: :wave2: