PDA

View Full Version : Κοινωνικο ΣΧολιο???



nimbus
27/12/2004, 10:07
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ???

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗς ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ... ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ.
ΔΩΔΕΚΑ ΠΑΡΑ, ΚΟΝΤΕΥΕ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΗΔΗ ΣΤΟ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ΜΟΥ Ή ΜΕ ΤΙς ΑΔΕΡΦΕς ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ. ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΥΠΟΣΕΙΝΗΔΗΤΗ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΩ ΜΟΡΦΕς, ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙς, ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ, ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΕΦΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΚΟ ΜΟΥ. ΟΙ ΤΥΠΙΣΣΕς ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΘΥΜΙΖΑΝ ΛΑΤΕΡΝΕς ΠΟΥ ΘΑΡΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ΠΩς ΤΙς ΕΙΧΑΝ ΚΟΥΡΔΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΝ ΕΚΕΙ ΣΙΩΠΗΛΕς. ΜΙΑ ΘΛΙΨΗ ΣΚΟΤΙΝΙΑΖΕ ΤΟ ΒΑΜΜΕΝΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ, ΑΛΛΩΝΙΖΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ.
ΟΙ ΜΑΓΚΕς ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΙς ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΑΝ, ΚΟΙΤΑΖΑΝ ΤΙς ΠΙΠΙΝΕς ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΑΝ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΕΝΑς ΘΑΥΜΑΣΜΟΣ, ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΟΡΦΟ ΘΕΑΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΓΕΙ ΓΥΡΟ ΜΑΣ. ΜΟΛΙς ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ, ΒΟΥΤΗΞΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥς ΤΡΩΓΟΝΤΑς. ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΙ Ο ΧΑΒΑΛΕς ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ. ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΙ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ΜΟΥ...
ΜΟΝΟΧΝΩΤΟς ΚΟΣΜΟς ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ? ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟς? ΔΕΝ ΞΕΡΩ? ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΜΩς, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΟΜΟΡΦΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ! ΓΙΟΡΤΙΝΗ! ΘΕΣΠΕΣΙΑ!
ΘΑΡΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ΠΩς ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ, ΔΙΧΩς ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ...ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!. ΔΗΘΕΝ? ΜΙΖΕΡΙΑ? ΤΙ ΑΚΡΙΒΩς?
ΟΙ ΔΕ ΤΥΠΙΣΣΕς, ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥς. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΚΑΤΙ ΜΙΑς ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...ΝΑ ΔΟΥΝ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΟΥ. ΤΖΙΦΟς.
ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΧΟΡΕΨΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ. ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ...
ΑΦΟΥ Η ΩΡΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗς ΠΑΡΕΑς ΑΝΑΧΩΡΗΣΑΝ, ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΑΦΕΘΗΚΑΜΕ...ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕς ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΠΩς ΚΑΛΑ, ΟΣΗ ΩΡΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ...
ΤΕΛΙΚΑ, ΕΜΕΙς ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΝΕΡΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟς ΤΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς. ΜΑΡΜΑΡΩΜΕΝΕς ΚΟΥΚΛΕς ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

afrotwin
27/12/2004, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ???

ΤΕΛΙΚΑ, ΕΜΕΙς ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΝΕΡΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟς ΤΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς. ΜΑΡΜΑΡΩΜΕΝΕς ΚΟΥΚΛΕς ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

koritsi mou esi exis provlima
den exis katalavi oti afti ke aftes etsi ine den prospiontousan tipota
ine ena matso kseneroti dixos apopsi gia tipota ke pigenoun opou pane ola ta psaria mazi
kanoun pragmata giati etsi ine to sosto giati etsi prepi
ke iparxoun kirios gia tin dieonisi tou idous

to 8ema ine esi giati kanis ekptosis?
katastima ise?:rotflmao: :rotflmao:

den kanoume ekptosis stis epiloges mas ke poso malon 8isies
i la8os epiloges sou se katastrepsan
afti den 8a alazan gia sena oute esi gia aftous
ti piges na kanis mazi tous?
ke empasi periptosi pou zis?:rotflmao: :rotflmao:
giati den isouna san laterna?
giati den gializes?
giati den mirizes patsoulia?
ke den kseris na prospioise tin gineka?


den pas kala lemeeeeeeee
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nimbus
27/12/2004, 10:29
:D

DUKASII
27/12/2004, 10:32
σε τέτοιες περιπτωσεις..ειναι να συμπεριφέρεσαι οπως με τις φίλες σου-φίλους σου..και τις αδερφές σου και όχι να νιώθεις περίεργα και να καταλήγεις σε αυτά τα συμπεράσματα που μόνο κόμπλεξ δείχνουν!!

εσύ η κεφάτη και γαμώ τα παιδία και η παρέα τους η ξενέρωτη!


και φυσικά το πως περνάει ο καθένας καλά δε θα το κρίνεις εσύ με βάση τη δικιά σου τη παρέα και το κέφι που βγάζετε!




:nono:

αν δε βρίσκεις κέφι κτλ ...με τέτοιες παρεες..ειναι προτιμότερο να πηγαίνεις με τους φίλους σου παρά να ταλαιπωρείσαι και να ταλαιπωρείς!



ΚΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΡΕ ΝΙΝΒUS ...δε βρίσκω το λόγο να χαρακτηρίζεις έτσι το κόσμο επειδή εσένα μάλλον κάτι σου λείπε εκεί που ήσουνα ..και όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες στον εαυτό σου!

γυναικες.....:winka:

nimbus
27/12/2004, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
σε τέτοιες περιπτωσεις..ειναι να συμπεριφέρεσαι οπως με τις φίλες σου-φίλους σου..και τις αδερφές σου και όχι να νιώθεις περίεργα και να καταλήγεις σε αυτά τα συμπεράσματα που μόνο κόμπλεξ δείχνουν!!

εσύ η κεφάτη και γαμώ τα παιδία και η παρέα τους η ξενέρωτη!


και φυσικά το πως περνάει ο καθένας καλά δε θα το κρίνεις εσύ με βάση τη δικιά σου τη παρέα και το κέφι που βγάζετε!




:nono:

αν δε βρίσκεις κέφι κτλ ...με τέτοιες παρεες..ειναι προτιμότερο να πηγαίνεις με τους φίλους σου παρά να ταλαιπωρείσαι και να ταλαιπωρείς!



ΚΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΡΕ ΝΙΝΒUS ...δε βρίσκω το λόγο να χαρακτηρίζεις έτσι το κόσμο επειδή εσένα μάλλον κάτι σου λείπε εκεί που ήσουνα ..και όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες στον εαυτό σου!

γυναικες.....:winka:

μπορεί και να εχεις δίκιο. Αλλά δεν μπορώ να αλλάξω αυτό που ένιωσα. Πήγα μόνο και μόνο, γιατί το είχα υποσχεθει σε μια φίλη.
thats all:wave2:

afrotwin
27/12/2004, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
σε τέτοιες περιπτωσεις..ειναι να συμπεριφέρεσαι οπως με τις φίλες σου-φίλους σου..και τις αδερφές σου και όχι να νιώθεις περίεργα και να καταλήγεις σε αυτά τα συμπεράσματα που μόνο κόμπλεξ δείχνουν!!

εσύ η κεφάτη και γαμώ τα παιδία και η παρέα τους η ξενέρωτη!


και φυσικά το πως περνάει ο καθένας καλά δε θα το κρίνεις εσύ με βάση τη δικιά σου τη παρέα και το κέφι που βγάζετε!




:nono:

αν δε βρίσκεις κέφι κτλ ...με τέτοιες παρεες..ειναι προτιμότερο να πηγαίνεις με τους φίλους σου παρά να ταλαιπωρείσαι και να ταλαιπωρείς!



ΚΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΡΕ ΝΙΝΒUS ...δε βρίσκω το λόγο να χαρακτηρίζεις έτσι το κόσμο επειδή εσένα μάλλον κάτι σου λείπε εκεί που ήσουνα ..και όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες στον εαυτό σου!

γυναικες.....:winka:

agapiti manina

exo merikes apories ke 8a i8ela tin voiia sou?
kseris mia mera pou vrexe pou vrexe monotona
xaraktirisa kapious giati malon kati mou elipe eki pou imouna
ke meta ta ekana ola dikeologies ston eafto mou
ke gia afto den vrika kefi me teties parees

ine protimotero na min vrisko kefi me teties parees?
i mipos teties parees den ine protimotero na min vriskoun kefi?
i kefi parees me teties protimotero?
akoma protimotero perees me tetio kefi?
i kefates parees protimotero to tetio kefi?
i na gourdoperpoutsiasis to ksegourdoto perpoutsi?

opos katalavenis ime se ena megalo mperdema:sad:

voi8iseme ti na kano?

i pantotini 8avmastria sou ducisa
:rotflmao: :rotflmao:

nimbus
27/12/2004, 11:04
:lol: :lol:

DUKASII
27/12/2004, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
agapiti manina

exo merikes apories ke 8a i8ela tin voiia sou?
kseris mia mera pou vrexe pou vrexe monotona
xaraktirisa kapious giati malon kati mou elipe eki pou imouna
ke meta ta ekana ola dikeologies ston eafto mou
ke gia afto den vrika kefi me teties parees

ine protimotero na min vrisko kefi me teties parees?
i mipos teties parees den ine protimotero na min vriskoun kefi?
i kefi parees me teties protimotero?
akoma protimotero perees me tetio kefi?
i kefates parees protimotero to tetio kefi?
i na gourdoperpoutsiasis to ksegourdoto perpoutsi?

opos katalavenis ime se ena megalo mperdema:sad:

voi8iseme ti na kano?



i pantotini 8avmastria sou ducisa
:rotflmao: :rotflmao:

δε καταλαβα τι θες να πεις..
αλλα αν εχεις εσυ καποιο προβλημα, δε γαμεις δε γαμιεσαι κτλ..η δε σου καθεται η γυναικα σου.. και διαφορα αλλα τετοια..πεσμου μπας και σε βοηθήσω κουκλεντε μου οκ?

δουκισα???ποτε σε γαμησα μωρη και σου δωσα και τιτλο??δε πιστευω να σε πλήγωσα ετσι?

afrotwin
27/12/2004, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
δε καταλαβα τι θες να πεις..
αλλα αν εχεις εσυ καποιο προβλημα, δε γαμεις δε γαμιεσαι κτλ..η δε σου καθεται η γυναικα σου.. και διαφορα αλλα τετοια..πεσμου μπας και σε βοηθήσω κουκλεντε μου οκ?

δουκισα???ποτε σε γαμησα μωρη και σου δωσα και τιτλο??δε πιστευω να σε πλήγωσα ετσι?

agapiti manina exo ena kenourio provlima ke ipa na sou grapso
exo ena spiri ston popo mou ke mou prokali aneftixia diladi distixia
me ponai arketa ke se takta xronika diastimata
exo dokimasi pola gia na to malakoso ke na to kano na ektono8i
opos proktiko sex me ton sintrofo mou kseris mipos mazi me tin idoni esfanome ligotero ton pono ka8os me akoumpai ke me piezi me tous mirous tou se ekino to simio ala tipota
se mia ali prospa8ia evala ton skilo mas na pou glipsi to simio mipos ke to antisiptiko salio tou skilou mou kani kalo al to apotelesma ka8os imoun skimeni itan na me pari ke o skilos:sad:
meta skeftika na me kopanisi o takis sto kolomeri me ena tigani mpas ke to spasi ala ke pali xoris apotelesma to mono pou apokomisa ine mia melania

opos katalavenis exo megalo provlima ke mou prokali megalo eknevrismo ke mou ftene ta panta ke vrizo tous pantes xoris logo
ti na kano se parakalo voi8ise me:sad: :sad:

i pantotini 8amvastria sou
ducisa


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
27/12/2004, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
agapiti manina exo ena kenourio provlima ke ipa na sou grapso
exo ena spiri ston popo mou ke mou prokali aneftixia diladi distixia
me ponai arketa ke se takta xronika diastimata
exo dokimasi pola gia na to malakoso ke na to kano na ektono8i
opos proktiko sex me ton sintrofo mou kseris mipos mazi me tin idoni esfanome ligotero ton pono ka8os me akoumpai ke me piezi me tous mirous tou se ekino to simio ala tipota
se mia ali prospa8ia evala ton skilo mas na pou glipsi to simio mipos ke to antisiptiko salio tou skilou mou kani kalo al to apotelesma ka8os imoun skimeni itan na me pari ke o skilos:sad:
meta skeftika na me kopanisi o takis sto kolomeri me ena tigani mpas ke to spasi ala ke pali xoris apotelesma to mono pou apokomisa ine mia melania

opos katalavenis exo megalo provlima ke mou prokali megalo eknevrismo ke mou ftene ta panta ke vrizo tous pantes xoris logo
ti na kano se parakalo voi8ise me:sad: :sad:

i pantotini 8amvastria sou
ducisa


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

.....


7023

afrotwin
27/12/2004, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
.....


7024

NAKANO-1100
27/12/2004, 16:55
ισως να εχω ξαναπει τα ιδια:


Ο φυσιολογικος αντρας ειναι 1,89 ή αν το προτιματε σε ποδια (οπου κι αυτα ειναι ως μοναδα ακριβως ισα με το δικο μου ποδι!) ιντσες...6' 2,5".
οποιοσδεποτε πιο κοντος αυτης της τιμης ειναι και λεγεται ΤΑΠΑΣ
ισα ακριβως ειναι απλη συμπτωση γιατι θα υστερει παντου σε συγκριση με αυτον που συμπτωματικα ειμαι τοσο ακριβως, ενω ψηλοτερος εστω και 2-3 χιλιοστα αυτοματως ονομαζεται ΑΧΑΡΟΣ.στα κοριτσακια τωρα γινομαστε πιο ελαστικοι για βιολογικους κυριως λογους.αν και κακως αν θελουν να λεγονται ισοτιμοι ως ανθρωποι,εχουμε παλι τρεις μεγαλες κατηγοριες:
Α)κοντυτερες ή ισες απο τη Ντορα Μπακογιαννη (Κουβελου πλεον)=1,82 μια πολυπληθης αδιαφορη σιγουρα κατηγορια με εναλλακτικους χαρακτηρισμους...
ΠΙΜΕΖΕΣ
ΜΠΑΣΜΕΝΕΣ
ΑΠΟΛΕΙΦΑΔΙΑ
ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΠΟΤΑ
ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ
ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΜΑΣΧΑΛΙΛΑ
Ή Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΠΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
Β)ΑΠΟ ΝΤΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΥΔΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ
ΓΑΜΑ(ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ)) ΟΙ ΨΗΛΟΤΕΡΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΡΗΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑΣ ΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΕΣ γιατι δεν μπορω να καταλαβω που χρησιμευει μια γυναικα αν ειναι πιο κοντη απο μενα(παραδειγμα για ηλιθιους τωρα (τι να την κανεις αν δεν μπορεις να της πεις...πεταλουδιτσα μου μου πιανεις το βαζακι με τη ζαχαρη γιατι εγω δεν το φτανω!!!)) και δικαιωμα μου ειναι να με ενδιαφερουν γυναικες ψηλοτερες μου (αμοιβαια αισθηματα εμενα με ενδιαφερουν τετοιου τιππου γυναικες κι αυτες δεν ενδιαφερονται για μενα)κι ας ζω τελικα σε λαθος χωρα (ελλαδισταν) με αποτελεσμα να βαραω συνεχως καρτα στο Σ.Ε.Φ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΤΕRINA ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ
μια και το θυμηθηκα ειμαι κι 1,89


7039

afrotwin
28/12/2004, 09:20
free jazz

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

free rider
28/12/2004, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ???

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗς ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ... ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ.
ΔΩΔΕΚΑ ΠΑΡΑ, ΚΟΝΤΕΥΕ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΗΔΗ ΣΤΟ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ΜΟΥ Ή ΜΕ ΤΙς ΑΔΕΡΦΕς ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ. ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΥΠΟΣΕΙΝΗΔΗΤΗ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΩ ΜΟΡΦΕς, ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙς, ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ, ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΕΦΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΚΟ ΜΟΥ. ΟΙ ΤΥΠΙΣΣΕς ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΘΥΜΙΖΑΝ ΛΑΤΕΡΝΕς ΠΟΥ ΘΑΡΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ΠΩς ΤΙς ΕΙΧΑΝ ΚΟΥΡΔΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΝ ΕΚΕΙ ΣΙΩΠΗΛΕς. ΜΙΑ ΘΛΙΨΗ ΣΚΟΤΙΝΙΑΖΕ ΤΟ ΒΑΜΜΕΝΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ, ΑΛΛΩΝΙΖΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ.
ΟΙ ΜΑΓΚΕς ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΙς ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΑΝ, ΚΟΙΤΑΖΑΝ ΤΙς ΠΙΠΙΝΕς ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΑΝ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΕΝΑς ΘΑΥΜΑΣΜΟΣ, ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΟΡΦΟ ΘΕΑΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΓΕΙ ΓΥΡΟ ΜΑΣ. ΜΟΛΙς ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ, ΒΟΥΤΗΞΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥς ΤΡΩΓΟΝΤΑς. ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΙ Ο ΧΑΒΑΛΕς ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ. ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΙ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ΜΟΥ...
ΜΟΝΟΧΝΩΤΟς ΚΟΣΜΟς ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ? ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟς? ΔΕΝ ΞΕΡΩ? ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΜΩς, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΟΜΟΡΦΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ! ΓΙΟΡΤΙΝΗ! ΘΕΣΠΕΣΙΑ!
ΘΑΡΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ΠΩς ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ, ΔΙΧΩς ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ...ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!. ΔΗΘΕΝ? ΜΙΖΕΡΙΑ? ΤΙ ΑΚΡΙΒΩς?
ΟΙ ΔΕ ΤΥΠΙΣΣΕς, ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥς. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΚΑΤΙ ΜΙΑς ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...ΝΑ ΔΟΥΝ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΟΥ. ΤΖΙΦΟς.
ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΧΟΡΕΨΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ. ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ...
ΑΦΟΥ Η ΩΡΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗς ΠΑΡΕΑς ΑΝΑΧΩΡΗΣΑΝ, ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΑΦΕΘΗΚΑΜΕ...ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕς ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΠΩς ΚΑΛΑ, ΟΣΗ ΩΡΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ...
ΤΕΛΙΚΑ, ΕΜΕΙς ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΝΕΡΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟς ΤΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς. ΜΑΡΜΑΡΩΜΕΝΕς ΚΟΥΚΛΕς ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!


Αγαπητή Nimbus,
Μην σε παραξενεύει η κάπως και η δήθεν συμπεριφορά είτε από κορίτσια είτε από αγόρια, άντρες γυναίκες, το ζήτημα έχει κάνει με το ποιες ανάγκες έχει κάποιος ή κάποια, τι ενδιαφέροντα ή τι τέλος πάντων έχει ανάγκη να κάνει στην ζωή του εκείνη την περίοδο.
Συνήθως όμως γυναικάκια πλαστικά όπως τα λέμε όταν παίζουν το παιχνιδάκι της πλαστικοποίησης θέλουν να προσελκύσουν γύρω τους κάποιους που αντίστοιχα θαυμάζουν την πλαστικούρα....
Μην παρεξηγείς τους ανθρώπους απλά κάνε επιλογές ,διάλεξε με ποιους καταναλώνεις τον πολύτιμο χρόνο της ζωής σου απλά γιατί αυτόν έχεις όλο κι όλο...
Πάρε αποφάσεις για το τι θεωρείς διασκέδαση και μην κάνεις παρεκκλίσεις από αυτό .απέρριψε αν δεν σου κάνει ,δεν είναι ανάγκη να δέχεσαι πράγματα στην ζωή σου για να γίνεις αρεστή από τον περίγυρό σου αν ο περίγυρός σου σου κάνει θα πρέπει να σε αποδεχτεί όπως εσύ θέλεις να είσαι και όχι όπως σε θέλουν αυτοί...
Και προπαντός μην φοβάσαι κανέναν...
Μην κωλώνεις σε τίποτα ...

Ασε που αν το καλοσκεφτείς σε πείθουν συστηματικά να κωλώνεις ή να φοβάσαι αρα αντιστάσου

afrotwin
28/12/2004, 10:10
tora giname piramatiki mousiki me proektasis dimotikou asmatos...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
28/12/2004, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
tora giname piramatiki mousiki me proektasis dimotikou asmatos...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

για ποιόν το λές αυτό μωρέ?

afrotwin
28/12/2004, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
για ποιόν το λές αυτό μωρέ?

esi grafe sinexia min stamatas ante giati exis mono 737 minimata
ante mpas ke paris kanena aksioma
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
28/12/2004, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
esi grafe sinexia min stamatas ante giati exis mono 737 minimata
ante mpas ke paris kanena aksioma
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

είσαι μια κακιά ζηλιάρα...


μάγισσα φούρκα...
:rotflmao: :rotflmao: