PDA

View Full Version : Παραλαβή......



domiemic65
21/04/2008, 10:13
Σήμερα παραλαμβάνω το καινούριο μου strom..... Ελπίζω να μην μου κάνουν καμία μ@..ια απο το μαγαζι γιατι απο Παρασκευή κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα.....

vestromas
21/04/2008, 10:49
Mε το καλο να το παρεις και να το χαρεις. Περιμενουμε τις εντυπωσεις σου, Το 650 παιρνεις η το 1000; :beer: :beer: :beer: :wave2:

NIK.HUNTER KVF
22/04/2008, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από domiemic65
Σήμερα παραλαμβάνω το καινούριο μου strom..... Ελπίζω να μην μου κάνουν καμία μ@..ια απο το μαγαζι γιατι απο Παρασκευή κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα..... ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ.ΠΡΟΠΟΝΙΣΟΥ:lol: ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ??ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο VESTROMAS ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ 650 Η 1000 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ.......:lol: :lol: :lol: :lol: ΜΑΥΡΟ ΦΥΣΙΚΑ:rotflmao: :lol:

domiemic65
23/04/2008, 08:44
Παίδες καλημέρα τελικά το πηρα χθες (πάλι με καθυστέρησαν... ασε που μου χρωστάνε και κατι ψιλα απο τα αξεσουαρ που εχω πάρει... τέλος πάντων... λόγω έλειψης)
Πηρα το 650 μαύρο, αντιπροσωπίας, με χουφτες, 52αρα givi, καγκελα suzuki, ποδια αλουμινίου μαύρη suzuki, διπλο stand suzuki, κάλυμα bagster, πινακίδες και συναγερμο meta. 7664 euros.

Ευχαριστώ για τις ευχές!!! Σε όλους εύχομαι καλά χιλιόμετρα και καλό Πάσχα!!!!!:beer: :beer: :beer:

Εγώ με το που το πήρα το φόρτωσα και βουρ για Πειραιά.... στρώσιμο στο νησί... ο,τι καλύτερο!!!!

Θα μου επιτρέψετε παρ' όλα αυτά να μην αλλάξω nickname τιμητικά για τα τόσες χιλιάδες απροβλημάτιστα χλμ πάνω στην σέλα του Domie... :) :) :)

Α και μια ερώτηση επειδή θέλω να αλλάξω τα λάδια άμεσα... Απο λαδάκι τι βάζετε... Εγώ σκέφτομαι για Motul... μετά απο προτροπή ενός φίλου συντάκτη σε περιοδικό μοτοσυκλέτας.....

makis206
23/04/2008, 09:37
Καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι φίλε !!

:beer: :beer: :beer: :beer:

Cpt. Haddock
23/04/2008, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από domiemic65
Α και μια ερώτηση επειδή θέλω να αλλάξω τα λάδια άμεσα...

γιατί ν' αλλάξεις τα λάδια αμεσα; :confused:

domiemic65
23/04/2008, 16:55
Πιο πολύ για λόγους κολήματος....:)

Απλά αυτά που έχει δεν ξέρεις πόσο καιρό είναι μέσα και συν τοις άλλοις έχουν μέσα συντηρητικά-αντιοξυδωτικά τα οποία δεν είναι λυπαντικές ουσίες....

Ε δεν θα του κάνω και κακό...

vestromas
23/04/2008, 17:07
Πω πω πω! Εισαι πολυ ψειρας αδερφε μου.:lol: Καλοταξιδος και καλο Πασχα με το εργαλειο φιλαρακι:beer: :wave2:

domiemic65
24/04/2008, 07:41
Nαι το έχω αυτό....:p

Ευχαριστώ και πάλι..... Καλή Ανάσταση!!!!