PDA

View Full Version : Σημερα ειναι κανεις Αθηνα?



idi
27/12/2004, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
λεω παντως σημερα να παω στο σοκολατ στο μπουρναζι. της κατερινας δεν της αρεση το δελεαρ γιατι μιαζει λεει με της σακουλες να ειναι σαν να σε εχουν βαλει σε απομονοση σε θαλαμο νοσοκομειου οταν εχεις αναπνευστηκα προβληματα.οποτε θα παμε σοκολατ στο μπουρναζι. αν καποιος δεν θελει να παει στο δελεαρ για οποιον λογο εχει αλλα θελει να παει καπου αλλου ας ερθη.
πως πας στο σοκολατ.
εισαι εθνικη αθηνων λαμιας και στην γεφιρα ροσινιολ στρηβης για μπουρναζι. στα 500 μετρα εχει ενα φαναρι που παει ευθεια η λοξα δεξια. εμεις παμε ευθεια. και φτανουμε στην πλατια μουρναζιου. στο αριστερο μας χερι ειναι τα γκουντις. μπενουμε στην πλατια και μετραμε 4 δρομους και στον 4 βγενουμε. αν δεν προσανατολιστουμε ρωταμε που ειναι ο δελιολανης και μπενουμε στον δρομο που θα εχουμε τον δελιολανι στο αριστερο μας χερι. μαλιστα οταν ειμαστε μεσα στην πλατεια και μετραμε τους δρομους θα δουμε στον 4ο δρομο που εχει και μια ταμπελα που δηχνει οτι απο εκει παει και το λεοφορειο.
σε αποσταση 100 μετρα απο την πλατεια ειναι το σοκολατ.
θα ειμαι εκει κατα της 9 το βραδυ σημερα. τα λεμε
γιωργος

crs-k
27/12/2004, 11:05
Τι θελει να πει το ποιητη ??? :rolleyes: :confused:

afrotwin
27/12/2004, 11:11
ego exo mia aporia

ti ine to mpournazi?:eyepop:

iparxi tetia perioxi? i ine kapio simio?

:confused: :confused:

idi
27/12/2004, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τι θελει να πει το ποιητη ??? :rolleyes: :confused:

οτι θα παω στο μπουρναζι ρε Χρηστο!
γερασαμε και αργουμε? :rotflmao:

crs-k
27/12/2004, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ego exo mia aporia

ti ine to mpournazi?:eyepop:

iparxi tetia perioxi? i ine kapio simio?

:confused: :confused:


:eek: :eek: :eek:

Δεν ξερεις το Μπουρναζι στο Περιστερι ???

Εκει μαζευονται ΟΛΑ τα πιπινοξεκωλα απο ΟΛΟ το λεκανοπεδιο ...
Εκαλες, Κηφησιες, Μαρουσια, Γλυφαδες το ξερουν πολυ καλα και το τιμουν με την ανελειπη παρουσια τους κι εσυ ΔΕΝ το ξερεις???
Ντροπη σου!! :mad:

Ρωτα την κορη σου να σου πει!

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
27/12/2004, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:eek: :eek: :eek:

Δεν ξερεις το Μπουρναζι στο Περιστερι ???

Εκει μαζευονται ΟΛΑ τα πιπινοξεκωλα απο ΟΛΟ το λεκανοπεδιο ...
Εκαλες, Κηφησιες, Μαρουσια, Γλυφαδες το ξερουν πολυ καλα και το τιμουν με την ανελειπη παρουσια τους κι εσυ ΔΕΝ το ξερεις???
Ντροπη σου!! :mad:

Ρωτα την κορη σου να σου πει!

:lol: :rotflmao: :lol:

giati re kseris esi pou ine to pani?
:lol: :lol: :lol:

idi
27/12/2004, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εκει μαζευονται ΟΛΑ τα πιπινοξεκωλα απο ΟΛΟ το λεκανοπεδιο ...
Ρωτα την κορη σου να σου πει!


Βάση μαθηματικής ακολουθίας αλλά και φυσικό αποτέλεσμα της συλλογιστικής μου έρχομαι σε βαθύτερο στοχασμό με 2 τινά πράματα σα δεδομένα

Σύμφωνα με τα παραπάνω συμφραζόμενα αν κάποιος συχνάζει στο Μπουρναζι ειναι αμφίβολου ηθικής αρα θίγεται η υπόληψης της κορασίδας εξέχοντος μέλους του φορουμ.

Ωωωωωω Mondie

idi
27/12/2004, 11:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
27/12/2004, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Βάση μαθηματικής ακολουθίας αλλά και φυσικό αποτέλεσμα της συλλογιστικής μου έρχομαι σε βαθύτερο στοχασμό με 2 τινά πράματα σα δεδομένα

Σύμφωνα με τα παραπάνω συμφραζόμενα αν κάποιος συχνάζει στο Μπουρνούζι ειναι αμφίβολου ηθικής αρα θίγεται η υπόληψης της κορασίδας εξέχοντος μέλους του φορουμ.

Ωωωωωω Mondie

diladi apokali to 14xrono pedi mou ksekolo?
pou den exi idea pou ine afto to sinikiako proastio?

8a xi8i ema
milame gia poli ema omos
:mad: :mad: :mad:

crs-k
27/12/2004, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
giati re kseris esi pou ine to pani?
:lol: :lol: :lol:

Το πανι ??? :confused:

crs-k
27/12/2004, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
diladi apokali to 14xrono pedi mou ksekolo?
pou den exi idea pou ine afto to sinikiako proastio?

8a xi8i ema
milame gia poli ema omos
:mad: :mad: :mad:


Δεν ειπα οτι πηγαινει ρε χαμενε ...

Ειπα οτι σιγουρα ξερει (απο τις φιλες της)! :(




Ουφ!!! Ελπιζω να το 'σωσα ...

:lol: :rotflmao: :lol:

idi
27/12/2004, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Το πανι ??? :confused:

χε χε στη γειτωνια μου!!! ειναι ενας λοφος στον Αλιμο

afrotwin
27/12/2004, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
χε χε στη γειτωνια μου!!! ειναι ενας λοφος στον Αλιμο

konta ston alimo menis pouli mou ke ego eki konta meno kita na dis kontoxoriani me ton idi.

afrotwin
27/12/2004, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν ειπα οτι πηγαινει ρε χαμενε ...

Ειπα οτι σιγουρα ξερει (απο τις φιλες της)! :(




Ουφ!!! Ελπιζω να το 'σωσα ...

:lol: :rotflmao: :lol:

pies files tis re xamene ta momola den ksemitane apo tin platia tis perioxis mas

ke prosexe ti les giati 8a se evri i kira afrotwina me kana tigani ke 8a sou kserizozi ka8e idea apo ton egkefalo
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
27/12/2004, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
konta ston alimo menis pouli mou ke ego eki konta meno kita na dis kontoxoriani me ton idi.

Ανω Καλαμακι επι της Λ.Βουλιαγμενης τουτεστην συνορα με Αργυρουπολη και Ηλιουπολη (στη πινεζα χεχε)

crs-k
27/12/2004, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
pies files tis re xamene ta momola den ksemitane apo tin platia tis perioxis mas
................


Καλα ...
Μ' αυτο το πλευρο να κοιμασαι ...

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
27/12/2004, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Καλα ...
Μ' αυτο το πλευρο να κοιμασαι ...

:lol: :rotflmao: :lol:

file den ksero ti kanoun i dikes sou
emena akoma imaste se fasi pou den ksemitai moni tis gia pou8ena
8a tin pai ke 8a tin feri i mama me to amaksi
ke pefti pliri anafora giati i mama ine kerveros
edo poles fores exoume tsako8i gia afto....
:lol: :lol:

crs-k
27/12/2004, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
file den ksero ti kanoun i dikes sou
emena akoma imaste se fasi pou den ksemitai moni tis gia pou8ena
8a tin pai ke 8a tin feri i mama me to amaksi
ke pefti pliri anafora giati i mama ine kerveros
edo poles fores exoume tsako8i gia afto....
:lol: :lol:

Με την μεγαλη εχω το "αναποδο" προβλημα.
Την τσιγκλαω για να βγει!

Η μικρη ομως (συνομηλικη της δικιας σου), βαζει το ξεκωλο, κι οποιον παρει ο χαρος ...

:lol: :rotflmao: :lol:


Προς το παρον βεβαια υπαρχει και καποιος ελεγχος και "αναφορα", αλλα μαλλον προς το παρον μονο!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

ireneepi
27/12/2004, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Βάση μαθηματικής ακολουθίας αλλά και φυσικό αποτέλεσμα της συλλογιστικής μου έρχομαι σε βαθύτερο στοχασμό με 2 τινά πράματα σα δεδομένα

Σύμφωνα με τα παραπάνω συμφραζόμενα αν κάποιος συχνάζει στο Μπουρναζι ειναι αμφίβολου ηθικής αρα θίγεται η υπόληψης της κορασίδας εξέχοντος μέλους του φορουμ.

Ωωωωωω Mondie

Πςςςςςςςςςςςςςς τι ειπε ο ποιητης......!!!!!

Καλε ρε idi,πως τα λες ετσι.......?/????

Καλως εχοντων των πραγματων θα ειμαι
και εγω εκει.....

στις 9?

tdaf
27/12/2004, 13:36
Και για όσους δεν μπορούν να βγάλουν άκρη από την περιγραφή του Γιώργου, όπως εγώ, το μαγαζί είναι το CHOCOLAT CAFE-CREPERIE στην Παρασκευοπούλου 44. :wave2:

Το στενό που πρέπει να στρίψετε στην πλατεία όπως έρχεστε από την Κωνσταντινουπόλεως, είναι το 5ο όχι το 4ο, σύμφωνα με τους χάρτες τουλάχιστον..

idi
27/12/2004, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Πςςςςςςςςςςςςςς τι ειπε ο ποιητης......!!!!!

Καλε ρε idi,πως τα λες ετσι.......?/????

Καλως εχοντων των πραγματων θα ειμαι
και εγω εκει.....

στις 9?

9, 10, ...μπορει κατα τις 3... ειμαι περιεργος τυπος εγω καθυστερημενος :lol: :lol: :lol:

monstermind
27/12/2004, 14:45
paidia egw den tha mporesw... exei pathei lastixo to anapiriko karotsaki... kai epeidi den thelw na valw moufa lastixo... exw paragilei ena set racing spalding (apo ayta pou eixan stin paraolimpiada)...

:beer:


molis ta parw tha erthw!!! me souza!

adam_tsouk
27/12/2004, 15:08
Ρε λέτε να τα καταφέρω;;;;
Άντε μπας και επιτέλους δω κανέναν!
:lol: :lol:

wolfman13
27/12/2004, 15:50
στο μπουρναζι κατα που πεφτει αυτο να ερθω και εγω .δωστε μου πληρης χαρτη για να το βαλω στον αυτοματο το μηχανημα γιατι ο μητσος ο σοφερ μου εχει παρει αδεια!:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
27/12/2004, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
στο μπουρναζι κατα που πεφτει αυτο να ερθω και εγω .δωστε μου πληρης χαρτη για να το βαλω στον αυτοματο το μηχανημα γιατι ο μητσος ο σοφερ μου εχει παρει αδεια!:rotflmao: :rotflmao:

Αφου εφυγες για Πατρα ρε χαμενε ... :(

Μηπως μας δουλευεις ???

:lol: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
27/12/2004, 16:41
Κατάλαβες φίλε μου.....
όχι μόνο έφυγε , δεν είπε ούτε γεια...
και σαν να μην έφτανε και τούτο το τρομερό.... μας δουλεύει και από πάνω!!!!! :mad: :mad:

NAKANO-1100
27/12/2004, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
pies files tis re xamene ta momola den ksemitane apo tin platia tis perioxis mas

ke prosexe ti les giati 8a se evri i kira afrotwina me kana tigani ke 8a sou kserizozi ka8e idea apo ton egkefalo
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΝ ΤΟ ΞΕΚΩΛΟ...ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΑ 14 ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΕΜΦΑΝΙΣΗ/ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΒΙΚΥ ΚΑΓΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΧΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΒΙΔΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ IDI ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ (Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΠΑΚΤΩΝΩ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΙΠΠΑΡΧΕΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΚΤΩΣΗ)


7044

ireneepi
27/12/2004, 18:47
Εν Καβα αδερφε.....


πες της Καγια να μην ρουφαει μεσα την κοιλια της

1ον γιατι φαινεται....
2ον ειναι ασχημο....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

stukas
27/12/2004, 19:20
φιλε kava,αν αυτη φερνει εστω κ τοοοοοσοοοο,λιγο απο καγια τοτε εγω ειμαι κατι μεταξυ γεωργουλη,van`dam,bruce willies κ δε συμαζευεται-τελος.Λοιποι φιλοι λυπαμαι πολυ που δεν θα μπορεσω να ερθω αποψε(πολυ λυπη,να φανταστειτε εχω πλανταξει στο κλαμα),να περασετε καλα κ αμα κανονισετε καμια βολτα να μου το πειτε,ε?Εχω κ μια ιδεα να σας πω οταν τα πουμε απο κοντα(αυτη η μυστικοπαθεια μου....):confused:

NAKANO-1100
27/12/2004, 21:12
ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΓΙΑ ΑΛΛΑ Η DEDRI=ΜΙΚΡΗ(27ΧΡΟΝΗ) ΟΛΛΑΝΔΕΖΑ ΑΠΟ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ ΙΠΠΣΟΥΣ ΜΟΝΟ 1,93 ΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΔΥΜΗ ΑΔΕΛΦΗ (ΙΣΑ ΛΕΕΙ) ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΗ ΚΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ


7047