PDA

View Full Version : Xt 660 Z



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

XJR_Billy
18/09/2008, 07:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Το εχεις ψαξει πολυ βλεπω...

Και μετα λες εμενα καγκουρα, παλιο καγκουρι.. :dizzy:

Σαλιγκάρι και καγκούρι δεν πάνε μαζί...:lol: :lol:

Τουλάχιστον εγώ, αν θα αλλάξω εξατμίσεις, δεν θα τις πληρώσω με τα λεφτά του κλαμπ!!:smilea: :lol: :lol: :beer:

peskandritsos
18/09/2008, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Σαλιγκάρι και καγκούρι δεν πάνε μαζί...:lol: :lol:

Τουλάχιστον εγώ, αν θα αλλάξω εξατμίσεις, δεν θα τις πληρώσω με τα λεφτά του κλαμπ!!:smilea: :lol: :lol: :beer: Το καινουργιο ειδος που αν δεν προσεξουμε θα εξαφανιστει ο ΚΑΓΚΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΛΙΓΚΑΡΟΣΑΥΡΟΣ (XT Billy) ισως μεσα στην αγνοια που ζει δεν γνωριζει οτι ειναι επιτακτικη η αναγκη αλαγης της εξατμισης στο νεο τενερε λογω του τσιγκινου καζανιου που εχει αντι για εξατμιση.
Το απλο ΧΤ μια χαρα ειναι, δεν χρειαζεται αλαγη.:nono: ΚΑΓΚΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΛΙΓΚΑΡΟΣΑΥΡΕ.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XJR_Billy
18/09/2008, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Το καινουργιο ειδος που αν δεν προσεξουμε θα εξαφανιστει ο ΚΑΓΚΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΛΙΓΚΑΡΟΣΑΥΡΟΣ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: :beer:

peskandritsos
18/09/2008, 08:28
Τελικα ποιος μπορει να μας πει ποιες εξατμισεις για το τενερε υπαρχουν στην Ελληνικη αγορα αυτη την στιγμη και ποιες περιμενουμε να ερθουν αμεσα???
Anty ακους μπρε καρνταση??

peskandritsos
19/09/2008, 09:51
Σημερα ανεβαινοντας την λ.Κηφισιας ειδα εναν συναδελφο αντιθετα ερχομενο δηλ. πηγαινε προς κεντρο με ενα ασπρουλι τενερε (το τριτο που βλεπω στην Αθηνα μαζι με το δικο μου).
Αυτο ομως που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ειχε πισω μπαγκαζιερα.
Επειδη ηταν αντιθετα απο μενα και σχετικα γρηγορος δεν προλαβα να δω την μαρκα αλλα μου εμοιαζε με καπα η γκιβι.
Ο ευρων αμοιβεται με ισοβια συνδρομη...:lol: :lol: :lol:

ggs
19/09/2008, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Σημερα ανεβαινοντας την λ.Κηφισιας ειδα εναν συναδελφο αντιθετα ερχομενο δηλ. πηγαινε προς κεντρο με ενα ασπρουλι τενερε (το τριτο που βλεπω στην Αθηνα μαζι με το δικο μου).
Αυτο ομως που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ειχε πισω μπαγκαζιερα.
Επειδη ηταν αντιθετα απο μενα και σχετικα γρηγορος δεν προλαβα να δω την μαρκα αλλα μου εμοιαζε με καπα η γκιβι.
Ο ευρων αμοιβεται με ισοβια συνδρομη...:lol: :lol: :lol:


Και πάλι καλά….

Εγώ ΔΕΝ έχω δει ΚΑΜΙΑ άλλη εκτός της δικιάς μου…

«Φιλαράκι , είναι καλή αυτή γιατί δεν βλέπω να κυκλοφοράνε και πολλές ….»

peskandritsos
19/09/2008, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Σημερα ανεβαινοντας την λ.Κηφισιας ειδα εναν συναδελφο αντιθετα ερχομενο δηλ. πηγαινε προς κεντρο με ενα ασπρουλι τενερε (το τριτο που βλεπω στην Αθηνα μαζι με το δικο μου).
Αυτο ομως που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ειχε πισω μπαγκαζιερα.
Επειδη ηταν αντιθετα απο μενα και σχετικα γρηγορος δεν προλαβα να δω την μαρκα αλλα μου εμοιαζε με καπα η γκιβι.
Ο ευρων αμοιβεται με ισοβια συνδρομη...:lol: :lol: :lol: Mου φαινετε οτι θα την κερδισω εγω την ισοβια συνδρομη...
Πηρα τηλεφωνο την givi και εχουν φερει βαση για βαλιτσα, κοστος 72 ουρα και ζελατινα 10cm ψηλοτερη αλλα δεν μΕ ειπανε κοστος.
Αν προλαβω να παω το μεσημερι θα δω και θα ενημερωσω πάραυτα...
Ακους Anty???:D

Anty12
19/09/2008, 10:40
Good news........ή αλλιώς : ας ευλογίσουμε τα γένια μας.....:D


Εγγλέζος με δύο μηνών Tenere , ταξίδεψε σε:
.................................................................................................... ...........................................
UK, Holland, Belgium, Luxembourg, Germany, Denmark, Sweden, Finland (arctic Circle), Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Austria, Slovinia, Hungary, Romania, Bulgaria, Greece, Italy, France, Spain, Portugal, Spain, France, Belgium, Holland and back to the UK!

Longest single ride was from the Pyrenees through Spain to Portugal then all the way to Amsterdam.
.................................................................................................... ............................................

Στην ερώτηση:
Has it used any liquids like oil, water etc?
Απάντησε:
Not a single drop in the last 9000 miles, apart from that stuff that goes in the hole at the top, uses that every 250-300 miles!

Στην ερώτηση:
Hows the finish of everything like wheels, plastics, general feeling of everything?
Απάντησε:
As new, but it should be, the bike's only 2 months old!

Στην ερώτηση:
Hows the bike running now its a bit more run in?
Απάντησε:
Much quicker and alot more responsive - even with 40Kg of luggage!

από το χτ660.com

Anty12
19/09/2008, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Mου φαινετε οτι θα την κερδισω εγω την ισοβια συνδρομη...
Πηρα τηλεφωνο την givi και εχουν φερει βαση για βαλιτσα, κοστος 72 ουρα και ζελατινα 10cm ψηλοτερη αλλα δεν μΕ ειπανε κοστος.
Αν προλαβω να παω το μεσημερι θα δω και θα ενημερωσω πάραυτα...
Ακους Anty???:D

Ακούω....
Μίλησα μαζί τους πρίν μια βδομάδα....."δεν ήρθε η ζελατίνα , πάρτε μας σε μια βδομάδα"

Θέλω πρώτα να την δω , και στο site της Givi δεν έχουν φώτο ακόμη οι π@π@ρες.:mad:

peskandritsos
19/09/2008, 10:59
Πηρα και την hepco μολις τωρα.
Μπορει καποιος να παραγγηλει την βαση η οποια ερχεται σε ενα μηνα περιπου.
Ειχανε μια βαση η οποια ηταν παραγγελια αλλου.
Ποιος την πηρε???ΟΕΟ???:confused: :confused:
Ρε Νικο η ζελατινα πρεπει να ειναι αυτη που εχεις ποσταρει στην σελιδα 52 στο παρον θρεντακι μαζι με την βαση-βαλιτσα givi.
Για προσεξε το λιγακι...:eyepop:

Anty12
19/09/2008, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Ειχανε μια βαση η οποια ηταν παραγγελια αλλου.
Ποιος την πηρε???ΟΕΟ???:confused: :confused:



:a13: :a13:

Anty12
19/09/2008, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Ρε Νικο η ζελατινα πρεπει να ειναι αυτη που εχεις ποσταρει στην σελιδα 52 στο παρον θρεντακι μαζι με την βαση-βαλιτσα givi.
Για προσεξε το λιγακι...:eyepop:

Δεν νομίζω ρε Στράτο..ο απο 'κεί καθρέφτης είναι στο ίδιο ύψος με την κορυφή της ζελατίνας..:rolleyes:

peskandritsos
19/09/2008, 15:28
Απο σημερα το μεσημερι ειμαι στην ευχαριστη θεση να βαζω στο 52αρι βαλιτσακι μου οτι γουσταρω...:a25: :a30: :a07: :a08: :a08: :a30: :a30:

Anty12
19/09/2008, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Απο σημερα το μεσημερι ειμαι στην ευχαριστη θεση να βαζω στο 52αρι βαλιτσακι μου οτι γουσταρω...:a25: :a30: :a07: :a08: :a08: :a30: :a30:

Για την ζελατίνα τι σΕ είπανε?

gliout
19/09/2008, 17:53
Εγώ περιμένω να μαζέψω χρήματα για την Βαλιτσα της Hepco.....

fasma
19/09/2008, 17:53
Παιδιά εγώ πήγα σήμερα για μια ζελατίνα του κράνους μου και την είδα :a8: από κοντά........και κόλλησα!!!
την ερχόμενη εβδομάδα με βλέπω να πάω για ανταλλαγή του ΧΤ με την Tenere!
Μιλάμε για κεραυνοβόλο έρωτα!!!!!!!!!!!!:a07:

gliout
19/09/2008, 18:29
Αντε φίλε με το καλό...Είναι φοβερό μηχανάκι.!

peskandritsos
19/09/2008, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Για την ζελατίνα τι σΕ είπανε? Την ζελατινα την ψαχνανε μιση ωρα στην αποθηκη τους και δεν την βρισκανε.:eyepop: :eyepop: :eyepop: :sad: :sad:

Φερανε λεει δυο οι οποιες δεν εχουνε πουληθει μεχρι τωρα αλλα δεν μπορουσα να περιμενω αλλο..

Εκτος και αν ο τυπος εκει δεν ηξερε τι του γινοταν, αλλα δεν μου φανηκε για τετοιος.

Αφησα το τηλεφωνο μου για να με παρει οταν τις βρει....Ειδομεν.:D :D :D

jpk chios
20/09/2008, 16:52
Ρε παιδιά εχώ ένα θέμα...!!!ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΙΣΩ ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ :smokin: :evil:

peskandritsos
20/09/2008, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Ρε παιδιά εχώ ένα θέμα...!!!ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΙΣΩ ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ :smokin: :evil:

Γινε πιο ξεκαθαρος

XJR_Billy
20/09/2008, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Γινε πιο ξεκαθαρος

Ή κόψε λίγο το γκάζι!!! :lol: :lol: :lol:

jpk chios
20/09/2008, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Γινε πιο ξεκαθαρος
Πάει πολύ με τις πάντες και δε θέλω...:a8: :a08: :a54:

peskandritsos
20/09/2008, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Πάει πολύ με τις πάντες και δε θέλω...:a8: :a08: :a54:
Καλα ρε θα μας τρελλανετε εδω περα...:dizzy: :dizzy:
Καποιοι λενε οτι δεν παει μια και συ οτι παει με τις παντες???:dizzy: :dizzy: :dizzy:
Τα χαπια μου ρεεεεε...

peskandritsos
21/09/2008, 10:03
Φιλοι ομοιοιδιοκτητες, εφτασε κανενας τα 5.000 χλμ ετσι απο περιεργεια να μας πει τι κοστιζει η συντηρηση??
Να ξερουμε το κουστουμακι.

peskandritsos
21/09/2008, 10:27
Ε http://www.off-the-road.de/808.html?&L=1 δω εξατμισεις...

Κλεμενο απο τον Anty 12

peskandritsos
22/09/2008, 08:30
Ελπιζω να μπηκε η φωτο.
http://www.off-the-road.de/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2FXT660-Tenere-GPR-Auspuff-2.jpg&width=800m&height=600m&bodyTag=%3Cbody%20bgColor%3D%22%23FFFFFF%22%20leftmargin%3D%220%22%20topmargin%3D%220%22%20marginwid th%3D%220%22%20marginheight%3D%220%22%3E&wrap=%3Ca%20href%3D%22javascript%3Aclose%28%29%3B%22%3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=ad650fd70f6aa8ba20c75d8ca60075e5

peskandritsos
22/09/2008, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Ελπιζω να μπηκε η φωτο.
http://www.off-the-road.de/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2FXT660-Tenere-GPR-Auspuff-2.jpg&width=800m&height=600m&bodyTag=%3Cbody%20bgColor%3D%22%23FFFFFF%22%20leftmargin%3D%220%22%20topmargin%3D%220%22%20marginwid th%3D%220%22%20marginheight%3D%220%22%3E&wrap=%3Ca%20href%3D%22javascript%3Aclose%28%29%3B%22%3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=ad650fd70f6aa8ba20c75d8ca60075e5
Τελευταια προσπαθεια..


142465

peskandritsos
22/09/2008, 08:44
Και η γνωστη..


142466

gliout
22/09/2008, 09:24
Εγω είχα ρωτήσει για το κάλυμα της bagster,......(για να βάλω πάνω το tank bag για το σκυλάκι!!!)

Tpap
22/09/2008, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Πάει πολύ με τις πάντες και δε θέλω...:a8: :a08: :a54:

βρέχει και εκεί...?

Να προσέχεις.

ggs
22/09/2008, 10:11
Αν και είμαι και εγώ πωρωμένος κάτοχος ΧΤΖ , θα συμφωνήσω με τον tpap…

Αν ο δρόμος δεν κρατάει ,πρόσεχε…

Αν ο δρόμος είναι ΟΚ και κανείς «μπαντιλικια» (γιατί μπορεί το ΧΤΖ και το ΧΤ και το ΧΤΧ να κάνει κι ας μην είναι 2000 hp ) μην το φωνάζεις δυνατά γιατί θα γίνουμε γραφικοί σαν κάποιους V-stroμες
:wave2:

peskandritsos
22/09/2008, 11:31
Ωρε παιδοπουλα προσοχη με τις βροχες γιατι μερικες φορες γλυστρανε ανεξελεγκτα απλα και μονο με απλα κατεβασματα.:look: :dizzy: :ninja:

XJR_Billy
22/09/2008, 11:33
Ναι, όντως, προσοχή παιδιά..

Μόνο τα σαλιγκάρια νοιώθουν στο στοιχείο τους με βροχή!!!:lol: :lol: :lol: :bigcry: :smokin:

peskandritsos
22/09/2008, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Ναι, όντως, προσοχή παιδιά..

Μόνο τα σαλιγκάρια νοιώθουν στο στοιχείο τους με βροχή!!!:lol: :lol: :lol: :bigcry: :smokin: Και οι λουγκρες...:evil: :evil: :evil: :smokin:

XJR_Billy
22/09/2008, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Και οι λουγκρες...:evil: :evil: :evil: :smokin:

ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!:mad: :mad: :yuck:

Tpap
22/09/2008, 12:06
και κάτι ακόμη, εφ'όσον ψάχνεστε για ήχο με φυσοκάλαμα/τελικά:

http://www.youtube.com/watch?v=TSpBw8vigrA

http://www.youtube.com/watch?v=_VmxkpgiURA&feature=related









ΕΔΙΤ: και επί τη ευκαιρία, η μεγαλλίτερή μου αγάπη...!

http://www.youtube.com/watch?v=Vg0ULMBlbZQ

μου λείπουν κάτι €, όμως...:( :(

peskandritsos
22/09/2008, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
και κάτι ακόμη, εφ'όσον ψάχνεστε για ήχο με φυσοκάλαμα/τελικά:

http://www.youtube.com/watch?v=TSpBw8vigrA

http://www.youtube.com/watch?v=_VmxkpgiURA&feature=related









ΕΔΙΤ: και επί τη ευκαιρία, η μεγαλλίτερή μου αγάπη...!

http://www.youtube.com/watch?v=Vg0ULMBlbZQ

μου λείπουν κάτι €, όμως...:( :( Σορρυ αλλα αυτο δεν το πιασα.
Που κολλαει??

Tpap
22/09/2008, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Σορρυ αλλα αυτο δεν το πιασα.
Που κολλαει??

Στο ότι σου λείπουν μερικοί κύλινδροι για να βγάλει ήχο, αντί θορύβου.

peskandritsos
22/09/2008, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Στο ότι σου λείπουν μερικοί κύλινδροι για να βγάλει ήχο, αντί θορύβου. Καλο, φανταζεσαι τενερε 12κυλινδρο???:dizzy:
Πλακα θα ειχε..

ggs
22/09/2008, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
και κάτι ακόμη, εφ'όσον ψάχνεστε για ήχο με φυσοκάλαμα/τελικά:

http://www.youtube.com/watch?v=TSpBw8vigrA

http://www.youtube.com/watch?v=_VmxkpgiURA&feature=related









ΕΔΙΤ: και επί τη ευκαιρία, η μεγαλλίτερή μου αγάπη...!

http://www.youtube.com/watch?v=Vg0ULMBlbZQ

μου λείπουν κάτι €, όμως...:( :(



Ρε tpap , μου θύμισες έναν αξιωματικό στον στρατό που είχε βουτήξει εξάτμιση από Μ47 (άρμα μάχης ) για να την βάλει στο Volkswagen…:beer:











(τώρα που το σκέφτομαι , δεν είναι κακή ιδέα για το ΤΕΝΕΡΕ…. «άρμα» το ένα «άρμα» και το άλλο …θα ταιριάζει)


:eyepop:

peskandritsos
22/09/2008, 12:37
Ρε παιδια τις τελευταιες ημερες εχω χασει τον Anty_12.

Που εισαι ρε καρνταση??

Εχεις χωθει σε τιποτα λασπουριες???:D :D :rotflmao: :rotflmao:

Anty12
22/09/2008, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Ωρε παιδοπουλα προσοχη με τις βροχες γιατι μερικες φορες γλυστρανε ανεξελεγκτα απλα και μονο με απλα κατεβασματα.:look: :dizzy: :ninja:

Γιατί και η δικιά μου αίσθηση είναι ότι πίσω, είναι από κατασκευής του πολύ ελαφρύ....
Εξ' ού και το εύκολο μπλοκάρισμα του πισινού, και τα ψαρέματα στις κατηφόρες , και τα γλιστρίματα σε βρεγμένο....


Ένας Πρόεδρος μιλάει μόνο όταν έχει κάτι να πει... :winka:

peskandritsos
22/09/2008, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Γιατί και η δικιά μου αίσθηση είναι ότι πίσω, είναι από κατασκευής του πολύ ελαφρύ....
Εξ' ού και το εύκολο μπλοκάρισμα του πισινού, και τα ψαρέματα στις κατηφόρες , και τα γλιστρίματα σε βρεγμένο....


Ένας Πρόεδρος μιλάει μόνο όταν έχει κάτι να πει... :winka: Eγω παντως προεδρε την ιδια αισθηση ειχα και στο ΧΤR και μαλιστα πιο εντονη... :cool:

jpk chios
22/09/2008, 20:49
Παιδιά ψήνεται κανείς για βόλτα προς south africa (http://www.bikegear.co.za/dcf963e4-4989-43cf-9102-90311330445e-9.html) να δούμε τί λένε και τα μοτοσακό μας?:eyepop: :uplate: :hypnotize
Τί λέτε γι'αυτή (http://www.powerbulbs.com/product_detail.asp?prod=111#) τη λάμπα? Θα κάνει δουλειά το βράδυ?

peskandritsos
23/09/2008, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Παιδιά ψήνεται κανείς για βόλτα προς south africa (http://www.bikegear.co.za/dcf963e4-4989-43cf-9102-90311330445e-9.html) να δούμε τί λένε και τα μοτοσακό μας?:eyepop: :uplate: :hypnotize
Τί λέτε γι'αυτή (http://www.powerbulbs.com/product_detail.asp?prod=111#) τη λάμπα? Θα κάνει δουλειά το βράδυ?
Πολυ ψαχνεσαι για λαμπα ρε συ.

Τωρα σοβαρα, σου φαινεται λιγο το φως που εχει???

Εμενα μου φαινεται πολυ καλο. Μου κανει εντυπωση που δεν σου φτανει.:eyepop:

jpk chios
23/09/2008, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Πολυ ψαχνεσαι για λαμπα ρε συ.

Τωρα σοβαρα, σου φαινεται λιγο το φως που εχει???

Εμενα μου φαινεται πολυ καλο. Μου κανει εντυπωση που δεν σου φτανει.:eyepop:
Ναι, λίγο μου φαίνεται ή δεν έχουν ρυθμίσει καθόλου το φώς μετά τη συναρμολόγηση...Να ήταν και κανείς από εσάς εδώ κοντά να το βλέπαμε μαζί...:rolleyes:

jpk chios
23/09/2008, 08:12
Ή ακόμα καλύτερα όλοι σας...!Καφέ σε καφετέρια με θέα θάλασσα, σαντουιτσάκι περιποιημένο, βολτούλα σε χωματάκι κλπ κλπ...:wave2:

peskandritsos
23/09/2008, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Ή ακόμα καλύτερα όλοι σας...!Καφέ σε καφετέρια με θέα θάλασσα, σαντουιτσάκι περιποιημένο, βολτούλα σε χωματάκι κλπ κλπ...:wave2:
Μη μας φτιαχνεις ετσι πρωι πρωι και πειναω...και μολις τελειωσε το καλοκαιρι γμτω.. :( :(

ggs
23/09/2008, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Ναι, λίγο μου φαίνεται ή δεν έχουν ρυθμίσει καθόλου το φώς μετά τη συναρμολόγηση...Να ήταν και κανείς από εσάς εδώ κοντά να το βλέπαμε μαζί...:rolleyes:

Καλημέρα στην όμορφη Χίο …(σαν την Μενεγάκη το είπα…)

Jpk τι σε ενοχλεί στο φως ?

Όπως είχα γράψει ,μετά το παρατεταμένο τεστ που έκανα, η γνώμη μου είναι ότι :

Σε απόλυτο σκοτάδι

Η μικρή σκάλα είναι μια χαρά…

Η μεγάλη σκάλα είναι για τα …μπάζα …το κακό είναι ότι όταν ανάβεις την μεγάλη σκάλα σβήνει η μικρή…

Όταν όμως είναι ανάμενες ΚΑΙ οι δυο (κρατώντας το σινιάλο πατημένο) γίνεται η νύκτα μέρα…

Πρέπει να βρούμε μια πατέντα να ανάβουν και οι δυο σκάλες όταν ανάβεις την μεγάλη σκάλα…

Το πρόβλημα το δικό σου είναι με την μεγάλη σκάλα (φωτίζει πολύ μακριά και χάνεις την κοντινή απόσταση) ????

Αν είναι κακορυθμιζμενες ,νομίζω ότι μέσα στο μανουαλ γράφει τρόπο για να τις ρυθμίσεις …το μόνο που θέλει είναι ένα …τοίχο..

:wave2: :wave2: :wave2:

Anty12
23/09/2008, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Ναι, λίγο μου φαίνεται ή δεν έχουν ρυθμίσει καθόλου το φώς μετά τη συναρμολόγηση...Να ήταν και κανείς από εσάς εδώ κοντά να το βλέπαμε μαζί...:rolleyes:

Αρχηγέ...τη βίδα στο ταμπλό κάτω και αριστερά την έχεις δει....?
Είναι για να ρυθμίζεις την δέσμη του προβολέα...:beer:

Anty12
23/09/2008, 09:22
αυτήν εννοώ....


142638

Tpap
23/09/2008, 09:56
Μα καλά, ρε παίδες, η παραπάνω εικόνα την οποία βλέπει συνεχώς ο οδηγός -όταν τουλ κοιτά τα όργανα του- δεν σας ενοχλεί καθόλου...???:confused:

εμένα γιατί μου βγάζει το μάτι ρε φούστη μου...?:confused:

Anty12
23/09/2008, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap

εμένα γιατί μου βγάζει το μάτι ρε φούστη μου...?:confused:

Γιατί λείπει το πλαστικό κάλυμμα.....:beer:

ggs
23/09/2008, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap


εμένα γιατί μου βγάζει το μάτι ρε φούστη μου...?:confused:


.... γιατι λειπει το καπακι ....:wave2:

Tpap
23/09/2008, 10:11
πιό καπάκι ρε παλουκάρια.... :lol: :lol:

έτσι σκόρπια ήταν όλα τα συμπράγκαλα σε κοινή θέα...το καπάκι τι να κρύψει.

το οποίο είναι και το πιο κοινό σχόλιο από αρκετούς που πλησιάζουν το μηχανάκι.:wave2:

peskandritsos
23/09/2008, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Γ.... γιατι λειπει το καπακι ....ιατί λείπει το πλαστικό κάλυμμα.....:beer: Μωρε μπραβο συγχρονισμος...:D :rotflmao: :lol: :sun:

Anty12
23/09/2008, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
πιό καπάκι ρε παλουκάρια.... :lol: :lol:

έτσι σκόρπια ήταν όλα τα συμπράγκαλα σε κοινή θέα...το καπάκι τι να κρύψει.

το οποίο είναι και το πιο κοινό σχόλιο από αρκετούς που πλησιάζουν το μηχανάκι.:wave2:

Είπαμε.......
Είναι μηχανή για ατημέλητους και ρέμπελους....:D



Αν και μου προκαλεί ερωτηματικά αυτό το.....

Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap


έτσι σκόρπια ήταν όλα

peskandritsos
23/09/2008, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
πιό καπάκι ρε παλουκάρια.... :lol: :lol:

έτσι σκόρπια ήταν όλα τα συμπράγκαλα σε κοινή θέα...το καπάκι τι να κρύψει.

το οποίο είναι και το πιο κοινό σχόλιο από αρκετούς που πλησιάζουν το μηχανάκι.:wave2: Η YAMAHA σε αυτη την μηχανη <τα παντα εν σοφια εποιησε>, (εκτος ισως απο την εξατμιση).
Αυτο το κενο που εχει απο το τεποζιτο μεχρι τα οργανα ειναι πολυ χρησιμο σε οποιον παρει τα βουνα και κανει τσαρκες αναμεσα σε πετρες κροκαλες κλπ.
Μπορει ο αναβατης ανα πασα στιγμη να βλεπει τι παταει ο τροχος ο μπροστινος χωρις να χρειαζεται να βγαινει <εξω> απο την μηχανη τελειως.:wave2: :wave2: :wave2:

XJR_Billy
23/09/2008, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Η YAMAHA σε αυτη την μηχανη <τα παντα εν σοφια εποιησε>, (εκτος ισως απο την εξατμιση).
Αυτο το κενο που εχει απο το τεποζιτο μεχρι τα οργανα ειναι πολυ χρησιμο σε οποιον παρει τα βουνα και κανει τσαρκες αναμεσα σε πετρες κροκαλες κλπ.
Μπορει ο αναβατης ανα πασα στιγμη να βλεπει τι παταει ο τροχος ο μπροστινος χωρις να χρειαζεται να βγαινει <εξω> απο την μηχανη τελειως.:wave2: :wαve2: :wave2:

Θα συμφωνήσω κι εγώ. Όντως, μπορείς να βλέπεις που πατάς. Μου έκανε πολύ θετική εντύπωση όταν την καβάλησα. Στο είχα πει κιόλας.

Στα πρώτα μέτρα μόνο, με δυσκόλεψε γιατί η μάσκα δεν στρίβει με το τιμόνι όπως στο ΧΤR και με ξένισε, αλλά στα 50 μέτρα το είχες συνηθίσει.

Πράγματι, μελετημένη μηχανή... ;)

Tpap
23/09/2008, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Η YAMAHA σε αυτη την μηχανη <τα παντα εν σοφια εποιησε>, (εκτος ισως απο την εξατμιση).

:lol: :lol: :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Μπορει ο αναβατης ανα πασα στιγμη να βλεπει τι παταει ο τροχος ο μπροστινος χωρις να χρειαζεται να βγαινει <εξω> απο την μηχανη τελειως.:

Δεν έχει και νόημα. Όταν δεις -από αυτό το κένό που τόσο σοφά εποίησεν η γιαμάχα- αυτό που είναι να δείς, θα το έχεις πατήσει κιόλας..:wave2:

πρώτη φορά ακούω να οδηγάς στο χώμα και να κοιτάς ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑ ο τροχός...
και μπροστά ποιός κοιτά..?
ο συνεπιβάτης..? :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Λοιπόν στο θέμα μας....

εχμ σόρυ....:rolleyes:

συνεχίστε, μη σας το χαλάω...:o

Anty12
23/09/2008, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
εχμ σόρυ....:rolleyes:

συνεχίστε, μη σας το χαλάω...:o

Δεν μας το χαλάς δερβίσι.....:smilea:

δεν έχει και πολύ γούστο να μιλάνε μεταξί τους δέκα νοματέοι που γουστάρουν το ίδιο μάτσο σίδερα.......:lol:
Ευπρόσδεκτη κάθε διαφορετική γνώμη

Το thread με τα μοντέλα-δεινόσαυρους είναι παραπάνω:winka:

peskandritsos
23/09/2008, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
:lol: :lol: :rotflmao:




Δεν έχει και νόημα. Όταν δεις -από αυτό το κένό που τόσο σοφά εποίησεν η γιαμάχα- αυτό που είναι να δείς, θα το έχεις πατήσει κιόλας..:wave2:

πρώτη φορά ακούω να οδηγάς στο χώμα και να κοιτάς ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑ ο τροχός...
και μπροστά ποιός κοιτά..?
ο συνεπιβάτης..? :lol:



εχμ σόρυ....:rolleyes:

συνεχίστε, μη σας το χαλάω...:o Νταξ αδερφε... οτι πεις και οτι πιεις...
Απο δω και περα οποιος παει στα βουνα με μηχανη θα κοιταει μονο τις μπεκατσες αν πετανε ωραια...:eyepop: :hypnotize :uplate: :eyepop: :look:

ggs
23/09/2008, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
:lol: :lol: :rotflmao:




Δεν έχει και νόημα. Όταν δεις -από αυτό το κένό που τόσο σοφά εποίησεν η γιαμάχα- αυτό που είναι να δείς, θα το έχεις πατήσει κιόλας..:wave2:

πρώτη φορά ακούω να οδηγάς στο χώμα και να κοιτάς ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑ ο τροχός...
και μπροστά ποιός κοιτά..?
ο συνεπιβάτης..? :lol:



εχμ σόρυ....:rolleyes:

συνεχίστε, μη σας το χαλάω...:o

Tpap έχεις δίκιο ….το ΤΕΝΕΡΕ είναι τριμπ@υρδελο , η ΥΑΜΑΗΑ ξέχασε να βάλει τα μισά πλαστικά , δεν πάει στο δρόμο ,δεν πάει στο χώμα, δεν πάει πουθενά , ,είναι άσχημο, δεν ρίχνεις γκόμενες , είναι για λεφτάδες, σπάει –χαλάει συνέχεια ,η συντήρηση του είναι …γ@μησε τα, αυτοί που το πήρανε είναι μεγάλοι μ@λ@κες (και πρέπει να είναι και λίγο gay…)

Τουλάχιστον , σε διασκεδάζουνε με αυτά που λένε….

Αν λοιπόν έχεις στεναχώριες ή σκοτούρες μια βόλτα από το thread του ΤΕΝΕΡΕ θα σου φτιάχνει πάντα την διάθεση….


:wave2: :wave2:

dukeandthecity
23/09/2008, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Tpap έχεις δίκιο ….το ΤΕΝΕΡΕ είναι τριμπ@υρδελο , η ΥΑΜΑΗΑ ξέχασε να βάλει τα μισά πλαστικά , δεν πάει στο δρόμο ,δεν πάει στο χώμα, δεν πάει πουθενά , ,είναι άσχημο, δεν ρίχνεις γκόμενες , είναι για λεφτάδες, σπάει –χαλάει συνέχεια ,η συντήρηση του είναι …γ@μησε τα, αυτοί που το πήρανε είναι μεγάλοι μ@λ@κες (και πρέπει να είναι και λίγο gay…)


ώπα φίλος... αυτοι που περιγράφεις ειναι οι bmwακιδες ή μηπως οι κτμακιδες ?:confused: :confused:

δεν ξέρω μπερδευτηκα:D

Tpap
23/09/2008, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Tpap έχεις δίκιο ….το ΤΕΝΕΡΕ είναι τριμπ@υρδελο , η ΥΑΜΑΗΑ ξέχασε να βάλει τα μισά πλαστικά , δεν πάει στο δρόμο ,δεν πάει στο χώμα, δεν πάει πουθενά , ,είναι άσχημο, δεν ρίχνεις γκόμενες , είναι για λεφτάδες, σπάει –χαλάει συνέχεια ,η συντήρηση του είναι …γ@μησε τα, αυτοί που το πήρανε είναι μεγάλοι μ@λ@κες (και πρέπει να είναι και λίγο gay…)

τα σενάρια πού γράφεις τα στέλνεις σε κανά κανάλι...?
γιατί αν όχι, πάει χαμένο το ταλέντο σου ρε φίλε.

πείτε τα μεταξύ σας...:wave2:

ggs
23/09/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
ώπα φίλος... αυτοι που περιγράφεις ειναι οι bmwακιδες ή μηπως οι κτμακιδες ?:confused: :confused:

δεν ξέρω μπερδευτηκα:D

«Κάθε ομοιότητα με κατασκευαστές μοτοσικλετών ή συγκεκριμένων μοντέλων είναι τελείως συμπτωματική…»
:D
Χωρίς πλάκα τώρα , μπορεί ο καθένας μας να έχει άποψη και γνώμη για οποιοδήποτε μοντέλο μοτοσικλέτας ,αλλά οφείλει να σέβεται τις επιλογές του αλλού …προσωπικά ,θεωρώ ότι η καλύτερη μηχανή είναι αυτή που αρέσει στον ΑΝΑΒΑΤΗ ΤΗΣ και δεν θα ειρωνευτώ ποτέ κανένα για την ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ επιλογή
:wave2:

XJR_Billy
23/09/2008, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
τα σενάρια πού γράφεις τα στέλνεις σε κανά κανάλι...?
γιατί αν όχι, πάει χαμένο το ταλέντο σου ρε φίλε.

πείτε τα μεταξύ σας...:wave2:

Ρε φιλαράκι μην τα παίρνεις έτσι...
Όπως επεσήμανε και ο πρόεδρας, κάθε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη αρκεί να μην προσβάλει αυτόν τον οποίο απευθύνεται.

Εννοείται ότι δεν μπορεί να αρέσουν όλα σε όλους.
Αλλά εδώ είμαστε, και συζητάμε.

Αυτός δεν είναι ο λόγος που μπαίνουμε εδώ?:wave2:

peskandritsos
23/09/2008, 11:57
Επισης να συμπληρωσω οτι στο μελετημενο αυτο κενο που εχει η τενερε με μια καλη Ελληνικη πατεντα μπορει να προσαρμοστει και μεταφορεας ΦΡΑΠΕ για τους εραστες τις καφετεριας...

Ειρηνη ημιν αδερφια..:D

Ρε σεις μηπως εχει καμια εκλειψη σημερα η καμια πανσεληνο???:D :D

jpk chios
23/09/2008, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
αυτήν εννοώ....
Ok.Ευχαριστώ!:)

peskandritsos
23/09/2008, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
Κάτι μεγάλο για να χωράνε οι πάνες της μικρής τα pampers τα 70αρια...:lol: :rotflmao: )
Αν ειναι γιαυτο δεν σου φτανει ουτε τριαξονικη νταλικα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jpk chios
23/09/2008, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Αν ειναι γιαυτο δεν σου φτανει ουτε τριαξονικη νταλικα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ααααχ...Κάτι ξέρεις, κάτι ξέρεις...:)

peskandritsos
24/09/2008, 08:01
Σημερις πουρνο πουρνο στην Αττικη οδο και ενω πηγαινα χαλαρα με 90-95 (ψιλοκρυωνα, φοραω καλοκαιρινα ο μλκ@ς) ερχοταν πλακωμενος ενας με στρωμα μολις με ειδε εκοψε, κοιταξε λιγο την τενερε και εφυγε με χιλια.
Ειναι κανεις απο δω???
Και λιγο πιο κατω ενω συνεχιζα με την ιδια ταχυτητα βλεπω μια νταλικα στην μεσαια λωριδα με μεγαλη φορα και με προσπερασε.
Την ακολουθω και πηγαινω με την ιδια ταχυτητα.
Ο τυπος πηγαινε με 110.
Εχω την εντυπωση οτι οι νταλικες εχουν δικαιωμα να πηγαινουν μεχρι 90.
Αν κανω λαθος διορθωστε με.

Anty12
24/09/2008, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
ώπα φίλος... αυτοι που περιγράφεις ειναι οι bmwακιδες ή μηπως οι κτμακιδες ?:confused: :confused:

δεν ξέρω μπερδευτηκα:D

Εσένα ρε πέφτουλα τώρα σε πήρα χαμπάρι.......

Τι δουλειά έχεις στα λημέρια μας ωρέ.....:mad: :a38:
Άϊ τράβα ψάξου......πάλι ανάκληση έχει για τα ποταμόπλοια σας.....:a029: :wave2:

peskandritsos
24/09/2008, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Επίσης , υπάρχουν και αυτά τα tank bags που ΔΕΝ είναι μαγνητικά και ΔΕΝ θέλουν ιμάντες …το μόνο που θέλουν ,είναι η τάπα της βενζίνης να είναι βιδωτή…

Είναι όμως γερμανοί…


http://www.bags-connection.com/?sprach_id=2
Εμενα παλι ρε Γιωργο αυτα τα Γερμανικα μου αρεσουν πιο πολυ απο τα αλλα με τους ιμαντες. :D

ggs
25/09/2008, 08:14
Σήμερα 25/9/2008 και ώρα 09:00 εθεάθη στην Λ. Συγγρού στο ρεύμα προς Φάληρο ,μαύρο ΤΕΝΕΡΕ με πλαϊνές μεταλλικές μπαγκαζιερες…

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩΩΩ…

peskandritsos
25/09/2008, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Σήμερα 25/9/2008 και ώρα 09:00 εθεάθη στην Λ. Συγγρού στο ρεύμα προς Φάληρο ,μαύρο ΤΕΝΕΡΕ με πλαϊνές μεταλλικές μπαγκαζιερες…

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩΩΩ… Αραπινες μαυρες ερωτιαρες???:D :D :D

ggs
25/09/2008, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Εμενα παλι ρε Γιωργο αυτα τα Γερμανικα μου αρεσουν πιο πολυ απο τα αλλα με τους ιμαντες. :D

Είναι όντως πολύ ωραίες …και δεν είναι ΑΠΛΑ tank bag…

Μπορούν να συνδεθούν με ΡΕΥΜΑ και έχουν υποδομές για στήριξη GPS , πρίζα κ.λ.π
Στην Ελλάδα νομίζω ότι τις έχει ο Ξυκης και η Μοτοροδα…

:wave2:

ggs
25/09/2008, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Αραπινες μαυρες ερωτιαρες???:D :D :D

Λοιπόν , στατιστικά

2 μαύρες (η δικιά μου και του αγνώστου)
2 χακί (peskandritsos & Anty12)


…έχει γεμίσει ο τόπος
:D

peskandritsos
25/09/2008, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Είναι όντως πολύ ωραίες …και δεν είναι ΑΠΛΑ tank bag…

Μπορούν να συνδεθούν με ΡΕΥΜΑ και έχουν υποδομές για στήριξη GPS , πρίζα κ.λ.π
Στην Ελλάδα νομίζω ότι τις έχει ο Ξυκης και η Μοτοροδα…

:wave2: Μπηκα στην σελιδα του Ξυκη και εχει μια βαση αλλα μαλλον ειναι μονο για ΒMW αποτι γραφει και δεν ειδα να εχει πουθενα τα τανκμπαγκ τα συγκεκριμενα.

ggs
25/09/2008, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Μπηκα στην σελιδα του Ξυκη και εχει μια βαση αλλα μαλλον ειναι μονο για ΒMW αποτι γραφει και δεν ειδα να εχει πουθενα τα τανκμπαγκ τα συγκεκριμενα.

Καλά…στην Ελλάδα είμαστε …οι κατασκευαστές ,οι εισαγωγείς και οι σελίδες τους ΔΕΝ μπορούν να συγχρονιστούν με τίποτα…..

Η διαδικασία είναι κλασσική …τηλέφωνο ή επίσκεψη..

:beer:

peskandritsos
25/09/2008, 10:30
Απ οτι ειδα στο μετεο την Κυριακη θα εχει καλο καιρο.
Θα παιξει βολτοεντουραδα τελικα αν μας το επιτρεψουν και οι φιλτατοι τελωνειακοι-βενζιναδες???

ggs
25/09/2008, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Απ οτι ειδα στο μετεο την Κυριακη θα εχει καλο καιρο.
Θα παιξει βολτοεντουραδα τελικα αν μας το επιτρεψουν και οι φιλτατοι τελωνειακοι-βενζιναδες???

Υπάρχει μια διαδρομουλα που πάει από Αγ. Στέφανο – Σχινια…
Ψηνομεθα για Κυριακη???


143077

ggs
25/09/2008, 10:52
Θα υπάρχουν και έπαθλα για τους συμμετέχοντες…

:beer:


143078

peskandritsos
25/09/2008, 11:33
Αφου και τα επαθλα ειναι ψημενα εμεις θα μεινουμε αψητοι???:D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ggs
25/09/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Αφου και τα επαθλα ειναι ψημενα εμεις θα μεινουμε αψητοι???:D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol:

Αν ειμαστε ΟΚ ..τηλεφωνιόμαστε για τις λεπτομέρειες …ο billy είναι μέσα???

:beer:

Anty12
25/09/2008, 11:47
Ρεεεεε........:mad:

Αλλού γράφουμε για τις βόλτες λέμε...όχι εδώ μέσα....:D

Στράτο για την ζελατίνα σΕ πήραν τΕλέφωνο.....:confused:

peskandritsos
25/09/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Ρεεεεε........:mad:

Αλλού γράφουμε για τις βόλτες λέμε...όχι εδώ μέσα....:D

Στράτο για την ζελατίνα σΕ πήραν τΕλέφωνο.....:confused: Συγνωμη προεδρε αλλα εδω γραφουμε για τενεροβολτες.(αντε και κανενα ΧΤακι).
Για την ζελατινα μου ειπανε προχθες οτι τελος της βδομαδας η αρχες της αλλης...αν δεν εχουν παρει τηλ. μεχρι Τριτη θα τους ξαναενοχλησω.

Anty12
25/09/2008, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
αλλα εδω γραφουμε για τενεροβολτες.(αντε και κανενα ΧΤακι).


Δε μΕ λέτε ..το παίρνεται χαμπάρι ότι γινόσαστε (μαστε) σαν τους BMWάκηδες ή να σας εφιστήσω την προσοχή...:rolleyes:

ggs
25/09/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Δε μΕ λέτε ..το παίρνεται χαμπάρι ότι γινόσαστε (μαστε) σαν τους BMWάκηδες ή να σας εφιστήσω την προσοχή...:rolleyes:

ΤΙ ....ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :eyepop: :eyepop:

peskandritsos
25/09/2008, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Δε μΕ λέτε ..το παίρνεται χαμπάρι ότι γινόσαστε (μαστε) σαν τους BMWάκηδες ή να σας εφιστήσω την προσοχή...:rolleyes: Ωχ Ωχ θα εχουμε ανακλησεις???:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Anty12
25/09/2008, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
ΤΙ ....ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :eyepop: :eyepop:

Κουνήσου απ' την θέση σου λέμεεε.....:mad:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anty12
25/09/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Ωχ Ωχ θα εχουμε ανακλησεις???:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Τώρα πλάκα-πλάκα ........:rolleyes:

είπαμε να κλέβουν τα Γιαπωνέζικα κοντέρ ...αλλά όχι κι' έτσι.......
Μια αλλάγη στον ατέρμονα του κοντέρ , δεν θα με χαλούσε να σΕ πω...:D

peskandritsos
25/09/2008, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Τώρα πλάκα-πλάκα ........:rolleyes:

είπαμε να κλέβουν τα Γιαπωνέζικα κοντέρ ...αλλά όχι κι' έτσι.......
Μια αλλάγη στον ατέρμονα του κοντέρ , δεν θα με χαλούσε να σΕ πω...:D
Μηπως χανει το GPS???:D :D :D

ggs
25/09/2008, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Τώρα πλάκα-πλάκα ........:rolleyes:

είπαμε να κλέβουν τα Γιαπωνέζικα κοντέρ ...αλλά όχι κι' έτσι.......
Μια αλλάγη στον ατέρμονα του κοντέρ , δεν θα με χαλούσε να σΕ πω...:D

Δεν κλέβουνε …απλώς είναι πολύ αισιόδοξα…

ggs
25/09/2008, 12:17
Και για αν επανέλθουμε ….

Service 1000 km

Τι λαδάκι του βάλατε ???
Τι άλλο είδατε-κάνατε εκτός από τα κλασικά ???

peskandritsos
25/09/2008, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Δεν κλέβουνε …απλώς είναι πολύ αισιόδοξα… Ισως ειναι και λιγο μεντιουμ (δειχνουνε το μελλον).:smilea: :beer:

peskandritsos
26/09/2008, 20:03
Λεω να δουμε τα χιλιομετρα μας.
Εγω εχω 2600 οι υπολοιποι??:D

jpk chios
26/09/2008, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Λεω να δουμε τα χιλιομετρα μας.
Εγω εχω 2600 οι υπολοιποι??:D
980 χαλαρά χλμ.Αν δεν βρέξει θα δω και τί πιάνει στο χώμα...:winka:

peskandritsos
26/09/2008, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpk chios
980 χαλαρά χλμ.Αν δεν βρέξει θα δω και τί πιάνει στο χώμα...:winka: O κολοκαιρος γμτω θα μας χαλασει τη βολτα... και πανω που λυθηκε το προβλημα με τη βενζινη.:mad: :mad: :mad:

jpk chios
26/09/2008, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
O κολοκαιρος γμτω θα μας χαλασει τη βολτα... και πανω που λυθηκε το προβλημα με τη βενζινη.:mad: :mad: :mad:
Τί εννοείς?Μιλάς για την έλλειψη ή για ποιότητα (προβλημα σε τροφοδοσια εννοω)?Εδώ στο νησί δεν είχαμε ελλειψη πάντως...:D