PDA

View Full Version : επεσε ελικοπτερο



KaTaNaS
22/04/2008, 15:45
και ηταν μεσα ο μακεδονας ο σαλλονικιος τραγουδιστης;


edit: αναγκαστικη προσγειωση!, ολα καλά! :beer: :wave2:

alximistis
22/04/2008, 15:46
Ε;;;;; Που το είδες;;;

Nik0s
22/04/2008, 15:47
Ιδιωτικό ελικόπτερο αγνοείται από τις 15:45, ενώ πετούσε πάνω από την περιοχή του Αυλώνα.

Ο αριθμός των επιβαινόντων παραμένει αδιευκρίνιστος.

Ερευνες διεξάγουν στην περιοχή αεροσκάφη της Πολεμικής Αεροπορίας και σκάφη του Λιμενικού.

Όπως μεταδίδουν ραδιοφωνικοί σταθμοί, στο ελικόπτερο επέβαινε γνωστός τραγουδιστής.



naftemporiki.gr

Nik0s
22/04/2008, 15:49
Ιδιωτικό ελικόπτερο της Πολιτικής Αεροπορίας αγνοείται από τις 15:43 το μεσημέρι της Μεγάλης Τρίτης.

Στο ελικόπτερο επέβαιναν τουλάχιστον δύο άτομα, μεταξύ των οποίων φέρεται να είναι -σύμφωνα με μη επιβεβαιωμένες πληροφορίες- και ο τραγουδιστής Κώστας Μακεδόνας.

Οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν ότι το ελικόπτερο απογειώθηκε λίγο πριν τη 1 το μεσημέρι από το αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος».

Το ελικόπτερο πραγματοποιούσε πτήση προς Τανάγρα και Τατόι και αμέσως μετά θα επέστρεφε στο «Ελ.Βενιζέλος». Η τελευταία επικοινωνία με τον πύργο ελέγχου έγινε στις 15:43, ενώ πετούσε στην ευρύτερη περιοχή της Μαλακάσας, και από τότε χάθηκε το στίγμα του.

Σε εξέλιξη βρίσκονται οι έρευνες για τον εντοπισμό του ελικοπτέρου. Στις έρευνες μετέχουν σκάφη του Λιμενικού, ένα ελικόπτερο Super Puma, ένα αεροσκάφος C-130, ενώ στην περιοχή ίπτανται επίσης δύο αεροσκάφη F-16 και ένα πολιτικό ελικόπτερο.





Newsroom ΔΟΛ

Nik0s
22/04/2008, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ε;;;;; Που το είδες;;;


Δημοσιογράφος να σου πετύχει :rolleyes: :lol:

KaTaNaS
22/04/2008, 16:03
7 λεπτα πριν την προβλεπωμενη προσγειωση επικοινωνησε με πυργο ελεγχου Ελ. βεν, μετα χαθηκε το ιχνος!
η κινητοποιηση ξεκινησε μετα απο 1 ωρα!

requiem
22/04/2008, 16:05
καλά εσύ βρε παλιορεμάλι στην ΕΡΤ δεν δουλεύεις? τι κάνεις εκεί? ούτε να μας ενημερώσεις δεν μπορείς? τι είναι ετούτος ρε:confused:

alximistis
22/04/2008, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από empyrium
καλά εσύ βρε παλιορεμάλι στην ΕΡΤ δεν δουλεύεις? τι κάνεις εκεί? ούτε να μας ενημερώσεις δεν μπορείς? τι είναι ετούτος ρε:confused:


ΔΕΝ δουλεύω!!! Άλλη είναι η ώρα προσέλευσης και η ώρα εργασίας μου!!! Τι νομίζετε; Πως από το πρωί ως το βράδυ όταν δεν δουλεύω κάθομαι μπροστά σε μία τηλεόραση και βλέπω ειδήσεις;;;;

alximistis
22/04/2008, 16:17
Ο ΑΝΤ1 έβγαλε έκτακτο. Σώοι και οι δύο επιβαίνοντες! Με ελαφρά μόνο τραύματα. :)

blackbusa
22/04/2008, 16:18
Εκαναν αναγκαστικη προςγειωση.....2 επιβαινοντες σωοι και αβλαβεις.....


:)


ακους δημοσιογραφισκε της δεκαρας????:evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

alximistis
22/04/2008, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Εκαναν αναγκαστικη προςγειωση.....2 επιβαινοντες σωοι και αβλαβεις.....


:)


ακους δημοσιογραφισκε της δεκαρας????:evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:


λαμβάνω οδηγέ της πεντάρας. :lol:

blackbusa
22/04/2008, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
λαμβάνω οδηγέ της πεντάρας. :lol:


μα η δουλεια μου δεν ειναι οδηγος.....ΠΟΥΛΑΩ ΒΕΡΕΣ....ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΜΗΠΩΣ????:evil:


:wave2:

KaTaNaS
22/04/2008, 16:27
Δοξα το Θεό! :beer:

διορθωνω και το μακαβριο πρωτο ποστ

alximistis
22/04/2008, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
μα η δουλεια μου δεν ειναι οδηγος.....ΠΟΥΛΑΩ ΒΕΡΕΣ....ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΜΗΠΩΣ????:evil:


:wave2:


Μην... βάζεις ιδέες ρε!!! :mad: (Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα)!!!!!

ΥΓ Ευτυχώς που δεν είναι η δουλειά σου... θα είχε χαθεί κόσμος... :D

blackbusa
22/04/2008, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Μην... βάζεις ιδέες ρε!!! :mad: (Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα)!!!!!

ΥΓ Ευτυχώς που δεν είναι η δουλειά σου... θα είχε χαθεί κόσμος... :D


και για να δεις τι καλως ειμαι...θα χαραξουμε μεσα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (με κατι γραμματα ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ) και ΚΟΥΛΟΣ........εεεεεεεεε.....ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ.....

Ασε ρε ασπρε σιφουνα....ακομα να ξεκινησεις για επανω????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

alximistis
22/04/2008, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
και για να δεις τι καλως ειμαι...θα χαραξουμε μεσα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (με κατι γραμματα ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ) και ΚΟΥΛΟΣ........εεεεεεεεε.....ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ.....

Ασε ρε ασπρε σιφουνα....ακομα να ξεκινησεις για επανω????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:


Μαύρος σίφουνας παρακαλώ! Μαύρο είναι το τριμπούρδελο μου!!! :lol:
Και για να μην λες μπούρδες από το πρώτο πρώτο ποστάκι γράφω για 10 Μαϊου. Χαζέ!!! Τελικά δεν ξέρω τι είσαι εκτός από αργός και κουλάδι. Χαζός ή στραβός;;; :D :lol: :lol:

blackbusa
22/04/2008, 17:24
γιαυτο σου ειπα ρε να ξεκινησεις τωρα.....για να προλαβεις....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αν και θα σου προτεινα ακομα καλυτερα να κανειςΠασχα καπου βορεια....Σερρες πχ.....για να προλαβεις....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.....θα κανετε μαζι Πασχα....????ξεκινηστε λεμε απο αυριο αν οδηγαει ο αρχιχλιμιτζουρας....αν οδηγας εσυ βεβαια (εχεις και πειρα απο την Ερμου εεεεεεεεε) μπορειτε να φυγετε και Σαββατο...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2: