PDA

View Full Version : Εντυπωσεις



crs-k
28/12/2004, 08:16
Για πειτε τις εντυπωσεις απο το χτεσινο μαγαζι και εν γενει την συναντηση ....

Τις δικιες μου, μαλλον μπορειτε να τις φανταστειτε ... :D

afrotwin
28/12/2004, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Για πειτε τις εντυπωσεις απο το χτεσινο μαγαζι και εν γενει την συναντηση ....

Τις δικιες μου, μαλλον μπορειτε να τις φανταστειτε ... :D

gia na doume
xmmm
ixes ena provlima me tis kourtines den sou aresan i soures ke to roz xroma ke ta trapezia me to tzami se eknevrizan giati fenonte ta panta apo kato den mporis na ksisis ta axamna sou se vlepoun oloi.....


re crs ti exis pa8i re pedi mou?
giati nomizis oti oloi kseroun ti skeftese?
se exi pari apo kato mou fenete

tespa gia kane mia prospa8ia na pis tin gnomi sou gia to magazi na ma8oume ke emis pou den ir8ame
ke min fovase min xalasis tin parea pou 8a pi ala

pigmi re:mad:


:lol: :lol:

crs-k
28/12/2004, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
..............
tespa gia kane mia prospa8ia na pis tin gnomi sou gia to magazi na ma8oume ke emis pou den ir8ame
..............


Ωραια ...
Θα κανω μια προσπαθεια να πω την γκρινια μου. :p

1. Μουσικη, απο κακη εως πολυ κακη και το κυριοτερο, ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ! Με τον διπλανο σου με μεγαλη δυσκολια μπορουσες να συνεννοηθεις ... Με τον παραδιπλανο σου ή τον απεναντι, ηταν απλως, αδικος κοπος!
2. Μηχανες, εκτος απο 4-5 που βρηκαν μπροστα στο μαγαζι, οι αλλες παρκαραν στου διαολου το αναθεμα μεσα στα σκοταδια, αναμεσα απο κουτια!
3. Παρεα, εκτος απο κανα δυο καινουργια ατομα, οι περισσοτεροι που γραψαν ιδεες στο αντισοιχο ποστ του στυλ "να αλλαξετε μαγαζι για να 'ρθουμε κι εμεις", απλα ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ!
4. Τιμες, απο ακριβες εως πολυ ακριβες!
5. Κοσμος, υπηρχε καμποσος με αποτελεσμα να κανουμε απο λιγο εως πολυ μπαχαλο το μαγαζι και με μεγαλη δυσκολια, να βρισκουμε καρεκλες ή τραπεζια.
6. Κρανη - μπουφαν, τα ανεχτηκαν στην αρχη, αλλα οσο ερχοντουσαν κι αλλοι γινοντουσαν ολο και πιο δυσκολα τα πραγματα και μας αναγκασαν να τα ντανιασουμε καπου κατω, ωστε να χρησιμοποιηθουν τα τραπεζια και οι καρεκλε που πιαναν αυτα. Αποτελεσμα των "μετακομισεων", καποιοι(ες) να ψαχνουν μια ωρα για να βρουν που εχει παει το κρανος τους ...
7. Περιοχη, εμενα με βολευει μιας και ειναι μολις 2 λεπτα απο το σπιτι μου ... Εσας?
8. Γκαρσονια, ολα πιπινακια (3-4) στα 16 με 18! Η μεγαλη μου ειναι 17 και αισθανομαι ασχημα. Προτιμω τον ΜΗΤΣΟ! :lol:
9. Ζεστη, μας ψησανε! Εγω προσωπικα ειχα γινει μουσκεμα ...
10. Προσωπικο! Μιση ωρα μετα ηδη εψηνα μερικους να την κανουμε για κανα τσιπουραδικο. Αλλα μεχρι να καταφερουμε να συνεννοηθουμε εκει μεσα, για το που θα παμε, περασε η ωρα και το αφησαμε για σημερα.
11. Ανακαλυψη!! Βγαινοντας εξω ειδα οτι το παραδιπλανο μαγαζι ειναι ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΟ, η "Σπασμενη Βαρκα". Αρα ... Καλο ηταν το μαγαζι παιδια, να ξαναπαμε! Εγω θα ειμαι διπλα!!! :rotflmao:



ΥΓ: Μεσα στην αγωνια μου να βγω εξω για να ανασανω και να δροσιστω, ξεχασα και το μπουκαλι με το τσιπουρο που μου 'φερε ο Βασιλης (bmoor). Το θυμηθηκα μολις τωρα ... :sad:

KaTaNaS
28/12/2004, 09:06
kalhmera antartes,


prwth prwth entypwsh periergh,

psilokyrila magazi, pou paei neos thn neoapokthitisa filenada kai milane sto ayti!

mpaineis mesa, kai enw einai ola ta trapezakia monaxika me 2-3 atoma jagnika antikryzeis ftsakarta ena trapezi gamoy, 2-3 akoma na erxontousan tha to kaname kai sxhma Π !:lol:


den htan asxhma, den jerw omws kata poso htan katallhla!

KATALLHLA!! ENTAJ LIGO HLITHIO mou akougetai, les kai tha to agorasoume kanoume, leme twra omws, kata th gnwmh htan psilokyrila, den htan xalarh kafeteria, araxtos kai light.

den eixe pleonazon trapezakia, wste sto telos angkastikame na topothethsoume ta kranh stoiba sto dapedo gia na epistrateysoume kai to teleytaio trapezaki pou eixe meinei !

twra to gegonos oti mazepse kosmo se 3 endexomena tina ofeiletai:


logw xristoygennwn, oloi einai pio xalaroi apo ypoxrewseis


logw DElear , osoi hrthan epipleon de goustaroun delear


logw giagia arkouda (parathreitai, pws opou dhlwnei pws tha paei shmeiwnetai kosmoshroh!!!


;) )



sthn telikh, h parea opws panta glykane otan oi prwtoi fygan kai syriknwthikan oi loipoi metajy tous!


skeftomai pws pio ejypno tha htan na sthnomastan oloi sth mpara tou bar, na mporoume na allazoume kai synomilhtes, kai genika na mhn yparxei to stylaki tou mporw kai milaw me tous 3- 4 gyrw mou (logw megethous trapeziou-pareas) kai me tous allous antallasw mono xamogela!


ena tour mpiliardo na organwsoume!

exei ea mpiliardadiko sthn galatsiou sth koryfh ligo pio xamhla apo beikou, kai einai panta adeio.!!!


parepiptontws oi moto den fainontan (bebaia egw den tha eprepe na anhsyxw) alla gia aytous twn opoiwn xrhzoun idiaiterhs prosoxhs apo tyxon apwlesh!

free rider
28/12/2004, 09:45
exo na shmeioso oti moy htan poli diskolo na miliso me polla paidia par olo poy tha hthela na po dyo koybentes apo tin mia i poly dinati moysiki kai apo thn allh o xoros den bohthoyse....

kata ta alla xarika poy eoda poly kosmo na mazeyetai ...
tora an milame kai pinoyme kana tsipoyro eimai mesa....

:beer:

adam_tsouk
28/12/2004, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
11. Ανακαλυψη!! Βγαινοντας εξω ειδα οτι το παραδιπλανο μαγαζι ειναι ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΟ, η "Σπασμενη Βαρκα". Αρα ... Καλο ηταν το μαγαζι παιδια, να ξαναπαμε! Εγω θα ειμαι διπλα!!! :rotflmao:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bmour
28/12/2004, 14:56
ΥΓ: Μεσα στην αγωνια μου να βγω εξω για να ανασανω και να δροσιστω, ξεχασα και το μπουκαλι με το τσιπουρο που μου 'φερε ο Βασιλης (bmoor). Το θυμηθηκα μολις τωρα ...



Δεν πειραζει ρε Χρησταρα εσυ να εισαι καλα .... ακι δεν θα πιστεψεις οτι ειχα στο μυαλο μου να στο θυμησω την ωρα που εφευγα

και εις αλλα με ... :beer:

Θάνος
28/12/2004, 16:38
Καλά εγώ ως γνωστόν δεν μπορώ τις Δευτέρες... :D

Αλλά...

ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ;;; :smokin: :mad:

Το πιστεύατε αλήθεια ότι υπήρχε περίπτωση να κάνετε αυτό το μέρος στέκι;

Ελπίζω πάντως Χρήστο να μην εννοούσες κι εμένα όταν έλεγες:


οι περισσοτεροι που γραψαν ιδεες στο αντισοιχο ποστ του στυλ "να αλλαξετε μαγαζι για να 'ρθουμε κι εμεις", απλα ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ!

Εγώ είχα εκφράσει από την αρχή την έντονη αντίθεση μου με το Μπουρνάζι και κάθε άλλο παρόμοιο μέρος τοπικού χαρακτήρα...

πού θα πάει όμως...

Vivoula
28/12/2004, 19:42
Tην επομενη φορα να ερθετε στα ομορφα Β.Π. να σας δουμε λιγακι!

NAKANO-1100
28/12/2004, 20:21
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΑΦΕΝΤΟΜΟΥΤΣΟΥΝΑΡΑ ΜΟΥ ΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΩΝ ΤΙΜΗΜΕΝΩΝ ΜΕΝ ΠΕΖΟΠΟΡΩΝ ΔΕ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΤΕΩΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ Ή ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΕΤΡΌ Ή ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟΤΕΡΟ ΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ Ή/ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΤΕΡΟ ΤΩΝ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΤΟΤΕ


7074

955i
28/12/2004, 20:23
an kai meno sto kalamaki tha elega giati ohi na vriskomastan sto fragma ??poli omorfa ine prasino ehi vlepis kai ton limnoula kai ama goustaroume meta pame kai gia kana kopsidi pio kato

ireneepi
28/12/2004, 22:21
Δεν προλαβα να ερθω χτες γιατι με πηρε η ωρα με το διαβασμα αλλα ναι εχει δυνατη μουσικη το μαγαζι.Το θυμομουν απο παλια..

crs-k
29/12/2004, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
..........................
Ελπίζω πάντως Χρήστο να μην εννοούσες κι εμένα όταν έλεγες:
.........................


Εννοουσα ακριβως αυτο που ειπα ... :winka:

Βεβαια στην συναντηση πηρα μια πληροφορια απο γνωστο ρουφιανο του forum, και αυτοματα σε εξαιρεσα ....

:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
29/12/2004, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Δεν προλαβα να ερθω χτες γιατι με πηρε η ωρα με το διαβασμα αλλα ναι εχει δυνατη μουσικη το μαγαζι.Το θυμομουν απο παλια..

Γιατι δεν ειδοποιησες και κανα ανθρωπο, να γλυτωσει κι αυτος ???

:lol: :rotflmao: :lol: