PDA

View Full Version : Αγορά leovince



frog1
28/12/2004, 11:57
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε ολα τα παιδιά.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος θέλω να βάλω την εξάτμιση την leovince και την βρήκα απο 305 έως 320 ευρώ ειναι καλή η τιμή,μήπως μπορώ να την βρώ και σε καλύτερη; και αν ναι σε ποιό μαγαζί;
Ευχαριστώ και να έχεται ολοι καλές γιορτές και με υγεία το νεο έτος

sas
28/12/2004, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από frog1
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε ολα τα παιδιά.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος θέλω να βάλω την εξάτμιση την leovince και την βρήκα απο 305 έως 320 ευρώ ειναι καλή η τιμή,μήπως μπορώ να την βρώ και σε καλύτερη; και αν ναι σε ποιό μαγαζί;
Ευχαριστώ και να έχεται ολοι καλές γιορτές και με υγεία το νεο έτος

Μια χαρά είναι η τιμή, αν και θα σου πρότεινα να έριχνες μια ματιά και στις Mivv που και καλύτερη εμφάνιση έχουν και βγάζουν έναν γαμάτο μπάσο ήχο (στη ίδια τιμή νομίζω)

afrotwin
28/12/2004, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από frog1
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε ολα τα παιδιά.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος θέλω να βάλω την εξάτμιση την leovince και την βρήκα απο 305 έως 320 ευρώ ειναι καλή η τιμή,μήπως μπορώ να την βρώ και σε καλύτερη; και αν ναι σε ποιό μαγαζί;
Ευχαριστώ και να έχεται ολοι καλές γιορτές και με υγεία το νεο έτος

i timi gia elada ine poli kali tora an psaxnis na glitosis kapou 20 euro diskolo...
kita an tin vris meso intenet na tin agorasis isos me to curier sou er8i ligo ftinotera
kita e-bay ke alou psakse perimene isos tin vris es8ita ftinotera
ala elada oxi:nono:
se sxesi me tin remus pou exi 100 euro pio akriva ine kali periptosi
ke oles to idio sou prosferoun ine 8ema ilikon ke antoxis ston xrono pou plironis

prosopika ine i agapimeni mou eksatmisi
oxi mono giati periexi to onoma mou leo...
ala giati exi to pio omorfo sxima gia mena idika to telioma tis ine poli tou goustou mou

ala den tin exo akousi pote
an tin valis poli 8a i8ela na akouso to tragoudi tis
na do an ine toso oreo oso i emfanisi tis

frog1
28/12/2004, 22:11
Φίλε afrotwin και εμένα αυτό το σχήμα και το τελείωματης μου αρέσουν πολύ και οταν την βαλω πολυ ευχαρίστως να κανονίσουμε να ποιούμε καφεδάκι και να την ακούσεις

afrotwin
29/12/2004, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από frog1
Φίλε afrotwin και εμένα αυτό το σχήμα και το τελείωματης μου αρέσουν πολύ και οταν την βαλω πολυ ευχαρίστως να κανονίσουμε να ποιούμε καφεδάκι και να την ακούσεις

file mou perimeno nea sou
ke min ksexasis to filtro k&n xoris afto den kanoume tipota
ke exi kamia 70euro to atimo
:wave2:

iannis
05/01/2005, 01:49
φιλε η τιμη ειναι καλη. Μεχρι 310 την ειχα βρει την κλειστη .Για την οπεν την οποια εβαλα μου ζητησαν κανα 20αρι παραπανω. Κοιτα παντως και την μιβ την ακουσα κανει οντος ωραιο θορυβο για εμφανιση δεν με ψηνει σε συγκριση με το λεο, τωρα τα χαρακτηριστικα δεν ξερω(η λεοβιντσι βγαζει 1 κιλο ροπη παραπανω απο μαμα στις μεσαιες ).

http://www.sitogroup.com/pls/pazsito/pk$ges_upload.download?nome_file=F18002/GP-5198.jpg

και το Κ&Ν μην ξεχασεις και αυτο αξιζει. αυτο το σετακι εχω βαλει στη δικια μου.

καλη χρονια

iannis
05/01/2005, 01:54
να και φοτο


7250

frog1
05/01/2005, 11:56
Φίλε Γιάννη την μιβ την είδα αλλά δεν μου άρεσε παρόλο που και ποιο πάνω ο σασ μου την πρότεινε, απλώς δεν μου άρεσε έτσι όπως καθόταν πάνω στη μηχανή. Πάντως έβαλα την λεο την ανοιχτή με 320 ευρώ και τελικά ειναι πολύ ωραία κει εμφανισιακά και εχει και πολύ ωραίο θόρυβο.