PDA

View Full Version : Γνωμες για Frank Thomas



jfx
26/04/2008, 23:10
δεν εχω δει να συζητουνται πολύ οι frank thomas στολες.

επειδή βρηκα μια ολόσωμη πάρα πολύ ωραία(strike titanium) αλλά από ποιοτητα και κυριως από σωστη προστασία, δεν εχω ιδεα σε ποια κατηγορια παιζουν οι ολοσωμες της εταιρειας αυτης, για πειτε καμια γνωμη αν εχετε δοκιμασει ή εχετε ακουσει τιποτα...



Κι εκτος απο το motomarket εχετε υπ'οψιν ποιος αλλος τα φερνει?

Γενικα ψαχνω καποια ολοσωμη (εστω και διαιρουμενη) που να ειναι ολη μαυρη και οχι να εχει
ενα κάρο χρωματα οπως το 99% των στολών που εχω δει.Μονο αυτη εχω βρει που ειναι οπως τη θελω.αν εχετε δει και τιποτα αλλο, ριχτε το!

Ευχαριστώ:sun:

div400
28/04/2008, 20:05
χωρις να έχω προσωπική εμπειρία (δεν εχω κανενα απο τα προιοντα εννοω) οσα εχω δει σε κατ/τα και εκθεσεις μου εχουν δωσει την εντυπωση πως ειναι πολυ καλοφτιαγμενα. εδω ειναι λιγο πολυ αγνωστη αλλα εξω θεωρειτε απο τις πολυ καλες εταιρειες μοτο/κης ενδυσης.

την φορμα που λες περιμενα και εγω να την φερει το μοτομαρκετ για να την δω απο κοντα. τηνεχουν απο περσι στον καταλογο τους και μαλιστα σε προσφορα αλλα εως προτεινος δεν την ειχαν φερει....:confused:

Sapadak
28/04/2008, 20:21
Τη φορμα μετα απο καιρο αναμονης τη εφερε το μοτομαρκετ της γειτονιας μου και τη δοκιμασα μετα απο καιρο αναμονης!

Περιμενα να τη δοκιμασω για να τη παραγγειλω απο οξω

Τη δοκιμασα μου εκατσε πολυ καλα αλλα οταν πηγα να τη παραγγειλω δεν ειχαν στο χρωμα που ηθελα το νουμερο μου και απλα πηρα κατι αλλο!

Μου φανηκε οτι το δερμα του ειναι λεπτοτερο ή μαλακοτερο απο αλλες που δοκιμασα αλλα απο θεμα εφαρμογης ηταν πολυ πολυ καλυτερη με διαφορα με αλλες πχ dainese, alpinestars, spool κτλ!

Βεβαια αυτο ειναι θεμα σωματοτυπου

jen
29/04/2008, 08:12
;) Η συγκεκριμένη φορμα - χωρίς να την έχω δοκιμάσει - δείχνει σούπερ!
Εγώ ήθελα το αντιστοιχο μπουφάν και παντελόνι αλλά ακόμα τα ψάχνω ... :(
Αν εξακολουθείς να θελεις την φορμα υπάρχει και εδώ:
http://www.motorshop.gr (την έχει κατω δεξιά) :wave2:

Operater
29/04/2008, 12:16
Απο στολές δεν ξέρω, αλλά το μπουφανάκι που αγόρασα, 150 ευρω,
αποδείχτηκε πάρα πολύ καλό. Σε 2 μικροπτώσεις που έσκασα με τον αγκώνα κάτω, δεν κατάλαβα τίποτα. Καλή επιλογή! :wave2: