PDA

View Full Version : Εφαγα πολύ Βροχή...



pipis
29/04/2008, 08:29
Εχθές στον δρόμο για την επιστροφή από το χωριό, ενώ ξεκίνησα με μια χαρά λιακάδα!!!:sun: , μετά από 20 χλμ. αρχίζουν οι πρώτες ψιχάλες. ο καιρός έκλεινε σιγά σιγά...
μετά απο λίγη ώρα δεν άργησε να ρίχνει καρεκλοπόδαρα! αφου έβαλα βροχή και στις τσέπες!! σταμάτησα σε μια ταβέρνα να περιμένω να κοπάσει. εν το μεταξύ όλα 100% αδιάβροχα εκτός απο το σημαντικότερο! το μπουφάν, όπου είναι 50%:bawl: . Αφου σταμάτησε η βροχή είπα να ξεκινήσω.. αλλά τι να το κάνεις μετά από 5 λεπτά πάλι τα ίδια. Να μην σας τα πολύ λέω έφαγα σύνολο κανα μισάωρο - 3 τέταρτα βροχή! Και το χειρότερο ότι το μπουφάν και το μπλουζάκι στέγνωσαν πάνω μου μετά στην εθνική...

Ευτυχώς σήμερα δεν νιώθω τίποτα περίεργο εκτός από ένα πιάσιμο στον αυχένα...

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 09:09
αφου δεν εσκισες κανενα καλσον παλι καλα να λες

sober
29/04/2008, 09:17
Οντως οταν εισαι βρεγμενος και σε χτυπα αερας (ειδικα χτες που 8α ηταν και κρυος) ειναι χοντρο πακετο...:rolleyes:

Ευτυχως δεν αρπαξες κανα κρυωμα...:)

pipis
29/04/2008, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
αφου δεν εσκισες κανενα καλσον παλι καλα να λες


:a12: :a31:

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
:a12: :a31:
τι επομενη φορα που θα βραχεις βαλε και φωτογραφιες να παθουμε πλακα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 09:23
α και αυτο που στεγνωσαν τα ρουχα πανω σου πολυ ερεθιστικο ακουστικε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pipis
29/04/2008, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
τι επομενη φορα που θα βραχεις βαλε και φωτογραφιες να παθουμε πλακα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


συγνώμη.. ξεχασα... εδω γραφουμε μονο για τουμπες και θανατους. οντως εχεις δικιο..
μολις ακουσω για κανενα θανατο θα το γραψω να λυπηθούμε ολοι μαζι.

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
συγνώμη.. ξεχασα... εδω γραφουμε μονο για τουμπες και θανατους. οντως εχεις δικιο..
μολις ακουσω για κανενα θανατο θα το γραψω να λυπηθούμε ολοι μαζι.
πες το μονο νωρις να φορεσω τα μαυρα :rotflmao:

Akatanomastos
29/04/2008, 13:12
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

mozart deikse eleos:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

sapila racing
29/04/2008, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
τι επομενη φορα που θα βραχεις βαλε και φωτογραφιες να παθουμε πλακα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν παίζεσαι με τίποτα!!! :lol: :lol: :wave2:

TROOPER
29/04/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

mozart deikse eleos:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

+1

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Οντως οταν εισαι βρεγμενος και σε χτυπα αερας (ειδικα χτες που 8α ηταν και κρυος) ειναι χοντρο πακετο...:rolleyes:

Ευτυχως δεν αρπαξες κανα κρυωμα...:)
:eyepop: ωχ τωρα το ειδα αυτο


ευτυχως φιλε δεν λες τιποτα :rotflmao: :rotflmao:

θα εκανε και γκουχου γκουχου θα ειχε και μηξουλες :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
29/04/2008, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
:eyepop: ωχ τωρα το ειδα αυτο


ευτυχως φιλε δεν λες τιποτα :rotflmao: :rotflmao:

θα εκανε και γκουχου γκουχου θα ειχε και μηξουλες :rotflmao: :rotflmao:

σταματα ρε συ :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Cpt. Haddock
29/04/2008, 13:44
Μονο εγώ δε βλέπω κατι που να μη με κάνει να γελάω μεχρι δακρύων;

:rolleyes:

TROOPER
29/04/2008, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μονο εγώ δε βλέπω κατι που να μη με κάνει να γελάω μεχρι δακρύων;

:rolleyes:

γιατι ρε εφαγες πολλα γιουβαρλακια εσυ ???:lol: :lol: :lol:

zephyr1
29/04/2008, 13:52
Μοζ βαλε το μηχανακι σου μια φωτο να λιωσουμε απ΄τα γελια, το καινουργιο οχι το παλιο , με το παλιο αρκετα γελασαμε ,βαλε το καινουργιο ρε να γελασει ο καθε πικραμενος.:a029: :a9:

apav
29/04/2008, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μονο εγώ δε βλέπω κατι που να μη με κάνει να γελάω μεχρι δακρύων;

:rolleyes:

+1.000

MIKE_16V
29/04/2008, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Μοζ βαλε το μηχανακι σου μια φωτο να λιωσουμε απ΄τα γελια, το καινουργιο οχι το παλιο , με το παλιο αρκετα γελασαμε ,βαλε το καινουργιο ρε να γελασει ο καθε πικραμενος.:a029: :a9:

Αυτος ειναι και ο λογος που γελαει...γιατι αυτος πια δεν βρεχετε:lol: :lol: :lol:

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μονο εγώ δε βλέπω κατι που να μη με κάνει να γελάω μεχρι δακρύων;

:rolleyes:
με τι μπαινεις με opera ή με μπουζουκτσιδικο :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Μοζ βαλε το μηχανακι σου μια φωτο να λιωσουμε απ΄τα γελια, το καινουργιο οχι το παλιο , με το παλιο αρκετα γελασαμε ,βαλε το καινουργιο ρε να γελασει ο καθε πικραμενος.:a029: :a9: :blush: :blush: :eek: :eek:


128842

ΜΟΖΑΡΤ
29/04/2008, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
+1.000
εσυ απεχεις απο τα χιλια 750 κυβικα και απο το τουμπανο μου 150 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

metaltheo
30/04/2008, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
:eyepop: ωχ τωρα το ειδα αυτο


ευτυχως φιλε δεν λες τιποτα :rotflmao: :rotflmao:

θα εκανε και γκουχου γκουχου θα ειχε και μηξουλες :rotflmao: :rotflmao:

Φοβερο το υφακι σου ρε παλικαρι, μπραβο εισαι και πολυ μαγκας και αλανι:mad: :mad: :mad:

xampos
30/04/2008, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Μοζ βαλε το μηχανακι σου μια φωτο να λιωσουμε απ΄τα γελια, το καινουργιο οχι το παλιο , με το παλιο αρκετα γελασαμε ,βαλε το καινουργιο ρε να γελασει ο καθε πικραμενος.:a029: :a9:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
01/05/2008, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μονο εγώ δε βλέπω κατι που να μη με κάνει να γελάω μεχρι δακρύων;

:rolleyes: .
Αρχικά δημιουργήθηκε από metaltheo
Φοβερο το υφακι σου ρε παλικαρι, μπραβο εισαι και πολυ μαγκας και αλανι:mad: :mad: :mad: Γίναμε τρείς.

TROOPER
01/05/2008, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Γίναμε τρείς.

4 εισαστε με τον apav.

αλλα ρε παιδια δε σας καταλαβαινω ειλικρινα και τους 4 !!!

σιγα το στραβο και το αναποδο....εφαγε μιση ωρα βροχη και κατι τρεχει στα γυφτικα....ΗΜΑΡΤΟΝ πια....ε μπηκε ο ΜΟΖ και τον αρχισε στο δουλεμα...τι επρεπε να κανει???ειλικρινα τωρα...ε με το δουλεμα γελασαμε.δε βλεπω στραβο, δε βλεπω αναποδο και δε βλεπω και τπτ κακο στη πλακα του ΜΟΖ.

πολυ ευαισθητουληδες μου εχετε γινει...να το κοιταξετε !!!!

:wave2:

AFTER
01/05/2008, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μονο εγώ δε βλέπω κατι που να μη με κάνει να γελάω μεχρι δακρύων;

:rolleyes:


Και εγω σου ελεγα, μην παρεις triumph

:a029:


Θελω tiger

Λεωνίδας
01/05/2008, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
4 εισαστε με τον apav.

αλλα ρε παιδια δε σας καταλαβαινω ειλικρινα και τους 4 !!!

σιγα το στραβο και το αναποδο....εφαγε μιση ωρα βροχη και κατι τρεχει στα γυφτικα....ΗΜΑΡΤΟΝ πια....ε μπηκε ο ΜΟΖ και τον αρχισε στο δουλεμα...τι επρεπε να κανει???ειλικρινα τωρα...ε με το δουλεμα γελασαμε.δε βλεπω στραβο, δε βλεπω αναποδο και δε βλεπω και τπτ κακο στη πλακα του ΜΟΖ.

πολυ ευαισθητουληδες μου εχετε γινει...να το κοιταξετε !!!!

:wave2: 5 είμαστε
ξεχειλίζει το χιούμορ Γιώργη μου :a31:

ΥΓ αν έγραφες εσύ ότι έφαγες πολύ βροχή θα 'βγαινε άραγε κανείς να ειρωνευτεί :confused: :rolleyes:

Akatanomastos
01/05/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας

αν έγραφες εσύ ότι έφαγες πολύ βροχή θα 'βγαινε άραγε κανείς να ειρωνευτεί :confused: :rolleyes:

γιατι? βαραει ο τροοπερ?:lol:

Λεωνίδας
01/05/2008, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
γιατι? βαραει ο τροοπερ?:lol: δεν είπα αυτό :look:

tai
01/05/2008, 18:01
εγω να πω την αλήθεια δεν γέλασα

αλλα μπορεί να μην εχω κέφια


αλλα το να με πιάσει βροχή στο δρόμο και να το γράφω στα στραβα και ανάποδα, δίπλα σε θέματα με τράκους, σπασίματα και σκοτωμούς....
Ε βγάζει γέλιο, πικρό μεν, αλλα ειναι για γέλια


σε λίγο θα γράφουμε οτι

"μου έκατσε μια στραβή ρε παιδιά!! φταρνίστηκε ο διπλανός μου και μιλάμε χέστηκα!! πήγα να μείνω"

Η
"βρέθηκα σε ένα σταυροδρόμι και μπερδεύτηκα ΓΜΤ 10 λεφτά έφαγα για να το βρω !!! "

προς θεού δλδ!!

ετσι ειναι οι μοτοσυκλετιστές???
στραβό και ανάποδο που μ'επιασε βροχή??

στην μαμά γρήγορα να παρηγορηθούμε :sick:

mourgakos
01/05/2008, 21:04
εμενα με επιασε κοψιμο στο δρομο ,πρεπει να σταματησα 8-9 φορες
και μην τολμησει να γελασει κανεις γιατι
θα τον στειλω στις συντενταγμενες να παρει ματι,.


οσο για τη βροχα ειναι ευλογια Θεου ,αλλα οταν σε περιλουζουν
τα αυτοκινητα εστω και με το σπρει και ολα γινονται μαυρα
ειναι γαμηστα.

MitsosNaked
01/05/2008, 21:12
Συμφωνώ με tai.

Μου έχει τύχει να φεύγω από το Καβούρι και μέχρι να φτάσω σπίτι(Αμπελόκηπους) να έχει ρίξει βροχή που δέν έχω δεί ούτε στα 4 χρόνια που ήμουν Αγγλία.Τόσο μούσκεμα ούτε μπάνιο να έκανα. Αυτό ΔΕΝ ΗΤΑΝ στραβό κι ανάποδο.

Μου έχει τύχει στην Παπανικολή στο Χαλάνδρι με λίγη βροχούλα βράδυ να μου πετάει η μηχανή κώλο τόσο πολύ ανάμεσα σε αρκετή κίνηση που σταμάτησα σε ένα στενό και είχα χάσει 10 χρόνια από τη ζωή μου από την τρομάρα. Αυτό ΗΤΑΝ ή παραλίγο να ΗΤΑΝ στραβό κι ανάποδο άν είχα σκάσει σε κάποιο αυτοκίνητο ή άν το έχανα κι έπεφτα. Απο εκείνη την εμπειρία κι άλλες 2-3 αντίστοιχες δέν έχω ξανακαβαλήσει ποτέ με βροχή.

zephyr1
01/05/2008, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Απο εκείνη την εμπειρία κι άλλες 2-3 αντίστοιχες δέν έχω ξανακαβαλήσει ποτέ με βροχή.

:eyepop: :sick: :nono:

Με τον Ται δεν καταλαβαινω που συμφωνεις?:confused:

mourgakos
01/05/2008, 21:37
sto oti den einai stravo kai anapodo

MitsosNaked
01/05/2008, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
sto oti den einai stravo kai anapodo


με πιάνεις :wave2: !!!

zephyr1
01/05/2008, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
sto oti den einai stravo kai anapodo

ΑααΑ.

Γιατι ο Ται λεει κιολας οτι δεν ειναι αναγκη να ανεφερουμε τοσο ασημαντα γεγονοτα λες και ειμαστε μοτοσυκλετιστες του γλυκου νερου και ο Μητσος δεν ξανακαβαλησε σε βροχη με 2 ΜΗ στραβα και αναποδα.:sick:

MitsosNaked δεν στην λεω ,απλα οσο τ'αφηνουμε τοσο μας αφηνει , ειδικα στην βροχη :winka: .

Φιλικα!:wave2:

trigger
01/05/2008, 22:02
Για τον κάθε έναν αυτό που του συμβαίνει είναι σοβαρό. Ζέφυρε, αν πω σε κάποιον αυτό που έπαθα μπορεί να γουρλώσει τα μάτια ενώ κάποιος άλλος μπορεί να έχει αντιμετωπίσει πράγματα που δε φτάνει ο νους μου και να μου πει απαξιωτικά " ε... και; " Ο άνθρωπος ένιωσε οτι ήθελε να το γράψει και το έκανε...


Υ.γ: Εγώ πλέον όταν βρέχει το θέμα μηχανή το ξεχνάω ακόμα και αν βρεθώ εν κινήσει...

MitsosNaked
01/05/2008, 22:07
Στον καθένα απο μάς κάθε εμπειρία εκλαμβάνεται διαφορετικά. Εμένα αυτές οι 2-3 περιπτώσεις που μου έκατσαν σε βροχή(πρίν από αυτές είχα καβαλήσει πολλές άλλες και μάλιστα και σε ταξίδι Τρίκαλα-Αθήνα βράδυ) ήταν αρκετά έντονες(και παρ'ολ'αυτά δέν τις έγραψα στα Στραβά και Ανάποδα) ώστε να πάρω αυτή την απόφαση. Πέραν αυτού, δέ σημαίνει πως άν με βρεί βροχή στο δρόμο θα πάρω τηλέφωνο την οδική βοήθεια. Απλά άν είμαι σπίτι και βρέχει, δέ θα πάρω τη μηχανή.

MitsosNaked
01/05/2008, 22:09
trigger μές το μυαλό μου είσαι :wave2: ;;;;

trigger
01/05/2008, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
trigger μές το μυαλό μου είσαι :wave2: ;;;;
:wave2:

sek
01/05/2008, 22:20
Κατάσταση γκέτο. :rolleyes:

Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να διαβάζει τα θέματα ή να απαντάει. Τον γ@μησ@τε τον ανθρωπο. Που είναι οι mods;

MitsosNaked
01/05/2008, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sek
Τον γ@μησ@τε τον ανθρωπο. Που είναι οι mods;

Λές να νοιώθουν τίποτα περίεργο;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
01/05/2008, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Λές να νοιώθουν τίποτα περίεργο;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Μπορει, γιατι το μονο ελαττωμα που βρηκαν σημερα στο φορουμ, ηταν το θρεντ μου
Ολα τα αλλα λειτουργουν καλα :rotflmao:

Nikoskazer2000
01/05/2008, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
εγω να πω την αλήθεια δεν γέλασα

αλλα μπορεί να μην εχω κέφια


αλλα το να με πιάσει βροχή στο δρόμο και να το γράφω στα στραβα και ανάποδα, δίπλα σε θέματα με τράκους, σπασίματα και σκοτωμούς....
Ε βγάζει γέλιο, πικρό μεν, αλλα ειναι για γέλια


σε λίγο θα γράφουμε οτι

"μου έκατσε μια στραβή ρε παιδιά!! φταρνίστηκε ο διπλανός μου και μιλάμε χέστηκα!! πήγα να μείνω"

Η
"βρέθηκα σε ένα σταυροδρόμι και μπερδεύτηκα ΓΜΤ 10 λεφτά έφαγα για να το βρω !!! "

προς θεού δλδ!!

ετσι ειναι οι μοτοσυκλετιστές???
στραβό και ανάποδο που μ'επιασε βροχή??

στην μαμά γρήγορα να παρηγορηθούμε :sick:

+1

Το post δεν ηταν για γέλια, αλλα ούτε και τίποτα το τραγικό.

Αλλο τώρα που με τις μλκς του moz έκλασα στο γέλιο! :rotflmao:

Nikoskazer2000
01/05/2008, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
....απλα οσο τ'αφηνουμε τοσο μας αφηνει , ειδικα στην βροχη :winka: .

Φιλικα!:wave2:

Οπως τα λες Ζέφυρε!

Έτσι και κολλητό μου φιλαράκι πήγαινε παντώς καιρού δίκυκλος, τώρα που πήρε κουτί ακόμα κι' αυτές τις μέρες που το πρωί μόνο ένει λίγη υγρασία αυτός με το κουτί στη δουλειά. :rolleyes:

νταξ δε λέμε να ρίχνει και καρέκλες και μεις στο ενα χέρι στο grip και τ' αλλο στο μαστίγιο με τις 9 ουρές και δώστου μεσ' την *άβλα αλλα οχι κι' αλλιώς.

Nikoskazer2000
01/05/2008, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
:wave2:

Εδω κάτω στο νησί λέμε πως "απου καεί στην κολοκύθα φυσά και το γιαούρτι". Δλδ αν την έπαθες κάποτε πολύ άσχημα με βροχή και είχες σοβαρό τραυματισμό μετά δεν το ρισκάρεις γιατί φοβάσαι.

Αν είναι έτσι +οσα θες απο εμένα αν και πιστεύω πως το θέμα ηταν πολύ κακό για το τίποτα.

Φιλικά πάντα!
:wave2:




Υ.Γ: Τώρα ρίξε μου και καμιά φωτο με καμιά τουρμπίνα τέρας απ' το πλοίο να γουστάρω!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

trigger
01/05/2008, 23:59
Δεν ήταν από βροχή Νίκο αλλά δεν το διακιδυνεύω πλέον...;)


Για να μη σου χαλάσω χατήρι.... :wave2:


129022

Nikoskazer2000
02/05/2008, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Δεν ήταν από βροχή Νίκο αλλά δεν το διακιδυνεύω πλέον...;)


Για να μη σου χαλάσω χατήρι.... :wave2:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Ε ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΜΟΥΓΚΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???!?!?!?!?!?!?

ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕς ΒΑΛΕΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΤΑΨΑΚΙΑ ΜΠΡΟΣ ΑΥΤΟ!!!!!!!!

:beer: :beer: :beer:


Υ.Γ: Είχα να μπώ πάαααρα πολύ καιρό στο forum και δεν ξέρω αλλα ελπίζω η ανάρρωση σου να έχει ολοκληρωθεί.

:wave2: :sun:

trigger
02/05/2008, 00:08
Είμαι πολύ καλά αλλά το "κακό" είναι οτι ξανακύλησα στην πρέζα της μηχανής! :winka:

Nikoskazer2000
02/05/2008, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Είμαι πολύ καλά αλλά το "κακό" είναι οτι ξανακύλησα στην πρέζα της μηχανής! :winka:

Ομοιοπαθής φίλε Δημήτρη...:smokin:

ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!! :lol:


129023

vangelis 64
02/05/2008, 02:47
Εγώ να πω ότι πλάκα εις βάρος κάποιου άλλου,δεν είναι πλάκα.Το να στέλνεις στη σέντρα κάποιον άγνωστο με ένα τέτοιο ευφυολόγημα τού κώλου δεν είναι καλαμπούρι.
Τον αποκαλείς ηλίθιο δημόσια.Είναι βέβαια κάτι που δεν συμβαίνει μέσα στο φόρουμ μόνο,αλλά σε πολλές εκδηλώσεις μας.Είναι πολύ βολικό να κάνουμε "καλαμπούρι" βρίσκοντας αρνητικά στοιχεία στούς γύρω μας.
Από τη μιά ξεχνάμε την καμπούρα μας προβάλλοντάς την στον άλλον,από την άλλη τυγχάνουμε τού θαυμασμού τών άλλων για το πανέξυπνο καλαμπούρι μας."Αχ καλέ,έκανε μυξούλες"...Γελάσαμε!!:sad:
Για να γελάσουμε,θα πρέπει να λέμε "χοντρέ","κεκέ" και να τη βρίσκουμε όταν οι χοντροί και οι βραδύγλωσσοι κοκκινίζουν στο άκουσμα αυτών τών λέξεων.
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον tai στο θέμα τής υπερβολής τού θρεντ,αλλά ρε ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...αν δεν έχεις κάτι να πείς κάτι πάνω σ' αυτό,βούλωσ'το!!Η προσβολή τού άλλου δεν σε τιμά,δεν σού δίνει πόντους.

sek
02/05/2008, 03:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εγώ να πω ότι πλάκα εις βάρος κάποιου άλλου,δεν είναι πλάκα.Το να στέλνεις στη σέντρα κάποιον άγνωστο με ένα τέτοιο ευφυολόγημα τού κώλου δεν είναι καλαμπούρι.
Τον αποκαλείς ηλίθιο δημόσια.Είναι βέβαια κάτι που δεν συμβαίνει μέσα στο φόρουμ μόνο,αλλά σε πολλές εκδηλώσεις μας.Είναι πολύ βολικό να κάνουμε "καλαμπούρι" βρίσκοντας αρνητικά στοιχεία στούς γύρω μας.
Από τη μιά ξεχνάμε την καμπούρα μας προβάλλοντάς την στον άλλον,από την άλλη τυγχάνουμε τού θαυμασμού τών άλλων για το πανέξυπνο καλαμπούρι μας."Αχ καλέ,έκανε μυξούλες"...Γελάσαμε!!:sad:
Για να γελάσουμε,θα πρέπει να λέμε "χοντρέ","κεκέ" και να τη βρίσκουμε όταν οι χοντροί και οι βραδύγλωσσοι κοκκινίζουν στο άκουσμα αυτών τών λέξεων.
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον tai στο θέμα τής υπερβολής τού θρεντ,αλλά ρε ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...αν δεν έχεις κάτι να πείς κάτι πάνω σ' αυτό,βούλωσ'το!!Η προσβολή τού άλλου δεν σε τιμά,δεν σού δίνει πόντους.

+650 :beer:

metaltheo
02/05/2008, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εγώ να πω ότι πλάκα εις βάρος κάποιου άλλου,δεν είναι πλάκα.Το να στέλνεις στη σέντρα κάποιον άγνωστο με ένα τέτοιο ευφυολόγημα τού κώλου δεν είναι καλαμπούρι.
Τον αποκαλείς ηλίθιο δημόσια.Είναι βέβαια κάτι που δεν συμβαίνει μέσα στο φόρουμ μόνο,αλλά σε πολλές εκδηλώσεις μας.Είναι πολύ βολικό να κάνουμε "καλαμπούρι" βρίσκοντας αρνητικά στοιχεία στούς γύρω μας.
Από τη μιά ξεχνάμε την καμπούρα μας προβάλλοντάς την στον άλλον,από την άλλη τυγχάνουμε τού θαυμασμού τών άλλων για το πανέξυπνο καλαμπούρι μας."Αχ καλέ,έκανε μυξούλες"...Γελάσαμε!!:sad:
Για να γελάσουμε,θα πρέπει να λέμε "χοντρέ","κεκέ" και να τη βρίσκουμε όταν οι χοντροί και οι βραδύγλωσσοι κοκκινίζουν στο άκουσμα αυτών τών λέξεων.
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον tai στο θέμα τής υπερβολής τού θρεντ,αλλά ρε ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...αν δεν έχεις κάτι να πείς κάτι πάνω σ' αυτό,βούλωσ'το!!Η προσβολή τού άλλου δεν σε τιμά,δεν σού δίνει πόντους.

:beer: Δεν ειναι αναγκη να πουμε κατι αλλο πανω στο θεμα πιστευω

pipis
02/05/2008, 09:14
Επειδή το θρεντ πήρε άλλη πορεία και πραγματικά με κούρασε λέω να μην το συνεχίσουμε.
Απλά την επομένη και εγώ θα προσέχω τι γράφω και εσείς τι απαντάτε.
Πραγματικά τα μηνύματα κάποιων ατόμων ήταν απαράδεκτα και χωρίς νόημα.
Πουθενά δεν περιέγραψα ότι έγινε κάτι τραγικό ούτε μεγαλοποίησα τίποτα.
Έτσι μου ήρθε και το έγραψα. Δεν βρίσκω πουθενά το κακό.
Καθημερινά γράφονται ένα σωρό άχρηστα θρέντς, αλλά επειδή τα γράφουν γνωστά μέλη, έχουν άλλη αντιμετώπιση.

Και όσοι είπαν κάτι παραπάνω ας τα σκεφτούν... το ίδιο θα κάνω και εγώ από την μεριά μου.

Αυτά. :wave2:

el_hymador
02/05/2008, 09:26
ο Ευαγγελος 64 τα ειπε ολα :a3:

TROOPER
02/05/2008, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας


ΥΓ αν έγραφες εσύ ότι έφαγες πολύ βροχή θα 'βγαινε άραγε κανείς να ειρωνευτεί :confused: :rolleyes:

ναι και θα χε και δικιο !!!

:wave2:

TROOPER
02/05/2008, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εγώ να πω ότι πλάκα εις βάρος κάποιου άλλου,δεν είναι πλάκα.τι μας λες μωρε αληθεια??? Το να στέλνεις στη σέντρα κάποιον άγνωστο με ένα τέτοιο ευφυολόγημα τού κώλου δεν είναι καλαμπούρι. εγω γελασα αρα ειναι καλαμπουρι για μενα.
Τον αποκαλείς ηλίθιο δημόσια. γιατι ρε φιλε τον αποκαλεις ηλιθιο???απλα απαξιωνεις με τον τροπο σου κατι ηδη απαξιωμενο.ξεκολλα Είναι βέβαια κάτι που δεν συμβαίνει μέσα στο φόρουμ μόνο,αλλά σε πολλές εκδηλώσεις μας.Είναι πολύ βολικό να κάνουμε "καλαμπούρι" βρίσκοντας αρνητικά στοιχεία στούς γύρω μας.ελα τωρα που δεν το εχεις κανει ποτε...μη μου απαντησεις βαγγελη...πηγαινε στον καθρεφτη και απαντησε !!!
Από τη μιά ξεχνάμε την καμπούρα μας προβάλλοντάς την στον άλλον,από την άλλη τυγχάνουμε τού θαυμασμού τών άλλων για το πανέξυπνο καλαμπούρι μας."Αχ καλέ,έκανε μυξούλες"...Γελάσαμε!!:sad: ελα ρε...ηταν αστειο γιατι δεν το παραδεχεσαι?
Για να γελάσουμε,θα πρέπει να λέμε "χοντρέ","κεκέ" και να τη βρίσκουμε όταν οι χοντροί και οι βραδύγλωσσοι κοκκινίζουν στο άκουσμα αυτών τών λέξεων.μην αλλαζεις θεμα!!!δεν τον χαρακτηρισε πουθενα!!!
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον tai στο θέμα τής υπερβολής τού θρεντ,αλλά ρε ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...αν δεν έχεις κάτι να πείς κάτι πάνω σ' αυτό,βούλωσ'το!!Η προσβολή τού άλλου δεν σε τιμά,δεν σού δίνει πόντους.ε αφου θα συμφωνησεις με τον ται γιατι μας τα χεις κανει τσουρεκια?απο κει και περα,ειναι το προφανες ρε βαγγελη...κινησε στις 2 ροδες,βρεχει αρα βρεχεσαι.ε να θεωρησεις στραβο και αναποδο το προφανες ειναι για να σε παρουν στο ψιλο.ημαρτον.και στο κατω κατω απο τη στιγμη που ανοιγεις ενα θρεντ ειναι ετοιμο για να σχολιασθει απο ολους και με ολους τους τροπους.πιστευεις οτι αν ο φιλος εβαζε στραβο και αναποδο οτι εφαγα βροχη,γλιστρισα και επεσα ο οποιοσδηποτε θα του κανε πλακα?προφανως και οχι.αρα η πλακα δεν θεωρω οτι ηταν κακοπροαιρετη(π.χ.σιγα ρε ... που σου τυχε και σενα κατι) αλλα αναμενομενη (π.χ.σιγα ρε φιλε, και τι εγινε δλδ που εφαγες βροχη?).that s all.τελος απο μενα.

latris mixanis
02/05/2008, 11:55
Ο καθένας βλέπει το στραβό κ ανάποδο διαφορετικά κ όταν δε συμβαίνει σε μας το αντιμετωπίζουμε διαφορετικά μας φαίνεται μεγαλύτερο.
Σίγουρα το να φάει κάποιος βροχή δεν είναι κάτι το τραγικό, αλλά δε νομίζω ότι ο συμφορουμίτης εννόησε κάτι τέτοιο.
Τουλάχιστον αυτό το thread μιλάει για κάτι που αφορά μηχανή και όχι γιατί η Κ. Μαρία που τσακώθηκε με το Μήτσο..

Τρούπερ αν το είχες γράψει εσύ ή εγώ ίσως να μη δεχόμουν μια τέτοιου είδους πλάκα από κάποιον που δε γνωρίζω κ δε μπορώ να αντιληφθώ το χιούμορ του :winka: (με άτομα που ήδη ξέρουμε αν θυμηθείς κ κάποιες φορές δεν αντιλαμβανόμαστε τι μας λένε κ παρεξηγούμαστε)

Μια αναφορά έκανε για το πόσο βροχή έφαγε δεν έγινε και τίποτα ρε παιδιά...




:wave2:

TROOPER
02/05/2008, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Ο καθένας βλέπει το στραβό κ ανάποδο διαφορετικά κ όταν δε συμβαίνει σε μας το αντιμετωπίζουμε διαφορετικά μας φαίνεται μεγαλύτερο.
Σίγουρα το να φάει κάποιος βροχή δεν είναι κάτι το τραγικό, αλλά δε νομίζω ότι ο συμφορουμίτης εννόησε κάτι τέτοιο.
Τουλάχιστον αυτό το thread μιλάει για κάτι που αφορά μηχανή και όχι γιατί η Κ. Μαρία που τσακώθηκε με το Μήτσο..

Τρούπερ αν το είχες γράψει εσύ ή εγώ ίσως να μη δεχόμουν μια τέτοιου είδους πλάκα από κάποιον που δε γνωρίζω κ δε μπορώ να αντιληφθώ το χιούμορ του :winka: (με άτομα που ήδη ξέρουμε αν θυμηθείς κ κάποιες φορές δεν αντιλαμβανόμαστε τι μας λένε κ παρεξηγούμαστε)

Μια αναφορά έκανε για το πόσο βροχή έφαγε δεν έγινε και τίποτα ρε παιδιά...


:wave2:

το θεμα λατρα μου ειναι οτι ουτε εσυ,ουτε εγω θα γραφαμε ποτε οτι βραχηκαμε.δευτερον οσες φορες και αν παρεξηγηθουμε αλλες τοσες τα βρισκουμε.(εγω τουλαχιστον με μια εξαιρεση που υπαρχει για να επιβεβαιωνει τον κανονα).
το γεογονος του εφαγα βροχη στα στραβα και αναποδα για μενα ειναι για κραξιμο.και να σου πω και κατι...?αν αντι για τον ΜΟΖ εκραζα εγω, στοιχημα οτι δεν θα υπηρχανε αντιδρασεις γιατι με ξερετε και καταλαβαινετε πως θα τα ελεγα.
απλα δεν γνωριζουμε τον ΜΟΖ και γι αυτο καποιοι αντεδρασαν.αντικειμενικα ομως ειχε γελιο.+-

latris mixanis
02/05/2008, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
.αντικειμενικα ομως ειχε γελιο.+-

Aπλά αδιάφορ,ο ούτε γέλιο, ουτε τίποτα % $

vangelis 64
02/05/2008, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
Με ενοχλεί ο ΤΡΟΠΟΣ Γιώργο μου.Ο τρόπος που χειρίζεσαι μια κατάσταση.
Κι εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα,διαβάζοντας το θρεντ είπαμε "νταξ' και σιγά τα ωά,δεν έγινε και τίποτα" και δεν έγραψαν κάτι.Ούτε κι εγώ θα έγραφα ώσπου είδα την εξυπνάδα τού τυπάκου.

Και...όχι φίλε!Δεν κάνω τέτοια καλαμπούρια.Είναι κάτι που με θύμωνε από μικρό παιδί.Το κάνω μόνο σε προσωπικό επίπεδο και με ανθρώπους που έχω έρθει κοντά.
Και αν το έχω κάνει και μού διαφεύγει,ζωτάω συγγνώμη.:beer: :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
02/05/2008, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Με ενοχλεί ο ΤΡΟΠΟΣ Γιώργο μου.Ο τρόπος που χειρίζεσαι μια κατάσταση.
Κι εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα,διαβάζοντας το θρεντ είπαμε "νταξ' και σιγά τα ωά,δεν έγινε και τίποτα" και δεν έγραψαν κάτι.Ούτε κι εγώ θα έγραφα ώσπου είδα την εξυπνάδα τού τυπάκου.

Και...όχι φίλε!Δεν κάνω τέτοια καλαμπούρια.Είναι κάτι που με θύμωνε από μικρό παιδί.Το κάνω μόνο σε προσωπικό επίπεδο και με ανθρώπους που έχω έρθει κοντά.
Και αν το έχω κάνει και μού διαφεύγει,ζωτάω συγγνώμη.:beer: :beer: :wave2:

+955

:beer:

makis206
02/05/2008, 12:37
Eγώ πάλι απορώ από πότε ξεκίνησαν κι οι άντρες να περνάνε κλιμακτήριο και δεν πήρα χαμπάρι..:lol:

TROOPER
02/05/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Με ενοχλεί ο ΤΡΟΠΟΣ Γιώργο μου.Ο τρόπος που χειρίζεσαι μια κατάσταση.
Κι εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα,διαβάζοντας το θρεντ είπαμε "νταξ' και σιγά τα ωά,δεν έγινε και τίποτα" και δεν έγραψαν κάτι.Ούτε κι εγώ θα έγραφα ώσπου είδα την εξυπνάδα τού τυπάκου.

Και...όχι φίλε!Δεν κάνω τέτοια καλαμπούρια.Είναι κάτι που με θύμωνε από μικρό παιδί.Το κάνω μόνο σε προσωπικό επίπεδο και με ανθρώπους που έχω έρθει κοντά.
Και αν το έχω κάνει και μού διαφεύγει,ζωτάω συγγνώμη.:beer: :beer: :wave2:

ρε βαγγο καταλαβε το....δεν το εκανε για να το παιξει και καλα καποιος αλλα για να κανει τους υπολοιπους να γελασουν(ετσι νομιζω τουλαχιστον).εγω γελασα.εσυ οχι.καλα ο καπετανιος οδηγει αγγλικο οποτε δεν πιανεται:lol: .θεωρω απλα οτι στα πλαισια της πλακας μπορει να γραφει οτι γραφτηκε.
και ξαναλεω αν τα εγραφα εγω τπτ δε θα γινοτανε απο οσους βγηκανε και κατακρινανε τα γραφομενα.

ξαναλεω....πολυ ευαισθητουληδες μου εχεται γινει ολοι....πρεπει να γυρισω μου φενεται γιατι δε σας βλεπω καθολου καλα !!!!!:evil:

TROOPER
02/05/2008, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Eγώ πάλι απορώ από πότε ξεκίνησαν κι οι άντρες να περνάνε κλιμακτήριο και δεν πήρα χαμπάρι..:lol:

τοσο λιτος και περιεκτικος.......ΜΕ ΕΣΒΗΣΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕ !!!!!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
02/05/2008, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τοσο λιτος και περιεκτικος.......ΜΕ ΕΣΒΗΣΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕ !!!!!!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer:

Ε μα με τέτοιο ήλιο έξω, γαμώτο δηλαδή !:lol:

:beer: :beer: :beer: :beer:

Cpt. Haddock
02/05/2008, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
καλα ο καπετανιος οδηγει αγγλικο οποτε δεν πιανεται

γνωστό αυτό :smokin:

TROOPER
02/05/2008, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
γνωστό αυτό :smokin:

ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΡΕ, ΜΗΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΟΥ ΑΕΡΑ....ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΑΝΙΑ ΣΟΥ !!!!:smokin:

sober
02/05/2008, 13:20
Mια χαρα εφτασε το 8ρεντακι στις 5 σελιδες...

Οι ψιλοαντιπαρα8εσουλες ειναι ''πιασαρικες''... Λιγο ''καλη καρδια'' απο μερους μας δεν ειναι κακο ...

Και μιας και παρατε8ηκε απαντηση μου για ''χιουμορακι''...

Δεν ειναι αναγκη να σαβουριαστει ο αλλος για να του πω ''περαστικα κι αγυριστα'' οκ Μοζ??:alien:

dukeandthecity
02/05/2008, 13:25
θα μπορούσαν οι αγαπητοί mods να μην "ξυρίζουν" την ώρα που διαβάζω ??:D :D

έμεινα με το ποντίκι στο χέρι να πατάει "επόμενη σελίδα" αλλα του κάκου.:lol:

xampos
02/05/2008, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
θα μπορούσαν οι αγαπητοί mods να μην "ξυρίζουν" την ώρα που διαβάζω ??:D :D

έμεινα με το ποντίκι στο χέρι να πατάει "επόμενη σελίδα" αλλα του κάκου.:lol:

πως λεμε εμεινα με το πουλι στο χερι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
03/05/2008, 11:11
:rotflmao: :rotflmao:
διαβασα και τις 5 σελιδες αν και λιγο καθυστερημενα σαν καθυστερημενος που ειμαι (στα village εχω 20% εκπτωση)

το μονο που εχω να πω ειναι για οσους γραψανε πανω απο τρεις σειρες μιλωντας αρνητικα για μενα




μυνηστι με, μυνηστι με :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
03/05/2008, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εγώ να πω ότι πλάκα εις βάρος κάποιου άλλου,δεν είναι πλάκα.Το να στέλνεις στη σέντρα κάποιον άγνωστο με ένα τέτοιο ευφυολόγημα τού κώλου δεν είναι καλαμπούρι.
Τον αποκαλείς ηλίθιο δημόσια.Είναι βέβαια κάτι που δεν συμβαίνει μέσα στο φόρουμ μόνο,αλλά σε πολλές εκδηλώσεις μας.Είναι πολύ βολικό να κάνουμε "καλαμπούρι" βρίσκοντας αρνητικά στοιχεία στούς γύρω μας.
Από τη μιά ξεχνάμε την καμπούρα μας προβάλλοντάς την στον άλλον,από την άλλη τυγχάνουμε τού θαυμασμού τών άλλων για το πανέξυπνο καλαμπούρι μας."Αχ καλέ,έκανε μυξούλες"...Γελάσαμε!!:sad:
Για να γελάσουμε,θα πρέπει να λέμε "χοντρέ","κεκέ" και να τη βρίσκουμε όταν οι χοντροί και οι βραδύγλωσσοι κοκκινίζουν στο άκουσμα αυτών τών λέξεων.
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον tai στο θέμα τής υπερβολής τού θρεντ,αλλά ρε ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...αν δεν έχεις κάτι να πείς κάτι πάνω σ' αυτό,βούλωσ'το!!Η προσβολή τού άλλου δεν σε τιμά,δεν σού δίνει πόντους.
ποιον αποκαλεσα ηλιθιο?
ποιον προσβαλα?
και ποιους ποντους εχω αναγκη και με τι τροπο τους εξελαβα?

το χιουμορ ειναι εξυπναδα αν για σενα ειναι βλακεια εχεις προβλημα.επισης οταν ο ιδιος αυτοσαρκαζομαι και δεχομαι το χιουμορ μαλλον δεν ειμαι ο πουστης σου που πρεπει να το βουλωσει.........

δεν θελω να πω περισσοτερα γιατι εισαι αρκετα μεγαλυτερος μου και δυστυχως μαραθηκανε τα μυαλα σου:wave2:

AFTER
03/05/2008, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
:rotflmao: :rotflmao:
διαβασα και τις 5 σελιδες αν και λιγο καθυστερημενα σαν καθυστερημενος που ειμαι (στα village εχω 20% εκπτωση)

το μονο που εχω να πω ειναι για οσους γραψανε πανω απο τρεις σειρες μιλωντας αρνητικα για μενα




μυνηστι με, μυνηστι με :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Κακε mozart, που ''πειραζεις'' καποιον ανοιχτα, ενω οι υπολοιποι τον κοροιδευουν απο πισω και τον θαβουν στις συναντησεις :rolleyes:

ΜΟΖΑΡΤ
03/05/2008, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
Επειδή το θρεντ πήρε άλλη πορεία και πραγματικά με κούρασε λέω να μην το συνεχίσουμε.
Απλά την επομένη και εγώ θα προσέχω τι γράφω και εσείς τι απαντάτε.
Πραγματικά τα μηνύματα κάποιων ατόμων ήταν απαράδεκτα και χωρίς νόημα.
Πουθενά δεν περιέγραψα ότι έγινε κάτι τραγικό ούτε μεγαλοποίησα τίποτα.
Έτσι μου ήρθε και το έγραψα. Δεν βρίσκω πουθενά το κακό.
Καθημερινά γράφονται ένα σωρό άχρηστα θρέντς, αλλά επειδή τα γράφουν γνωστά μέλη, έχουν άλλη αντιμετώπιση.

Και όσοι είπαν κάτι παραπάνω ας τα σκεφτούν... το ίδιο θα κάνω και εγώ από την μεριά μου.

Αυτά. :wave2:
μα ποιος σου ειπε οτι εγραψες κατι απαραδεκτο και τραγικο.

μπηκες εγραψες 10 σειρες και μου φανηκαν αστειες και το εγραψα.

οπως εσυ δεν βρισκεις πουθενα το κακο αλλο τοσο δεν βρισκω και εγω και εκανα και αλλους 5 να γελασουν στην τελικη οχι με εσενα αλλα με τα σχολια μου στο κειμενο σου.

τωρα για την αντιμετωπιση πραγματικα δεν ξερω ουτε ποια ειναι τα γνωστα μελη ουτε ποιοι εχουν καλυτερη αντιμετωπιση

the who
03/05/2008, 11:39
Το να θελει καποιος να πει δυο κουβεντες (μεσω του πληκτρολογιου) με τα αλλα μελη του φορουμ δεν ειναι αρκετο ε?Εστω κι αν αυτες οι κουβεντες μοιαζουν ανουσιες.
Πιπη την αλλη φορα που θα φας μπολικη βροχη γραψε οτι καβαλαγες ducati.Μαλλον θα παρεις πιο θετικες απαντησεις.:wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
03/05/2008, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Το να θελει καποιος να πει δυο κουβεντες (μεσω του πληκτρολογιου) με τα αλλα μελη του φορουμ δεν ειναι αρκετο ε?Εστω κι αν αυτες οι κουβεντες μοιαζουν ανουσιες.
Πιπη την αλλη φορα που θα φας μπολικη βροχη γραψε οτι καβαλαγες ducati.Μαλλον θα παρεις πιο θετικες απαντησεις.:wave2:
να τος και ο κουγιας :rotflmao:

εσυ μην με μηνυσεις σπασε μου απλα τα δοντια αλλα επειδη μου τα εσπασες την προηγουμενη φορα τωρα βγαλε μου τα νυχια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

the who
03/05/2008, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
να τος και ο κουγιας :rotflmao:

εσυ μην με μηνυσεις σπασε μου απλα τα δοντια αλλα επειδη μου τα εσπασες την προηγουμενη φορα τωρα βγαλε μου τα νυχια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
Μεγαλο:a31:

mourgakos
04/05/2008, 01:10
Pipi ελα απο το μαγαζι οποτε θες για καφε,χμμμμλαθος,χυμο.
εχουμε κατι ψαρεματα να συζητησουμε
τελικα το αντικειμενο οκ?το εβαλες πανω?

Tpap
04/05/2008, 04:00
βλέπω αρκετές μέρες την ενότητα αυτή..και πραγματικά με προβληματίζει η συμπεριφορά ορισμένων.

φίλε Βαγγέλη, αν μου επιτρέπεις, κακώς ασχολήθηκες...
δυστυχώς δεν μπορείς να δώσεις σε έναν να καταλάβει μέσω του πληκτρολογίου τρόπους ορθής συμπεριφοράς.
Αυτό όφειλαν να το κάνουν οι γονείς και οι δασκάλοι και τα σχολεία...και αν εκείνοι ΔΕΝ το κατάφεραν δια ζώσης, με μηνύματα σε οθόνη δεν έχεις καμία ελπίδα.

Οσο για τον μοτσαρτ και τους λοιπούς υποστηρικτές του/χάσκακες με το πάθημα του πιπη, θα ντρεπόντουσαν για την συμπεριφορά τους μόνον αν ΕΙΧΑΝ φιλότιμο.

Πίσω από την λέξη χιούμορ/πλάκα, δυστυχώς κύριοι, ΔΕΝ μπορείτε να χωρέσετε τις λέξεις: βλακεία, προσβολή, ασέβεια, ψευτομαγκιά.

the who
04/05/2008, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
βλέπω αρκετές μέρες την ενότητα αυτή..και πραγματικά με προβληματίζει η συμπεριφορά ορισμένων.

φίλε Βαγγέλη, αν μου επιτρέπεις, κακώς ασχολήθηκες...
δυστυχώς δεν μπορείς να δώσεις σε έναν να καταλάβει μέσω του πληκτρολογίου τρόπους ορθής συμπεριφοράς.
Αυτό όφειλαν να το κάνουν οι γονείς και οι δασκάλοι και τα σχολεία...και αν εκείνοι ΔΕΝ το κατάφεραν δια ζώσης, με μηνύματα σε οθόνη δεν έχεις καμία ελπίδα.

Οσο για τον μοτσαρτ και τους λοιπούς υποστηρικτές του/χάσκακες με το πάθημα του πιπη, θα ντρεπόντουσαν για την συμπεριφορά τους μόνον αν ΕΙΧΑΝ φιλότιμο.

Πίσω από την λέξη χιούμορ/πλάκα, δυστυχώς κύριοι, ΔΕΝ μπορείτε να χωρέσετε τις λέξεις: βλακεία, προσβολή, ασέβεια, ψευτομαγκιά.

Για ξαναδιαβασε τι γραφεις.Κανεις το ιδιο με τον Βαγγελη στην τελευταια σου προταση,και καλα κανεις.
Αν καποιος σου πει πως εισαι γαιδαρος τον λες τρελο.Αν στο πουν δεκα ψαχνεις για σαμαρι.:beer:

the who
04/05/2008, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Με ενοχλεί ο ΤΡΟΠΟΣ Γιώργο μου.Ο τρόπος που χειρίζεσαι μια κατάσταση.
Κι εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα,διαβάζοντας το θρεντ είπαμε "νταξ' και σιγά τα ωά,δεν έγινε και τίποτα" και δεν έγραψαν κάτι.Ούτε κι εγώ θα έγραφα ώσπου είδα την εξυπνάδα τού τυπάκου.

Και...όχι φίλε!Δεν κάνω τέτοια καλαμπούρια.Είναι κάτι που με θύμωνε από μικρό παιδί.Το κάνω μόνο σε προσωπικό επίπεδο και με ανθρώπους που έχω έρθει κοντά.
Και αν το έχω κάνει και μού διαφεύγει,ζωτάω συγγνώμη.:beer: :beer: :wave2:

Για μια ακομη φορα ΟΥΣΙΑ.Ευαγγελε γεια μας εστω κι απο μακρια:beer: :beer: :beer:

TROOPER
04/05/2008, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Οσο για τον μοτσαρτ και τους λοιπούς υποστηρικτές του/χάσκακες με το πάθημα του πιπη, θα ντρεπόντουσαν για την συμπεριφορά τους μόνον αν ΕΙΧΑΝ φιλότιμο.

Πίσω από την λέξη χιούμορ/πλάκα, δυστυχώς κύριοι, ΔΕΝ μπορείτε να χωρέσετε τις λέξεις: βλακεία, προσβολή, ασέβεια, ψευτομαγκιά.

μου επιτρεπετε καλε μου κυριε να διαφωνησω μαζι σας χωρις να σας πω βλακα,χωρις να σας προσβαλω,χωρις να σας δειξω ασεβεια και χωρις να σας χαρακτηρισω ψευτομαγκα????

μετα σας περναω και το τσαι συμφωνα με τις αρχες του σαβουαρ βιβρ.

:smokin:

EVI
04/05/2008, 16:47
ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕΛΟΣ :a08: :a08: :a08: :a08: :a08: :a08: :a09:


































βροχα ε?και γλιτσα και λασπες και ΜΠΛΙΑΧ σκατα γινετε το πανεμορφο μοτορι μου (ειπε κανεις τπτ για το πανεμορφο?:mad: )αλλα τι να κανουμε η βροχη το κρυο η ζεστη η πτωση(μακρυα μας) ολα ειναι μεσα στο προγραμμα απο την στιγμη που σκεφτεσε ΜΗΧΑΝΗ ποσο μαλλον οταν την βαζεις μπρος.

pipis
04/05/2008, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
Pipi ελα απο το μαγαζι οποτε θες για καφε,χμμμμλαθος,χυμο.
εχουμε κατι ψαρεματα να συζητησουμε
τελικα το αντικειμενο οκ?το εβαλες πανω?


mourgako ολα καλα με το tank bag(νομιζω οτι αν το εβλεπες πανω στην μηχανη δεν θα μου το πουλουσες....)!! Οποτε ειναι ξανα ο δρομος μου απο εκει, σιγουρα θα περασω!!


για ολα τα αλλα δεν εχω κατι να πω.. αλλοστε ο καθενας μας τα βλεπει απο αλλη γωνια.
οποτε ακρη δεν βλεπω να βγαινει.

byron
04/05/2008, 18:09
Ενα αδιάφορο όπως 10δες άλλα θέματα, που έγινε σοβαρό εξαιτίας της διάθεσης να την πούμε σε κάποιον άγνωστο συμφορουμίτη.Προφανώς το θέμα δεν είναι η βροχή, αλλά η αγένεια που αντιμετωπίζουν κάποιοι την διάθεση ενός συμφορουμίτη να πεί δυό λόγια.
Δλδ τα 10ες ποστ με το "με εκλεισε κουτάκιας", "μου γρατζούνισαν τον καθρέφτη", "πως θα ξεκολλήσω τα έντομα απ΄τη ζελατίνα", και "από που κλείνεται τον κινητήρα", δεν είναι το ίδιο αδιάφορα και υπερβολικά?
Σ΄αυτά γιατί δεν την λέτε? Σας φαίνονται πιο σοβαρά σαν θέματα ή εξαρτάται ποιος είναι ο δημιουργός του thread?



@vagelis64 . +990

crs-k
04/05/2008, 18:17
Τωρα μολις (και μετα απο υποδειξη) διαβασα το θρεντ.

Συμφωνοντας με το Βαγγελη, τον Καπετανιο, τον Trap και αλλους, λυπαμαι πραγματικα για την συμπεριφορα καποιων, απεναντι σε συναδελφο μοτοσυκλετιστη, που ανεφερε τον "πονο" του, (οποιος κι αν ηταν αυτος)!


Καλο ειναι να δειχνουμε ΟΛΟΙ αυτοσυγκρατηση! :sick:

TROOPER
04/05/2008, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τωρα μολις (και μετα απο υποδειξη) διαβασα το θρεντ.

Συμφωνοντας με το Βαγγελη, τον Καπετανιο, τον Trap και αλλους, λυπαμαι πραγματικα για την συμπεριφορα καποιων, απεναντι σε συναδελφο μοτοσυκλετιστη, που ανεφερε τον "πονο" του, (οποιος κι αν ηταν αυτος)!


Καλο ειναι να δειχνουμε ΟΛΟΙ αυτοσυγκρατηση! :sick:

θα μπορουσες λυκοπουλο σε παρακαλω να με παρηγορησεις γιατι προχτες μου κορναρανε και εβαλα τα κλαματα ???

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

MikeG
04/05/2008, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
θα μπορουσες λυκοπουλο σε παρακαλω να με παρηγορησεις γιατι προχτες μου κορναρανε και εβαλα τα κλαματα ???

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

Προτείνω να σε πάρουν άμεσα μια αγκαλίτσα να σε παρηγορήσουν... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

byron
04/05/2008, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
θα μπορουσες λυκοπουλο σε παρακαλω να με παρηγορησεις γιατι προχτες μου κορναρανε και εβαλα τα κλαματα ???

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

Εγώ προτείνω να κάνετε καμμιά βόλτα, στεγνή ή βρεγμένη να σας φύγουν τα νεύρα (και η ειρωνεία που περισσεύει)

TROOPER
04/05/2008, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Προτείνω να σε πάρουν άμεσα μια αγκαλίτσα να σε παρηγορήσουν... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

:blush: :blush: :blush:

TROOPER
04/05/2008, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Εγώ προτείνω να κάνετε καμμιά βόλτα, στεγνή ή βρεγμένη να σας φύγουν τα νεύρα (και η ειρωνεία που περισσεύει)

δεν ξερω για τους αλλους και αν ειναι ειρωνες αλλα εγω εχω βαλει ενα εμοτικον απο κατω και το εννοουσα.εξηγουμαι για να μη παρεξηγουμε !!!

:wave2:

Respect
04/05/2008, 21:57
Τελικά ο ρουφιάνος ποιος είναι; :a47:

mourgakos
04/05/2008, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
mourgako ολα καλα με το tank bag(νομιζω οτι αν το εβλεπες πανω στην μηχανη δεν θα μου το πουλουσες....)!! Οποτε ειναι ξανα ο δρομος μου απο εκει, σιγουρα θα περασω!!


για ολα τα αλλα δεν εχω κατι να πω.. αλλοστε ο καθενας μας τα βλεπει απο αλλη γωνια.
οποτε ακρη δεν βλεπω να βγαινει.


οχι οποτε τυχει ο δρομος....να ερθεις ,εχουμε πολλα να πουμε..
οσο γι ατο τανκ μπαγκ φερτο μαζι με το μοτορι,να παμε καμια βολτιτσα
χαλαρη για σενα,γρηγορη για μενα....(διαφορετικα μηχανηματα βλεπεις)..
οσο για τα αλλα.....σου ειπα......

α!

εχω και κατι ωραια αδιαβροχα ολοσωμα και μπουφανακια......:eyepop: :lol: :rotflmao: :eyepop:

ΜΟΖΑΡΤ
05/05/2008, 07:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
βλέπω αρκετές μέρες την ενότητα αυτή..και πραγματικά με προβληματίζει η συμπεριφορά ορισμένων.

φίλε Βαγγέλη, αν μου επιτρέπεις, κακώς ασχολήθηκες...
δυστυχώς δεν μπορείς να δώσεις σε έναν να καταλάβει μέσω του πληκτρολογίου τρόπους ορθής συμπεριφοράς.
Αυτό όφειλαν να το κάνουν οι γονείς και οι δασκάλοι και τα σχολεία...και αν εκείνοι ΔΕΝ το κατάφεραν δια ζώσης, με μηνύματα σε οθόνη δεν έχεις καμία ελπίδα.

Οσο για τον μοτσαρτ και τους λοιπούς υποστηρικτές του/χάσκακες με το πάθημα του πιπη, θα ντρεπόντουσαν για την συμπεριφορά τους μόνον αν ΕΙΧΑΝ φιλότιμο.

Πίσω από την λέξη χιούμορ/πλάκα, δυστυχώς κύριοι, ΔΕΝ μπορείτε να χωρέσετε τις λέξεις: βλακεία, προσβολή, ασέβεια, ψευτομαγκιά.
μυνηστι μι, μυνηστι μι.


για να τελιωνει εδω.οποιος εχει παρει μοτοσυκλετα και γκρινιαζει που βρεχεται.κακως πηρε μοτοσυκλετα.οποιος κακως πηρε μοτοσυκλετα κακως γραφει σε μοτοσυκλετιστικο φορουμ.οσοι υποστηριξαν αυτον που γκρινιαζει να κανουν μαθηματα συμπεριφορας στις δικες του οικογενειες.


αντε πολυ το αναλυσατε και παλι δασκαλοι σωστης συμπεριφορας.
μπηκε και ο λυκος τωρα μετα απο υποδηξη να παρει θεση.

δεν ειδα κανενα απο σας να παιρνετε θεση ποτε στα κακογουστα αστεια του αφρου στο μισο φορουμ και τωρα την ειδατε συμβουλατορες.

μηπως σας χαλασε που εκανε την πλακιτσα μη γνωστο μελος και οχι καποιος γελειος απο τα φιλαρακια σας.

αντε τωρα βαλτε τα μηχανακια σας μεσα γιατι ερχεται βροχερος καιρος και δεν πρεπει να βγητε εξω μην κομπλεξαρετε και τον πιπη.......
ηθικοφρονες της φουτσας




:a36: :a36: :a36: :a36:

crs-k
05/05/2008, 07:40
Κλειδωνεται (για να μην συνεχιστει με χειροτερα η μ...) και μενει, για να φαινεται το ποιόν του καθενος... :sick: