PDA

View Full Version : θα τρελλαθω(τελειως!)



stukas
30/12/2004, 19:06
ρε παιδια δεν καταλαβαινω κατι η κατι μαλλον μου διαφευγει,για αυτο ζητω την βοηθεια σας:ολοι ειδαμε την καταστροφη κ τισ εκατονταδες χιλιαδες των νεκρων,ναι?ρε παιδια συγγνωμη αλλα νομιζω οτι ακουσα οτι ορισμενοι λενε οτι θα συνεχισουν τις διακοπες τους κανονικα:eyepop: σα να μην τρεχει μια(ουτε μιση...)-φανταστειτε σκηνικο:συγγνωμη γκαρσον μπορω να εχω ακομη ενα χυμο ανανα?-οπς τι ειναι αυτο?(ενα πτωμα περναει απο διπλα επιπλεοντας στο νερο...)-αχ παρτε το δεν αντεχω...!Μαλιστα καποιοι αλλοι λενε οτι θα ταξιδεψουν κανονικα αφου εχουν κλεισει ηδη εισητηρια:eyepop: :hypnotize Μερικοι ειναι ζωα η εμενα μου φαινεται?:bigcry: Τελος ζητω συγνωμη αν εθιξα καποιους η συγγενεις αυτων.Αλλα...:mad:

Κανένας
30/12/2004, 21:29
Φίλε μου η Μαλαισία Ταϊλάνδη και παρόμοιες χώρες, είναι ο παράδεισος του σεξοτουρισμου, της παιδαρεστιας , της παιδοφιλιας και ούτω καθεξής (σε ανωμαλίες)
Και φυσικά είναι φτηνός προορισμός, όταν θέλει κανείς να αγοράσει Φρέσκο Κρέας
Και να είσαι σίγουρος, ότι οι τιμές τώρα, θα πέσουν πολύ περισσότερο
Και αν έφυγαν μερικές χιλιάδες, σε λίγο που θα καθαρίσει η περιοχή, θα μαζευτούν πολλοί περισσότεροι
Χιλιάδες ορφανά
Για μην μιλήσουμε για όπιο και άλλες παρόμοιες ουσίες
Πρόσεξες, ότι οι συγγενείς τουριστών, δεν θέλουν να δημοσιευτούν τα ονόματα των δικών τους αγνοούμενων
Φυσικά δεν είναι όλοι οι τουρίστες έτσι, αλλά η βασική πηγή πλούτου σε αυτές της χώρες, είναι ο παιδικός η άγουρος σεξοτουρισμος και η ακολασία περί αυτού

Κανένας
30/12/2004, 21:55
Ούτε λεω ότι αυτοί που απάντησαν ότι θα μείνουν, είναι για αυτό τον λόγο
Κάποιοι μπορεί να μην έχουν άλλη εκλογή και να σχεδίαζαν το ταξίδι για χρόνια
Αλλά όταν άκουτε χριστουγεννιάτικες διακοπές, σε χώρες με κουνούπια (το σκαει ο τζίτζικας δεν ισχύει γιατί έχει ήδη σκάσει από την ζέστη), με υγρασία που περνάει το 90 % κλπ κλπ πρέπει να υποψιαζόμαστε ότι δεν πάνε να προσκυνήσουν τον χριστιανικό η τον ινδουιστικό ναό, αλλά κάποιον άλλο ναό και μαγκιά τους, αφού μπορούν
Ξανά λεω ότι δεν είναι όλοι έτσι (πανε και χιλιάδες οικογένειες, για τους λόγους τους ) ,αλλά πρέπει να ξέρουμε, ότι υπάρχει και η άλλη πλευρά

Εντελώς μα εντελως άσχετο
Στο αλτερ που ρώταγε ο δημοσιογράφος, αν θα παραμείνουν και άλλο, ρώταγε έξω και μέσα σε μπαρ με 13 χρονα και μια γυναίκα που απάντησε ότι δεν είδαν τίποτα, ήταν ψιλολιωμα

Η κυρια λουκα μιλησε

:smokin:

ireneepi
31/12/2004, 01:07
Ναι θα τις συνεχισουν και εγω ετσι ακουσα.......


και μαλιστα δεν θα πανε παραλια λεει,παρα μονο μεσα στην χωρα...


Ακου κοσμε....:uplate:

adam_tsouk
31/12/2004, 14:08
http://www.zortal.gr/modules/mylinks/visit.php?cid=9&lid=944