PDA

View Full Version : Κραααααααααα



castoras
02/05/2008, 10:06
Κρααααααααα που για να πας και να ερθεις Θεσσαλονικη πρεπει να πληρωσεις τα κερατα σου στα διοδια!!!Οοοοοοοοοοολα προς τα πανω και οοοοοοοοολα προς τα κατω!!!!Πουληστε τα ολα ρε αχρηστοι,ΝΑ εμεις πληρωνουμε τη νυφη!!Αλλα μου ελεγαν καλημερα,οχι οπως σε ενα απο τα λιγα πλεον κρατικα στα Μαλγαρα που ο υπαλληλος ηταν λες και του σκοτωσαν τη μανα.....

Καλως σας βρηκα!!!




:beer: :beer:

kalgeorge
02/05/2008, 10:30
TA DIODIA APO PELASGIA KAI PANW TA PIRE IDIWTIKI ETAIRIA KAI THA MAS SKISEI!!!:mad:

FANTASTEITE OTI TVRA PLIRWNEIS KAI STA DIODIA PELASGIAS STO REYMA PROS ATHINA :uplate: :mad: :mad:

ktmakis
02/05/2008, 10:42
Aυτή η συμπεριφορά των υπαλλήλων δεν παλεύεται.
Τους λές καλημέρα με χαμόγελο και ούτε που σου δίνουν σημασία.
Δεν λέω περνάνε ε΄να κάρο άνθρωποι από μπροστά τους... αλλά είναι άνθρωποι!!
Αυτοί δηλ. όταν περνάνε τα διόδια τι λένε ??

sober
02/05/2008, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis

Αυτοί δηλ. όταν περνάνε τα διόδια τι λένε ??


''οχι αλλα διοδια'':cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xampos
02/05/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Κρααααααααα που για να πας και να ερθεις Θεσσαλονικη πρεπει να πληρωσεις τα κερατα σου στα διοδια!!!Οοοοοοοοοοολα προς τα πανω και οοοοοοοοολα προς τα κατω!!!!Πουληστε τα ολα ρε αχρηστοι,ΝΑ εμεις πληρωνουμε τη νυφη!!Αλλα μου ελεγαν καλημερα,οχι οπως σε ενα απο τα λιγα πλεον κρατικα στα Μαλγαρα που ο υπαλληλος ηταν λες και του σκοτωσαν τη μανα.....

Καλως σας βρηκα!!!




:beer: :beer:

στα μαλγαρα μπορει να μην λενε καλημερα αλλα τους μηχανοβιους μας αφηνουν και περναμε !!!;)

tsoukas77
02/05/2008, 15:12
Μεχρι τωρα πληρωναμε χωρις τα χρηματα να επιστρεφουν στους δρομους.Πλεον,στην συμβαση εχει προβλεφθει η συστηματικη συντηρηση των δρομων.Αυτο ειναι το θετικο της υποθεσης.

Gares'
02/05/2008, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Μεχρι τωρα πληρωναμε χωρις τα χρηματα να επιστρεφουν στους δρομους.Πλεον,στην συμβαση εχει προβλεφθει η συστηματικη συντηρηση των δρομων.Αυτο ειναι το θετικο της υποθεσης.

Άμα τα χρήματα πηγαίνουν για την συντήρηση των δρόμων τότε εγώ είμαι ο Superman...

orangefactor
02/05/2008, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Άμα τα χρήματα πηγαίνουν για την συντήρηση των δρόμων τότε εγώ είμαι ο Superman...


οπα κατσε κατι δεν καταλαβες σωστα μου φαινεται.....................................................
εγω ειμαι ο superman!:rotflmao: :lol:

παντως τα πιο ακυρα διοδια που εχω δει ειναι οταν πηγαινα εναν φιλο μου στο στρατοπεδο αυλωνας.πληρωσα κανονικα στις αφιδνες κ μολις βγηκα απο την εξοδο τσουπ ξανα διοδια!να πληρωσω για να παω που?:dizzy: στα χωραφια?ελεος!
ουστ λαμογια!
ζητω το e-pas:D

apav
03/05/2008, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Άμα τα χρήματα πηγαίνουν για την συντήρηση των δρόμων τότε εγώ είμαι ο Superman...

Σύμβαση ξέρεις. :wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από orangefactor
ζητω το e-pas:D

Δεν πληρώνεις με το e-PASS; :bigcry:

orangefactor
03/05/2008, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Σύμβαση ξέρεις. :wave2:



Δεν πληρώνεις με το e-PASS; :bigcry:

με την μηχανη ποτε!;)

mourgakos
04/05/2008, 13:37
τι λες τωρα,απο αθηνα πηγα με το αμαξι (κλιο 92) κατι πραγματα χαλκιδα και πηρα ο μπουφος
την εθνικη και πλερωσα 2,75 χ2 φορες στο ανεβασμα.να φανταστεις οτι διοδιο -διοδιο ηταν
14 λεπτα οδηγημα και μετα το δευτερο βγηκα στα 50 μετρα.

ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ!