PDA

View Full Version : Kalimeraaaaaaaaa!!!!!!!



KAS77
09/12/2003, 09:17
Na mai kai ego!!! Tha thn vgalo kai ayth thn xronia telika:D :D

Meta apo mia evdomada eglismou sto spiti na psinome ston pyreto (oute sta kazania ths kolashs na hmoun) kai kapies meres na vlepo mono apo to ena mati (logou erph)anteksa telika. Exoun dikio pou lene "kako skyli psofo den exei" :D :D


Kalh evdomada se olous!!!!!
Filiaaaa

kai prosoxh sto kryo kai tis ioseis!!!!!!! (karadokoun na mas tsakisoun):) :)

almalibera
09/12/2003, 09:44
...έτσι για συμπαράσταση, και για να μην νομίζεις οτι ήσουν ο μόνος που κλείστηκε για μια εβδομάδα στο σπίτι, σου λέω οτι ήμουν και εγώ!
Για άλλους λόγους βεβαιως, βεβαίως αλλα μια βδομάδα ΜΕΣΑ!

Να σου πω...δεν με χάλασε καθόλου.


Έτσι μετά από μια βδομάδα αποχής και αποτοξίνωσης σας λέω και πάλι ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! :)

ΚΑΛΑ ΧΛΜ!!:)

ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ.:) .....μιας και εγω τις μηχανές θα τις βλέπω απο τα τζάμια των αυτοκινήτων για όσο καιρό θα αναρρώνω... :(

it΄s ok...άλλωστε..ουδέν κακόν αμπιγιέζ καλού που λέει και η lady...;)

GyPsy
09/12/2003, 09:49
...ΧΛΩΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ...

Julius
09/12/2003, 10:09
Καλημέρα Ομαδάρα, υπέροχες μέρες για βόλτα και για να είμαστε ακριβείς για βόλτα χωμάτινη, σε βουνά καταπράσινα με πηγές και ποτάμια, με ομίχλη και χορταράκια που γυαλίζουνε απο την υγρασία , με ζωάκια που τρέχουνε τρομαγμένα απο το γκρααααααου της εξάτμισης του DRZ, και μυρωδιά φρεσκοσκαμένου χώματος από το παντιλίκη. Αχχχχχ είμαι ποιητής τελικά.

Λεω αν εκδώσω τα enduroποιηματα του βουνού, λασπο-ποίηση σε δύο ρόδες, τα άπαντα μονοκυλινδρα εικονογραφημένα ποιήματα (ποιήματα για κουφούς).

Πρέπει να βγω βόλτα γιατί μου φαίνεται έχω αρχίσει να ρετάρω


Περαστικά στους αρρωστιάρηδες

Wizard13
09/12/2003, 10:10
Καλημέρα και περαστικά και στα δυό σας! :)

Καλύτερα 2-3 μέρες μέσα παραπάνω, παρά να βγείτε και να σας ξαναρίξει ;)

KAS77
09/12/2003, 10:11
...έτσι για συμπαράσταση, και για να μην νομίζεις οτι ήσουν ο μόνος που κλείστηκε για μια εβδομάδα στο σπίτι, σου λέω οτι ήμουν και εγώ!

Eyxomai ola na einai perastika kai se esena Almalibera!!!!

A!!!! Monh mou hmouna oxi monos mou:D :D

ireneepi
09/12/2003, 10:24
Καλημερα....


Η αληθεια οτι κανει υπεροχες μερες...μερες για 2..!:D αντε κ για βολτα..!

almalibera
09/12/2003, 10:27
....δεν το καταλαβα.....

Σ'ευχαριστώ παντως και περαστικα και σε σενα!!!:o :)

DIT
09/12/2003, 12:55
τους αρρωστούληδες και μή...

Τώρα με τα κρύα το full face και τα γαντάκια είναι απαραίτητο αξεσουάρ για κάθε μηχανόβιο.Να ντύνεστε καλά και να κρατάτε δυνάμεις. Είμαστε πιο επιρρεπής στις ασθένειες όταν είμαστε εξαντλημένοι.. :o :o

περαστικά!!

wizard
09/12/2003, 14:30
Καλη-σπέρα (πλέον..).


Στους (τις) αρωστούληδες: όταν δεν ξέρουμε που βαδίζουμε η / αν βαδίζουμε καλά, μας "ρίχνει" κάτω μια ξαφνική "ασθένεια" για να το σκεφτούμε καλύτερα το πράμα.. Είναι κάτι σαν δικλείδα ασφαλείας - και τίποτα δεν είναι τυχαίο. Νομίζω.

Σε αυτούς (-ές) που είναι / νιώθουν καλά: φροντίστε να αρρωσταίνετε που και που. Ακόμα και αν ξέρετε τα προς το βάδην, μια ανασυγκρότηση σκέψεων ποτέ δεν έβλαψε κανέναν.


Και τώρα με συγχωρείτε - πάω να βγω στο κρύο με το φανελλάκι.. :)

kosdros
09/12/2003, 16:00
εσένα wizard ποιά ασθένεια σε ρίχνει συνέχεια κάτω όταν πάμε βόλτα?

asmar
09/12/2003, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kosdros
εσένα wizard ποιά ασθένεια σε ρίχνει συνέχεια κάτω όταν πάμε βόλτα?


XA XA XA η wizardοασθένεια!!!
Πάντως αυτή στην Πάρνηθα ακόμη τη θυμάμαι! :p

ireneepi
10/12/2003, 14:02
Και τώρα με συγχωρείτε - πάω να βγω στο κρύο με το φανελλάκι.. :) [/B]



Κορυφη οπως παντα...!