PDA

View Full Version : γιατι το σβησατε??



George_M.
03/05/2008, 00:30
πριν απο μερικες ωρες κοιτωντας τις αγγελιες μηχανων ειδα καποιος να εχει ποσταρει 3 αγγελιες απο μηχανες φιλων του( κ καλα..) απαντησα σε μια απο αυτες κ το μηνυμα μου σβηστηκε απο τους διαχειριστες.
ειχα γραψει:τι εγινε ρε φιλε ολοι οι κολητοι εχουν μοτο για πουλημα?κατι δεν μου αρεσει..
κ εννοουσα οτι μαλλον ειναι απο μαγαζι κ οχι ιδιωτης.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΒΗΣΑΤΕ?ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ?σαν εγγεγραμμενος χρηστης εχω δικαιωμα να ξερω γιατι εγινε delete χωρις ενημερωση.
μηπως καποιοι απο εδω μεσα εχουν τιποτα ακρες κ τους ενοχλησε?
αναμενω απαντησεις....

Sapadak
03/05/2008, 00:57
:a014:

Band(age)it
03/05/2008, 01:00
:a55:

Anritsu
03/05/2008, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
πριν απο μερικες ωρες κοιτωντας τις αγγελιες μηχανων ειδα καποιος να εχει ποσταρει 3 αγγελιες απο μηχανες φιλων του( κ καλα..) απαντησα σε μια απο αυτες κ το μηνυμα μου σβηστηκε απο τους διαχειριστες.
ειχα γραψει:τι εγινε ρε φιλε ολοι οι κολητοι εχουν μοτο για πουλημα?κατι δεν μου αρεσει..
κ εννοουσα οτι μαλλον ειναι απο μαγαζι κ οχι ιδιωτης.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΒΗΣΑΤΕ?ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ?σαν εγγεγραμμενος χρηστης εχω δικαιωμα να ξερω γιατι εγινε delete χωρις ενημερωση.
μηπως καποιοι απο εδω μεσα εχουν τιποτα ακρες κ τους ενοχλησε?
αναμενω απαντησεις....

stis agelies , akoma kai se mia tetoia periptwsh , apantwntas , anevazeis thn agelia sthn prwth selida kai ousiastika tou thn prowtheis sproxnwntas kapoies alles pio pisw . Thn exw pathsei kai egw se analogh periptwsh alla den ekatsa na zhthsw eksighseis .To an prokeitai gia mantra h oxi poly efkola mporoune na to diapistwsoune oi ipefthinoi tou site . Twra gia akres pou les , den nomizw xwris na mporw na apokleisw kai tpt ston mataio tutto kozmo .Sorry gia ta greklish

McGyver
03/05/2008, 20:58
Δες την απάντηση του Anritsu, ελπίζω να σε καλύπτει...

Επίσης υπάρχει ο σύνδεσμος "Αναφέρετε αυτό το μήνημα σε ένα διαχειριστή", καθώς επίσης και τα p.m. ...