PDA

View Full Version : Yoshimura-κια



arxaios
05/05/2008, 22:01
Λοιπόν ................ θέλω να βάλω ένα ζευγάρι Yoshimura-κια carbon τελικά στο hayabusa ...
έχω την δυνατότητα να τα φέρω από Αμερική, αλλά δεν ξέρω αν είναι ΙΔΙΑ με τα Ευρωπαϊκών προδιαγραφών ή αν παίζει κάτι διαφορετικό ......... ξέρει κανείς ;;;;:confused:

T.R.E
06/05/2008, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Λοιπόν ................ θέλω να βάλω ένα ζευγάρι Yoshimura-κια carbon τελικά στο hayabusa ...
έχω την δυνατότητα να τα φέρω από Αμερική, αλλά δεν ξέρω αν είναι ΙΔΙΑ με τα Ευρωπαϊκών προδιαγραφών ή αν παίζει κάτι διαφορετικό ......... ξέρει κανείς ;;;;:confused:


Παιζουν πολλα με τους κωδικους και ισως μπερδευτεις.Προσφατα εβαλε ενας φιλος απο Αμερικη 2 τελικα Yoshi,και ολα καλα... :) :)

Ιδια με τα "Ελληνικα" φαινονται,οπτικα τουλαχιστον,μονο που γραφουν πανω Yoshimura USA,αν δεν σε πειραζει αυτο... :beer:

arxaios
06/05/2008, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Παιζουν πολλα με τους κωδικους και ισως μπερδευτεις.Προσφατα εβαλε ενας φιλος απο Αμερικη 2 τελικα Yoshi,και ολα καλα... :) :)

Ιδια με τα "Ελληνικα" φαινονται,οπτικα τουλαχιστον,μονο που γραφουν πανω Yoshimura USA,αν δεν σε πειραζει αυτο... :beer:

Δεν με πειράζει καθόλου αρκεί να μην είναι πιό "κλειστές". Ο φίλος σου έκανε άλλες αλλαγές ;;;
Φίλτρο ή power commander άλλαξε ;;; Έκανε δυναμομέτρηση μετά για να δει το αποτέλεσμα ;;;
Ότι ξέρεις το γράφεις πληζζζ θα βοηθήσει πολύ .:wave2:

T.R.E
06/05/2008, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Δεν με πειράζει καθόλου αρκεί να μην είναι πιό "κλειστές". Ο φίλος σου έκανε άλλες αλλαγές ;;;
Φίλτρο ή power commander άλλαξε ;;; Έκανε δυναμομέτρηση μετά για να δει το αποτέλεσμα ;;;
Ότι ξέρεις το γράφεις πληζζζ θα βοηθήσει πολύ .:wave2:


Ναι εκτος απο τα τελικα εβαλε και φιλτρο-P.C,το ρυθμισε και σε σχεση με 2 αλλα μαμα Busa που ανοιγουν συνεχεια εχει διαφορα αισθητη...

Δυναμομετρηση δεν ξερω αν εκανε και ποσα αλογα τελικα κατεβαζει τροχο,σημειωτεον μιλαω για Busa 07 οχι το καινουριο... :beer: :beer:
Θα τον ρωτησω και θα σου πω περισσοτερες λεπτομερειες... :wave2:

arxaios
07/05/2008, 00:53
2007 είναι και το δικό μου ........ ρώτα τον και από που τις πήρε, πόσο κ.λ.π.