PDA

View Full Version : Aλλος ενας στην παρεα



manowar13
06/05/2008, 19:35
Καλημέρες απο την βροχερή Θεσσαλονίκη
Άλλο ενα μαύρο 650 κυκλοφορει απο σήμερα στην πολη .
Ο καιρός δε βοήθησε και πολύ αλλο το μηχανάκι το ευχαριστήθηκα ολη μερα γυρνουσα στην βροχη.
Αν είδατε καποιον με ενα μαυρο στρομ να οδηγαει μεσα στην βροχη με το χαμόγελο στο στομα εγω ειμουνα :)
Πρωτες εντυπώσεις χωρίς να το έχω ξαναοδηγησει το μηχανάκι είναι αψογο.
Πολύ δυναμη και πολυ δυνατά φρένα ,οχι τοσο το πίσω αλλα το μπροστα εμπνεει σιγουρια και με το εει μπι ες
Τι να προσέξώ τώρα για αρχή εχετε κατι να προτείνετε οι παλιότεροι?

:beer: :sun:

vestromas
06/05/2008, 19:56
Oποιος ειδε το χαμογελο σου μεσα στη βροχη, πανω στο μαυρο vstrom, σημαινει πως δεν φοραγες, φουλ φαιις κρανος:lol: Καλοταξιδος παντα ορθιος και παντα κρανος, ακομα και για την μικροτερη διαδρομη, ακομα και στην πιο αφορητη ζεστη. Αυτη ειναι η συμβουλη μου και οι ευχες μου. Καλως ηρθες και στο φορουμ και καλα να περναμε να τα χαιρομαστε τα vstromia.:beer: :beer: :wave2:

manowar13
06/05/2008, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Oποιος ειδε το χαμογελο σου μεσα στη βροχη, πανω στο μαυρο vstrom, σημαινει πως δεν φοραγες, φουλ φαιις κρανος:lol: Καλοταξιδος παντα ορθιος και παντα κρανος, ακομα και για την μικροτερη διαδρομη, ακομα και στην πιο αφορητη ζεστη. Αυτη ειναι η συμβουλη μου και οι ευχες μου. Καλως ηρθες και στο φορουμ και καλα να περναμε να τα χαιρομαστε τα vstromia.:beer: :beer: :wave2:

Οντως δεν ηταν full face το κράνος.Αλλα πάντα φοράω. Ψαχνομαι για καποιο κλειστό.
Μεσα στην εβδομάδα θα χτυπίσω μαλλον.Εχεις κατι να προτείνεις?

editor
06/05/2008, 20:31
XR1000
me ta 1000........

vestromas
06/05/2008, 20:35
Ειχα ενα Airoh σπαστο για αρχη και μετα τα 130 νομιζα οτι ειμαι μεσα στον τυφωνα Κατρινα. Η γυναικα ειχε ενα αλλο ιταλικο αντιστοιχο με το δικο μου και μετα τα 100, μου μελανιαζε το ποδι απο τα τσιμπιματα. Αρα το σπαστο ειναι μεν καπως πρακτικο, αλλα δεν. Ετσι μας την εδωσε και ειπαμε να παρουμε δυο καλα φουλ φαιις. Πηραμε δυο shoei xr 1000 και εχουμε παθει πλακα, απο το ποσο καλα ειναι. Ταξιδευουμε πολυ τα Σαββατοκυριακα με 160 180 και ειναι σαν να ειμαστε με αυτοκινητο. Παναλαφρα με ωραιους χρηστικους αεραγωγους, αθορυβα σε σχεση παντα με τον ανταγωνισμο. Παντως τα τσιμπιματα εχουν σταματησει, ακομη και στην τελικη, που σχεδον αγγιζει τα 200. Ειναι ακριβουτσικα αλλα δεν θα το μετανιωσεις αμα βγαινεις συχνα εξω απ την πολη. Αν πας στον προστατευτικο εξοπλισμο παντως , θα βρεις πολλες συζητησεις στην ενοτητα για τα κρανοι. Ελπιζω να βοηθησα.:beer: :wave2: