PDA

View Full Version : Αναζήτηση Ονείρου...



free rider
03/01/2005, 22:42
Φίλε μου σου φαίνονται αστεία όσα γράφω, αλλά πέραν του ότι εσύ είσαι έμπειρος και εγώ δεν είμαι, άλλο επιχείρημα δεν εκφέρεις. Δεν χρειάζεται να έχει περάσει κανείς 10 μηχανάκια για να καταλάβει πώς λειτουργεί ο Έλληνας μηχανόβιος. Βλέποντας τα μηνύματα του φόρουμ φτάνει και παραφτάνει. Βλέπω τα παιδιά που, ενώ έχουν μια χαρά μηχανή, ξερογλείφονται για το νέο καραμουράτο μοντέλο. Δεν λένε ότι η μηχανή τους έχει αρχίσει να χαλάει, ούτε ότι δεν τους αρκεί, απλά ότι βλέπουν το νέο μοντέλο και τρελαίνονται. Σχεδόν κάθε μέρα βλέπουμε τέτοια μηνύματα. Γι' αυτό και οι αγγελίες είναι γεμάτες από πωλήσεις μοντέλων 2001-2003. Και οι περισσότεροι που θέλουν να αναβαθμίσουν σε κυβικά κοιτάνε σε καινούριο μοντέλο, όχι σε μοντέλο 3-4 χρόνων. Κι αυτό παρότι συχνά δεν έχουν τα φράγκα να το πληρώσουν, και παρότι την τωρινή τους θα την πουλήσουν (σκοτώσουν) σε τιμή σαφώς χαμηλώτερη της αντικειμενικής της αξίας! Και μετά έρχεται ο δύστυχος που του κλέψανε τη μηχανή τις προάλλες και γράφει ότι την κλεμμένη θα την ξεχρεώσει σε τρισήμισυ χρόνια...




Με αφορμή αυτό που διάβασα σκέφτηκα να γράψω αυτό… απλά θέλω να διευκρινίσω ότι δεν αποτελεί απάντηση αλλά σκόρπιες σκέψεις…




Πριν από κάποια χρόνια μια παρέα από παιδιά κατηφόριζαν την εθνική προς Ωροπο μεριά, πιτσιρίκια όλοι τους με παπιά εξωτικά της εποχής τότε και πενηντάρια ξεχειλωμένα και άλλα πιο καλά, στην μέση της εθνικής κοντά στα 100 σήμερα εργοστάσια επίπλων σταματήσανε γιατί ένα από τα παπιά έσπασε…
Ωπ οι καλοί σου ρε παιδί μου κατεβήκανε μαζευτήκαν και ο ένας έβγαλε από την τσάντα τα εργαλεία ο άλλος από μια σακούλα έναν κύλινδρο 72cc και ένα ημιτασιόν πιστόνι. Ευτυχώς το παπί που έσπασε δεν είχε ποδιά και η δουλειά έγινε πολύ γρήγορα .δυο παξιμάδια η εξάτμηση δύο ο λαιμός με το καρμπυρατέρ από ss τέσσερα στο καπάκι της κεφαλής ένα από πλάι για να βγει το γρανάζι και η καδένα και άλλα τρία για να λύσει το γρανάζι δύο δεκαρίτσες βίδες για να φύγει κεφαλή και κύλινδρος..δεν θυμάμαι μπορεί να ξέχασα καμιά ..τες πα.. και βάλανε το παπί μπρος και φτάσανε Λάρισα …αφού κοιμηθήκανε με τα σακούλια τους στα τέμπη λίγο μετά γυρίσανε και η όρεξη ήταν στο φούλ. .βρε καλέ μου τι όνειρο ήταν αυτό καμιά μέσα σπασμένη από την κούραση το κρύο καμιά ζαλάδα φθινόπωρο λέμε τίποτααα…

Μεγαλώσανε λοιπόν τα πιτσιρίκια και μπήκαν στο παιχνίδι της ζωής κι αυτά και άλλα…..ο καθένας τράβηξε τον δρόμο του και όπου τον βγάλει ο Τάσος έκανε συνεργείο στον Περισσό μετά δεν άντεξε την τρέλα και πυροβόλησε το μυαλό του ο Νίκος σταμάτησε κάτω από μια φρέζα ο Αλέξης έγινε οικογενειάρχης και καλό παιδί…ο Φάνης στην Τρίπολη μπαράκι
και πάει λέγοντας ο κατάλογος ούτε και τους θυμάμαι όλους..
Και φτάσαμε με αυτά κι εκείνα στις μέρες μας και λέμε ρε γαμότο πολύ έχουμε ζήσει και είναι πολύ ωραία αλλά πριν περάσει για τα καλά η ηλικία που μπορείς να σκεφτείς ότι θα τρέξεις και λίγο λέμε να μην ζητήσεις την πολυτέλεια από τον εαυτό σου ….έστω σαν μια χάρη προς την ωρίμανση (δεν λέω τέλος) της μοτοσικλετιστής εποχής? Θυμάμαι κάτι παιδιά που κολλάγανε τις μύτες τους όταν πρωτοάνοιξε το μαγαζί ο Εθυμίου στα Πατήσια και λέγανε ιστορίες..
Εμα τώρα όμως υπάρχουν και τα φράγκα …
α τι καλά και κοιτάς το γυαλιστερό γλειφιτζούρι στην βιτρίνα και λες ρε συυυυ τώρα μπορώ να ι μπορώ να το πάρω …
Ε λοιπόν ξέρεις τι παίρνεις ? ένα εισιτήριο για να νιώσεις λίγο πιο καλά ότι έβγαλες τα απωθημένα που ήθελες να μπορείς να κάνεις μια ζωή..

Και δεν ξέρω αν κάποιος έχει τόσα απωθημένα μέσα του ώστε να φτάνει στο σημείο να δανείζεται αλλά μαγκιά του που τολμά να τινάζει τον οικονομικό προυπολογισμό στον αέρα.. Και ξέρεις γιατί? Έστω και λίγο ξέφυγε από τα στενά πλαίσια της μιζέριας και τρελάθηκε λιγάκι..

Τώρα για να είμαι ειλικρινής από λογικής απόψεως δεν χρειάζεται να αγοράσει κανένας καινούργιο σπίτι καινούργιο πλυντήριο καινούργια ρούχα γιατί μπορεί να περάσει με τα παλιά αλλά τότε έχει κουβαλήσει μέσα του αυτό που λέμε κατοχικό σύνδρομο…

Το όλο παραλήρημα γράφτηκε για να δικαιολογήσω στον εαυτό μου γιατί θέλω να αλλάξω το πολύ καλά στημένο μηχανάκι μου και να πάρω ένα καλογυαλισμένο γλειφιτζούρι από την βιτρίνα του ζαχαροπλαστείου ..ενα gsxr …k 4 ή έστω κ4…


Λίγο με νοιάζει αν μπορώ να το οδηγήσω ..

απλά το γλυκό μου θέλω

πολλά χρόνια το περίμενα γιατι να μην το πάρω τωρα..?

:beer: :beer:

periklisk
03/01/2005, 23:34
Χρήστο αν το θέλεις τόσο πολύ το μηχανάκι και μπορείς ΠΑΡΤΟ!!!!

Αν δε το πάρεις θα το μετανοιώσεις αργότερα....

Εγώ το σκέφτομαι και αλλιώς.... Τρέχουμε όλη μέρα να προλάβουμε τα πάντα και τους πάντες..... αν δεν κάνουμε και το κέφι μας τότε γιατί τρέχουμε????

Άντε πάρε το γλυκάκι σου και συ!!!!!

:beer:

Μικρή Λουλού
04/01/2005, 08:43
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
[B]Φίλε μου σου φαίνονται αστεία όσα γράφω, αλλά πέραν του ότι εσύ είσαι έμπειρος και εγώ δεν είμαι, άλλο επιχείρημα δεν εκφέρεις. Δεν χρειάζεται να έχει περάσει κανείς 10 μηχανάκια για να καταλάβει πώς λειτουργεί ο Έλληνας μηχανόβιος. Βλέποντας τα μηνύματα του φόρουμ φτάνει και παραφτάνει.





Σε ποιον μιλας ρε Χρηστο???

Κοψε τα γλυκακια.γιατι το σακχαρο σου ανεβηκε επικυνδυνα..!!!:lol: :lol:


τωρα οσον αφορα το μηχανακι...
αν ειναι το ονειρο,πραγματοποιησε το...
αν ειναι μια διαφυγη,ψαξτο καλυτερα, γιατι καποια στιγμη θα ξεφτισει και παλι δεν θα υπαρχουν απαντησεις...

οτι και να κανεις,να το χαρεις !!

angels_gr
04/01/2005, 08:43
Free Rider σου εύχομαι να σου έρθουν βολικά τα πράγματα και να μπορέσεις να αγοράσεις την μηχανή των ονείρων σου. Κατά τα άλλα σε ζηλεύω γιατί λίγοι από εμάς έχουμε εμπειρίες όπως τις δικές σου. Να μπορείς να κάνεις ταξίδι με καλή παρέα και να ζεις την περιπέτεια του ταξιδιού. :wave2:

powerphot
04/01/2005, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider


Το όλο παραλήρημα γράφτηκε για να δικαιολογήσω στον εαυτό μου γιατί θέλω να αλλάξω το πολύ καλά στημένο μηχανάκι μου και να πάρω ένα καλογυαλισμένο γλειφιτζούρι από την βιτρίνα του ζαχαροπλαστείου ..ενα gsxr …k 4 ή έστω κ4…


Λίγο με νοιάζει αν μπορώ να το οδηγήσω ..

απλά το γλυκό μου θέλω

πολλά χρόνια το περίμενα γιατι να μην το πάρω τωρα..?

:beer: :beer:

Πάρτο πάρτο....κι εγώ έτσι έκανα.
Μαζί σου.:wave2: :beer:

hornet
04/01/2005, 09:17
Χρηστο εγω εχω απαντησει δεν χρειαζεται να τα ξαναπω....απλα αλλη η δικια μας γενια και τα βιωματα μας και αλλη η σημερινη η τελωςπαντων αυτοι που τωρα ανακαλυψαν τη μοτοσυκλεττα απλα βλεπουν τα πραγματα διαφορετικα γιατι απλα δεν ασχολιοντουσαν τοτε!
Δεν τους αδικω παντως απλα τα βλεπουν διαφορετικα!

hornet
04/01/2005, 09:19
Χαχα εσεις παντως ειχατε τα παπια εμεις την ειχαμε πεσει στα προπολεμικα και μεταπολεμικα bmw,muchless και horex,bsa και τετοια παναγια μου τι τραβαγαμε και δεν το μολογαγαμε

free rider
04/01/2005, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Free Rider σου εύχομαι να σου έρθουν βολικά τα πράγματα και να μπορέσεις να αγοράσεις την μηχανή των ονείρων σου. Κατά τα άλλα σε ζηλεύω γιατί λίγοι από εμάς έχουμε εμπειρίες όπως τις δικές σου. Να μπορείς να κάνεις ταξίδι με καλή παρέα και να ζεις την περιπέτεια του ταξιδιού. :wave2:

Φίλε angels,
Θυμάμαι πολλά ωραία τέτοια σκηνικά από παλιά.... όμως αν κάτι μου έχει λείψει είναι ότι τώρα πια έχουν ψιλοχαθεί.. όσο περνάει ο καιρός οι άνθρωποι τραβούν τον δρόμο τους και αλλάζουν, μπαίνει και το παιχνίδι με τα φράγκα... γι αυτό και μου αρέσει ο χαμός του φόρουμ ,
Ίσως αιτία να ήμουνα κι εγώ που χώθηκα με τα μούτρα στην δουλειά και ξέχασα τι γίνεται γύρω μου ,απλά όλα αυτά που βλέπεις πολλές φορές και γράφω θα μπορούσε κανένας να τα αντιληφθεί σαν εκδηλώσεις παλιμπεδισμού ...
Όμως μου αρέσει, έχω ανάγκη να γυρίσω προς τα πίσω και να ξαναπροσπαθήσω να ζήσω λιγάκι στο όνειρο της τρέλας της μηχανής..
πριν περάσει και πολύς καιρός πια....

Γι αυτό και περιμένω απάντηση έχω δώσει το σήμα για το yzf και περιμένω...

:beer: :beer:

free rider
04/01/2005, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Χαχα εσεις παντως ειχατε τα παπια εμεις την ειχαμε πεσει στα προπολεμικα και μεταπολεμικα bmw,muchless και horex,bsa και τετοια παναγια μου τι τραβαγαμε και δεν το μολογαγαμε

Στάθη
έχεις δίκιο όταν διάβασα το post επειδή δεν ήθελα να φανεί σαν αντίλογος στον άλλο συμφορουμίτη που δεν τον αδικώ για την λογιστική σκέψη του ίσως στο κάτω κάτω έχει δίκιο...
σκέφτηκα απλά να εκφράσω τις σκέψεις μου καθαρά χωρίς την υπόνοια του αντίλογου.....
Απλά η λογική είναι όπως όταν αγοράζεις ένα λαχείο ...που στην πράξη σιγά μην κερδίσεις αλλά παίζεις γιατί αγοράζεις ελπίδα..
Τελικά αρχίζω και πιστεύω ότι με την ίδια λογική το τμήμα της αγοράς όπου ανήκω αγοράζει μηχανές για να αγοράσει αναμνήσεις..

Υ.γ.
θυμάμαι ακόμα το r25 με τα τρία πιστόνια που είχα αλλάξει τι τραίνο σκελετός όμως ήταν αυτό...(τελική ποτέ δεν πέρασε τα 70 χλμ..)
Τελικά το yzf είναι κάπως δύσκολο να φύγει αλλά είναι και μια πρόκληση ίδωμεν...

nimbus
04/01/2005, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
[B]Φίλε μου σου φαίνονται αστεία όσα γράφω, αλλά πέραν του ότι εσύ είσαι έμπειρος και εγώ δεν είμαι, άλλο επιχείρημα δεν εκφέρεις. Δεν χρειάζεται να έχει περάσει κανείς 10 μηχανάκια για να καταλάβει πώς λειτουργεί ο Έλληνας μηχανόβιος. Βλέποντας τα μηνύματα του φόρουμ φτάνει και παραφτάνει.





Σε ποιον μιλας ρε Χρηστο???

Κοψε τα γλυκακια.γιατι το σακχαρο σου ανεβηκε επικυνδυνα..!!!:lol: :lol:


τωρα οσον αφορα το μηχανακι...
αν ειναι το ονειρο,πραγματοποιησε το...
αν ειναι μια διαφυγη,ψαξτο καλυτερα, γιατι καποια στιγμη θα ξεφτισει και παλι δεν θα υπαρχουν απαντησεις...

οτι και να κανεις,να το χαρεις !!

βρε πειραχτήρι, ασε κανεναν να αγειασει!!:lol: :lol: :lol:

nimbus
04/01/2005, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Φίλε angels,
Θυμάμαι πολλά ωραία τέτοια σκηνικά από παλιά.... όμως αν κάτι μου έχει λείψει είναι ότι τώρα πια έχουν ψιλοχαθεί.. όσο περνάει ο καιρός οι άνθρωποι τραβούν τον δρόμο τους και αλλάζουν, μπαίνει και το παιχνίδι με τα φράγκα... γι αυτό και μου αρέσει ο χαμός του φόρουμ ,
Ίσως αιτία να ήμουνα κι εγώ που χώθηκα με τα μούτρα στην δουλειά και ξέχασα τι γίνεται γύρω μου ,απλά όλα αυτά που βλέπεις πολλές φορές και γράφω θα μπορούσε κανένας να τα αντιληφθεί σαν εκδηλώσεις παλιμπεδισμού ...
Όμως μου αρέσει, έχω ανάγκη να γυρίσω προς τα πίσω και να ξαναπροσπαθήσω να ζήσω λιγάκι στο όνειρο της τρέλας της μηχανής..
πριν περάσει και πολύς καιρός πια....

Γι αυτό και περιμένω απάντηση έχω δώσει το σήμα για το yzf και περιμένω...

:beer: :beer:


ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕς:wave2: ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!:sun:

Μικρή Λουλού
04/01/2005, 09:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
[B]Φίλε angels,
Θυμάμαι πολλά ωραία τέτοια σκηνικά από παλιά.... όμως αν κάτι μου έχει λείψει είναι ότι τώρα πια έχουν ψιλοχαθεί.. όσο περνάει ο καιρός οι άνθρωποι τραβούν τον δρόμο τους και αλλάζουν, μπαίνει και το παιχνίδι με τα φράγκα...




ΤΟ ΞΕΡΑ ΠΩΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΩΡΑ...
ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΡΩ ΜΑΛΛΙΝΗ ΚΟΥΒΕΡΤΑ,ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ(ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΖΑΚΙ,ΤΡΑΒΑ ΣΤΟΝ CRS-K,ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ..)ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΩΡΟΠΟ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ΠΑΡΕΑ,ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ...

ΡΕ !!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??? ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΚΑΙ ΒΓΕΙΤΕ !!!!
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ,ΑΠΛΑ ΜΕΤΑΛΑΣΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΟΥΓΚΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ !!!

ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΛΑΚΩΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ:lol: :lol:

hornet
04/01/2005, 09:34
"Φίλε μου σου φαίνονται αστεία όσα γράφω, αλλά πέραν του ότι εσύ είσαι έμπειρος και εγώ δεν είμαι, άλλο επιχείρημα δεν εκφέρεις......"

Θαναση ειναι τμημα συζητησης μου με αλλο μελος !(Βασικα ειναι απαντηση του)

Μικρή Λουλού
04/01/2005, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
"Φίλε μου σου φαίνονται αστεία όσα γράφω, αλλά πέραν του ότι εσύ είσαι έμπειρος και εγώ δεν είμαι, άλλο επιχείρημα δεν εκφέρεις......"

Θαναση ειναι τμημα συζητησης μου με αλλο μελος !(Βασικα ειναι απαντηση του)

ΡΙΞΕ ΡΕ ΣΤΑΘΑΚΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΟΥΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ.

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ,ΤΑΞΙΔΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ !!!
ΑΛΗΘΕΙΑ....ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ "ΕΞΕΛΙΞΗ"..???:D :D

Θάνος
04/01/2005, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
"Φίλε μου σου φαίνονται αστεία όσα γράφω, αλλά πέραν του ότι εσύ είσαι έμπειρος και εγώ δεν είμαι, άλλο επιχείρημα δεν εκφέρεις......"

Θαναση ειναι τμημα συζητησης μου με αλλο μελος !(Βασικα ειναι απαντηση του)

...και θα ήταν πολύ καλύτερα αν το κείμενο αυτό του free-rider πήγαινε συνέχεια σε εκείνο το ποστ.

hornet
04/01/2005, 10:20
Θαναση εδω διαβασε!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=5830&perpage=15&pagenumber=1


Θανο ηταν επιλογη του χρηστου να μην φανει αντιλογος το αναφερει κιολας

jimbar
04/01/2005, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
Την καλησπέρα μου σε όλες & όλους.

Εγώ συμφωνώ με τον Θανάση .. αν είναι όνειρο, αν μπορεί να σου δώσει την «ελευθερία» που εσύ επιθυμείς, την μυρωδιά που αναζητάς, τότε όντως πραγματοποίησε το. Διότι για τα όνειρα ζούμε.
Αν πάλι δεν είναι, πολύ σωστά συνεχίζει ο Dirty λέγοντας, «αν ειναι μια διαφυγη,ψαξτο καλυτερα, γιατι καποια στιγμη θα ξεφτισει και παλι δεν θα υπαρχουν απαντησεις... οτι και να κανεις,να το χαρεις!!» και συμφωνώ μαζί του.

αν πάλι κάπου υπάρχει δισταγμός τότε θέλει «κουβέντα» με τον εαυτό σου .. πολύ κουβέντα ..

αλλά ότι και να πάρεις εμείς θα σ'αγαπάμε βρέέέέέ

free rider
04/01/2005, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Την καλησπέρα μου σε όλες & όλους.

Εγώ συμφωνώ με τον Θανάση .. αν είναι όνειρο, αν μπορεί να σου δώσει την «ελευθερία» που εσύ επιθυμείς, την μυρωδιά που αναζητάς, τότε όντως πραγματοποίησε το. Διότι για τα όνειρα ζούμε.
Αν πάλι δεν είναι, πολύ σωστά συνεχίζει ο Dirty λέγοντας, «αν ειναι μια διαφυγη,ψαξτο καλυτερα, γιατι καποια στιγμη θα ξεφτισει και παλι δεν θα υπαρχουν απαντησεις... οτι και να κανεις,να το χαρεις!!» και συμφωνώ μαζί του.

αν πάλι κάπου υπάρχει δισταγμός τότε θέλει «κουβέντα» με τον εαυτό σου .. πολύ κουβέντα ..

αλλά ότι και να πάρεις εμείς θα σ'αγαπάμε βρέέέέέ


:) :) :) ;)

ireneepi
04/01/2005, 23:50
Καταλαβαινω πως νοιωθεις.....


προσπαθω δλδ οσο πιο πολυ μπορω...

Θα συμφωνησω με τον Περι λεγοντας σου
οτι τρεχουμε γιατι...????

-->Σαφως για να χαιρομαστε τους καρπους ολων αυτων που κανουμε...


Διαβασε το κειμενο που εχω βαλει εδω....
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=5684&perpage=10&pagenumber=1


Καπως ετσι ειναι...

periklisk
04/01/2005, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi

-->Σαφως για να χαιρομαστε τους καρπους ολων αυτων που κανουμε...

Καπως ετσι ειναι...

:beer: :beer: