PDA

View Full Version : ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΚΥΛΑΚΙΑ....



THEOD
08/05/2008, 11:14
Μου ήρθε αυτό το μέιλ...Δεν το συνηθίζω αλλά επειδή αυτό το "ευθανασία σε 1 εβδομάδα" μου χτύπησε κάπως, είπα να το ποστάρω εδώ μήπως σωθεί κανένα....




ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 20 ΣΚΥΛΟΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΜΠΟΞΕΡ, ΛΑΜΠΡΑΤΟΡ, ΚΟΛΕΥ, ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ, ΠΟΥΝΤΛΣ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ. ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ
99023462 - ΤΟΥΛΑ

kalesin
08/05/2008, 11:30
να σημειωσω οτι προκειται για Κυπρο.

Εδω κ λιγη ωρα παιρνω τηλεφωνο να μαθω τι γινεται κ να παω να παρω κ εγω ενα σκυλακι αλλα το τηλεφωνο ειναι κλειστο

yannis24
08/05/2008, 12:03
παιδια αυτο το ειχα διαβασει και πριν κανα μηνα σε καπιο αλλο φοροθμ....οποτε η προθεσμεια μαλλον θα εχει περασει !
:( :( :(

kalesin
08/05/2008, 12:16
μολις μιλησα με την Κα Τουλα,
ο νομος λεει οτι τα αδεσποτα τα φροντιζει η εταιρεια προστασιας η οι αρμοδιες κτηνιατρικες αρχες κ αν δε βρεθει αναδοχη οικογενεια μεσα σε 15 μερες, τοτε τα ζωα πανε για ευθανασια

οπως καταλαβαινεται, η αναγκη για υιοθεσια ειναι συνεχης

Θα προσπαθησω μεσα στην επομενη βδομαδα να περασω απο εκει να δω τι γινεται κ να παρω κανενα σκυλακι

Ktm.Prestige
08/05/2008, 12:46
Ώπα....
ενδιαφέρομαι για το μπόξερ!
Αυτο το τηλ είναι Ελλάδα?
Κωδικός Αθήνας ή κάπου αλλού?
Περισσότερες πληροφορίες έχουμε?

yannis24
08/05/2008, 13:33
αμα διαβασεις τα 3 ποστ που εχουν γινει ακριβως απο πανω σου, θα παρεις την απαντηση που ζητας στα ερωτηματα σου !

Ktm.Prestige
08/05/2008, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
αμα διαβασεις τα 3 ποστ που εχουν γινει ακριβως απο πανω σου, θα παρεις την απαντηση που ζητας στα ερωτηματα σου !

Δηλαδή ρε φίλε κακό είναι να ρωτήσουμε?Πως το βλέπεις δλδ εσύ?
Ρωτάω μήπως έχει πάει κανείς απο εκεί και τα είδε και έχει περισότερες πληροφορίες!!!
:wave2:

kalesin
08/05/2008, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Δηλαδή ρε φίλε κακό είναι να ρωτήσουμε?Πως το βλέπεις δλδ εσύ?
Ρωτάω μήπως έχει πάει κανείς απο εκεί και τα είδε και έχει περισότερες πληροφορίες!!!
:wave2:

Τα σκυλια αυτα βρισκονται στην Κυπρο.
Αν δεν ζεις στην Κυπρο, τοτε ειναι δωρο αδωρο να τρεξεις. Μπορεις ομως φανταζομαι να απευθυνθεις σε καποιον απο τους πολλους ομιλους που μαζευουν αδεσποτα κ τα δινουν για υιοθεσια. Ισως εισαι τυχερος κ βρεις κ μποξερακι

:beer:

Ktm.Prestige
09/05/2008, 07:29
ευχαριστω Kalesin.
:wave2:

tsoukas77
09/05/2008, 15:17
Μακαρι να βρεθουν οικογενειες για τα σκυλακια.
Για να μην ανοιξω νεο θεμα,να το θεσω εδω.
Γνωστη οικογενεια "αναγκαζεται" να δωσει ενα Αγ.Βερναρδου 2 ετων καθαροαιμο,για οποιον τον ενδιαφερει αυτο το στοιχειο.
Αν ενδιαφερεται καποιος,ας επικοινωνησει μαζι μου.Ο σκυλαρος βρισκεται στην Αθηνα.
Ευχαριστω.