PDA

View Full Version : Σελα Adn 640



maintenance
04/01/2005, 10:16
Καλημερα, χρονια πολλα, υγεια πρωτα απο ολα και καλα χιλιομετρα. Ζητω την βοηθεια σας οσο αφορα για το 640 adventure που εχω. Θα ηθελα να χαμηλωσω την σελα στο κομματι του οδηγου, και παραλληλα να μην σκληρηνει αλλο απο αυτο που ηδη ειναι. Το οτι ειναι σκληρη (για τα δικα μου μαλακα μορια) και στενη με αναγκαζει στα 120 - 130 km να σταματω για ξεπιασμα. I want your help!!! :cry:

:wave2:

DUKASII
04/01/2005, 11:03
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΜΑC ΚΑΙ ΡΩΤΑ !
ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΧΑΝΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΣΕΛΑ...ΓΙΑ ΠΑΡΕ ΡΩΤΑ!
ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΣΕΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ LC-4 ΚΤΜ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΦΡΩΔΕΣ ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ΣΟΥ ΜΟΡΙΑ..!


ΕΣΥ Ο ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΕΣΒΥΣΕΣ..ΕΥΚΟΛΑ ΛΕΜΕ..!

SaraMaritis
04/01/2005, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
...ΕΣΒΥΣΕΣ..
:beer:

OldMan
04/01/2005, 12:02
Επειδή δεν φαίνεται από ποιο μέρος είσαι, αν βρίσκεσαι θΕΣ/ΝΙΚΗ ή κάπου κοντά, μπορείς να περάσεις από τον Tony Baggio, στην Διοικητηρίου (στην αρχή της).

Κάνει πολύ καλη δουλειά, χωρίς να "σκίζει".

Μπορείς επίσης και να την στείλεις, λέγοντας το πόσο και που θέλεις χαμήλωμα, αλλά δεν ξέρω αν το δεχτεί, γιατί είναι λίγο "μυστήριος" και θέλει να βλέπει το τι και πως θα το κάνει!!!

Θα βρώ διεύθυνση και τηλ. (κάπου εδώ τα έχω) και σου τα στέλνω.:wave2:

maintenance
04/01/2005, 12:40
Φιλε μου ειμαι Αθηνα, και σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.
Πηρα τηλ καποιον στο Παγκρατι "ειδικο" και ζηταει 50 euro αν φαει αφρωδες, και 80 euro αν χρειαστει να αλλαξουμε και καλλυμα.
Ντροπη και κοροιδια! Καινουργια που φοραει το ΑΝD 640 2004 μοντελο, ειναι πιο χαμηλη και πιο φαρδια, και παει 100 euro.
Oπως και στα διαφορα sites η τιμη ειναι 10 πανω 10 κατω.
Πως την εχουν δει μερικοι;:confused: