PDA

View Full Version : Βενζινόνερα....



zimouras
08/05/2008, 23:26
:mad:
Λοιπόν όσι βρεθείτε προς Μελίσια και χρειάζεστε επειγώντος βενζίνη, ΜΗ ΒΑΛΕΤΕ στην ΕΤΕΚΑ στη λεωφόρο Δημοκρατίας λίγο μετλα πό μια DBR.
Μα το ΘΕΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ο τύπος είναι μεγάλος αλήτης, όποτε έχω βάλει σε αυτόν (και βάζω μόνο 100άρα) μόνο όσο καίω την κωλοβενζίνη του ΄τοαν κινούμαι μέσα στην κίνηση πότε πότε μου μπουκώνει και σβήνει ε?
Αφήστε που το ντεπόζιτο πάντα φουλάρει με λιγότερ λίτρα από ότι σε άλλα βενζινάδικα, ΑΕΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Αν τύχει και το διαβάζει αυτό ο ιδιοκτήτης του βενζινάδικου, τότε το λέω στα ίσια και αν θέλει ο σεβαστός διαχειριστής ας το κόψει, του γ***************
Αυτά
:beer:

edit byr0n

mizz
08/05/2008, 23:29
αφού έχεις βάλει αρκετές φορές από κει απ'ότι λες γιατί δε κρατάς ένα δείγμα και να φωνάξεις επιτόπου τους αρμοδίους για έλεγχο;:wave2:

xampos
08/05/2008, 23:39
φιλε δεν ειναι η λυση να το πεις εδω μονο και να τον βρισεις κι ολας!!!

μια καλυτερη λυση θα ητανε να κανεις καταγγελια και να του γ@μηθει ο κολος να πληρωσει ο απατεωνας :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Bavarian
08/05/2008, 23:53
Επίσης αφού έχει τόσο κακής ποιότητας βενζίνη και κλέβει κιόλας γιατί πας και ξαναβάζεις ?

mats8282
09/05/2008, 09:14
Εκει βαζει ο πατερας μου βενζινη στο Passat του '95 και μεχρι σημερα δεν ειχε προβλημα....

Δεν ξερω για super αμολυβδη...

byron
09/05/2008, 09:31
Λίγο προσοχή σ΄αυτά που λέτε σας παρακαλώ.

Αφού έχεις την βεβαιότητα ότι κλέβει, νοθεύει κλπ γιατί δεν κάνεις μια καταγγελία ;

alex14
09/05/2008, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Επίσης αφού έχει τόσο κακής ποιότητας βενζίνη και κλέβει κιόλας γιατί πας και ξαναβάζεις ?

Ελα ντε ....

:rolleyes:

slacker
09/05/2008, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από zimouras
:mad:
Λοιπόν όσι βρεθείτε προς Μελίσια και χρειάζεστε επειγώντος βενζίνη, ΜΗ ΒΑΛΕΤΕ στην ΕΤΕΚΑ στη λεωφόρο Δημοκρατίας λίγο μετλα πό μια DBR.
Μα το ΘΕΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ο τύπος είναι μεγάλος αλήτης, όποτε έχω βάλει σε αυτόν (και βάζω μόνο 100άρα) μόνο όσο καίω την κωλοβενζίνη του ΄τοαν κινούμαι μέσα στην κίνηση πότε πότε μου μπουκώνει και σβήνει ε?
Αφήστε που το ντεπόζιτο πάντα φουλάρει με λιγότερ λίτρα από ότι σε άλλα βενζινάδικα, ΑΕΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Αν τύχει και το διαβάζει αυτό ο ιδιοκτήτης του βενζινάδικου, τότε το λέω στα ίσια και αν θέλει ο σεβαστός διαχειριστής ας το κόψει, του γ***************
Αυτά
:beer:

edit byr0n

Για δες το Νο. 20 εδώ --> http://www.ypan.gr/flash_fuel/kafsima/PROSTIMA.htm
Αυτός είναι; Αν ναι, τότε είναι "σεσημασμένος". Πάρε ένα τηλέφωνο στο ΥΠ.ΑΝ. να του δώσουν ένα "κουστουμάκι" ακόμα ή να του το κλείσουν...

mats8282
09/05/2008, 10:37
Οχι στο Κερατσινι...Αυτος που λεει ειναι στα Βριλισια....Μελισια...Εκει αναμεσα τελος παντων...

zimouras
09/05/2008, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Εκει βαζει ο πατερας μου βενζινη στο Passat του '95 και μεχρι σημερα δεν ειχε προβλημα....

Δεν ξερω για super αμολυβδη...

To passat tou 95 file mou den exei anagkh, tha kapsei ta panta, paei mexri tis 5000 kai genika den polykatalabainei, diaole kai diesel na tou rikseis paizei kai na to kapsei.
(gamw ta aytokinhta ayta)
To hornet omws tou 2007 paei 13000 kai otan kineitai me prwth kai deytera kai psilontepmragiarismeno logiko einai na mpoukwsei otan tou rixneis xrepi gia kaysimo
:o

zimouras
09/05/2008, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Ελα ντε ....

:rolleyes:

ithela apla na to parathrhsw, na to sigourepsw.
Twra telos
basika 2 fores brethika kai sthn anagkh.

zimouras
09/05/2008, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
φιλε δεν ειναι η λυση να το πεις εδω μονο και να τον βρισεις κι ολας!!!

μια καλυτερη λυση θα ητανε να κανεις καταγγελια και να του γ@μηθει ο κολος να πληρωσει ο απατεωνας :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

exeis dikio...
pou kanoun kataggelies?
apla re gmt, einai h gaidouria tou allou pou me bgazei apo ta rouxa mou.

mats8282
09/05/2008, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από zimouras
To passat tou 95 file mou den exei anagkh, tha kapsei ta panta, paei mexri tis 5000 kai genika den polykatalabainei, diaole kai diesel na tou rikseis paizei kai na to kapsei.
(gamw ta aytokinhta ayta)
To hornet omws tou 2007 paei 13000 kai otan kineitai me prwth kai deytera kai psilontepmragiarismeno logiko einai na mpoukwsei otan tou rixneis xrepi gia kaysimo
:o



Για αυτο ειπα το μοντελο και οτι βαζει αμολυβδη απλη και οχι σουπερ...Αλλα ενταξει μην το τραβαμε κιολας...Ψεκαστο ειναι....Αμα ηταν τοσο χαλια η βενζινη θα ειχε προβλημα στα 250,000χλμ που εχει κανει αφου στα μισα τουλαχιστον εκαψε βενζινη απο εκει...Και παει μεχρι 6500 σαλ :p

Στο GSR δεν εχει τυχει να του βαλω πανω απο 2-3 φορες βενζινη εκει γιατι δεν με βγαζει ο δρομος μου...Οποτε δεν μπορω να πω για εμενα ουτε για την μηχανη μου να συγκρινω απευθειας...

Γενικα παντως την πληρωνουμε χρυσαφι και οι πιο πολλοι την νοθευουνε...

zimouras
09/05/2008, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Για αυτο ειπα το μοντελο και οτι βαζει αμολυβδη απλη και οχι σουπερ...Αλλα ενταξει μην το τραβαμε κιολας...Ψεκαστο ειναι....Αμα ηταν τοσο χαλια η βενζινη θα ειχε προβλημα στα 250,000χλμ που εχει κανει αφου στα μισα τουλαχιστον εκαψε βενζινη απο εκει...Και παει μεχρι 6500 σαλ :p

Στο GSR δεν εχει τυχει να του βαλω πανω απο 2-3 φορες βενζινη εκει γιατι δεν με βγαζει ο δρομος μου...Οποτε δεν μπορω να πω για εμενα ουτε για την μηχανη μου να συγκρινω απευθειας...

Γενικα παντως την πληρωνουμε χρυσαφι και οι πιο πολλοι την νοθευουνε...

Asta file asta
Kleisthenous, mono ekei tha baleis kalh benzinh