PDA

View Full Version : Γιατι?Αφου ειναι ''ευκολη'' η λυση



SUZUKAKIAΣ
09/05/2008, 00:41
Το οτι ο καθενας ενω εχει χρημα και διπλωμα μπορει να παρει εναν πυραυλο (γιατι και οι μηχανες και τα ακριβα αμαξια πυραυλοι πλεον θεωρουνται εννοοντας υπερβολικα γρηγορα για δρομο) και να αρχισει να τρεχει απο δω και απο κει και να σκοτωνει αθοως τι ειναι?

Το οτι κυκλοφορουν γεροι με μυωπια,αχρωματοψια,αναπηροι,με παρκινσον και δεν ξερω γω τι αλλο τι ειναι???Δεν ειναι προβλημα??

Το οτι δεν τους παιρνουν τα διπλωματα και το οτι δεν γινετε τσεκαρισμα αυτων των γερων τι ειναι???

Το οτι παιρνεις το διπλωμα με λαδωμα τι ειναι??

Το οτι αυτα που σου μαθαινουν στα διπλωματα ειναι για τον π@@τσο τι ειναι??

Οτι ειναι στανταρ ερωτησεισ και οποιες σε δυσκολευουν και δεν τις καταλαβαινεις τισ μαθαινεις απ εξω παπαγαλια η την θυμασαι επειδη σωστη ειναι η πιο μεγαλη απαντηση?

Το οτι οι μπατσοι δινουν βαση στις ζωνες και τα κρανη (δεν λεω πολυ συμαντικα ειναι ) και δεν δινουν βαση σε επιτοπου στροφες σε ορια μεσα στην πολη παρα μονο στην εθνικη και χιλια 2 ακομα?Δεν εχω δει να ναι σε ενα σημειο ενασ μπατσοσ κρυμενοσ που ξερουν οτι γινονται επιτοπου στροφεσ και να ειδοποιει τον αλλο μπατσο που ναι παρακατω στημενοσ να του δινει επιτοπου την κλιση να την βαλει στον κ@λ@ του ο μ@λ@κ@σ που κανε την επιτοπου στροφη.....

Το οτι το οτι το οτι το οτι το οτι το οτι το οτι 1000000000000 συμβαινουν??Γιατι?

Ποσο πια δυσκολο ειναι να φτιαξουν αυτα τα πραματα......ΑΜΑΝ

Ποσο δυσκολο ειναι να γινουν πολυ αυστηρα και αδιαφθορα τα διπλωματα?

Ποσο δυσκολο ειναι να γινονται και αλλου ειδους μπλοκα πιανοντας και αλλα παραβιασεις εκτος της ζωνης που στην τελικη το κεφαλι σου τρως....

Ποσο δυσκολο ειναι να παιρνανε απο τσεκ οι κωλογεροι που ουτε οι ιδιοι δεν εχουν τα @@ να παραδεχτουν οτι δεν μπορουν πια να οδηγουνε....?

Ποσο δυσκολο ειναι οποιος εχει μυωπια να το γραφει το διπλωμα του και οχι να μην το γραφει επειδη ειχε φιλο τον οφθαλμιατρο???Και οταν τον σταματα ο μπατσοσ να τον γραφει???

Ποσο δυσκολο ειναι να λενε του παλιο μ@λ@κ@ με τα λευτα που χει δωσει 1.000.000 Ευρω και εχει παρει ενα αμαξι που πιανει 402χλμ ανα ωρα και μαλιστα εχει εγγριση απο το κρατος οτι μπορει να το κυκλοφορει ,οτι δεν μπορει να το κυκλοφορει?....Στα μηχανακια παει 50cc μετα 125 μετα οσο θες.....κατι αναλογο στα κωλοκουτακια???δεν γινετε???

Οι μηχανες βαζουν καταλυτεσ και κομμενες εξατμισεις για να μην ειναι πολυ γρηγορεσ...τα κωλοκουτα γιατι να μην εχουν??Μου βαλανε κοφτη στα 250 και καλα και πιο πολυ ωρα και χρημα θελει να γεμισει το τεποζιτο με βενζινη παρα να το βγαλεισ αυτο το κοφτη.....


Θες αμαξι που να χει τα 0-100 σε 2,7 sec???Και τελικη 345???Τι το θες στον δρομο??Να το κανεις τι???

Παρτο αλλα παρε και ενα τρειλερ αφου εχεια λευτα και βαλε το στην πιστα....



Η κανε ενα διπλωμα για supercars η δεν ξερω γω κατι σκεφτειτε ρε αχρηστοι που βαζετε τους νομους και να το κυκλοφορεισ....που τουλαχιστον οταν πασ με 350 και θες να φρεναρεις να μην πατασ το φρενο σαν να ναι κατσαριδα.....




Δεν πατε να γ@μηθειτε ρε αχρηστοι που τα οριζετε αυτα???



Ρε εδω στην Ιταλια τουλαχιστον απο παιδεια ειναι ολοι σωστοι.....

Ενα τυχαιο πχ ειναι η φωτο παρακατω..

Κοιτεξτε που σταματανε τα αμαξια σε σχεση με το κοκκινο με την διαβαση (γκρι γραμμεσ) και με το οριο που εχουν βαλει στον δρομο (μπλε γραμμεσ)

Η μια μπλε γραμμη ειναι πιο πισω επειδη στριβει μετα ο δρομοσ.....


130015

TROOPER
09/05/2008, 06:46
και αλλος με πολιτισμικο σοκ.....:a35:

devil's animal
09/05/2008, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
.....

ξεσπασε αγορι μου...


ξεσπασε...:rolleyes:

:a47:

byron
09/05/2008, 07:52
Και αφού ξεσπάσεις, θύμισε μας τι μηχανάκια έχεις ρε suzukakia.....:rolleyes:

DrIoannis
09/05/2008, 08:31
Τα ίδια είχα πάθει και εγώ όταν είχα έρθει από Αγγλία.Για 1 μήνα μου ανέβαινε η πίεση κάθε μέρα με αυτά που έβλεπα τόοοσα στραβά που ανά πάσα στιγμή μπορεί να οδηγήσουν σε ατύχημα...Μετά συνήθισα αλλά ποτέ δεν συμβιβάστηκα.Τον αδερφό μου τον χτύπησε αμάξι που οδηγός ήταν ένας 80+(ξεχασμένος από τον Χάρο) χωρίς ανανεωμένο δίπλωμα απλά περνώντας χωρίς καν να σταματήσει σε STOP!!!!!!!!! σε κεντρικότατη οδό της πόλης.Περιττό να πω πως 30 λεπτά μετά δεν είχε καταλάβει τι έγινε:a018: :a023: :a37: !!!Τρεις μήνες γύψο ο αδερφός μου, παρολίγον εγχείρηση και απόλυση από την δουλειά του.Φταίει βέβαια και ο κλάδος μας αλλά πρέπει να γίνονται πιο συχνές και ενδελεχείς εξετάσεις (όχι μόνο ιατρικές) από ανεξάρτητη αρχή και όχι από ιδιώτες ιατρούς στους ηλικιωμένους συμπολίτες μας.

reinmeister
09/05/2008, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Το οτι ο καθενας ενω εχει χρημα και διπλωμα μπορει να παρει εναν πυραυλο (γιατι και οι μηχανες και τα ακριβα αμαξια πυραυλοι πλεον θεωρουνται εννοοντας υπερβολικα γρηγορα για δρομο) και να αρχισει να τρεχει απο δω και απο κει και να σκοτωνει αθοως τι ειναι?


κανεις δεν ειναι αθωος...η θρησκεια μας λεει οτι γεννιομαστε αμαρτωλοι...

xampos
09/05/2008, 09:04
Ελλαδα ρε :D :beer:

dirtbird
09/05/2008, 09:07
Μόνο μην φέρνετε σαν παράδειγμα την Ιταλία και τους οδηγούς της. Είναι οι μόνοι που θεωρώ χειρότερους (σε συμπεριφορά, όχι σε ικανότητες) από τους Έλληνες.

Μόλις σήμερα το πρωι λίγο πριν την Παναγίτσα στο Π Φάληρο μου πετάχτηκε από STOP, Lancia Phedra με Ιταλικά νούμερα...:smokin: :smokin:

filipp0s
09/05/2008, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
......

Μόλις σήμερα το πρωι λίγο πριν την Παναγίτσα στο Π Φάληρο μου πετάχτηκε από STOP, Lancia Phedra με Ιταλικά νούμερα...:smokin: :smokin:


θα ήταν Νότιος :winka:

byron
09/05/2008, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
θα ήταν Νότιος :winka:

Μάλλον από τη Magna Grecia....:lol:

filipp0s
09/05/2008, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μάλλον από τη Magna Grecia....:lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

dirtbird
09/05/2008, 09:22
Η οδηγική εμπειρία που έχω είναι από την Β. Ιταλία....:rolleyes: :rolleyes:

castoras
09/05/2008, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μόνο μην φέρνετε σαν παράδειγμα την Ιταλία και τους οδηγούς της. Είναι οι μόνοι που θεωρώ χειρότερους (σε συμπεριφορά, όχι σε ικανότητες) από τους Έλληνες.

Μόλις σήμερα το πρωι λίγο πριν την Παναγίτσα στο Π Φάληρο μου πετάχτηκε από STOP, Lancia Phedra με Ιταλικά νούμερα...:smokin: :smokin:

Έλα ρε,έχω χρόνια να δω Phedra!:D :D

dirtbird
09/05/2008, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Έλα ρε,έχω χρόνια να δω Phedra!:D :D

Ε, άμα είναι έτσι ορίστε...

:D :D :D


130058

sniper
09/05/2008, 14:08
Και που να πας στην Αίγυπτο να δεις τη σημαίνει πειθαρχημένη οδήγηση..... :lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol:

Nik0s
09/05/2008, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και που να πας στην Αίγυπτο να δεις τη σημαίνει πειθαρχημένη οδήγηση..... :lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol:

η Ινδία.... :rolleyes:

sniper
09/05/2008, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
η Ινδία.... :rolleyes:

Εκεί δεν έχω πάει..... αλλά η εμπειρία στο Κάιρο ήταν για πολύ γέλιο....


αφού ζήσαμε και τα σκεφτόμασταν μετά στο αεροπλάνο.... :rolleyes:

Nik0s
09/05/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
αφού ζήσαμε και τα σκεφτόμασταν μετά στο αεροπλάνο.... :rolleyes:

Κι εμείς ζήσαμε... η ξεναγός μας όμως δεν τη γλύτωσε και την πάτησε ένα τρίκυκλο :lol: :rotflmao: :lol:

SUZUKAKIAΣ
09/05/2008, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μόνο μην φέρνετε σαν παράδειγμα την Ιταλία και τους οδηγούς της. Είναι οι μόνοι που θεωρώ χειρότερους (σε συμπεριφορά, όχι σε ικανότητες) από τους Έλληνες.

Μόλις σήμερα το πρωι λίγο πριν την Παναγίτσα στο Π Φάληρο μου πετάχτηκε από STOP, Lancia Phedra με Ιταλικά νούμερα...:smokin: :smokin:

Αλλο τι κανουν οταν ερθουν στην Ελλαδα που δεν εχει καμια σχεση ουτε οι δρομοι μας ουτε η σημανση για το που θες να πας ουτε ξερουν καλα καλα αγγλικα για να διαβασουν τις πινακιδες γι αυτο κανουν μαλακιεσ δικαιολογημενα......




Μη λεμε βλακειες....

SUZUKAKIAΣ
09/05/2008, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και που να πας στην Αίγυπτο να δεις τη σημαίνει πειθαρχημένη οδήγηση..... :lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol:

:lol: :lol:

Οντως.....οταν ειχα παει καθομουν στο μπαλκονι του ξενοδοχειου και τους χαζευα απο κατω...

Ειναι απιστευτοι....κοι ομως ετσι οπως οδηγανε τους αρεσει.....

:a44:

SUZUKAKIAΣ
09/05/2008, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Και αφού ξεσπάσεις, θύμισε μας τι μηχανάκια έχεις ρε suzukakia.....:rolleyes:

Που κολλαει αυτο?

Δεν το πιασα....:a22:

dirtbird
09/05/2008, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ



Μη λεμε βλακειες.... τι λέμε?:smokin: :smokin:

evvou
09/05/2008, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και που να πας στην Αίγυπτο να δεις τη σημαίνει πειθαρχημένη οδήγηση..... :lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol:

φαναρια ΜΟΝΟ για διακοσμηση :lol: ειναι κορυφαια φαση :lol:

αλλα σε πληροφορω πως εχουν πολυ λιγοτερα ατυχηματα στο Cairo απ οτι εχουμε εμεις στην Αθηνα :rolleyes: :winka:

byron
09/05/2008, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Που κολλαει αυτο?

Δεν το πιασα....:a22:

Απάντησε την ερώτηση αν δεν έχεις πρόβλημα. (όπως και το αν η ημερ/νία γέννησης είναι σωστή)

vthn
09/05/2008, 21:27
ακριβώς τα ίδια πρέπει να σκεφτήκαμε αλλά εσύ ρώτησες κιόλας :smilea:

SUZUKAKIAΣ
09/05/2008, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Απάντησε την ερώτηση αν δεν έχεις πρόβλημα. (όπως και το αν η ημερ/νία γέννησης είναι σωστή)


Ναι ειναι σωστη και το ξερεις καλα...και εχω 250 husqvarna και παλι το ξερεις καλα....

Αλλα πες μου αυτες οι ερωτησεις που πανε?στο οτι ειπα

''Το οτι ο καθενας ενω εχει χρημα και διπλωμα μπορει να παρει εναν πυραυλο (γιατι και οι μηχανες και τα ακριβα αμαξια πυραυλοι πλεον θεωρουνται εννοοντας υπερβολικα γρηγορα για δρομο) και να αρχισει να τρεχει απο δω και απο κει και να σκοτωνει αθοως τι ειναι?''

Η στο οτι ''Οι μηχανες βαζουν καταλυτεσ και κομμενες εξατμισεις για να μην ειναι πολυ γρηγορεσ...τα κωλοκουτα γιατι να μην εχουν??Μου βαλανε κοφτη στα 250 και καλα και πιο πολυ ωρα και χρημα θελει να γεμισει το τεποζιτο με βενζινη παρα να το βγαλεισ αυτο το κοφτη.....''

Οταν ελεγα 250 εννοουσα 250 χλμ\ωρα





Η καπου αλλου??Για εξηγα τωρα ομως και συ....

tifoefs
09/05/2008, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και αλλος με πολιτισμικο σοκ.....:a35:

Εμενα δε με εχει περασει ακομα ....

:eek:

byron
09/05/2008, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Η καπου αλλου??Για εξηγα τωρα ομως και συ....

Δίπλωμα έχεις για αυτό που οδηγάς?

Ζεύκας
09/05/2008, 23:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δίπλωμα έχεις για αυτό που οδηγάς?

γτ ρε πούστη'μ δν είναι τώρα μέσα ο σουζουκάκιας να έφτιαχνα ποπ-κορν.... :lol:

Βύρωνα τι ώρα θα'σαι Μέγαρα?

SUZUKAKIAΣ
10/05/2008, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δίπλωμα έχεις για αυτό που οδηγάς?

Βεβαια και εχω....οταν το πηρα ομως δεν ειχα για ενα χρονο αλλα το πηγαινα μονο σε χωματα γτ εκει που μενω ειναι μεσα στα χωραφια και δεν το κυκλοφορουσα στον δρομο...

Το διπλωμα εχει 3 ''ορους''.....

1)μεχρι 25kw ιπποδυναμη δηλαδη 33,5 αλογα περιπου....το δικο μου ειναι 31,7 λεει στα χαρτια
2)μεχρι 250 κυβικα αν 2) η αναλογια ιππο/κιλα δεν ξεπερναει το ... (δεν θυμαμαι ενα αριθμος τεσπα)

Οποτε εχω...αλλα δεν ειναι εκει το θεμα....

γιατι αφου τα διπλωματα ειναι ετσι που δεν σ μαθαινουν τπτ....ειτε εχεισ διπλωμα ειτε δεν εχεις το ιδιο κανει....


Και να στο πω και αλλιως στα 18 μπορεις να οδηγεις οτιδηποτε αμαξι με τοοοση δυναμη που χουν πολλα και οχι μονο supercar και δεν μπορεις να οδηγεις ενα 450 μοταρδ ας πουμε??Με τι λογικη?

Γι αυτο λεω οτι ειναι για τον π@@τσο ολα...





Και ακομα δεν καταλαβα γιατι απο ολη την κατασταση σου εμεινε αυτο εσενα?

SUZUKAKIAΣ
10/05/2008, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
γτ ρε πούστη'μ δν είναι τώρα μέσα ο σουζουκάκιας να έφτιαχνα ποπ-κορν.... :lol:

Βύρωνα τι ώρα θα'σαι Μέγαρα?

Πολλοι με αντιπαθουν γτ τους τα λεω εξω απο τα δοντια και επειδη δυστυχως για αυτους βγαινω τις περισσοτερες φορες δικαιωμενος....

Θα σου πω μαγκακο φιλε μου ενα περιστατικο να δεις οτι πλεον οσοι και να ναι απεναντι μου και να λενε οτι ειμαι και λεω μαλακιες δεν χαμπαριαζο....

Λοιπον 3η λυκειου....ειμαι σε ενα σχολειο επαρχιακο στα Χανια με 33 ατομα ολη η τριτη λυκειου....

Ετοιμαζονται να πανε εκδρομη 7 ημερη και καλα....

Το υπουργειο δινει αδεια για 5 ημερη.....

Παιρνουν τηλ για προσφορες σε ξενοδοχεια και πουλμαν και επειδη ηταν λιγοι δεν τους διναν προσφορες και τελικα βγηκε τιμη εξοδων γυρω στα 400 ευρω ενω αλλα σχολεια εδιναν καμια 100αρα η και τιποτα διοτι ειχαν μαζεψει λευτα απο κληρους και τετοια επειδη ηταν μεγαλα σχολεια...

Λοιπον μας λενε οτι για να παμε επρεπε να μαζευτουν τουχαλιστον 22 παιδια για να πανε εκδρομη.....
Σε αυτα τα 22 ατομα θα υπηρχαν 3 καθηγητες επιτηρητες στην εκδρομη......
Και ολα τα χαζα θελανε κλασικα να πανε Θεσσαλονικη.....τα κολλημενα επειδη ειναι το κλασικο οτι ολοι οι Χανιωτες πανε θεσ/νικη εκδρομη 7 ημερη στην 3η λυκειου...

Λοιπον εγω μολις εμαθα την κατασταση εκλεισα εισητηρια για Αθηνα στον κολλητο μου που σπουδαζε......

Και τους αρχισα....

Μαλακισμενα που θα δωσετε 400 ευρω που θα χετε πανω απο το κεφαλι σας 3 καθηγητες 22 ατομα (γτ αλλα σχολεια ειχαν 3 στα 150 ατομα) που θα πατε θεσ/νικη και θα φατε 2 μερες στο ταξιδι (γιατι θα περνανε πλοιο και μετα λεοφωρειο και με τις στασεις και αυτα στις βεργινες και αυτα θα τρωγανε μια μερα σχεδον) λες και δεν υπαρχουν τοσα ωραια μερη πιο κοντα,που θα στε μονο 22 ατομα και δεν θα μπορειτε ουτε να βγειτε το βραδυ γιατι ο καθενας θα θελει να παει αλλου και δεν υπαρχει ισχυρη πλοιοψηφια σε τοσα λιγα ατομα,που εγω με το ενα τριτο των λευτων θα παω Αθηνα στον φιλο μου και θα κανω οτι θελω που εχει εκει και αμαξι και μηχανη ,καλυτερα ρε χαζα να σας δωσουν οι γονεις σας αυτα τα λευτα και να μαζευτειτε με την παρεα σας να πατε μια 2μερη εδω στην κρητη μονοι σας (που κανεις τους δεν ειχα μεινει ποτε μονος του επειδη ηταν απο επαρχια)+++++++++ ολα αυτα


Να μαι εγω απεναντι σε 32 ατομα της 3της και + ολους τους καθηγητες και να με βγαζουν ολοι μαλακα και να γελανε και να εκνευριζονται και στο τελος επειδη τα κοροιδευα τοσο μου εδωσαν και αποβολη....χαχαχα

Μετα μαζευοταν 20 ατομα και θελανε αλλα 2 και με παρακαλουσαν να ρθω και τους ελεγα και 300 ευρω να μου δωσετε δεν προκειτε να ρθω....δεν χανω εγω την Αθηνα για να ρθω εκει....και ολο τετοια...και εκνευριζοταν περισσοτερο...


Και δεν μ μιλουσε στο τελος κανεις μα κανεις....μονο ενς που ηταν κολλητος μου...




ΛΟΙΠΟΟΟΟΟΟΟΝ!!!!!

Το αποτελεσμα μετα την εκδρομη??

1)Ο μονος ευχαριστημενος ηταν ενα αγορι που επιασε στην εκδρομη γκομενα και την πηδηξε και ειχα χαρει τοσο επειδη ηταν παρθενος και δεν κανανε τπτ αλλο απο το να την πηδαει ολη μερα και εγραφε τους αλλους....και αυτη βεβαια....

2)Κανενα βραδυ δεν περασανε καλα επειδη εγινε αυτο που ειπα οτι ηταν αναποφασιστοι και μαλωσανε τελικα και βγαινανε μισοι μισοι

3)Κουραστηκανε στο ταξιδι που ηταν τοσο μεγαλο και δεν ευχαριστηθηκανε μονο 3 μερες θεσ/νικη και λεγανε μακαρι να χαν παει πιο κοντα

4)Τους εφυγε ο μυθος με την θεσ/νικη με ενα μεγαλο ξενερωμα(λες και τα χανια ειναι χειροτερα

5)Δεν μπορουσαν να κανουν ρουπι και μαλακια λογω οτ ηταν 3 καθηγητες σε 20 μονο ατομα

6)Μαλωσανε τελικα γιατι γινανε κλικες επειδη ηταν λιγοι και πολλοι που δεν μπηκαν σε κλικα μοινανε να κανουθν παρεα με παιδια που δεν συμπαθουσαν

7)Ολοι λεγανε μακαρι να τους ειχαν δωσει τα λευτα να τα τρωγανε στα χανια

++++++++++++1002....
















Και η φαση πια ειναι???????????????






Οτι οταν γυρισανε κανεις δεν μιλουσε στους 2 ''διοργανωτες'' της εκδρομης επειδη ηταν σκατα και μετα

απο τα ατομα αυτα μερικοι μ ζητησαν συγνωμη επειδη με ειχαν βρισει.....

μερικοι αρχισαν παλι να μου μιλανε και να μου λενε οτι ειχα δικιο....

μερικοι απο τον εκνευρισμο τους που ειχα δικιο δεν μ μιλουσαν καθολου και εμαθα οτι ειχαν πει οτι
ειχα δικιο ο μαλακασ......

ενας μαλιστα ρε παιδια απιστευτο δεν θα το ξεχασω μου εδωσε το χερι του με χειραψια και μου λεει ''ρε φιλε ειχες απολυτο δικιο σε παραδεχομαι''

και με ρωτουσαν μερικοι τουλαχιστον εσυ αθηνα περασες καλα??και τους ελεγα τι εκανα και μ λενε ''α ρε Χαρη.....''

και ολοι ηταν εκνευρισμενοι και λενε οτι δεν περασανε καλα.....








και εγω ηρεμισα και δεν τους κοροιδευα αλλο γτ τους λυπηθηκα πραγματικα



















Δεν θελω να καταληξω στο οτι παντα εγω δικιο εννοειτε αλλα στο οτι οταν καποιος ειναι καυλωμενος για κατι και οταν το θελει πολυ και εχει πιστεψει σε αυτο και εγω καθομαι και τα λεω τοσο χυμα και με τοσο κοροιδευτικο τροπο ο αλλος δεν θελει να τα παραδεχτει και με βγαζει εμενα μαλακα.....

Και επισης τα βλεπω τα πραματα με πιο ομο τροπο και βαζω πολυ στην σκεψη μου το ''και γιατι να μην γινει δηλαδη?τιποτε δεν ειναι απιθανο'' και επειδη οι περισοτεροι σκευτονται χαλαρα και με το τι γινετε συνηθως και οχι με το τι υπαρχει πιθανοτητα να γιν ει ασχετα αν ειναι 1 στις 1000 ετσι λυπον παρεξηγουμε....

Και απιδη ξερω οτι με παρεξηγουν γι αυτα τους γραφω και κανω παρεα και μιλαω μονο με ατομα που με πιανουν και σκευτονται λογικα και οχι αναλογα με την καυλα που κουβαλανε για ενα συγκεκριμενο θεμα.....

Αυτα....

Αντε κοροιδεψτε με καυλωμενοι.........:wave2: :wave2::lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl:

Ζεύκας
10/05/2008, 02:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
...

ό,τι να'ναι!

:lol: :bawl: :rotflmao:

SUZUKAKIAΣ
10/05/2008, 03:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ό,τι να'ναι!

:lol: :bawl: :rotflmao:



''Χαχαχα οτι να ναι οτι να ναι''

Ετσι λεγανε και τα χαμενα οταν τους κοροιδευα.....

Χαχα θα πας Αθηνα χαχα χαχα εμεις θα παμε θεςνικη χαχα χαχα...


Πωπωπω και οσο θυμαμαι ποσες αναλογες φασεις εχουν γινει να με βριζουν και να χω δικιο τοσο σε γραφω εκει που ξερεις.....χαχα

Και αποδεδιγμενο δικιο με γεγονοτα οχι το δικιο που το βγαζει ο καθενας με το μυαλο του....

Οποτε δεν ειναι με γεγονοτα το βουλωνω και το παραδεχομαι...

byron
10/05/2008, 06:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ό,τι να'ναι!

:lol: :bawl: :rotflmao:

Εχουμε ραντεβού με τα παιδιά του apriliabikers 8.30 στα διόδια. Θα πάμε πιο νωρίς για να το οργανώσουμε λίγο. :wave2:

byron
10/05/2008, 06:42
Suzukakia είσαι αλλού νυχτωμένος ή μας κάνεις πλάκα. Εκτός του ότι είσαι παντελώς άσχετος από το τι μπορείς να οδηγάς, έχεις και το θράσος να ρίχνεις χώσιμο στο κράτος που δεν μπορεί να εξασφαλίσει αδιάβλητα διπλώματα :lol:

Σε λίγο θα διαβάσουμε και δριμύ κατηγορώ τροφίμων του Κορυδαλλού για την αύξηση της εγκληματικότητας.:hypnotize Θα το έστελνα όλο το thread, αλλά προτιμώ να δώ το κράξιμο που θα φας.....(*)


(*)Εκτός και ζητήσεις από κάποιο mod να στο σβήσει πριν το πάρουν χαμπάρι οι υπόλοιποι.
(**) Επειδή στα τελευταία ποστάκια σου, διακρίνω ένα τσαμπουκά (που δεν σε παίρνει), έχε το νου σου στο πως απευθύνεσαι στους συμφορουμίτες σου... :D

Ζεύκας
10/05/2008, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
''Χαχαχα οτι να ναι οτι να ναι''

Ετσι λεγανε και τα χαμενα οταν τους κοροιδευα.....

Χαχα θα πας Αθηνα χαχα χαχα εμεις θα παμε θεςνικη χαχα χαχα...


Πωπωπω και οσο θυμαμαι ποσες αναλογες φασεις εχουν γινει να με βριζουν και να χω δικιο τοσο σε γραφω εκει που ξερεις.....χαχα

Και αποδεδιγμενο δικιο με γεγονοτα οχι το δικιο που το βγαζει ο καθενας με το μυαλο του....

Οποτε δεν ειναι με γεγονοτα το βουλωνω και το παραδεχομαι...

ποιός σε έβρισε ρε παλικαράκι? :lol:

πότε σου μίλησα υποτιμητικά? :confused: :rotflmao:

νταξ, άντε να'χα πετάξει κανά "μαλάκας" όταν είχες πρωτογραφτεί στο φόρουμ και
έγραφες τις αλήστου μνήμης κενολογίες σου!

ε μετά απλά παρακαλούσα την οσία πουλχερία να ξαναγράψει o afrotwin στο φόρουμ! :lol:

apav
10/05/2008, 11:55
Ξανακοιτώντας τις φωτογραφίες του Σουζουκάκια που κάνει endo και σούζες χωρίς εξοπλισμό, ξαναδιαβάζοντας τις ιστορίες περί δεν σταματώ σε μπλόκο αστυνομίας ενώ είμαι παράνομος, γιατί έχω την δικαιολογία ότι τους ξέρει ο πατέρας μου και θα έπρεπε να με σέβονται, δεν μπορώ να δω καμία διαφορά με το να έχεις πάρεις δίπλωμα νόμιμα ή παράνομα. Για το δίπλωμα θα εξεταστείς μία φορά, στον δρόμο θα κυκλοφορείς μια ζωή.

ΜΟΖΑΡΤ
10/05/2008, 12:04
σουζακια σαλονικη πηγες ποτε στην ζωη σου ή οποτε λες να πας φτανεις στην αθηνα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δυο σελιδες ο μπαμιας να μας πει τι εκανε στην τριτη λυκειου :rotflmao: :rotflmao:

παντως οτι και να πεις απο τον τυπο που γαμησε καλυτερα δεν περασες και αν σκεφτεις οτι μπορει να εχανες και εσυ την παρθενια σου τοτε και να μην μας τα πριζεις με τις αγαμιες σου μαλλον επρεπε να σου δωσουμε τα λεφτα να πας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

veletzas
10/05/2008, 13:26
αργησα αλλα το βρικα:bigcry:

gcrook
10/05/2008, 14:21
O μπαμπας μου εβριζε,η μαμα μου φωναζε, η αδερφη μου εκλαιγε, εγω γελαγα,και περναγαμε ολοι καλα...:lol: :bigcry: :bawl: :bigcry: :bawl: :lol:

Αι λοβ δις φορουμ:bigcry: :bigcry:

Aggelos_SV
10/05/2008, 15:02
Μάλλον οι mods θα πρέπει να σκεφτούν σοβαρά την προοπτική δημιουργίας νέας υποενότητας στο φόρουμ με τίτλο "Ψυχαναλύσεις-Ψυχολογική υποστήριξη-Zanax":rolleyes:

dimdil
10/05/2008, 15:03
suzukakias τετοια μυαλα σαν τα δικα σου χαραμιζοντε ρε παιδι μου στην ελλαδα:winka:
περιμενω να μεγαλωσεις με αγωνια μπας και μας φτιαξεις αυτο το ρημαδοτοπο:beer:
να μην μπορει κανενας αλλος να σκεφτει τοσο <<εξυπνες>> λυσεις:bawl:
φτου μας στους υπολοιπους:beer: :bawl: :lol: :lol: :lol:

blackbusa
10/05/2008, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
.....

καταφερες να δεις Veyron στην Ελλαδα???που ρε???


επι του θεματος.....ολα καλα αυτα που λες,αλλα στην πολιτισμενη Ευρωπη οι αστυνομικοι ουτε ''μιλιουνται'' ουτε συνχωρουν,ουτε ξερουν απο μπαμπαδες και γνωστους.....και μπορει η Ελλαδα να κατεχει την πρωτεια σε θανατηφορα ατυχηματα βασει πλυθησμου,αλλα μην νομιζεις οτι εξω πανε πισω....απλα εδω δυστηχως καποιοι δεν μπορουν να καταλαβουν οταν εχεις χαλια δρομο και χωρις στηθαιο πχ δεν κανεις την προσπεραση με τη ταυτοτητα στο στομα....αλλα κανεις υπομονη μεχρι την καταλληλη στιγμη...και αυτο δεν ειναι ουτε θεμα μαθηματων,ουτε θεμα κρατους και λαδωματος.....ειναι τι κουβαλαει ο καθενας στην κεφαλα του....

και το οτι ερχονται εδω οι ξενοι και κανουν ακριβως οτι και οι ελληνες δεν ειναι τυχαιο κατα εμε....σε ενα μεγαλο ποσοστο βεβαια....με ποιο απλο παραδειγμα οτι ενω στην χωρα τους δεν υπαρχει 1 στο 10000000% να περασουν με κοκκινο σαν πεζοι,η απο αλλο σημειο εκτος απο διαβαση πεζων......σημερα επαθα την πλακα μου....περναγαν οπως και οπου ναναι....πολλες φορες χωρις καν να κοιταζουν....και λεω για γκρουπακια μονο με ξενους....


αρα η διαφορα μας εδω με εξω ειναι η ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ.....ΕΚΕΙ ΚΟΒΟΥΝΕ ΚΩΛΟΥΣ....ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ....και τελειωνοντας θα αναφερω οτι ο υπουργος συγκοινωνειων της Ιταλιας 3 μερες μετα που επεβαλε το οριο ταχυτητα στην autostrada στα 130χλμ...τον πιασανε με την ferrari του να πηγαινει με 300χλμ...εκτος απο το ποσο ρομπα εγινε...του αφαιρεσανε διπλωμα για καμμια 10ετια:lol: ....μην πω και τι προστιμο εφαγε....


:wave2:

υ.γ. πηγαινε μια Ρωμη,ενα Μιλανο,μια Βρυξελλες να δεις τι σημαινει οδηγηση και σεβασμος :lol: :lol: :lol: θα περνανε οχι μονο απο δεξια και αριστερα σου....αν εχεις καμπριο να το εχεις κλειστο καλυτερα....:rotflmao:

Ζεύκας
10/05/2008, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
καταφερες να δεις Veyron στην Ελλαδα???που ρε???


επι του θεματος.....ολα καλα αυτα που λες,αλλα στην πολιτισμενη Ευρωπη οι αστυνομικοι ουτε ''μιλιουνται'' ουτε συνχωρουν,ουτε ξερουν απο μπαμπαδες και γνωστους.....και μπορει η Ελλαδα να κατεχει την πρωτεια σε θανατηφορα ατυχηματα βασει πλυθησμου,αλλα μην νομιζεις οτι εξω πανε πισω....απλα εδω δυστηχως καποιοι δεν μπορουν να καταλαβουν οταν εχεις χαλια δρομο και χωρις στηθαιο πχ δεν κανεις την προσπεραση με τη ταυτοτητα στο στομα....αλλα κανεις υπομονη μεχρι την καταλληλη στιγμη...και αυτο δεν ειναι ουτε θεμα μαθηματων,ουτε θεμα κρατους και λαδωματος.....ειναι τι κουβαλαει ο καθενας στην κεφαλα του....

και το οτι ερχονται εδω οι ξενοι και κανουν ακριβως οτι και οι ελληνες δεν ειναι τυχαιο κατα εμε....σε ενα μεγαλο ποσοστο βεβαια....με ποιο απλο παραδειγμα οτι ενω στην χωρα τους δεν υπαρχει 1 στο 10000000% να περασουν με κοκκινο σαν πεζοι,η απο αλλο σημειο εκτος απο διαβαση πεζων......σημερα επαθα την πλακα μου....περναγαν οπως και οπου ναναι....πολλες φορες χωρις καν να κοιταζουν....και λεω για γκρουπακια μονο με ξενους....


αρα η διαφορα μας εδω με εξω ειναι η ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ.....ΕΚΕΙ ΚΟΒΟΥΝΕ ΚΩΛΟΥΣ....ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ....και τελειωνοντας θα αναφερω οτι ο υπουργος συγκοινωνειων της Ιταλιας 3 μερες μετα που επεβαλε το οριο ταχυτητα στην autostrada στα 130χλμ...τον πιασανε με την ferrari του να πηγαινει με 300χλμ...εκτος απο το ποσο ρομπα εγινε...του αφαιρεσανε διπλωμα για καμμια 10ετια:lol: ....μην πω και τι προστιμο εφαγε....


:wave2:

υ.γ. πηγαινε μια Ρωμη,ενα Μιλανο,μια Βρυξελλες να δεις τι σημαινει οδηγηση και σεβασμος :lol: :lol: :lol: θα περνανε οχι μονο απο δεξια και αριστερα σου....αν εχεις καμπριο να το εχεις κλειστο καλυτερα....:rotflmao:


:a27:


εσύ στη 5μερη γ@μησες ρε ή @@???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
10/05/2008, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
:a27:


εσύ στη 5μερη γ@μησες ρε ή @@???


εμας 5μερη μας πηγαν Πραγα.....βεβαια εμεις θελαμε να παμε Παργα και Παραμυθια....αλλα :sad:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dimdoc
10/05/2008, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
σουζακια σαλονικη πηγες ποτε στην ζωη σου ή οποτε λες να πας φτανεις στην αθηνα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δυο σελιδες ο μπαμιας να μας πει τι εκανε στην τριτη λυκειου :rotflmao: :rotflmao:

παντως οτι και να πεις απο τον τυπο που γαμησε καλυτερα δεν περασες και αν σκεφτεις οτι μπορει να εχανες και εσυ την παρθενια σου τοτε και να μην μας τα πριζεις με τις αγαμιες σου, μαλλον επρεπε να σου δωσουμε τα λεφτα να πας



απλα ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :a23:

Ζεύκας
10/05/2008, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
εσύ στη 5μερη γ@μησες ρε ή @@???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εμας 5μερη μας πηγαν Πραγα.....βεβαια εμεις θελαμε να παμε Παργα και Παραμυθια....αλλα :sad:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



@@ δηλαδή!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: