PDA

View Full Version : ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ!!!!



the Italian
09/05/2008, 19:32
Ειμαι σε εναν δρομο στη Χαλκηδωνα που ειναι περασμα και ξαφνικα βλεπω αστυνομικο να μου κανει νοημα να σταματησω.Στην ακρη υπηρχαν 4 κοπελες της "ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ Α.Ε." οι οποιες ειχαν στηθει εκει για γκαλοπ!!!!!!!!!Πριν συνηδειτοποιησω τι ειχε γινει λεω ενα βιαζομαι και φευγω.....το θεμα ειναι με ποιο δικαιωμα ανωνυμη εταιρια χρησιμοποιει "ΜΠΑΤΣΟ" για να κανει Γκαλοπ με φασιστικοτατο τροπο την ωρα που τον πληρωνουν ολοι οι πολιτες για για να τους προστατευει και να τους υπηρετει(serve and protect λενε καποιοι),?????Τι αλλο θα δουμε!!!!Εγω σαστισα και εφυγα με μια δικαιολογια.Σε οποιον τυχει αυτο ξανα,κραααααχτεεεεεεεε!!

el_hymador
09/05/2008, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από the Italian
Ειμαι σε εναν δρομο στη Χαλκηδωνα που ειναι περασμα και ξαφνικα βλεπω αστυνομικο να μου κανει νοημα να σταματησω.Στην ακρη υπηρχαν 4 κοπελες της "ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ Α.Ε." οι οποιες ειχαν στηθει εκει για γκαλοπ!!!!!!!!!Πριν συνηδειτοποιησω τι ειχε γινει λεω ενα βιαζομαι και φευγω.....το θεμα ειναι με ποιο δικαιωμα ανωνυμη εταιρια χρησιμοποιει "ΜΠΑΤΣΟ" για να κανει Γκαλοπ με φασιστικοτατο τροπο την ωρα που τον πληρωνουν ολοι οι πολιτες για για να τους προστατευει και να τους υπηρετει(serve and protect λενε καποιοι),?????Τι αλλο θα δουμε!!!!Εγω σαστισα και εφυγα με μια δικαιολογια.Σε οποιον τυχει αυτο ξανα,κραααααχτεεεεεεεε!!

Α αυτο ειναι;

Και στην εισοδο απο Εθνικη προς Κηφισια εχει...μαλιστα εχουν βαλει κορινες στην εξωτερικη λωριδα και ο μπατσουλης υποδυκνυει στους οδηγους να κατευθυνθουν σε αυτη οπου και τον "μπλοκαρουν" κατι κοπελιες με φλουο γιλεκα...δεν ξερω αν ειναι το ιδιο σκηνικο παντρως εδω και τρεις ημερες τους βλεπω εκει στημενους.

xampos
09/05/2008, 20:14
τουλαχιστον ειναι καλες οι κοπελες ??:confused:

kaps
09/05/2008, 22:34
Δεν πάνε να πιάσουν λέω εγώ κανένα ναρκέμπορο στη Μενάνδρου;.Το ίδιο σκηνικό συνάντησα έξω από τη ΦΑΓΕ στην Ερμού στην Μεταμόρφωση ...Αντε ...

zolotas
09/05/2008, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
τουλαχιστον ειναι καλες οι κοπελες ??:confused:

κατι χοντροκωλες ειναι ,δε λεει ...........:lol:

tifoefs
09/05/2008, 23:14
Δεν ειναι μπατσινες !!!


:bigcry: :bigcry:

zephyr1
10/05/2008, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δεν ειναι μπατσινες !!!


:bigcry: :bigcry:


:a03:


:rotflmao: :rotflmao:

Bavarian
10/05/2008, 00:06
Το ίδιο γινόταν και πριν 10 χρόνια περίπου σχεδόν σε όλη την Αθήνα λίγο πριν αρχίσει να λειτουργεί το Μετρό.Κάποια στιγμή είχε αρχίσει να γίνεται εκνευριστικό.Και τότε χρησιμοποιούσαν αστυνομικούς.Ας βρούν άλλους τρόπους να προσεγγίσουν το επιβατικό κοινό για να κάνουν γκάλοπ που κολλάει η αστυνομία ?

xampos
10/05/2008, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δεν ειναι μπατσινες !!!


:bigcry: :bigcry:



:(