PDA

View Full Version : ΠΡΟΣΟΧΗ



chris 1150
12/05/2008, 08:21
Παιδιά στις 3 γέφυρες όπως έρχεστε από Αγ.Αναργηρους (Δημοκρατίας)
προς Αθήνα (Λιοσίων), με το που περνάτε κάτω από τις γραμμές του τρένου (υπόγειο εσακι)
και βγαίνετε ξανά στην ευθεία για Λιοσίων ,
έχουν βάλει ένα στρουμφακι μαζί με 3-4 κοριτσόπουλα (αττική οδός???)
και κάνουν ερωτήσεις στους οδηγούς που έχει σταματήσει το στρουμφακι δεξιά.
Έχουν βάλει κάτι κώνους αλλά τους βλέπεις τελευταία στιγμή. Και αν έρχεσαι με λίγα παραπάνω μπορεί και να τρομάξεις. Για αυτό λοιπόν ΠΡΟΣΟΧΗ

chris 1150
13/05/2008, 08:22
Παιδιά και σήμερα είναι στο ίδιο σημείο
Σήμερα σταματούν και μηχανάκια
Πετάχτηκε το στρουμφακι στα 5 μέτρα μπροστά μου
μέσα στη μέση του δρόμου
ΠΡΟΣΟΧΗ

Daemon
13/05/2008, 09:18
Οπως επισης τους βλεπω απο χθες και σημερα στην Λενορμαν, μολις περασεις το ποταμι απο Αγ. Αντωνη προς Αθηνα, στην Εθνικη Τραπεζα απ'εξω. Γινεται που γινεται πανικος εκει, σταματανε και τα αυτοκινητα πανω στην στροφη.. :sick:

sadengr
13/05/2008, 10:18
Ειναι νομιμο αυτο ?

Απ'ότι καταλαβα σε σταματα με το ζορι ο τροχοαστυνομος για να απαντησεις σε ερωτησεις στατιστικολογων σε θεματα σχετικα με συγκοινωνια κλπ.
Μου εχει τυχει αυτο στη συγγρου-φιξ. Ηταν κατι τυποι απο το υπουργειο και μου εκαναν ερωτησεις του στυλ "απο που ερχεσαι και που διαβαινεις κλπ". Μαλιστα εκαναν καταχωρηση σε palm υπολογιστη - εξελιγμενα πραγματα δηλαδη.

Και ερωτω : Επιτρεπεται ?

Για ποιο λογο δηλάδη να με σταματησουν απο τη δουλεια μου, εγω μπορει να βιαζομουνα- χώρια το σοκ την ωρα που σε σταματαει ο στρουμφος περιμενεις να σου κοψει κληση και σκεφτεσαι ποια καμερα σε επιασε και τι μλκια εκανες.

Trans
13/05/2008, 11:10
Κι εμένα πήγαν να με σταματήσουν στη Δυρραχίου έκανα δεξιά βρήκα ένα κενό κι έφυγα.... Άλλωστε είχα σταματήσει πέρυσι :)

Βασικά έπρεπε να παω να διαβάσω Διακριτά Μαθηματικά:yuck: οπότε ψιλοβιαζόμουν κι όλας....

epp1640
13/05/2008, 11:39
Να πάω να απαντήσω εγώ για σένα να διαβάσεις για μένα? :lol:

carjunkie
13/05/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Κι εμένα πήγαν να με σταματήσουν στη Δυρραχίου έκανα δεξιά βρήκα ένα κενό κι έφυγα.... Άλλωστε είχα σταματήσει πέρυσι :)

Βασικά έπρεπε να παω να διαβάσω Διακριτά Μαθηματικά:yuck: οπότε ψιλοβιαζόμουν κι όλας....
Πληροφορικάριος;;

Trans
13/05/2008, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από carjunkie
Πληροφορικάριος;;

Ναι, στο ΕΑΠ (Ελ. Ανοικτό Παν/μιο)

U2?

TROOPER
13/05/2008, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris 1150
..................

πατα τους να τελειωνουμε !!!!

EVI
13/05/2008, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
πατα τους να τελειωνουμε !!!!

eythhs kai amesos xoris polla polla episeis kynikos kai praos amalaxei ginete kai glykoylhs alla se idiaiteres peristaseis px perimenei thn afentia moy 3 ores giati eimai kai koyladi os gnoston kai milaei glyka ston mpatso poy ton vlepei stamathmeno 3 ores dipla toy kafros alla dikaios mhxanh na eixe kai tha htan o teleios gampros :smokin:


:lol:

chris 1150
13/05/2008, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
πατα τους να τελειωνουμε !!!!

Καλή η σκέψη σου,
Αλλά τι φταίει το καημένο το στρομφακι που το βαλαν
να κάθετε μέσα στο δρόμο για 8 ώρες
τουλάχιστον έχει σκιά
:cool: :cool: :winka: :cool: :cool:

Trans
14/05/2008, 13:41
Πάντως ο νεαρός στρουμφ που ήταν και χθες στη Δυρραχείου μου ξαναέκανε σήμα να σταματήσω, του έγνεψα όχι και μου λεει ΟΚ φύγε....

Operater
14/05/2008, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris 1150
..........
Αλλά τι φταίει το καημένο το στρομφακι που το βαλαν
να κάθετε μέσα στο δρόμο για 8 ώρες
................

Αυτό είναι που λέμε...στρομφορμή! :lol: :lol:

castoras
14/05/2008, 13:45
Το ίδιο πέτυχα χθες στην Ιερά Οδό,λίγο μετά τη γέφυρα του Κηφησού στο ρεύμα προς Αθήνα.Για την Αττικό Μετρό λέει είναι η έρευνα... μάλλον τους ξενέρωσα...

paramedic
14/05/2008, 18:00
Τους είδα χθές το πρωί στις 3 γέφυρες που λέει ο φίλος. Επικίνδυνο μέρος διαλέξανε οι βλάκες. Πέρυσι με σταματήσανε πρωί στην πειραιώς και νόμιζα οτι κάνουνε έλεγχο αλλά με πλησίασε μια κοπελίτσα και με ρώταγε για τα Μέσα Μαζικών Μεταφορών. Εγώ εχω να μπώ σε λεωφορείο 4 χρόνια ούτε που θυμάμαι τι τους έλεγα για να φύγω να πάω για ύπνο μετα απο το νυχτέρι. Πάντως ήταν ωραίο το γκομενάκι που με ρωτούσε οπότε χαλάλι!!

chris 1150
15/05/2008, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Αυτό είναι που λέμε...στρομφορμή! :lol: :lol:

Μη σου ξεφύγει τίποτα εσένα
:lol: :lol: :beer: :lol: :lol:





το videaki........????

yannis24
15/05/2008, 09:12
και εμενα με σταματησαν εχθες μολις βγηκα απο το Ο-ring Κηφισου και εμπαινα στην Ποσειδωνος....
ειχε 1 στρουμφακι και με σταματησε και με πλησιασε μιακοπελιτσα απο την Αττικο Μετρο και με ρωτησε αν χρησιμοποιω το Μετρο, απο που ερχομαι και που περιπου παω....

Ημουνα με το αυτοκινητο και της απαντησα οτι ερχομαι απο Κορινθο και παω Ν. Σμυρνη, δεν χρησιμοποιω το Μετρο καθολου, και οτι το κανω αυτο το δρομολογιο καθε μερα, καμια φορα ισως και 2 φορες ( τα τελευταια 2 ηταν ψεματα !! )


το θεμα ηταν οτι παρολο που ειχαν κονους και τα σχετικα, σε σταματουσαν σε ολιγον τι επικινδυνο σημειο !!!

MUSTILI
15/05/2008, 16:18
Το εκανε περυσι η Μετρον Αναλυσις για τον ΟΑΣΑ. Το ξανακανει φετος (μαλλον για το Μετρο).
Δυστυχως τα σημεια τα διαλεγει η εταιρια που ζηταει την ερευνα ως εισοδους στην πολη ή στο δακτυλιο. Να ξερετε χεστηκαν αν τα σημεια ειναι επικινδυνα...

δουλεψα περυσι στη συγκεκριμενη ερευνα. Νταξει για καλο ειναι, απαντατε να δουμε τι θα γινει

Να πω οτι αρκετοι μας βριζανε γιατι τρομαζαν και αλλοι χεσμενοι εβγαζαν διπλωματα και αδειες..

Οσο για τους αστυφυλακες, η καλυτερη τους ;)

Καλα τα λεφτα για οποιον θελει 4ωρη εργασια αλλα μεγαλοι κεραταδες οι ιδιοκτητες