PDA

View Full Version : Τετάρτη 14/5/2008 Τίτα Μπρικι Ηράκλειο Συνάντηση Κρητικού Κλιμακίου



Gares'
13/05/2008, 12:35
Άντε γτ το παραχέσαμε το πράμα και έχουμε να βρεθούμε κάνα μήνα και δεν είναι ωραία πράματα αυτά....Προτίνω να βρεθούμε κατά τις 19:30 :wave2:

arxaios
13/05/2008, 13:03
Μόλις λήξει το ματσάκι θα αριβάρω !!!

epp1640
13/05/2008, 20:47
:beer:

idomeneas
13/05/2008, 21:39
που μαζεύεστε παλικάρια?

Gares'
13/05/2008, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
που μαζεύεστε παλικάρια?
Τίτα Μπρίκι λέγεται το μαγαζί και είναι απέναντι από το Νότιο Σέλας και δίπλα στο G-Net.
Μεραμβέλλου λέγεται οδός...:wave2:

Gares'
13/05/2008, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Μόλις λήξει το ματσάκι θα αριβάρω !!!
Κώστα το ματσάκι τελείωνει 21:00 και 21:45 έχει τελικό UEFA.Θα πρότινα να βρισκόμασταν νωρίτερα μιας και δεν νομίζω να διαφωνίσεις οτι ο τελικός UEFA είναι αρκετά πιο ενδιαφέρον σε σχέση με τα τυπικά πλεον ματς των πλει-οφ :winka: :winka:

arxaios
13/05/2008, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Κώστα το ματσάκι τελείωνει 21:00 και 21:45 έχει τελικό UEFA.Θα πρότινα να βρισκόμασταν νωρίτερα μιας και δεν νομίζω να διαφωνίσεις οτι ο τελικός UEFA είναι αρκετά πιο ενδιαφέρον σε σχέση με τα τυπικά πλεον ματς των πλει-οφ :winka: :winka:
Δεν έχω αντίρρηση .......... αρκεί να έχουμε ρίξει 4-5 !!! :lol: :lol: :lol:
Πλάκα κάνω θα έρθω όσο νωρίτερα γίνεται .......

gian_nykt
14/05/2008, 07:16
δλδ.....? τελικά.....ΤΙ....Μ.Χ. και σας και τα ποδόσφαιρά σας......??

Gares'
14/05/2008, 08:09
Γιάννη κατά τις 19:30 λέμε αν μπορέσεις πέρνα.Όσο για τον παλαιολιθικό μην ανησυχείς θα ρθει και αυτός :winka: :wave2:

arxaios
14/05/2008, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Γιάννη κατά τις 19:30 λέμε αν μπορέσεις πέρνα.Όσο για τον παλαιολιθικό μην ανησυχείς θα ρθει και αυτός :winka: :wave2:
Τα υπόλοιπα ζούμπερα ;;; ΔΕΝ ;;; Aka, MikeG και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις ;;;

makis206
14/05/2008, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
...και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις ;;;

Η κατάρα της Τετάρτης, πάλι για βροχή το πάει ο ρημάδης !:cry: :bigcry:

Gares'
14/05/2008, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Τα υπόλοιπα ζούμπερα ;;; ΔΕΝ ;;; Aka, MikeG και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις ;;;

Ο μικες ειναι μέσα όσο για τον τρυφερό Δον Ζουαν κλασσικά αγνοείται η τύχη του σε κάνενα κρέβατι καμιάς καλλόνης :lol: :lol: :p

epp1640
14/05/2008, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Η κατάρα της Τετάρτης, πάλι για βροχή το πάει ο ρημάδης !:cry: :bigcry:

Να σε δω τι θα με λες το καλοκαίρι... :p

vassilis88
14/05/2008, 15:32
aloha!:smilea:

ξερετε τι να κανετε παιδια.. επειδη εχει αγωνες δν ξερω τι κ δν μπορειτε να μαζευεστε ολοι τεταρτες..

τα ωραια πρωινα καθε κυριακης που εχει motogp.. να ξεκινατε κ να πηγαινετε somewhere εκτος, ετσι εκτος απ τον αγωνα θα κανετε κ ωραιο βολταρακι, θα χετε κ ορεξη ειδικα στο γυρισμο!:D

οκ? οταν γυρισω το καλοκαιρι να βλεπουμε τους αγωνες!:cool:

ciao!:wave2:

Gares'
14/05/2008, 15:42
Που σε ρε Βασίλη μεγάλε άντε να ρθεις να τα πούμε και από κοντά :D :D

vassilis88
14/05/2008, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Που σε ρε Βασίλη μεγάλε άντε να ρθεις να τα πούμε και από κοντά :D :D

πατρα στο νετ καφε, πηγα πριν λιγο ειχε ηλιο κ τωρα βρεχει η μλκια! κ ειμαι με αμανικο κ σορτσακι ΓΑΜ%^$#@^&^%@:mad: :lol:

εχω συνηθισει απο κατω!:D

Gares'
14/05/2008, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
πατρα στο νετ καφε, πηγα πριν λιγο ειχε ηλιο κ τωρα βρεχει η μλκια! κ ειμαι με αμανικο κ σορτσακι ΓΑΜ%^$#@^&^%@:mad: :lol:

εχω συνηθισει απο κατω!:D

Έτσι ρε :D Φοβούνται οι άντρες ρε φοβούνται οι αντριωμένοι :p

MikeG
14/05/2008, 16:15
Τελικά τι ώρα? Νωρίς ε..

Gares'
14/05/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Τελικά τι ώρα? Νωρίς ε..

19:30 :smokin:

MikeG
14/05/2008, 17:45
Τελικά ποιοι θα ήμαστε, αν πάμε?
Ο Akat μου έστειλε μήνυμα. Έχει κάποιο πρόβλημα το pc του & δε μπορεί να απαντήσει λέει.
Βέβαια γιατί δε μπαίνεις ρε μπόμπο με explorer? Δοκίμασες?
Το ρεζουμέ είναι ότι όπως τη κόβω τη δουλειά πάλι με τη μπάλα δεν..
Όποιος το δει ας ρίξει καμιά απάντηση.


:wave2:

epp1640
14/05/2008, 19:11
το νου σας ρεμάλια..άμα ξαναπεριμένω 25 λεπτά άδικα σας έφαγα.. :a28: :a1: :lol:

Akatanomastos
14/05/2008, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG

Βέβαια γιατί δε μπαίνεις ρε μπόμπο με explorer? Δοκίμασες?

:D
εξυπνος ειναι αυτος:lol:

ρε γμτ τι εχει παθει ο μοτζιλα μου? δεν βλεπω εμοτικονς, τα παραθυρα για να πατησω απαντηση, φωτος, αβαταρς.. μηπως πατησα κατι καταλαθως που εχει να κανει με αποκλεισμο του τζαβα? στα αλλα σαιτ παντως ολα οκ..

βοηθατε γειτονοι γιατι δε με αρεσει ο εχπλορερ και στον μοτζιλα εχω τα μπουκμαρκς μου:beer:

MikeG
14/05/2008, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:D
εξυπνος ειναι αυτος:lol:

ρε γμτ τι εχει παθει ο μοτζιλα μου? δεν βλεπω εμοτικονς, τα παραθυρα για να πατησω απαντηση, φωτος, αβαταρς.. μηπως πατησα κατι καταλαθως που εχει να κανει με αποκλεισμο του τζαβα? στα αλλα σαιτ παντως ολα οκ..

βοηθατε γειτονοι γιατι δε με αρεσει ο εχπλορερ και στον μοτζιλα εχω τα μπουκμαρκς μου:beer:

Καταρχήν πάρε τα bookmarks σου από το documents & settings.
Μετά σβήσε το Mozzila, καθάρισε registry & κάνε τον πάλι install. Πάρε πάλι τα bookmars και βάλε τα στη θέση τους.
Δε χτυπάς & κανά format να στρώσει το pc.:winka: :wave2:

Akatanomastos
14/05/2008, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Καταρχήν πάρε τα bookmarks σου από το documents & settings.
Μετά σβήσε το Mozzila, καθάρισε registry & κάνε τον πάλι install. Πάρε πάλι τα bookmars και βάλε τα στη θέση τους.
Δε χτυπάς & κανά format να στρώσει το pc.:winka: :wave2:

καλα φορματ θελει εδω και 2,5 μηνες, αλλα βαριεμαι να ψαχνω αυτα που χρειαζομαι για να το κανω:rolleyes: :o

ρε συ του κανα γιουνισταλλ και μετα ινσταλλ, αλλα το ιδιο εγινε..

αυτο με το registry πως το κανω μπας και διορθωθει?

MikeG
14/05/2008, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
καλα φορματ θελει εδω και 2,5 μηνες, αλλα βαριεμαι να ψαχνω αυτα που χρειαζομαι για να το κανω:rolleyes: :o

ρε συ του κανα γιουνισταλλ και μετα ινσταλλ, αλλα το ιδιο εγινε..

αυτο με το registry πως το κανω μπας και διορθωθει?

Κατέβασε ένα registry cleaner & κάνε clean τη registry.

:wave2:

epp1640
14/05/2008, 21:16
φέρε το κουτί σου σπίτι μου να σου κάνω φορμάτ να το ξαναστήσουμε ανθρωπινά..(μη σου πω βάλε και κάνα λινουξάκι..δεν καν κακό..)

gian_nykt
15/05/2008, 06:31
λοιπόν...η κατάσταση ειναι Γ.Τ.Π. που λένε για όσους έχουν πάει φαντάροι......
πέφτει η ανακοίνωση κάθε φορά και διαβάζεις ενα καρο λαμακίες χωρίς να καταλλήγει τελικά στο ΠΟΤΕ και στο ΑΝ θα γίνει τελικά η μάζωξη.....ΕΓΩ τελευταία φορά που πέρασα μιας και χθές για ΑΛΛΗ μία φορά πέρασα μια βόλτα στις 20.00 κι όπως πέρασα έφυγα μιας και δεν ήταν κανένας.
Αν δεν ξαναδώ σωστή και ξεκάθαρη ανακοίνωση.......ΔΕΝ ξαναέρχομαι.....πολύ το λαμακίζουμε το θέμα τελευταία!!!

epp1640
15/05/2008, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
λοιπόν...η κατάσταση ειναι Γ.Τ.Π. που λένε για όσους έχουν πάει φαντάροι......
πέφτει η ανακοίνωση κάθε φορά και διαβάζεις ενα καρο λαμακίες χωρίς να καταλλήγει τελικά στο ΠΟΤΕ και στο ΑΝ θα γίνει τελικά η μάζωξη.....ΕΓΩ τελευταία φορά που πέρασα μιας και χθές για ΑΛΛΗ μία φορά πέρασα μια βόλτα στις 20.00 κι όπως πέρασα έφυγα μιας και δεν ήταν κανένας.
Αν δεν ξαναδώ σωστή και ξεκάθαρη ανακοίνωση.......ΔΕΝ ξαναέρχομαι.....πολύ το λαμακίζουμε το θέμα τελευταία!!!

εσύ πέρασες απλώς..εγώ που περίμενα μισή ώρα άδικα απ έξω?? :confused:

arxaios
15/05/2008, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
εσύ πέρασες απλώς..εγώ που περίμενα μισή ώρα άδικα απ έξω?? :confused:
Κάτσετε ρε παιδιά ........... γιατί και εγώ πέρασα στις 8.10 ;;; να δω μήπως είναι κανείς και δεν ήταν κανείς !!! Που είσασταν χωμένοι ;;; Με τον Mike είχα τηλεφωνηθεί και ήξερα ότι δεν θα ερχόταν, αλλά εσείς που είσασταν και δεν σας είδα ;;;:confused: :confused: :confused:
Μάλλον πρέπει να πήγαμε καθένας και άλλη ώρα !!!

epp1640
15/05/2008, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Κάτσετε ρε παιδιά ........... γιατί και εγώ πέρασα στις 8.10 ;;; να δω μήπως είναι κανείς και δεν ήταν κανείς !!! Που είσασταν χωμένοι ;;; Με τον Mike είχα τηλεφωνηθεί και ήξερα ότι δεν θα ερχόταν, αλλά εσείς που είσασταν και δεν σας είδα ;;;:confused: :confused: :confused:
Μάλλον πρέπει να πήγαμε καθένας και άλλη ώρα !!!

βασικά εγώ πήγα 7 κ 25 (είπα για μια φορά στην ζωή μου να μαι στην ώρα μου :lol: ) και περίμενα πάνω στο θηρίο μου απέξω ως τις παρά δέκα παρά πέντε.. όντως, πήγαμε άλλη ώρα ο καθένας.. μήπως παιδιά να το οργνώνουμε άλλη μέρα που δεν έχετε τα ποδοσφαιρικά? εμένα λίγο πολύ με βολεύει κάθε μέρα.. :beer:

Akatanomastos
16/05/2008, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
καθένας.. μήπως παιδιά να το οργνώνουμε άλλη μέρα που δεν έχετε τα ποδοσφαιρικά?
νταξυ τωρα τελιωσαν ολα..

απο τεταρτη κανονικα:D

gian_nykt
16/05/2008, 06:25
σώωωωπα ρε "έξ'απο δω"...θα μας κάνετε επιτέλους την ΤΙΜΗ να κάνουμε "to know us better" ξανά?????? τιιιιι λέεετεεεεε?? ούτε 2 μήνες δεν πέρασαν.....:uplate:
Γιαααα σιγουρέψτε το μπας και έχει πάλι κανένα αγώνα την Τετάρτη....:evil:



εγω είχα μια δουλειά την Τετάρτη που πέρασε και περασα περι τις 20.00...έ λέω....19.30 πάνω κάτω είπανε τα παιδιά...κάποιος θα είναι εκεί....πέρασα....ΤΠΤ....οπότε...άντε γειά....!!!! :confused:

Akatanomastos
16/05/2008, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
σώωωωπα ρε "έξ'απο δω"...θα μας κάνετε επιτέλους την ΤΙΜΗ


ρε john καταλαβαινω τον εκνευρισμο σου, και γω δεν γουσταρω να με στηνουν,
(και μια φορα που ειχατε αργησει ολοι, ημουνα ετοιμος να την κανω και σκασε μυτη ο αρχαιος και τελικα ολοι μετα απο λιγο)

ΑΛΛΑ δεν σου φταιω εγω, οποτε εχω πει οτι θα κατεβω κατεβαινω..
προχτες ειχα πει οτι δεν θα ρθω..

(δεν στο λεω γιατι παρεξηθηκα, απλα το αναφερω για να γραφει στα πρακτικα)

MikeG
16/05/2008, 11:00
Έλα ξεκολλήστε τώρα..
& για δείτε μπας & την επόμενη Τετάρτη έχει τελικό Ch L.
Εγώ προτείνω τώρα που ανοίγει ο καιρός να πάμε να αράξουμε στη καντίνα μετά το Τομπρουκ.
Πχ κάποια στιγμή μέσα στο ΣΚ μπορούμε να το κάνουμε. Ακόμα & σήμερα.


:wave2:

gian_nykt
16/05/2008, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos

ΑΛΛΑ δεν σου φταιω εγω, οποτε εχω πει οτι θα κατεβω κατεβαινω..
προχτες ειχα πει οτι δεν θα ρθω..

(δεν στο λεω γιατι παρεξηθηκα, απλα το αναφερω για να γραφει στα πρακτικα)

δεν το έγραψα προσωπικά για σένα.......αλλά γενικά.......!!
Απλά κι εγώ δεν μπορώ κάθε Τετάρτη αλλά το επιδιόκω...αν είναι να το κάνουμε και μία Τετάρτη κάθε μήνα και μια δεν μπορεί ο ένας, μια ο άλλος...........καταλαβαίνεις !!

Μάϊκ, όταν λες καντίνα μετά το Τομπρούκ εννοείς τον Γρηγόρη στην Ε.Ο.?

MikeG
16/05/2008, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt

Μάϊκ, όταν λες καντίνα μετά το Τομπρούκ εννοείς τον Γρηγόρη στην Ε.Ο.?


Όχι εννοώ από το παλιό δρόμο στο Κακό Όρος που λένε, μεταξύ Τομπρούκ & Αρίνα έχει 2 καντίνες. Η δεύτερη είναι super:winka: :wave2:
Να πας απογευματάκι μέχρι να δύσει ο ήλιος....:lol: :lol: :wave2:

gian_nykt
16/05/2008, 11:31
ΟΚ, δείτε το και είμαι μέσα (εκτός απροόπτου πάντα και ΟΧΙ λόγο αγώνα :yuck: :) :p :rotflmao:

MikeG
16/05/2008, 11:53
Λοιπόν προτείνω σήμερα Παρασκευή κατά τις 17:30 στη καντίνα που λέμε.
Υποψηφιότητες? :wave2:

Akatanomastos
16/05/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
δεν το έγραψα προσωπικά για σένα.......αλλά γενικά.......!!


οκ απλα σου απαντησα για αυτο που εχω quote στην προηγουμενη μου απαντηση, νομιζα οτι πηγαινε σε μενα μονο..


λοιπον για σημερα δεν μπορω, πρεπει να ανεβω πανεπι γυρω στις 4

gian_nykt
16/05/2008, 12:12
εεεμάααα, είσαι και γρήγορος Μάϊκ.....μερικοί μερικοί δουλεύουνε όμως εεεε????

εγω προσωπικά μονο Δε και Τε απόγευμα παίζω και πάντα εκτός απροόπτου! :(

MikeG
16/05/2008, 12:14
Οκ guys.
Ρε ψήνεται κανάς χωμάτινος να πάμε στο πιστάκι στην αμερικάνικη βάση για καμιά προπονησούλα...?
Αλλά να μου πεις υπάρχει κανάς χωμάτινος εδώ...:bigcry: :bigcry:

epp1640
16/05/2008, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Οκ guys.
Ρε ψήνεται κανάς χωμάτινος να πάμε στο πιστάκι στην αμερικάνικη βάση για καμιά προπονησούλα...?
Αλλά να μου πεις υπάρχει κανάς χωμάτινος εδώ...:bigcry: :bigcry:

κοίτα να δεις συμφορά..να μην έχω τρέϊλερ για το mtx.. αλλιώς θα ερχόμουν.. :lol: :rotflmao: :bawl:

MikeG
16/05/2008, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
κοίτα να δεις συμφορά..να μην έχω τρέϊλερ για το mtx.. αλλιώς θα ερχόμουν.. :lol: :rotflmao: :bawl:

Κοίτα να βρεις κανά 125 δίχρονο enduro να γουστάρεις. Άντε μπράβο:winka:

epp1640
16/05/2008, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Κοίτα να βρεις κανά 125 δίχρονο enduro να γουστάρεις. Άντε μπράβο:winka:

βρήκε την λύση ο ακατονόμαστος.. να βάλουμε στο rebuild λέει 200άρι δίχρονο μοτέρ στο mtx.. :lol:

MikeG
16/05/2008, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
βρήκε την λύση ο ακατονόμαστος.. να βάλουμε στο rebuild λέει 200άρι δίχρονο μοτέρ στο mtx.. :lol:

Σιγά μη κρατήσει το πλαίσιο. Μετά πως θα φρενάρεις & άλλα χίλια δυο :lol: :lol:

epp1640
16/05/2008, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Σιγά μη κρατήσει το πλαίσιο. Μετά πως θα φρενάρεις & άλλα χίλια δυο :lol: :lol:

σώπα..εδώ με αυτόν τον κινητήρα δεν φρενάρω και κόντεψα μια μέρα να φύγω σε ένα ποταμι δίπλα στο παλιό μου σπίτι.. :lol:

Gares'
16/05/2008, 22:17
Λοιπόν την επόμενη Τετάρτη συμβαίνουν 2 πράγματα:1ον τελικός Champion's League και 2ον είναι του Κωνσταντίνου και Έλενης και προφανώς γιορτάζουμε ο αncient greek god και ο υποφαινόμενος.
Όσον αναφορά το 1ο ο τελικός είναι 21:45 και για το 2ο εγώ κερνάω καφέ όπου θέτε και ότι ώρα πείτε.Απλά εγώ από 21:20 και μετά είμαι κλεισμένος και μην το πάρετε κακά άλλα κάποια πράγματα you wouldn't miss it for the world όπως λέμε και στο χωριό μου.

:beer: :beer: :beer: