PDA

View Full Version : Προβλήματα Shiver??



Archon
15/05/2008, 12:52
Γεια σας παιδια,
Σκοπέυω να κλείσω το shiver την επόμενη δευτέρα μιας και το έχω ερωτευτεί αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τους όποιους κατόχους του εαν τους έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. (στους λιγοστούς μήνες που κυκλοφορεί)
Διαβάζω στα ξένα forum για προβλήματα μίζας, κατανάλωσης, οργάνων κλπ.. Σας έχει εμφανίσει εσάς κάτι περίεργο?

nikonian
15/05/2008, 13:09
Ας ιπποθέσουμε ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Πριν χώσεις τα ωραία σου λεφτάκια κάνε ένα πείραμα:
Ζήτα από την αντιπροσωπεία δυο τρία ανταλλακτικά, να δεις διαθεσιμότητα.
Έχουν ακουστεί για Aprilia αναμονές 2-7 μηνών για Ελλάδα, αλλά ακόμα και για τους ιταλούς.

Φυσικά δεν θα μείνεις στο τι άκουσα εγώ, ή ο Μπάμπης ο υδραυλικός, αλλά πριν ψωνίσεις, ρώτα πολλούς κατόχους.:wave2: :wave2:

Archon
15/05/2008, 13:10
χμμ, δεν είναι κακό το σκεπτικό σου... Για πες τι ανταλλακτικο να ρωτήσω για παράδειγμα..

road spirit
15/05/2008, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Archon
Γεια σας παιδια,
Σκοπέυω να κλείσω το shiver την επόμενη δευτέρα μιας και το έχω ερωτευτεί αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τους όποιους κατόχους του εαν τους έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. (στους λιγοστούς μήνες που κυκλοφορεί)
Διαβάζω στα ξένα forum για προβλήματα μίζας, κατανάλωσης, οργάνων κλπ.. Σας έχει εμφανίσει εσάς κάτι περίεργο?

archon, απο το apriliabikers.gr πέρασες μια βόλτα?

εδω : http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?board=78.0 είναι η ενότητα για το shiver... δεν την έχω διαβάσει, αλλά υποθέτω αν έχει υπάρξει πρόβλημα είναι πιθανόν να έχει αναφερθεί εκεί μέσα (όχι απαραίτητα βέβαια)

:wave2:

nikonian
16/05/2008, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Archon
χμμ, δεν είναι κακό το σκεπτικό σου... Για πες τι ανταλλακτικο να ρωτήσω για παράδειγμα..
Κάτι που σπάει εύκολα σε πτώση.
Μπορεί όμως να σου ζητήσουν αρ. πλαισίου κι εκεί μπερδεύει.
Άντε να βρείς αρ. πλαισίου πουλημένου shiver (όχι από έκθεση, χωρίς πινακίδες):o

elmariacci
16/05/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikonian
Ας ιπποθέσουμε ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Πριν χώσεις τα ωραία σου λεφτάκια κάνε ένα πείραμα:
Ζήτα από την αντιπροσωπεία δυο τρία ανταλλακτικά, να δεις διαθεσιμότητα.
Έχουν ακουστεί για Aprilia αναμονές 2-7 μηνών για Ελλάδα, αλλά ακόμα και για τους ιταλούς.

Φυσικά δεν θα μείνεις στο τι άκουσα εγώ, ή ο Μπάμπης ο υδραυλικός, αλλά πριν ψωνίσεις, ρώτα πολλούς κατόχους.:wave2: :wave2:

Αστειευεσαι ετσι???

6 μερες top για ανταλλακτικα απο Ιταλια...