PDA

View Full Version : ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα......



DEMINIO
09/01/2005, 22:13
Για τις
ΔΥΣΚΟΛΕΣ
ΠΡΑΣΙΝΕΣ
ΝΥΧΤΕΣ...

:lol: :lol: :lol: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2: :wave2: :wave2:


7390

free rider
09/01/2005, 23:14
ΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΠΑΑΑΑΘΑΝΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑΑΑΑΑ


ΡΕ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ .

ΤΟ ΠΡΟΒΛΕΨΕ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ ....

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ GST ....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ ΒΡΕΕΕΕ????

free rider
09/01/2005, 23:23
ΠΡΟΕΔΡΕ....

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ...

ΘΑ ΦΑΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟΣΟΥΠΑ....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GST
10/01/2005, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΠΑΑΑΑΘΑΝΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑΑΑΑΑ


ΡΕ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ .

ΤΟ ΠΡΟΒΛΕΨΕ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ ....

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ GST ....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ ΒΡΕΕΕΕ????

εδω ειμαι .....τι να πω ο πικραμενος....μπραβο στην αεκ........(την γλητωσα παλι:look: ) και μπραβο και σε ολο τον κοσμο που φερθηκε αξιοπρεπος στο γηπεδο....ρε ντεμινιο που ειπαμε το πουλανε αυτο ρε:confused: :lol: :lol:

:bawl: :bawl: :bawl: μου την λενε ολοι στο γραφειο..ζαλιστηκα:dizzy:

free rider
10/01/2005, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
εδω ειμαι .....τι να πω ο πικραμενος....μπραβο στην αεκ........(την γλητωσα παλι:look: ) και μπραβο και σε ολο τον κοσμο που φερθηκε αξιοπρεπος στο γηπεδο....ρε ντεμινιο που ειπαμε το πουλανε αυτο ρε:confused: :lol: :lol:

:bawl: :bawl: :bawl: μου την λενε ολοι στο γραφειο..ζαλιστηκα:dizzy:

ante re...
epidi eisai dikos mas den peirazei

as eisai kai bazelos.....


alla na mh balo ena stoixima
to mentioymmmm.....


:rotflmao: :rotflmao:

free rider
10/01/2005, 09:13
o gst ferthike antrikia kai eipe

entaxi xasame

kati alles logkres poy kribontai na do pos tha thn bgaloyne simera......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DEMINIO
10/01/2005, 09:17
GST, μην πας ν' αγοράσεις, ζήτα να σου δώσουν ή η superΚατερίναFour ή ο ΧΤΜπαΝ........Πρέπει να έχουν καβάτζα.... :lol: :lol: :lol:

crs-k
10/01/2005, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
o gst ferthike antrikia kai eipe
entaxi xasame
kati alles logkres poy kribontai na do pos tha thn bgaloyne simera......
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Δεν ξερω αν τον ειδες τον αγωνα, γιατι αν τον ειδες θα ησουνα ακομα ασπρος απο τον φοβο σου ...

Αλλα μιας και μετραει το αποτελεσμα (εστω και με τρισποντη) ...


Χασαμε ρε φιλαρακι, τινα κανουμε ?

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
10/01/2005, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν ξερω αν τον ειδες τον αγωνα, γιατι αν τον ειδες θα ησουνα ακομα ασπρος απο τον φοβο σου ...

EAEAEAEEEEEE

H OMOADARA SOY TAPAIXEEEE!!!!!!

Αλλα μιας και μετραει το αποτελεσμα (εστω και με τρισποντη) ...


MPOYAAXAXAXAAAAXAXAA

Χασαμε ρε φιλαρακι, τινα κανουμε ?



megalo logo mhn peis megali koybenta mhn fas giati tha soy katsei sto stomaxi......

:lol: :rotflmao: :lol:







:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
11/01/2005, 08:51
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΕΧΕΤΕ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ

ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΤΡΟΠΗ:wave2:

GST
11/01/2005, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΕΧΕΤΕ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ

ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΤΡΟΠΗ:wave2:


με την ιδια λογικη γιωργο και η ελλαδα δεν επρεπε να παρει το ευρωπαικο το καλοκαιρι.......:rolleyes:

η ομαδα της αεκ ειναι μια ομαδα με καινουργιους και μικρους σε ηλικια παικτες που θελουν να διακριθουν και αποτι εδειξαν την κυριακη επαιζαν με παθος σε ολο το παιχνιδι.....σε αντιθεση με τους δικους μασ που μπηκανε με ενα μπλαζε υφακι που με τιποτα δεν με επειθε οτι αυτον τον αγωνα τον θελουν παρα πολυ.
απο κει και περα παιζει και η τυχη ρολο ....και χαιρομε γιατι η αεκ μου εδειξε οτι το παθος ειναι αυτο που μετραει τελικα και η ομαδικοτητα ..το δεσιμο..ο κοινος σκοπος.....πραγμα που σε ομαδεσ με συμβολαια μεγαλα και παιχτεσ αξιασ χανεται τις περισσοτερες φορες γιατι λειπει ενα αισθημα που λεγεται ευαισθησια..........δυστηχως αυτο ειναι για μενα το τιμημα του επαγγελματικου ποδοσφαιρου..................................που στην περιπτωση της αεκ η ευαισθησια των παιχτων για την φανελα και την διακριση και την σωτηρια αυτης της ομαδασ εχει φτιαξει μια πολυ δυνατη ψυχικα ομαδα


ετσι νομιζω οτι ειναι τα πραγματα και ολες οι αλλες παπαριες που ακουω στην τηλεοραση ειναι για αυτους που πηγαν και τα εσπασαν στην νσμυρνη....και ακομα δεν ξερουμε ποιοι ηταν τελικα .......μακαλα για τοσο μαλακες μασ περνατε :confused:

dela
11/01/2005, 11:16
που ακούω βάζελο να μιλάει
για τύχη μιας και ποτέ δεν σας απασχολούσε
αφού πάντα την είχατε στο τσεπάκι σας παίζατε δεν παίζατε καλό
ποδόσφαιρο.

Νομίζω αυτό που λείπει πλέον από τον βάζελο είναι
η τύχη ( όλα τα άλλα λίγο πολύ τα έχει ) που χωρίς αυτή
θα έχετε τεράστιο πρόβλημα και αυτό φάνηκε πέρσι
και στο πρωτάθλημα αλλά και στο CL και συνεχίζετε μέχρι και σήμερα.

Βοήθεια σας!!!!

DUKASII
11/01/2005, 11:25
βαζελοι..

δηλαδη..εσεις που νικησατε τον παοκ..τον εργοτελη στο 90 με γκολ απο το πουθενα και καραμπολεσ κτλ..

ητανε εντελως φυσιολογικο ..και δεν ειχατε καμια τυχη..και Η ΑΕΚ ΕΙΧΕ ΤΥΧΗ Ε?

ΡΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΤΥΧΗ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΑΛΒΕΣ ΤΟ 2ο και το 3ο ο Κρασσας...να γελασει ο καθε πικραμενος!!

ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ..ΒΓΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΥΧΗ ΡΕ!!!!!!!!!

Ο ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝΕ ΛΕΕΙ ΤΥΧΕΡΟ ΤΟ ΓΚΟΛ...ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΕΣ..

ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΟΤΕ..ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΚΟΛ..ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑ!

ΡΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ??
ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΥΡΑ ΡΕ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ??ΑΜ Ο ΑΛΟΣ Ο ΜΑΓΟΣ?Ο ΑΝΤΕΡΣΟΝ??ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ??ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΠΑΙΚΤΗ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ..ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΕΙ 2 ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ ΙΣΑΞΙΕΣ??

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΜΠΟ?ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΑΣΣΑ??ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΖΕΡ ΤΟΝ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟ..ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ??ΧΑΧΑΧΑΑ

ΕΡΕ ΚΑΤΙ ΓΕΛΙΑ...ΜΕΓΑΛΗ ΤΥΧΗ ΛΕΜΕ Η ΑΕΚ ΕΙΧΕ ΠΑΛΙ!

idi
11/01/2005, 11:34
θα τρελαθωωωωωωω
ωωωωωωωωω
ωωωωωωω


7410

DUKASII
11/01/2005, 11:35
ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟΝ ΜΠΑΣΙΝΑ ΜΕ ΣΗΚΩΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΤΥΧΗΣ ..ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΩΣ ΟΦΣΑΙΝΤ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ!


ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΚΟ ...


7411

kalgeorge
11/01/2005, 11:37
ΡΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ
ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΤΥΧΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο DUKAS ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟΙ;;;;;
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ;;;;
ΟΥΤΕ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ;;;;;;
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο !!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΜΤΖΗ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ

DUKASII
11/01/2005, 11:41
ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΤΕ..ΜΟΝΟ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ Η ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Χ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΙΚΗ!!

ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ Η ΑΕΚ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ!!!
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

idi
11/01/2005, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΜΠΟ?ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΑΣΣΑ??ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΖΕΡ ΤΟΝ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟ..ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ??



λιγα με το ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ .... :D



για σενα τραγουδωωωωωωωωωωωωωωωω

idi
11/01/2005, 11:49
και φυσικα περιμενω τις νεες φανελες της ADDIDAS για να παρω τη ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Νο 26 οεοεοεοεοεοεοοε




ΑΕΚ ΣΑΓΑΠΩ! ΑΕΚ ΣΑΓΑΠΩ, ΑΕΚ ΣΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

kalgeorge
11/01/2005, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΤΕ..ΜΟΝΟ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ Η ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Χ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΙΚΗ!!

ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ Η ΑΕΚ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ!!!
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!


Σπυρο η αεκ ειναι ομαδα με την εννοια του συνολου.
Αλλα θεσ να μου πεις οτι αν επαιζες εσυ αντιμετωπος με τετοια εντεκαδα δεν θα ηθελες νικη;;;;
Δηλαδη ποιους θα νικησουμε;;;;;
Tην Τριπολη και το Αργος;;;

GST
11/01/2005, 11:51
οταν ειπα για θεμα τυχησ πριν και αφορμη ψαχνετε για να την πειτε απο οτι καταλαβα....... αναφερομουνα σε φασεις που ειχε ο παναθηναικος και δεν μπηκαν γκολ οπως και εγινε και με την αεκ .....και χωρις τυχη φιλοι μου δεν πασ πουθενα ουτε στο ποδοσφαιρο ουτε για τσιγαρα μεχρι το περιπτερο.....απο κει και περα δεν μειωνω την νικη τησ αεκ ........οσο για τον παο οσους αγωνες φετος επρεπε να παρει ενα αποτελεσμα δεν το πηρε.......το ιδιο και ο γαυρος ......και το ιδιο θα συμβει και με την αεκ για τον απλο λογο οτι η αεκ δεν εχει ξεκαθαρο στοχο...λεει παω και οπου βγει....θεμα ψυχολογιασ ειναι

GST
11/01/2005, 11:53
ο φιλος ντελα τι ομαδα ειναι:confused:

DEMINIO
11/01/2005, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟΝ ΜΠΑΣΙΝΑ ΜΕ ΣΗΚΩΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΤΥΧΗΣ ..ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΩΣ ΟΦΣΑΙΝΤ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ!


ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΚΟ ...

xaxaxaxaax:lol:
xaxaxaxaxaxax:lol:
axaxaxaxaxa:rotflmao:

Ρε το μαλάκα.......
Που 'σαι Σπύρο, άσε ρε να κλαίγονται, πολύ μου κάνει.....

Και κάτι άλλο που μου κάνει επίσης.... Είδες που ήταν το Δεσποινάκι;;;; Εκεί, στις επάλξεις, στα χαρακώματα :lol: :lol: Δίπλα στον Πρόεδρο.... (δίπλα μου δηλαδή... :ninja: ) Γιατί η ΑΕΚ είναι ιδέα ρε...............
Δεν είδα ποτέ την κοκότα του Σωκράτη :yuck: ή κανενός άλλου γιεγιέ....... :lol: :lol:



ο φιλος ντελα τι ομαδα ειναι

Τι να είναι ο γελοίος άτομος :lol: :lol:
Κι αυτός στη Ν Σμύρνη ήταν προχθές και την έλεγε στον Μπέο... :lol: :lol:
Ου ρε βλαμένε Στέφανε...

superfour
11/01/2005, 13:52
ΡΕ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΟΜΑΔΑ ΚΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!

ΡΕ ΜΠΙΜΠΙΚΟ ΤΡΑΒΑ ΜΙΑ ΡΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ (Καλή χρονιά γλυκιά μου τυρόπιτα...:winka: )

:hypnotize :look:
ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΠΑ.... ΡΕ ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙΣ ΑΙΝΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΞΥΠΝΗΔΙΔΕΣ.... ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΚΙ Ο DELA ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΏΤΟΣ!:sick: :wacko:

Τ'ΑΚΟΥΣ ? Τ'ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΣ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΑΣ ΑΛΛΟΣ...!? ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑs ΜΠΟΥΚΩΝΑΜΕ ΟΤΑΝ ΗΣΑΤΑΝ ΜΙΚΡΑ!!! ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ ΚΑΙ Γ!@#$ΜΑΜΕ ΤΟΥΜΠΑ ΠΕΙΡΑΙΑ! ΠΑΟ ΠΑΟ ΣΚΙΣΤΟΥΣ ΤΗΝ Κ@ΛΑΡΑ ΓΑ!@$ΣΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ Μ!@$ΝΙΑ!!!


υ.γ. Happy GREEN Year Λαμόγια και πάντα όρθιοι..... :smokin:

DUKASII
11/01/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
ΡΕ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΟΜΑΔΑ ΚΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!

ΡΕ ΜΠΙΜΠΙΚΟ ΤΡΑΒΑ ΜΙΑ ΡΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ (Καλή χρονιά γλυκιά μου τυρόπιτα...:winka: )

:hypnotize :look:
ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΠΑ.... ΡΕ ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙΣ ΑΙΝΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΞΥΠΝΗΔΙΔΕΣ.... ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΚΙ Ο DELA ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΏΤΟΣ!:sick: :wacko:

Τ'ΑΚΟΥΣ ? Τ'ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΣ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΑΣ ΑΛΛΟΣ...!? ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑs ΜΠΟΥΚΩΝΑΜΕ ΟΤΑΝ ΗΣΑΤΑΝ ΜΙΚΡΑ!!! ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ ΚΑΙ Γ!@#$ΜΑΜΕ ΤΟΥΜΠΑ ΠΕΙΡΑΙΑ! ΠΑΟ ΠΑΟ ΣΚΙΣΤΟΥΣ ΤΗΝ Κ@ΛΑΡΑ ΓΑ!@$ΣΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ Μ!@$ΝΙΑ!!!


υ.γ. Happy GREEN Year Λαμόγια και πάντα όρθιοι..... :smokin:

ΠΟΥ ΣΕ ΡΕ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΕ ?>???ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ??ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΤΛ...ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ...

ΚΑΙ ΤΙ ΠΟΥΤΣΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΣΑΣ ΡΙΞΑΜΕ??ΣΑΡΕΣΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ??ΤΗ ΧΑΡΗΚΕΣ??

Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΡΕ ΤΡΙΤΕ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ Η ΑΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΛΕΣ ΜΠΟΥΡΜΠΟ Η ΚΡΑΣΣΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...:rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
11/01/2005, 14:03
...


7416

DEMINIO
11/01/2005, 14:06
Ρε σούπερΠάπα... :lol: :lol:

Τι κάνεις γλυκιά μου σπανακομπουγάτσα με κιμά;; Ελπίζω να είσαι καλά, και να σου μπήκε μαλακά........ :look: η χρονιά εννοΑω ρε.....

Γιατί η πούτσα η Κυριακάτικη ήταν ΒΑΝΑΥΣΗ :evil: και δεν έχει μαλακότητες και τέτοια.... Είναι μεγάλη η πούτσα του ΝΤΕΜΗνιο:uplate: ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :lol: :lol: :rotflmao: :wave2:

DUKASII
11/01/2005, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Ρε σούπερΠάπα... :lol: :lol:

Τι κάνεις γλυκιά μου σπανακομπουγάτσα με κιμά;; Ελπίζω να είσαι καλά, και να σου μπήκε μαλακά........ :look: η χρονιά εννοΑω ρε.....

Γιατί η πούτσα η Κυριακάτικη ήταν ΒΑΝΑΥΣΗ :evil: και δεν έχει μαλακότητες και τέτοια.... Είναι μεγάλη η πούτσα του ΝΤΕΜΗνιο:uplate: ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :lol: :lol: :rotflmao: :wave2:

ΡΕ ΠΡΟΕΔΡΑ ΜΗ ΤΟ ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ ΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..
ΝΤΑΞΕΙ..ΠΕΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΟΙ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΔΕ ΒΑΛΑΝΕ ΧΡΥΣΗ ΖΥΜΗ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΤΥΧΕ..

XTMPAM
11/01/2005, 15:02
ΤΙ ΓΛΩΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕ????ΡΕ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΟ , ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ!!ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ.....ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!!!ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΜΠΟΥΡΜΠΟ??ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ 1 ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΠΑΛΑ 1 ΠΡΑΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ ΡΕ ΜΠΡΑΒΟ!!

ΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΛΕΕΙ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΡΙΜΑ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΗΤΑΝ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΟΙ!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dela
11/01/2005, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
ΡΕ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΟΜΑΔΑ ΚΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!

ΡΕ ΜΠΙΜΠΙΚΟ ΤΡΑΒΑ ΜΙΑ ΡΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ (Καλή χρονιά γλυκιά μου τυρόπιτα...:winka: )

:hypnotize :look:
ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΠΑ.... ΡΕ ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙΣ ΑΙΝΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΞΥΠΝΗΔΙΔΕΣ.... ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΚΙ Ο DELA ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΏΤΟΣ!:sick: :wacko:

Τ'ΑΚΟΥΣ ? Τ'ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΣ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΑΣ ΑΛΛΟΣ...!? ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑs ΜΠΟΥΚΩΝΑΜΕ ΟΤΑΝ ΗΣΑΤΑΝ ΜΙΚΡΑ!!! ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ ΚΑΙ Γ!@#$ΜΑΜΕ ΤΟΥΜΠΑ ΠΕΙΡΑΙΑ! ΠΑΟ ΠΑΟ ΣΚΙΣΤΟΥΣ ΤΗΝ Κ@ΛΑΡΑ ΓΑ!@$ΣΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ Μ!@$ΝΙΑ!!!


υ.γ. Happy GREEN Year Λαμόγια και πάντα όρθιοι..... :smokin:



Βρε καλώς τον πιροσκί...:lol:
Ρε μαλάκα τη πούτσα φάγατε....πω πω ρε συ
ηταν απρόσμενη θα έλεγα και μου έκανα πάρα πολύ. :lol:

Ρε συ μανιταρόπιτας το φυσάς και δε κρυώνει έτσι...:bawl: :lol: :rotflmao:

Ρε ουύστ ρε ούρτα λεμε....:lol:

Νίκο δεν αντιδικώ γιατί γαμήσετε το τον βαζέλα
αν και μου έλεγε κάποιος ότι δεν θέλετε λέει γήπεδο
γιατί τόσος κόσμος λέει που θα χωρέσει.....
:lol:

:wave2:

DUKASII
11/01/2005, 15:34
τωρα στις πρασινες κιλοτες που εχουνε και μουτρα να βγουνε να μας πουνε κιολας!!

για πες μας ρε συ γιωρκακη τραχανοπλαγια....ποσους εδειρες ρε συ τη κυριακη απο τους 45000??
ποσους??χαχαχαχα
αχχαχααχαχ
εγω λοιπον δε δινω βαση σε οσα λες..γιατι αν πας σε ενα σαιτ με ειδησεις θα δεις οτι το ιατρικο κεντρο ειχε λεει κατι επισκεψεις απο κατι τυπους με πρασινα κασκολ..

μπα μωρε τιποτα μεταμφιεσμενοι ακετσηδες θα ητανε..
ο γιωργοσ ο λαγουδακης.χαχαχαχααχχα
ο δειραμε παλι..
με 2500 λαο θελουνε να δειρουνε ρε κιολας..που οσο χωραει το μπουρδελο το γηπεδο σας...τοσα καθισματα κενα ειχαμε αφησει στο οακα ρε τιποτενιε..τριτε !!

και το αλλο??τυχερο λεει το γκολ..ναι αμε..!! γιωργο σΥΓΝΩΜΗ ΕΤΣΙ?????ΑΧΧ ΕΠΡΕΠΕ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..ΝΑ ΣΕ ΕΧΩ ΤΩΡΑ...ΠΑΣΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ !

ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΚΟΛΑΚΙ ΤΟΥ ΛΥΜΠΕ ΤΟΥ LOOSER...
ΚΑΙ ΠΟΥΣΕ ΧΑΒΑΛΕΔΑΚΟ..ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΩΡΓΑΚΙ ΛΑΓΟΥΔΑΚΟ..ΠΟΥ ΘΕΛΑΤΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΝΙΚΗ...

Η ΝΙΚΗ ΤΟ ΞΕΡΕΙ΄΄???ΘΕΛΑΝΕ ΝΙΚΗ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΗΤΤΗΤΗ ΑΕΚ!!

ΡΕ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝΕ ΧΑΛΑΣΕΙ..:rotflmao: :rotflmao:
ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ..ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΣΤΗ ΞΑΝΘΗ ΛΕΩ ΕΓΩ..ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ...:lol: :lol: :lol:


Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΛΑ!ΘΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ...ΑΧΑΧΧΑΧΑΑ
Ο ΑΜΠΑΛΟΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ Ο ΙΔΙΟΣ...ΡΕ ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΤΡΙΤΟΣ..ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ..ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ!

DUKASII
11/01/2005, 15:44
ΚΑΤΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΑΝΟ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ ΤΩΝ ΑΕΚΤΣΗΔΩΝ...

ΜΑΣ ΤΑ ΔΩΣΑΤΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΕΙΡΑΤΕ Ε?χαΧΑΧΑ
ΧΑ
ΧΑ
ΧΑ
ΧΑΧΑ
ΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ
ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥ ...ΡΕΖΙΛΙ..ΛΑΓΟΥΔΑΚΟ..
ΠΟΥ ΕΔΕΙΡΕΣ ΚΙΟΛΑΣ..ΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΓΙΩΡΓΟ..ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΤΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΚΤΗ ΣΤΟ ΕΙΠΑ??αχΧΑΧΑ
ΧΑ
ΧΑ
ΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ

idi
11/01/2005, 16:07
...βαζελες βαζελες ρουφιανοι απο τους GAY-ρους τα ζηλεψατε τα κρανη...


































...και βαλτε τοooooooooo καλα μεσ'το μυαλο σααααααας.....κουμαντο καααααααααανουμε στο γηπεδο σας


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

idi
11/01/2005, 16:37
ΛΥΜΠΕ ΛΥΜΠΕ ΟΕΟΕΟΕ,ΟΕΟΕΟΕ,ΟΕΟΕΟΕ


Εκδιώχθηκε από την Παιανία με τον προσβλητικό χαρακτηρισμό του ηττοπαθή. Η επταετής παρουσία του με την πράσινη φανέλα συνέπεσε με την (ιδίου χρονικού διαστήματος) εποχή της αδιάλειπτης κυριαρχίας του Ολυμπιακού. Εκείνος αποδέχθηκε το μερίδιο των ευθυνών του, απέφυγε να διαβεί το Ρουβίκωνα και να προβάρει τα «ερυθρόλευκα» και αποφάσισε να ντυθεί στα «κιτρινόμαυρα».

Άλλωστε, και τα χρώματα της ΑΕΚ θα του έδιναν τη δυνατότητα να εκδικείται το «πράσινο» παρελθόν του. Ωστόσο, ο Νίκος Λυμπερόπουλος ποτέ δε θέλησε να «σκοτώσει» τις στιγμές του με τον Παναθηναϊκό, αν και οι διοικούντες του «Τριφυλλιού» του έδειξαν την πόρτα της εξόδου με τρόπο ανάρμοστο της προσφοράς του. Ο χαρισματικός άσος με το γκολ που σημείωσε (το 100ο στα δέκα χρόνια του στην Α’ Εθνική), σαν έτοιμος από καιρό, πέντε λεπτά πριν τη λήξη του πρόσφατου ντέρμπι, εκτόξευσε την ΑΕΚ στην κορυφή του πρωταθλήματος σκοράροντας για δεύτερη φορά απέναντι στην παλαιά ομάδα του και παραμένοντας ο μοναδικός ποδοσφαιριστής της ιστορίας που μετακομίζει από το «Τριφύλλι» στην Ένωση και πετυχαίνει γκολ εις βάρος των «πρασίνων».

Είναι χαρακτηριστικό, μάλιστα, ότι η τελευταία νίκη της ΑΕΚ επί του Παναθηναϊκού μήνα Ιανουάριο αναζητείται πίσω στις 23 Ιανουαρίου του 1994 (2-0), με τη «Βασίλισσα» να στέφεται την άνοιξη εκείνου του έτους πρωταθλήτρια! Κι αν κάτι είναι που λείπει από την καριέρα του Νίκου Λυμπερόπουλου δεν είναι άλλο από την κατάκτηση ενός τίτλου, πέρα από το πρωτάθλημα της Δ’ Εθνικής με την Εράνη Φιλιατρών στα πρώτα ποδοσφαιρικά βήματά του.

Αστέρας δίχως «άστρο»

Το ταλέντο του 30χρονου μεσοεπιθετικού ποτέ δε συμφιλιώθηκε με την ευνοϊκή μοίρα: εντάχθηκε στον Παναθηναϊκό την εποχή των ανακατατάξεων και της ριζικής ανανέωσης της ομάδας, χρησιμοποιήθηκε για δύο χρόνια στη θέση του επιτελικού μέσου ενώ ο ίδιος ποτέ δεν υπήρξε αυθεντικός οργανωτής, αργότερα ζητήθηκε από αυτόν να οδηγήσει τους «πράσινους» στην ανατροπή του «ερυθρόλευκου» κατεστημένου παρά το γεγονός ότι σπάνια πλαισιώθηκε από ανάλογων δυνατοτήτων συμπρωταγωνιστές, κατηγορήθηκε ότι αμείβεται πλουσιοπάροχα χωρίς ποτέ να θέσει υπεράνω όλων τις απολαβές του, του καταλογίσθηκε ότι δε σκοράρει με συνέπεια παρότι τελείωσε τις τέσσερις από τις επτά σεζόν του στην Παιανία με διψήφιο αριθμό τερμάτων κατακτώντας, μάλιστα, και τον τίτλο του πρώτου σκόρερ το 2000, βρέθηκε εκτός εθνικής ομάδας στη μεγαλύτερη επιτυχία όλων των εποχών παρά το γεγονός ότι μετρά συνολικά 39 συμμετοχές με το εθνόσημο, περισσότερες από παίκτες όπως ο Θωμάς Μαύρος ή ο Γιώργος Δεληκάρης.

Είναι προφανές ότι ο Νίκος Λυμπερόπουλος δεν ακολουθείται από το επονομαζόμενο αθλητικό «άστρο». Αν και αυτός επιμένει να αποδεικνύει στα ελληνικά γήπεδα ότι ο ίδιος είναι ένας πραγματικός αστέρας. Όχι από εκείνους που αρέσκονται στα φώτα της δημοσιότητας και των κοσμικών στηλών, αλλά από εκείνους που λάμπουν στο ποδοσφαιρικό χορτάρι. Πώς, άλλωστε, να εξηγηθεί η παρότρυνση προ διετίας των φίλων αλλά και των οργανωμένων οπαδών του Ολυμπιακού προς τον Σωκράτη Κόκκαλη να φέρει στο λιμάνι τον «Λύμπε»; Μήπως αυτή είναι η μέγιστη αναγνώριση της ποδοσφαιρικής αξίας του;

Ήθος και «ευ αγωνίζεσθαι»

Λίγες ημέρες πριν το καταδικαστικό (για τον Παναθηναϊκό και τον ίδιο) «αιώνιο» ντέρμπι του 2003 στη Ριζούπολη (3-0), ο Λυμπερόπουλος φωτογραφίζεται μαζί με τον «εχθρό» Στέλιο Γιαννακόπουλο με στολή ποδηλασίας και στόχο την προώθηση των μη διαδεδομένων Ολυμπιακών αθλημάτων και του εθελοντισμού των Αγώνων της Αθήνας. Δύο χρόνια νωρίτερα είναι ο μοναδικός ποδοσφαιριστής του Παναθηναϊκού που τρέχει με τόσο έκδηλο ζήλο να προστατεύσει το διαιτητή Μάκη Ευθυμιάδη από τα «πυρά» ακόμη και ανθρώπων της ίδιας της διοίκησης του Παναθηναϊκού, μετά από ένα ακόμη ντέρμπι «αιωνίων» (1-1) στη Λεωφόρο. Οι αγκαλιές του με τον Γιώργο Ανατολάκη μετά από κάθε δυναμική μονομαχία τους στο αέρα ή το χορτάρι έχουν γίνει χάι-λάιτς και το βραβείο «ευ αγωνίζεσθαι» κοσμεί δικαίως τη συλλογή του.

Το ήθος και το ταλέντο του «Λύμπε» αποτελούν εδώ και χρόνια στοιχεία που αναγνωρίζονται από τους πάντες, ωστόσο δεν αποδείχθηκαν αρκετά για να τον αναδείξουν πρωταθλητή (ή έστω) κυπελλούχο Ελλάδας. Γεννημένος στα Φιλιατρά την τέταρτη ημέρα του Αυγούστου του 1975, ο Λυμπερόπουλος άρχισε την ποδοσφαιρική καριέρα του από την τοπική Εράνη, με την οποία πραγματοποίησε το ντεμπούτο του σε ηλικία 16 χρονών στο πρωτάθλημα της Δ’ Εθνικής. Την περίοδο 1993/94 σκοράρει πέντε γκολ στους πρώτους οκτώ αγώνες της Εράνης στην τρίτη κατηγορία και μετεγγράφεται άμεσα στην Καλαμάτα. Την επόμενη σεζόν πανηγυρίζει με τους «μελανόλευκους» την άνοδο στην Α’ Εθνική.

Ένας ηγέτης… αντι-σταρ

Στη μεγάλη κατηγορία σημειώνει 11 τέρματα σε 30 εμφανίσεις και κεντρίζει τα βλέμματα των φιλάθλων, αλλά και των μεγάλων συλλόγων του Κέντρου. Πλειοδότης αναδεικνύεται ο Παναθηναϊκός, με τα χρώματα του οποίου ο «Λύμπε» πανηγυρίζει 82 γκολ σε επτά χρόνια. Μετά από σπουδαία παρουσία με την εθνική Ελπίδων, η οποία τον έφερε ακόμη και στον τελικό του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος (κι εδώ έμεινε, πάντως, χωρίς τίτλο τελικά), παίρνει προαγωγή για την Ανδρών και σημειώνει το πρώτο (από τα συνολικά επτά γκολ του) απέναντι στη Γεωργία (3-0) για τα προκριματικά του EURO 2000 στις 14 Οκτωβρίου του 1998 στο Ολυμπιακό Στάδιο.

Στο Ολυμπιακό Στάδιο ο Νίκος Λυμπερόπουλος επανήρθε από εφέτος αναλαμβάνοντας, μαζί με τον Κώστα Κατσουράνη, το περιβραχιόνιο του αρχηγού και την ευθύνη να εμπνεύσει αγωνιστικά τους (λιγότερο έμπειρους) συμπαίκτες του στα χνάρια του πρωταθλητισμού. Η βαθμολογική κατάταξη αποδεικνύει ότι μέχρι στιγμής τα καταφέρνει περίφημα.:wave2:

idi
11/01/2005, 16:46
Μόρας=23,
Κυριακίδης=19 (οεοεοεοε),
Αλβες=23,
Ασουνσάο=25,
Κατσουράνης=25,
Μπούρμπος=21,
Κρασσάς=22 ...

... μερικοι λενε οτι
τοσο μεγαλη την εχουν!!!!!

ρε τι σας καναν τα
πιτσιρικια.....
ΗΡΩΕΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

μια απο τις μεγαλυτερες
νικες ολων των εποχων!!!!!

οεοεοεοεοεοεοεοεοεο

αντε κλαψτε τωρα.....
...ρουφιανοι των GAY



θα τρελαθωωωωωωωωω


ναι ειναι η ΠΡΩΤΗ μεγαλη
νικη της ΝΕΑΣ ΑΕΚ

και ειναι μονο η αρχη....

idi
11/01/2005, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΡΕ ΤΡΙΤΕ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ


και σενα :confused: :confused: :confused:

free rider
12/01/2005, 10:03
aggelia:
ZHTEITAI BAZELOS POY NA PAIZEI MPALA

etsi opos exei katantisei k panatha mono oi opadoi toy mporoyn na paixoyn mpala sto ghpedo.....

PISSA KAI PRASINA POYPOYLAAAA


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DEMINIO
12/01/2005, 10:12
Και για να δείτε ρε Βάζελοι πόσο μπορεί να είναι ανοιχτή η πατούρα σας, κι ότι ο Θεός δεν σας έχει ακόμα ξεχάσει... Άντε βρε, μπορεί και να μην παραμείνετε τρίτοι... (http://www.supersport.gr/default.asp?aid=99265) :lol: :lol: :rotflmao:

GST
12/01/2005, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Και για να δείτε ρε Βάζελοι πόσο μπορεί να είναι ανοιχτή η πατούρα σας, κι ότι ο Θεός δεν σας έχει ακόμα ξεχάσει... Άντε βρε, μπορεί και να μην παραμείνετε τρίτοι... (http://www.supersport.gr/default.asp?aid=99265) :lol: :lol: :rotflmao:


το πολυ να φανε 2-3 αγωνιστικεσ και κλεισμενων των θυρων...και πολυ λεω.......αντε να βγητε και champion του χρονου να αποκτησει η ευρωπη και 2η ετερα:lol: :lol: :rotflmao:

DEMINIO
12/01/2005, 11:06
Δε θα βγούμε champions league...
Θα το πάρουμε το champions league... :look: :eyepop: :hypnotize :dizzy:
Θα το σηκώσουμε το γαμημένο...:uplate:
:lol: :lol: :wave2:

GST
12/01/2005, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Δε θα βγούμε champions league...
Θα το πάρουμε το champions league... :look: :eyepop: :hypnotize :dizzy:
Θα το σηκώσουμε το γαμημένο...:uplate:
:lol: :lol: :wave2:




παει το χασατε εντελωσ:lol: :lol: :lol:
και μετα την απονομη ολοι βανδη:rotflmao:

DUKASII
12/01/2005, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
παει το χασατε εντελωσ:lol: :lol: :lol:
και μετα την απονομη ολοι βανδη:rotflmao:

GST...ΣΟΒΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΛΗΣΕΙ ΛΕΜΕ ΡΕ! ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΙΚΗ..ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΤΣΕΣ ΜΟΥ!!

τεσπα μωρε..ολα για τη καζούρα και το χαβαλέ τα λέω εγώ μη ψαρωνετε και νευριάζετε..


και στη Βανδη..και στη Πεγκυ..και οπου πας..μαζι σου θα μαι...

:hypnotize :uplate: :hypnotize :rotflmao:

GST
12/01/2005, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
GST...ΣΟΒΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΛΗΣΕΙ ΛΕΜΕ ΡΕ! ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΙΚΗ..ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΤΣΕΣ ΜΟΥ!!

τεσπα μωρε..ολα για τη καζούρα και το χαβαλέ τα λέω εγώ μη ψαρωνετε και νευριάζετε..


και στη Βανδη..και στη Πεγκυ..και οπου πας..μαζι σου θα μαι...

:hypnotize :uplate: :hypnotize :rotflmao:

τρελο αγορι σπυρο κανενασ δεν νευριαζει ρε ...αλλα οτι και να νιωθετε μια χαρα ειναι αν σκεφτει κανενασ την κατασταση της αεκ πριν 6 μηνες ...και ειμαι σιγουρος οτι τα πραγματα θα γινουν καλυτερα γιατι πισω απο τον ντεμη υπαρχουν συνεργατεσ που αγαπανε πολυ την ομαδα και βοηθανε οχι μονο οικονομικα αλλα και με ιδεεσ και managment....αυτα εκ των εσω......ρε ωραια γκομενακια μαζευει το γηπεδο ρε:uplate:

DUKASII
12/01/2005, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
τρελο αγορι σπυρο κανενασ δεν νευριαζει ρε ...αλλα οτι και να νιωθετε μια χαρα ειναι αν σκεφτει κανενασ την κατασταση της αεκ πριν 6 μηνες ...και ειμαι σιγουρος οτι τα πραγματα θα γινουν καλυτερα γιατι πισω απο τον ντεμη υπαρχουν συνεργατεσ που αγαπανε πολυ την ομαδα και βοηθανε οχι μονο οικονομικα αλλα και με ιδεεσ και managment....αυτα εκ των εσω......ρε ωραια γκομενακια μαζευει το γηπεδο ρε:uplate:

ναι φίλε μου το ξέρω ότι είμαστε σε καλό δρομο..και σιγά σιγά θα είμαστε μια χαρά σε όλους τους τομείς!

τώρα για το θέμα με τα γκομενακια ρε φίλε...ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!!!!

ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ..ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ..

ΕΛΑ ΜΩΡΕ..ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΩ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
13/01/2005, 07:53
Λοιπόν για να λύσουμε τις διαφορές μας λέο ενα γηπεδάκι 5Χ5 ..

αεκτζήδες
είμαστε και οι περισσότεροι ...χαχαχα

gay-ροι
μπλιάχχχχ

βάζελοι...
τι να πει κανείς για το μ@@@νι της αλληνής...

προειδοποίηση ...

δεν ξέρω να παίζω μπάλα
εγω απλά κυνηγάω να φάω αυτόν που έχει την μπάλα...

γι αυτό κάντε ασφάλεια ζωής...




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
13/01/2005, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Λοιπόν για να λύσουμε τις διαφορές μας λέο ενα γηπεδάκι 5Χ5 ..

αεκτζήδες
είμαστε και οι περισσότεροι ...χαχαχα

gay-ροι
μπλιάχχχχ

βάζελοι...
τι να πει κανείς για το μ@@@νι της αλληνής...

προειδοποίηση ...

δεν ξέρω να παίζω μπάλα
εγω απλά κυνηγάω να φάω αυτόν που έχει την μπάλα...

γι αυτό κάντε ασφάλεια ζωής...




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ !!!

Χαριζουμε και τα μισα απ' οσα θα βαλουμε !!!! :winka: :evil: :evil:



Στο λεω εγω η Λεμονια,
που 'κανα χιλια προξενια !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

kalgeorge
13/01/2005, 09:57
opws panta mesa gia 5 x 5

DUKASII
13/01/2005, 10:25
ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΕΝΩΣΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ''ΝΕΑ'' ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΕΚ..ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ..ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΚΛΙΜΑ..!



''Πριν από καιρό σας είχα προτείνει να μου στέλνετε τα δικά σας κείμενα σχετικά με την ΑΕΚ, υποσχόμενος ότι θα επιλέγω να «κρεμάω» τα πιο ενδιαφέροντα. Σήμερα διάλεξα ένα κείμενο που έγραψε για σας ένας συνάδελφος που δεν ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ. Το κείμενο απαντά στο ερώτημα του τίτλου:

«1) Γιατί μαζεύει και ξένους. Ο αδερφός μου πήγε να πάρει εισιτήρια τρεις μέρες πριν κι ακούει εμβρόντητος στο γκισε έναν Ευρωπαίο να ρωτά καθώς πληρώνει "Excuse me, who plays?". Ηθελε να δει το Καλατράβα ο τουρίστας, δεν μπόρεσε να έρθει στην Ολυμπιάδα και πλήρωσε ένα εισιτήριο για να το χαζέψει. Α ρε Ντέμη γάτε, κι από τους ξένους βγάζεις φράγκα....

2) Γιατί το pre game show στο ΟΑΚΑ λίγο πριν την έναρξη ειναι απόλαυση. Βιντεο κλιπ, διαφημιστικά, ντοκιμαντέρ με παλιά στιγμιότυπα, ο Πατριάρχης Βαρθολομαίος σε στιλ ράπερ να επαναλαμβάνει "Η ΑΕΚ δεν είναι ομάδα, είναι ιδέα".... Αλλά το καλύτερο μακράν ήταν το στιγμιότυπο με το video clip που έπαιξε με ηχητική υπόκρουση Ελευθερίας Αρβανιτάκη. Θέλοντας ο Ντέμης να δώσει μια νότα "προχω", μας έχει ταράξει στο έντεχνο. Παίζει λοιπόν ένα γλυκό video clip με τους παίκτες σε στιγμές έξαρσης κι από κάτω η Ελευθερία να τραγουδά το ρομαντικό άσμα "Ομορφή νύχτααααα" με σβηστά τα φωτα. Το ΟΑΚΑ θύμισε για λίγα λεπτά Λυκαβηττό ή Γιάλινο Μουσικό Θέατρο. Κι αμέσως η κερκίδα των βάζελων γεμίζει με αναμμένους αναπτήρες! Το δούλεμά τους ήταν τόσο εύστοχο και έξυπνο, που ξεραθήκαμε στα γέλια. Να ναι καλά τα παιδιά...

3) Βέβαια και το δικό μας κάζο ήταν το κάτι άλλο, έτσι; Η κηδεία που τους ετοίμασε η Ορίτζιναλ ήταν Α-ΨΟ-ΓΗ. Σκηνοθετημένη τέλεια, σε αργή κίνηση, με σωστό timing. Ο Κίτρινος σταυρός και τα πράσινα αιχμαλωτισμένα λάβαρα που υψώνονταν σιγά σιγά μας έστειλαν.

4) Γιατί μόνο στο ΟΑΚΑ μπορείς να τραγουδάς και καραόκε τον νέο ύμνο με υποτιτλισμό (παίζει η Μουτσάτσου κι από κάτω περνούν οι στίχοι - αφασία). Θα βγάλει Fame Storίτες αυτή η ομάδα.....

5) Γιατί είναι απίστευτο πόσες γκόμενες μαζεύει αυτή η ομάδα. Και δεν μιλάμε για τις τύπισσες που ντύνονται, μιλούν και συμπεριφέρονται σαν άντρες, αλλά για περιποιημένες κοπελιές που σου φεύγει η μαγκιά. Ετσι μπράβο! Και ματς και καμάκι!

6) Γιατί μαμάδες, μπαμπάδες και πιτσιρικάδες δίνουν άλλη νότα στο γήπεδο. Ενας τσαμπουκαλεμένος μπόμπιρας τύπου Ντένις ο τρομερός, ηλικίας γύρω στα 6-7, τυλιγμένος με κίτρινο κασκόλ σαν ντολμαδάκι, με πονηρό βλέμμα, καλοχτενισμένος και πολύ περιποιημένος, περνά από μπροστά μου στο ημίχρονο μαζί με την μαμά τους για να πάει μάλλον τουαλέτα. Με κοιτάει και μου πετάει με νόημα "Καλά, θα τον χέσω το διαιτητή, έτσι;" Ακόμα γελάμε.

7) Γιατί ξέρεις επιτέλους ρε παιδί μου ότι είναι δύσκολο να γίνουν επεισόδια. Υπογράφεις το εισιτήριο, δίνεις ταυτότητα...

8) Γιατί σε παίρνουν ταξιθέτριες και σε πανε στο κάθισμά σου λες κι είσαι σε θεατρική παράσταση. Κυρίλα, όχι αστεία...

9) Γιατί μόνο αυτή η ομάδα έχει έναν πρόεδρο που την πονάει τόσο και σε κάθε γκολ ή αμφισβητούμενη φάση πετάγεται σαν ελατήριο από την καρέκλα του φωνάζοντας. Αυτά να τα ακούνε οι υπόλοιποι που έχουν για πρόεδρους "επιχειρηματίες". Κι ο νοών νοείτω....

10) Γιατί σε τέτοια γηπεδαρα μια νίκη μετράει αλλιώς».

GST
13/01/2005, 11:04
ρε αφηστε τα θεωρητηκα και παμε σε ενα γηπεδακι να λυσουμε τα προβληματα τησ εγκυμοσυνησ μασ:lol: :lol:

free rider
13/01/2005, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΕΝΩΣΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ''ΝΕΑ'' ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΕΚ..ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ..ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΚΛΙΜΑ..!

.

ρε doukako δεν σε έχω καταλάβει τελικά είσαι αεκατζης ή οχι?

αλλά αν δεν είσαι ....

χεχεχε

παίζουμε αντιπαλοι

:rotflmao: :rotflmao:

DEMINIO
13/01/2005, 11:37
Γιατί, τι ακριβώς δεν σου έκανε απ' αυτά που παρέθεσε ο Δούκας ή αλλιώς BBking ή Σπύρος ή Κατσουράνης;;;;;:look:

free rider
13/01/2005, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Γιατί, τι ακριβώς δεν σου έκανε απ' αυτά που παρέθεσε ο Δούκας ή αλλιώς BBking ή Σπύρος ή Κατσουράνης;;;;;:look:

ρίχνω άδεια για να πιάσω γεματα...

:rotflmao: :rotflmao: