PDA

View Full Version : Dr-z400sm H Wr250x



eliot_mp
18/05/2008, 11:29
Paidia 8a i8ela tin boh8eia sas , 8elw na agorasw ena apo ta 2 pou proanefera kai 8a i8ela tin gnwmi sas , psaxnw ena mixanaki pou na metakinitai ka8imerina stin a8ina alla na mporei na paei kai mia mikri diadromi p.x. kana kafedaki Xalkida :beer: :sun:


sigoura prokiptei kai 8ema sintirisis....


dwste kamia idea :wave2: :wave2: :wave2:


131272

Souza_me_240kmh
18/05/2008, 11:39
drz 400 εννοειται τα κανει ολα πιο ευκολα απο το 250 :wave2:

VIDAS
18/05/2008, 22:55
DRZ , ειναι και κατι e' φθηνοτερο ! Θα σε βολεψει πολυ μες τη πολη και μια σβουρα παραεξω . Απο συντηρηση δε θελει τιποτα , λαδακια καθε 3.000χλμ ( 20-25ε ) και τιποτα αλλο . Απο αξιοπιστια δεν τιθεται θεμα . Στα + του DRZ ειναι οτι περνει αρκετα αλογακια ακομα , σχετικα ευκολα , και αξιοπιστα . Ναι , drz , ειναι 400cc και εχει και ενα πεντακοσαρικο κατω . Δε θα το μετανοιωσεις !

georgis4
27/05/2008, 08:24
Και εγω το ιδιο διλλημα ειχα και κατεληξα στο WR250X μετα απο πολυ ψαξιμο....απο τεχνολογιας μερια να το δεις μονο το θεμα φωναζει...παρα πολυ καλο το DRZ και πραγματικο σκυλι που λενε απο οσα εχω ακουσει αλλα ειναι αρκετα απαρχαιομενο το μοτερ του και γενικα σαν μοντελο γιαυτο για μενα δεν αξιζει και να αγοραστει καινουριο και απο οτι μου ειπαν πλεον σταματαει σιγα σιγα...ηδη πουληθηκαν και τα περισσοτερα 2007...μακαρι να το παει σε ποιο ανανεομενο μοντελο η SUZUKI με την ιδια αξιοπιστια!

Nefos
27/05/2008, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Και εγω το ιδιο διλλημα ειχα και κατεληξα στο WR250X μετα απο πολυ ψαξιμο....απο τεχνολογιας μερια να το δεις μονο το θεμα φωναζει...παρα πολυ καλο το DRZ και πραγματικο σκυλι που λενε απο οσα εχω ακουσει αλλα ειναι αρκετα απαρχαιομενο το μοτερ του και γενικα σαν μοντελο γιαυτο για μενα δεν αξιζει και να αγοραστει καινουριο και απο οτι μου ειπαν πλεον σταματαει σιγα σιγα...ηδη πουληθηκαν και τα περισσοτερα 2007...μακαρι να το παει σε ποιο ανανεομενο μοντελο η SUZUKI με την ιδια αξιοπιστια!

+250
Βέβαια η τιμούλα του WR είναι τσιμπημένη....αλλά το μηχανάκι λέει.....

georgis4
27/05/2008, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
+250
Βέβαια η τιμούλα του WR είναι τσιμπημένη....αλλά το μηχανάκι λέει.....
Ναι ειναι τσιμπημενη και ειδικα σε σχεση ας πουμε με γερμανια εκει εχει το Χ ?5990 ελλαδα εχει ?6550!!Μη πω τιποτα πρωινιατικα....παντος δεν το μετανιωσα γιατι ειναι αλλο μηχανακι...κατι που δεν περιμενα να πω την αληθεια ασχετα με τα οσα καλα ειχα διαβασει πριν...1/4 απο R1 μοτερ ειναι αυτο!:cool:

Nefos
27/05/2008, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Ναι ειναι τσιμπημενη και ειδικα σε σχεση ας πουμε με γερμανια εκει εχει το Χ ?5990 ελλαδα εχει ?6550!!Μη πω τιποτα πρωινιατικα....παντος δεν το μετανιωσα γιατι ειναι αλλο μηχανακι...κατι που δεν περιμενα να πω την αληθεια ασχετα με τα οσα καλα ειχα διαβασει πριν...1/4 απο R1 μοτερ ειναι αυτο!:cool:

Oh yeah....
:beer: :beer:

georgis4
27/05/2008, 08:59
:winka:

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 09:27
καλο και το 250

αλλα σε καμια περιπτωση δε συγκρινεται με δρζ

πολυ ανωτερο το δρζ για μενα.. σε θεμα δυναμης ευκολιας κτλ κτλ
το 250 σαν παπακι θα ακουγεται
γνωμη μου βεβαια :wave2:

nelson
27/05/2008, 09:43
στο ίδιο δίλημα είναι και ο αδερφός μου...

η λογική (τέλος πάντων καταλαβαίνεις πως το λέω) λέει drz, ειδικά αν
σκεφτείς οτι είναι ένα μηχάνημα σκυλί που το βρίσκεις μεταχειρισμένο
κάτω απο 4.000 ενώ σηκώνει διαπιστωμένα τα κέρατά του σε
φτιάξιμο.

απο την άλλη, κακά τα ψέματα το wr-x είναι σαφώς ανώτερο μηχανάκι,
απο σχεδόν όλες τις απόψεις. Απο αξιοπιστία δε ξέρω, όπως και κανείς άλλωστε.
Ενδεικτικά σε ένα αμερκάνικο forum διάβαζα για ένα τυπάκι που είχε
drz και πήρε wr-x και κατέβασε τον χρόνο του σε πίστα με τη μια!
ok, δεν είναι πανάκεια αυτό αλλά ...

georgis4
27/05/2008, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
καλο και το 250

αλλα σε καμια περιπτωση δε συγκρινεται με δρζ

πολυ ανωτερο το δρζ για μενα.. σε θεμα δυναμης ευκολιας κτλ κτλ
το 250 σαν παπακι θα ακουγεται
γνωμη μου βεβαια :wave2:

Κατ εμε δεν τιθετε συγκριση σε 2 μηχανακια διαφορετικου κυβισμου...Αλλο 400 αλλο 250...Οποτε τα αλογα δεν με ενδιεφεραν εξ αρχης ΑΛΛΑ....αν μιλουσαμε για μηχανακια καρμπυρατερ η εστω ιδιας γενικα τεχνολογιας ενοειτε DRZ θα επαιρνα και να μη πω πως θα επαιρνα και 2 κιολας!:D Αλλα να μπλεξω με FCR μετατροπες το ενα το αλλο....αυτο με εκανε να αποφυγω κατηγορηματικα το DRZ και ας ζηλευω την ροπη του σε σχεση με το WRαρακι...Να πω την αμαρτια μου για WR450F ημουνα (μονο καινουριο) αλλα δεν χαλαλιζω ρε γαμωτο ?9680 για ενα εντουρακι οσο και αν ειναι το στυλ που καραγουσταρω και αρμοζει πληρως στους κωλοδρομους μας....Το WRαρακι το πηρα με την ελπιδα σε 1-2 χρονια μηπως και βγει σε 450 και με ανταλλαγη το 250 το χτυπησω....αν δεν βγει 450 τι να κανουμε....αυτα εχει η ζωη!:rotflmao:

georgis4
27/05/2008, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από nelson
στο ίδιο δίλημα είναι και ο αδερφός μου...

η λογική (τέλος πάντων καταλαβαίνεις πως το λέω) λέει drz, ειδικά αν
σκεφτείς οτι είναι ένα μηχάνημα σκυλί που το βρίσκεις μεταχειρισμένο
κάτω απο 4.000 ενώ σηκώνει διαπιστωμένα τα κέρατά του σε
φτιάξιμο.

απο την άλλη, κακά τα ψέματα το wr-x είναι σαφώς ανώτερο μηχανάκι,
απο σχεδόν όλες τις απόψεις. Απο αξιοπιστία δε ξέρω, όπως και κανείς άλλωστε.
Ενδεικτικά σε ένα αμερκάνικο forum διάβαζα για ένα τυπάκι που είχε
drz και πήρε wr-x και κατέβασε τον χρόνο του σε πίστα με τη μια!
ok, δεν είναι πανάκεια αυτό αλλά ...
Να πεις τον αδερφο σου να αποφασισει γρηγορα γιατι τα συγκεκριμενα WR ηρθαν μετρημενα στα δαχτυλα και ειδικα το μαυρο το μοταρντ που πηρα...ηθελα το ασπρο (τελειο!!!) εντουρακι αλλα θα αργουσε πααααρα πολυ και πηρα μοταρντ αλλα με ενα ζευγαρακι ζαντολαστιχα χωματινα μια χαρα θα ειναι και κερδισα και τον μπροστινο δισκο 298χιλιοστα που εχει το μοταρντ!:D Οσο για to DRZ ακουσα απο πολλα παιδια πως ετρεχαν να προλαβουν για καινουριο γιατι σαν 2008 μοντελα δεν υπαρχει τιποτα και ηδη ισως εχουν τελειωσει και τα 2007!(αλλα DRZ παιζουν και μεταχειρω WR X/R OXI!)

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Κατ εμε δεν τιθετε συγκριση σε 2 μηχανακια διαφορετικου κυβισμου...Αλλο 400 αλλο 250...Οποτε τα αλογα δεν με ενδιεφεραν εξ αρχης ΑΛΛΑ....αν μιλουσαμε για μηχανακια καρμπυρατερ η εστω ιδιας γενικα τεχνολογιας ενοειτε DRZ θα επαιρνα και να μη πω πως θα επαιρνα και 2 κιολας!:D Αλλα να μπλεξω με FCR μετατροπες το ενα το αλλο....αυτο με εκανε να αποφυγω κατηγορηματικα το DRZ και ας ζηλευω την ροπη του σε σχεση με το WRαρακι...Να πω την αμαρτια μου για WR450F ημουνα (μονο καινουριο) αλλα δεν χαλαλιζω ρε γαμωτο ?9680 για ενα εντουρακι οσο και αν ειναι το στυλ που καραγουσταρω και αρμοζει πληρως στους κωλοδρομους μας....Το WRαρακι το πηρα με την ελπιδα σε 1-2 χρονια μηπως και βγει σε 450 και με ανταλλαγη το 250 το χτυπησω....αν δεν βγει 450 τι να κανουμε....αυτα εχει η ζωη!:rotflmao:


δε γουσταρεις το σφυριγμα απο το fcr η τα τρελα σκασιματα απο τιν εξατμιση ?:D

καρμπυρατερ rulez φιλε μου.. κριμα που κανουν και τα μονοκυλινδρα με injection τωρα :sad:

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από nelson
στο ίδιο δίλημα είναι και ο αδερφός μου...

η λογική (τέλος πάντων καταλαβαίνεις πως το λέω) λέει drz, ειδικά αν
σκεφτείς οτι είναι ένα μηχάνημα σκυλί που το βρίσκεις μεταχειρισμένο
κάτω απο 4.000 ενώ σηκώνει διαπιστωμένα τα κέρατά του σε
φτιάξιμο.

απο την άλλη, κακά τα ψέματα το wr-x είναι σαφώς ανώτερο μηχανάκι,
απο σχεδόν όλες τις απόψεις. Απο αξιοπιστία δε ξέρω, όπως και κανείς άλλωστε.
Ενδεικτικά σε ένα αμερκάνικο forum διάβαζα για ένα τυπάκι που είχε
drz και πήρε wr-x και κατέβασε τον χρόνο του σε πίστα με τη μια!
ok, δεν είναι πανάκεια αυτό αλλά ...


αν καθεσαι να ακους τι λεει ο καθενας δε θα παρεις κανενα μηχανακι ολοι για καποιο λενε κατι

παρε αυτο που γουσταρεις τελος παντων...

απλα το 250 θα ειναι πολυ ψοφιο μπροστα στο 400

και μολις παρεις το 250 θα θες να βαζεις εξατμισεις μπλα μπλα για να το κανεις να παει λιγο καλυτερα... ασκοπα λεφτα :D

georgis4
27/05/2008, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
δε γουσταρεις το σφυριγμα απο το fcr η τα τρελα σκασιματα απο τιν εξατμιση ?:D

καρμπυρατερ rulez φιλε μου.. κριμα που κανουν και τα μονοκυλινδρα με injection τωρα :sad:

Αμα ακουγες το XR που ειχα θα καταλαβαινες!:D Απλα βαρεθηκα μωρε με τα σκαλισματα και εκτος αυτου με τις δουλειες πλεον δεν υπαρχει και χρονος να ασχοληθω....

georgis4
27/05/2008, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
αν καθεσαι να ακους τι λεει ο καθενας δε θα παρεις κανενα μηχανακι ολοι για καποιο λενε κατι

παρε αυτο που γουσταρεις τελος παντων...

απλα το 250 θα ειναι πολυ ψοφιο μπροστα στο 400

και μολις παρεις το 250 θα θες να βαζεις εξατμισεις μπλα μπλα για να το κανεις να παει λιγο καλυτερα... ασκοπα λεφτα :D
Εεεε το ιδιο δεν γινετε και με το DRZ?Η αληθεια ειναι παντως πως να παρεις ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ και οχι οποιοδηποτε αλλο για οποιοδηποτε αλλο λογο εκτος το απο το να σου αρεσει!!!!!

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Αμα ακουγες το XR που ειχα θα καταλαβαινες!:D Απλα βαρεθηκα μωρε με τα σκαλισματα και εκτος αυτου με τις δουλειες πλεον δεν υπαρχει και χρονος να ασχοληθω....


αμα το παρεις καινουριο γιατι να σκαλιζεις ρε φιλαρακι ?

και εγω καινουριο το πηρα αμα δε το πειραζεις δε σε βγαζει κανενα προβλημα... :wave2:

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Εεεε το ιδιο δεν γινετε και με το DRZ?Η αληθεια ειναι παντως πως να παρεις ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ και οχι οποιοδηποτε αλλο για οποιοδηποτε αλλο λογο εκτος το απο το να σου αρεσει!!!!!


ναι εννοεται πρωτα κοιτας τι σου αρεσει αλλα αν δεν εχεις δυνατο και καλο μοτερ τι να τιν κανεις τιν ομορφια μονο ??

το δρζ θελει 2-3 πραγματα αξιας 100ευρω και γινεται πολυ ομορφο αλλα το γκαζι δε θα σου λειψει οπως στο 250... :winka:

georgis4
27/05/2008, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
αμα το παρεις καινουριο γιατι να σκαλιζεις ρε φιλαρακι ?

και εγω καινουριο το πηρα αμα δε το πειραζεις δε σε βγαζει κανενα προβλημα... :wave2:
Οχι δεν καταλαβες...απολυτος κανενα προβλημα δεν ειχα!Σκαλισμα ενοω κυριος το καρμπυρατερ και τα παρελκομενα εξατμισεις και γενικα περιφερειακα...οχι μοτερ

georgis4
27/05/2008, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
ναι εννοεται πρωτα κοιτας τι σου αρεσει αλλα αν δεν εχεις δυνατο και καλο μοτερ τι να τιν κανεις τιν ομορφια μονο ??

το δρζ θελει 2-3 πραγματα αξιας 100ευρω και γινεται πολυ ομορφο αλλα το γκαζι δε θα σου λειψει οπως στο 250... :winka:
Ξερεις ποσους ξερω που ενω αλλο τους αρεσε πηρανε καποιο αλλο για το λιγο γκαζι παραπανω και το σκυλομετανιονανε οταν εβλεπαν αυτο που γουσταραν στο δρομο να το οδηγαει αλλος?Ελαχιστοι ειναι που δεν κοιτανε την ομορφια αλλα μονο τις επιδοσεις...και εγω ετσι ημουν αλλα...:D

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Οχι δεν καταλαβες...απολυτος κανενα προβλημα δεν ειχα!Σκαλισμα ενοω κυριος το καρμπυρατερ και τα παρελκομενα εξατμισεις και γενικα περιφερειακα...οχι μοτερ


δε σε καταλαβαινω αμα το παρεις καινουριο και δεν αλλαξεις τπτ δε χρειαζεται να πειραξεις καμπιρατερ αμα αλλαξεις εξατμιση κτλ θελει ριθμιση εννοειται

γιατι με το injection δε θελει ρυθμιση? αμα αλλαξεις εξατμιση δλδ :confused:

ισα ισα το καρπιρατερ το κανεις και μονος σου ενω το injection αντε να βαλεις χερι...

ενταξει θα τραβασ τσοκ το χειμωνα αλλα κλαιν τωρα... :beer:

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Ξερεις ποσους ξερω που ενω αλλο τους αρεσε πηρανε καποιο αλλο για το λιγο γκαζι παραπανω και το σκυλομετανιονανε οταν εβλεπαν αυτο που γουσταραν στο δρομο να το οδηγαει αλλος?Ελαχιστοι ειναι που δεν κοιτανε την ομορφια αλλα μονο τις επιδοσεις...και εγω ετσι ημουν αλλα...:D


δλδ αμα σου δωσουν ενα μηχανακι πανερμορφο και να χαλαει καθε μερα δε σε πειραζει ε?

δε κοιτας ποτε μονο ενα πραγμα :nono:

κοιτας να τα εχει ολα καλα σαν συνολο

ενταξει το yamahα ειναι πιο φρεσκο αλλα αυτο δε λεει κατι τετοιου ειδους μηχανακια ειναι πολυ φτηνα να τα φτιαξεις αγοραζεις φτερο 20 ευρω μασκα 40 ευρω και κανα αλλο πλαστικο που σε χαλαει αλλα 30-40 ευρω στα 100-150 ευρω θα κολησουμε :confused:

το δρζ μπορεις να το κανεις να μοιαζει σαν 450 αγωνιστικο και αμα γουσταρεις πειραζεις και μοτερ και παει σα τρελο και ειναι και αξιοπιστο

το 250 ομως θα παραμεινει παπακι :D

Nefos
27/05/2008, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh

το 250 ομως θα παραμεινει παπακι :D

Έχεις δει πολλά παπάκια με μοτέρ στις 10000 στροφές, σφυρηλάτο πιστόνι,βαλβίδες τιτανίου??
Έλεος ρε παιδιά...το μοντελάκι τα σπάει...απλά είναι 250 cc...όποιος θέλει παραπάνω κυβικά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο πάει σε DRZ και τέλος....


:beer: :beer:

georgis4
27/05/2008, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
δλδ αμα σου δωσουν ενα μηχανακι πανερμορφο και να χαλαει καθε μερα δε σε πειραζει ε?

δε κοιτας ποτε μονο ενα πραγμα :nono:

κοιτας να τα εχει ολα καλα σαν συνολο

ενταξει το yamahα ειναι πιο φρεσκο αλλα αυτο δε λεει κατι τετοιου ειδους μηχανακια ειναι πολυ φτηνα να τα φτιαξεις αγοραζεις φτερο 20 ευρω μασκα 40 ευρω και κανα αλλο πλαστικο που σε χαλαει αλλα 30-40 ευρω στα 100-150 ευρω θα κολησουμε :confused:

το δρζ μπορεις να το κανεις να μοιαζει σαν 450 αγωνιστικο και αμα γουσταρεις πειραζεις και μοτερ και παει σα τρελο και ειναι και αξιοπιστο

το 250 ομως θα παραμεινει παπακι :D
Εεεε να σε ρωτησω?Γιατι κολλησες στο WR και στο DRZ?Δεν μιλησα για κανενα απο τα 2 στο θεμα αρεσκειας και ενοειτε πως δεν κοιτας μονο ομορφια οπως δεν κοιτας μονο για γκαζι οπως δεν κοιτας μονο για αξιοπιστια...Απλα απο τα 3 ο κυριοτερος συντελεστης ειναι η εξωτερικη εμφανιση....Λιγοι θα επαιρναν ενα κατασχημο τερατουργημα απο παλιοσιδερα να πανε για την βολτα η το καφεδακι τους και ας ηταν και 125cc με 300 αλογα!!!!!(ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ Η ΥΠΟΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!)
Και κατι τελευταιο....νομιζω πως αρκετα μαμησαμε το θεμα του φιλου....sorry κιολας :D

georgis4
27/05/2008, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
Έχεις δει πολλά παπάκια με μοτέρ στις 10000 στροφές, σφυρηλάτο πιστόνι,βαλβίδες τιτανίου??
Έλεος ρε παιδιά...το μοντελάκι τα σπάει...απλά είναι 250 cc...όποιος θέλει παραπάνω κυβικά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο πάει σε DRZ και τέλος....


:beer: :beer:
Οποιος θελει παραπανω κυβικα παει σε wr450r και rmz450(αν ΜΧ)...ΤΕΛΟΣ:sun:

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:53
αμα αυτα σας φενονται ασχημα τοτε παω πασο :D

http://www.postimage.org/image.php?v=aV9OzLi

http://www.postimage.org/image.php?v=aV9P0bS

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:54
.


132010

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Οποιος θελει παραπανω κυβικα παει σε wr450r και rmz450(αν ΜΧ)...ΤΕΛΟΣ:sun:


εκει εισαι αλλου φιλαρακι θελεις σερβις με τις ωρες :D

εδω λεμε για μηχανακι τις βολτας που τα συνδιαζει ολα +αξιοπιστια

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
Έχεις δει πολλά παπάκια με μοτέρ στις 10000 στροφές, σφυρηλάτο πιστόνι,βαλβίδες τιτανίου??
Έλεος ρε παιδιά...το μοντελάκι τα σπάει...απλά είναι 250 cc...όποιος θέλει παραπάνω κυβικά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο πάει σε DRZ και τέλος....


:beer: :beer:

σαν 250 ειναι καλο δε λεω απλα δε γινεται να το συγκρινεις με 400 :beer:

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Εεεε να σε ρωτησω?Γιατι κολλησες στο WR και στο DRZ?Δεν μιλησα για κανενα απο τα 2 στο θεμα αρεσκειας και ενοειτε πως δεν κοιτας μονο ομορφια οπως δεν κοιτας μονο για γκαζι οπως δεν κοιτας μονο για αξιοπιστια...Απλα απο τα 3 ο κυριοτερος συντελεστης ειναι η εξωτερικη εμφανιση....Λιγοι θα επαιρναν ενα κατασχημο τερατουργημα απο παλιοσιδερα να πανε για την βολτα η το καφεδακι τους και ας ηταν και 125cc με 300 αλογα!!!!!(ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ Η ΥΠΟΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!)
Και κατι τελευταιο....νομιζω πως αρκετα μαμησαμε το θεμα του φιλου....sorry κιολας :D


για αυτα τα 2 δε μιλαμε τοση ωρα :confused: :confused:

georgis4
27/05/2008, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
αμα αυτα σας φενονται ασχημα τοτε παω πασο :D

http://www.postimage.org/image.php?v=aV9OzLi

http://www.postimage.org/image.php?v=aV9P0bS

Ισα ισα...ενος ιταλου ειχα δει ενα ασπρο και το ειχε ΤΕΛΕΙΟ!

georgis4
27/05/2008, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
για αυτα τα 2 δε μιλαμε τοση ωρα :confused: :confused:
Οχι καποια στιγμη ειχαμε ξεφυγει.....μηπως εισαι τεμετερον?χχαχαχα εγω παντως ειμαι ποντιος!

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Οχι καποια στιγμη ειχαμε ξεφυγει.....μηπως εισαι τεμετερον?χχαχαχα εγω παντως ειμαι ποντιος!


μια απο τα ιδια :rotflmao: :lol: :beer:

georgis4
27/05/2008, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
μια απο τα ιδια :rotflmao: :lol: :beer:
Ειδες γιαυτο δεν βγαζαμε ακρη....χαχαχαχχαχα:beer:

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Ισα ισα...ενος ιταλου ειχα δει ενα ασπρο και το ειχε ΤΕΛΕΙΟ!


ναι μαματο εκεινο ειναι το e μετατροπη σε sm και 440 κιτ παει μαμιωντας :D

Souza_me_240kmh
27/05/2008, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Ειδες γιαυτο δεν βγαζαμε ακρη....χαχαχαχχαχα:beer:


:D

VIDAS
27/05/2008, 18:56
Ειρηνη ει μην αδελφια ! :beer: :beer: Ειδου το λευκο περιστερι της ειρηνης ...


132053

VIDAS
27/05/2008, 18:58
Εδω εχει το μηχανακι του iltaso (http://www.bikepics.com/members/iltasso/08drz400/)

georgis4
27/05/2008, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από VIDAS
Ειρηνη ει μην αδελφια ! :beer: :beer: Ειδου το λευκο περιστερι της ειρηνης ...
Μπραβο αυτο ελεγα....ωραιο το εκανε η τασους (οπως θα ελεγαν στα χωρια :D ) αλλα ειναι DR ρε γαμωτο.....:a5: :a22: :a01: αστειευομαι!!!!Πολυ χρονο και χρημα φαινετε να εριξε το παλικαρι ΑΞΙΟΣ!!